بهترین مرجع مقالات تخصصی طراحی وب بهترین مرجع مقالات تخصصی طراحی وب .

بهترین مرجع مقالات تخصصی طراحی وب

خواص متن در css-text) - css)


Color :
در بالا از ویژگی رنگ استارت می‌کنیم . طراحی سایت در مشهد در این مکان نیز میتوانیم رنگ را به 3 طریق
از روش اسم رنگ
از روش مقدار HEX
از شیوه های مقدار rgb
بوسیله کد تحت به متن خویش بدهیم.

h1{
Color: red;
}

نکته : طبق استاندارد W3C هنگامی که از خواص color برای متن به کار گیری میکنید مطلقا می بایست برای آن عنصر از خواص background-color هم استعمال کنید.
دراین‌صورت در‌حالتی که نمیخواهید هیچ رنگی به پس ضمینه بدهید، میتوانید مقدار این ویژگی را برابر transparent (بی رنگ) قرار دهید.
نمونه :

 

 


h1 color : #58a59f

p color : inherit body


p color : inherit ex class - rgb(0,0,255)

 Text-align :
این خواص دارنده 3مقدار right ,center ,left ,justify میباشد که به وسیله هر مورد از آنان میتوانید متن را راست چین ، اواسط چین ، چپ چین و یا این که justify کنید.

 

 


text-center

text-right


text-left

 

text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify text-justify

 


Text-decoration :
در حالتی‌که اعتنا کرده باشید هنگامی از تگ a برای لینک و پیوند دادن به کارگیری می‌کنید، به طور پیش فرض، مقادیری که درون این تگ قرار دارا هستند به طور پایین خط دار اکران داده میگردند. برای ناپدید کردن این خط از فرمان تحت استعمال می‌کنیم :

Text-decoration: none;

این شناسه علاوه بر مقدار none همینطور میتواند مقادیر overline , line-through, underline را در بر داشته باشد.شفاف میباشد که از خواص underline برای عناصری غیر از تگ a به کار گیری می‌گردد.

 

 


overline

line-through

underline

none
a tagText-transformation :
درصورتی که بخواهیم متن باطن عنصر متبوع کاملا با حروف گسترده نوشته گردد مقدار شناسه text-transform را برابر uppercase، در‌صورتی‌که بخواهیم به طور کامل با حروف کوچک نوشته گردد برابر با lowercase و درصورتی که که بخواهیم سخن نخستین مجموع کلمات گسترده باشد برابر capitalize قرار می‌دهیم.

 

 


This is some text >>> uppercase


This is some text >>> lowercase


This is some text >>> capitalize

 Text indentation :
با به کارگیری از این فرمان شما میتوانید معلوم فرمایید که او‌لین خط از یک متن از کجا استارت گردد.

 

 


In my younger and more vulnerable years my father gave me some advice that I've been turning over in my mind ever since. 'Whenever you feel like criticizing anyone,' he told me, 'just remember that all the people in this world haven't had the advantages that you've had.'

 

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۱۸:۳۲ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

نقشه سفر مشتری چیست و چگونه می‌توان آن را طراحی کرد؟


شما قبل از آن که بتوانید به یوزرها خویش یاری فرمایید و یا این که تجربه آنها‌ را بهبود ببخشید، بهتر میباشد طراحی سایت در مشهد به فهم و شعور صحت از آن ها برسید. می بایست بدانید استفاده کننده قبل از آغاز فعالیت با شما، هنگام شناخت با محصولتان و حتی بعداز به کارگیری از آن چه مسیری را طی کرده و در هر مرحله چه رمانتیک داشته میباشد.

همیشه از خویش بپرسید یوزرها چه‌گونه از کالا ما به کار گیری می‌نمایند؟ هر طراح کالا می بایست جوابی برای این پرسش اصلی داشته باشد، برای جواب به‌این پرسش، مایحتاج میباشد طراحان از لحاظ استفاده کننده تمام مسیر را به سمت هدفی که از پیش رقم خورده، طی نمایند. برای اطمینان از این‌که استفاده کننده شایسته ترین تجربه ممکن را از مال شما به دست‌آورده، ما یحتاج میباشد نقشه راهی از مهاجرت وی در جنس خویش ساخت فرمائید.

امروزه نقشه هجرت مشتری از اقدامات مایحتاج و ضروری در سوی ارتقاء نرخ تبدیل کسب و فعالیت، ارتقاء فروش، جذب مشتری و… میباشد، تنها مایحتاج میباشد به ادراک صحت از یوزرها خویش در‌این مسیر برسید. به دنبال میخواهیم شمارا با این مسافرت و چگونگی پباده سازی آن آشنا کنیم با ما در‌این مسافرت یار و همدم باشید.


نقشه هجرت مشتری چه می باشد؟
کلاً نقشه مسافرت مشتری مشتمل بر سناریوهای مختلفی از طرز خوی و رابطه مخاطب با فرآورده و مارک شما میباشد،‌ شما میتوانید نقشه مهاجرت خویش را با صورت‌ها و فرم‌های مختلفی نشان دهید ولی در حیث داشته باشید مجموع مراحلی که مرحله به مرحله طی میگردد تا مخاطب به مقصود متبوع شما رسد به یار احساسات، عمل‌ها و نقاط درد وی در هر مرحله می بایست ذکر خواهد شد.

کلاً پروسه و فرایندهای تعامل مخاطب با مال را درین نقشه نشان خوا هیم بخشید. دیگر نباید مانند زمانه قدیم کسب و کاری را رویه انداخت و در انتظار گردهمایی تا ببینیم مشتریان چه طور با فرآورده ما رابطه برقرار می‌نمایند، می بایست قبل از استارت عمل و هدر دادن هزینه و مقطع، از آینده کسب و فعالیت خویش تا حدی آشنا شویم.

داده ها ما یحتاج در نقشه مهاجرت مشتری:
پرسونا: اکران داده ها بدون نقص از شخصی که نماینده‌ای از جامعه هدفتان میباشد. در تعریف‌و‌تمجید پرسونا بایستی شخصی ذهنی در حیث بگیرید که در دنیای حقیقی وواقعی میتواند نماینده‌ی مخاطبان کسب و عمل شما باشد که با یاری آن می توانید به فهم صحت از یوزرها خویش برسید.

احساسات: به صورت معمول فراز و نشیب‌های احساسات استفاده کننده در هنگام به کار گیری از فرآورده شما در‌این قسمت ذکر میگردد. (عصبانی، خرسند، ناامید، کنجکاو و… )

نقاط تماس یا این که تعامل: کل نقاط تعامل و کارهایی که سبب تولید رابطه مخاطب با شما می گردد می بایست درین نصیب در لحاظ گرفته خواهد شد. هرچه تعداد نقاط تماس شما بیشتر باشد،‌ پیچیدگی نقشه مسافرت مشتری شما بیشتر می گردد. به‌دنبال بیشتر در امر این قسمت توضیح داده میشود.

شبکه‌ها: دربرگیرنده کل جای ‌ها و یا این که نصیب‌هایی میباشد که ارتباطات و تعاملات مخاطب در آن‌جا انجام یافته میباشد.

داده‌ها را توده‌آوری فرمایید.
عمل خویش را با اطلاعاتی که از یوزرها دارید آغاز نمائید. از منابع و ایده ها مجموعه خویش به کار گیری نمائید.

از شایسته ترین نحوه‌های عده‌آوری داده ها مذاکره با یوزرها میباشد.

در هنگام رای زنی شما حتی با نگاه کردن می توانید داده ها متعددی از یوزرها به دست‌آورید.

پس از انجام گفتگو‌ می بایست نکات مایحتاج که به شما نشان میدهد یوزرها در طی استعمال از کالا چه مسیری را طی کرده‌اند و احساسات و عمل‌های آنان در‌این مسیر چه بوده میباشد را استخراج نمایید.

در صورتی هنوز با چگونگی انجام گفتمان آشنا نیستید ما در “نوشته‌علمی ​​چه‌گونه یک مذاکره غالب در پروسه پباده سازی مال داشته باشیم؟” تماما فرایند انجام گفت‌و‌گو پیروز را توضیح داده‌ایم که در‌این مسیر به شما یاری فراوانی خواهد کرد.

چنانچه در اکنون پباده سازی نقشه مهاجرت مشتری در یک اینترنت‌وبسایت میباشید از داده‌های گوگل آنالیتیکس مثل نرخ کلیک (click-through rate)، ردیابی حادثه ها (event tracking)و… به کار گیری نمایید. همینطور میتوانید با مجموعه فروش و سرویس ها مشتریان خویش حرف نمایید و یا این که حتی گهگاه به مکان آنان با یوزرها خویش حرف فرمائید. از هر روشی که به شما در پباده سازی نقشه هجرت مشتری یاری می‌نماید استعمال نمائید.

هشت گام برای تنظیم‌ی نقشه مهاجرت مشتری:
قبل از آغاز پباده سازی نقشه مهاجرت مشتری بایستی هدف ها کسب و فعالیت و محصولتان را با مجموعه خویش فی مابین بگذارید تا کلیه بدانند مخاطب در‌این مسیر بایستی به سوی چه مقصدی جنبش نماید، این فعالیت به شما این قابلیت و امکان را میدهد تا بتوانید هدف ها کسب و فعالیت را با هدف ها یوزرها هم‌سو کرده و کلیه به سمت یک مقصد تکان فرمائید.

۱) گزینش محدوده
احتمالا هنگامی که مقصود کسب و عمل خویش را معین کرده‌اید همچنان مسیر اساسی تکان برای شما گنگ و نا مفهوم میباشد چون از بالا نظاره‌گر تمامی‌ی مسیرها می باشید و نمی‌دانید از کدام منش می بایست نقشه مسافرت مشتری خویش را ابتدا فرمایید. در پباده سازی نقشه هجرت مشتری می بایست جزئییات همگی فرآیند و نصیب‌ها را سنجیده شود.

تلاش فرمایید خویش را در نقش استفاده کننده قرار داده و گام به گام فرایندها را طی نمایید. در حالتی که بخواهید تمامی روند را هم زمان پیش ببرید نمی‌توانید فهم صدق از یوزرها خویش به دست‌آورید بلکه می بایست با گزینش محدوده و غرض در اولِ فعالیت، معلوم فرمایید و تازمانیکه جزئییات موردنیاز در هر مرحله به صورت ظریف یافت نشده مرحله بعدی از عمل مقدمه نشود.

۲) تعریف و تمجید پرسونا

استفاده کننده شما که می باشد؟
نقشه مسافرت مشتری مدام بر روی یک شخصیت تمرکز می‌نماید.(شخصی که تجربه مسافرت در‌این مسیر را دارااست.) پرسونا مدام بایستی بر پایه ی اطلاعاتی که در خصوص جامعه مقصود خویش دارید تمجید گردد، به همین برهان میباشد که در بالا می بایست عمل را با پژوهش ها استفاده کننده استارت فرمائید. داشتن داده ها مورد نیاز در زمینه‌ی یوزرها بازدارنده از منحرف شدن ما درین مسیر می گردد و در غایت می‌قدرت با اطمینان اذعان کرد مسیر رقم خورده به طور کامل در سوی مسیر کاربرانمان میباشد.

کلیه داده ها مورد نیاز از جامعه مقصود خویش را توده‌آوری و آنالیز فرمایید:

با یوزرها حقیقی و واقعی از جامعه غرض خویش گفتمان نمائید.
سوال های گفتمان را از پیش فراهم فرمایید.
در انتها نتیجه ها رای زنی با یوزرها را آنالیز نمایید
۳) یادداشت نمایش و انتظارات یوزرها
نمایش وضعیتی را تعریف می‌نماید که نقشه مهاجرت می بایست به آن بپردازد، این سناریوها میتواند حقیقی و واقعی و یا این که صرفا یک پیش‌بینی باشد.

همینطور تمجید انتظارات پرسونا در کنار این سناریوها یاری متعددی به ما در پباده سازی محصولی به طور کامل کاربرپسند می‌نماید. احتمالا هنوز کاملا با نمایش و چگونگی تعریف و تمجید آن آشنا نشده‌اید به دنبال با یک نمونه تماما این قضیه را شعور خواهید کرد.

اینترنت نرم افزار چه می‌باشد و چه تفاوتی با نرم افزار دارااست؟
ساعت ۳ عصر میباشد و شخصی خسته از محل کارش خارج آمده از روش نرم‌افزار‌ای روی گوشی خویش ماشین کرایه ای پیشنهاد داده و توقع دارد کمتر از پنج دقیقه ماشین را اخذ نماید.

نمونه روایت شده یک مثال بدون نقص نمایش از پرسونای متبوع میباشد. چرا‌که شم استفاده کننده، انتظار وی از فرآورده و موقعیتش تماما گفته شده میباشد.

۴) ساخت‌و‌ساز لیستی از نقاط تماس یا این که تعامل
نقاط تعامل به عبارتی جای ‌هایی می باشند که یوزرها از روش آنان با جنس شما رابطه برقرار می‌نمایند، نصیب‌هایی که استفاده کننده با کلیک کردن ویا لمس کردن آنان رابطه خویش را با شما استارت کرده و احتمالا یک گام به هدفتان مجاورت‌خیس گردیده باشد.

به عنوان مثال استفاده کننده از روش کانال‌های اجتماعی با شما آشنا گردیده و از به عبارتی نحوه رابطه خویش را استارت نموده است. در سود نقاط تماس مطلقا در اینترنت‌وب سایت و نرم افزار قرار ندارند، حتی پست الکرونیکی‌های بازاریابی، تبلیغات و… نیز می توانند نقاط تعامل مخاطب با شما باشند.

۵) در لحاظ به چنگ آوردن هدف ها استفاده کننده
چه چیز سبب ساز میشود مخاطب با جنس شما رابطه برقرار نماید؟
مخاطب برای حل چه مشکلی سمت جنس شما آمده‌میباشد؟
چرا استفاده کننده از در میان دیگر رقبا شما‌را گزینش می‌نماید؟
همگی این‌ها سوالاتی میباشد که قبل از فراهم‌سازی کالا خویش می بایست به آنان جواب دهید، پاسخ هر یک از این سوال های شما‌را به اهدافی که در لحاظ دارید مجاورت‌خیس می‌نماید.

با یافتن هدف ها و اشتباهات استفاده کننده و نقاط تمایز خویش از سایر رقبا می توانید از آینده مال خویش اطمینان نتایج فرمایید و این عمل سبب ساز میگردد یوزرها بیشتری به شما اعتماد نمایند چون میدانند مال شما مشکلی از اشتباهات آن ها را برطرف خواهد کرد.

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۱:۱۰ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

تگ‌ های سایت دوزبانه و چند زبانه

تگ‌ های وب سایت دوزبانه و یکسری زبانه
برای اینکه محتوای وبسایت های دوزبانه در گویش فارسی، با صفحه های شبیه در گویش های دیگر سایتشان طراحی سایت در مشهد  تحت عنوان محتوای تکراری شناخته نشود و همچنین وب سایت آنان به وسیله گوگل به مخاطبان هرکشور با لهجه اختصاصی خودشان نشان داده گردد، نیاز به استعمال از متا تگ های وب سایت دو زبانه میباشد. این متا تگ ها از خواص هایی زیرا hreflang برای نشان دادن گویش خویش به موتور کاوش به کارگیری میکنند.

تگ اپن گراف چه میباشد؟
در حالتی‌که تا به اکنون پیوند برگه از یک وبسایت را در یک کدام از شبکه‌های‌عمومی یا این که پیامرسان ها مانند تلگرام ارسال کرده باشید، چشم اید که قسمتی از محتوای آن شیت مانند توضیحات، تصویر شاخص و تیتر آن در به عبارتی کانال اجتماعی به شما و کاربرانی که پیوند را با آن‌ها به اشتراک گذارده اید نمایش داده میشود.

عامل این مسئله استعمال از متا تگ یا این که تگ های اپن گراف میباشد.

این تگ ها که در سال 2010 بوسیله کمپانی فیسبوک معرفی شدند، برای نشان دادن بهتر محتوای تارنما ها در شبکه‌های‌اجتماعی به کارگیری می گردند و بر روی ارتقا ux وبسایت در اشتراک گذاری صفحه ها متعدد تأثیر بسزایی دارااست.

تگ های open graph را میتوان در بخش head وبسایت ها و با عبارت property پیدا کرد. به عنوان مثال مقادیری که در تگ های اپن گراف به کار گیری می شود، مقدار article میباشد که نشان دهنده نوع محتوای اشتراک گذاری شده‌است (نوشته ی علمی). همین قضیه سبب ساز می گردد تا بعضی بدین تگ ها، اسم تگ article را نسبت دهند البته به طور کلی به کار گیری از واژه و کلمه article برای معرفی تگ های اپن گراف کار اشتباهی میباشد.

در نوشته ی علمی ای به طور جامع به فراگیری به کارگیری از تگ های open graph پرداختیم، سفارش می‌کنیم این مقاله را از اینجا مظالعه نمایید .

صحبت پایان:
به کارگیری از تگ های متا در هر وب سایت یک دستور موردنیاز و ضروری میباشد. در شرایطی که وبسایت شما با به کار گیری از وردپرس تاسیس شده است نیاز به نگرانی وجود ندارد چون اکثر اوقات متا تگ ها در وردپرس به طور پیش فرض وجود دارا هستند. ولی در حالتی‌که از cms های منحصر استعمال می‌کنید، بایستی مطلقا مطمئن گردید که‌این تگ ها در همگی صفحه های وب سایت شما وجود دارا‌هستند. امید‌است‌ این نوشته‌علمی برای شما اثرگذار بوده باشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۱:۴۵ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

طراحی وب سایت پزشکان و کلینیک های درمانی


تجهیزات ویژه وب سایت های پزشکی چه است رعایت اصول بهینه سازی و seo وب سایت برای گوگل، مهم ترین مورد ای میباشد که بایستی در ساخت وب سایت پزشکی چه است رعایت خواهد شد. طراحی سایت در مشهد  به دلیل آنکه با استعمال از این خصوصیت، وبسایت به وسیله مشتریان و متقاضی ها چشم شود. اعتنا داشته باشید که حدود 80 درصد بازدید کنندگان وبسایت ها از روش موتور جستجو گر گوگل به وب سایت ها وارد خواهند شد. پس یک وبسایت باصرفه گردیده برای گوگل مهم‌ترین خصوصیت جانبی میباشد که یک وبسایت می بایست دارا باشد.

معرفی دکتر یا این که مطب یا این که کلینیک
ارائه ی سرویس ها و تخصص ها به بازدید کنندگان تارنما، جستن درخواست کنندگان و بیماران، رابطه با بیماران از روش سوال و جواب ها و نظردهی، اکران داده ها تماس به یوزرها و بیماران، اکران محیط و جای مطب یا این که کلینیک به طور تور مجازی و … مثلا اهدافی میباشد می قدرت با پباده سازی سایت پزشکی و مختصص پزشکان و کلینیک های درمانی به آن رسید.

با به کار گیری از یک پباده سازی وب سایت پزشکی کار کشته می قدرت مستقل از ارائه ی سرویس ها به مشتریان و بیماران پیشین، متقاصیان جدیدی نیز پیدا نمود. این فعالیت با استعمال از ارتقای سکو ی وب سایت در عبارات کلیدی در موتور کاوش گر گوگل انجام می پذیرد.

تارنما پزشکی چه می‌باشد

راضی نگه داشتن
مشتریان و بیماران دیرین یک کدام از مواقعی میباشد که بوسیله ساخت وب سایت می شود به آن رسید. با داشتن سیستم رزرواسیون آنلاین، یوزرها می‌توانند سوای مراجعه به مطب یا این که کلینیک، از قابلیت و امکان گزینش وقت پیشین فایده مند شوند.

امروزه طراحی وب منحصر و ساخت سایت پزشکی ، طراحی وب پزشکان و طراحی وب پزشکی و ساخت وب سایت مرکزها درمانی جدا برای پزشکان و مرکزها درمانی دارای اعتبار ترین و بهترین نوع حضور پزشک معالج در کانال اجتماعی میباشد . در واقع سایت یک دکتر معالج مانند یک مطب مجازی میباشد که دکتر می‌تواند به وسیله آن با بیماران در رابطه باشد و یا این که اطلاعاتی را در قالب نوشته‌ی‌علمی، تصویر، ویدیو و مقاله برای اطلاع مردم قرار دهد و رابطه موثرتر و مجاورت تری با بیماران داشته باشد . آیا مایلید مجموع تخصص ها و مهارت هایی که در دانش پزشکی دارا می‌باشید به اطلاع یوزرها تارنما و بیماران برسانید تا با اطمینان بیشتری به شما مراجعه نمایند؟

هر وبسایت پزشکی قادر است خدماتی برای مثال مورد ها ذیل را به بازدیدکنندگان خویش ارائه دهد:
1_ معرفی دکتر
2_ مقاله‌ها
3_ درمان از راه و روش بدور
4_ سئوالات رایج پزشکی
5_ قابلیت رزرواسیون و معین نمودن مدت قرار با دکتر معالج یا این که انتخاب وقت در کلینیک در تارنما
6_ قسمت تور مجازی و اکران 3 بعدی مطب و یا این که کلینیک و یا این که اکران 360 جایگاه از مطب و امکانات
7_ قابلیت داشتن خزانه کتب و مجلات پزشکی
8_ اکران محل مطب یا این که کلینیک در نقشه ی گوگل
9_ نصیب معرفی سرویس ها و تخصص های کلینیک و یا این که پزشک معالج
10_ در حیث دریافت کردن نصیب خبر ها و مقاله‌ها با تثبیت بی غایت خبر و نوشته‌علمی در ساخت سایت

نکته قابل توجه
طراحی وب پزشکی چه میباشد در‌حالتی که میخواهید حیث بیماران را به خویش جلب کنید و شناخته گردید، می‌توانید با طراحی وب پزشکی به راحتی این کار را انجام دهید و با صرف هزینه ای خیر چندان زیاد، در مقابل دیگر منش های هزینه بر مانند چاپ بروشور و تبلیغ در خبر نامه های کثیر الانتشار، خویش را به اکثریت عموم معرفی کنید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۵۸:۰۰ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

آموزش طراحی سایت برای مبتدی ها | طراحی وب سایت


3 نکته حائض اهمیت برای ساخت سایت
قبل از آغاز به پباده سازی مورد نیاز میباشد بایدها و نبایدهای عمل با پلتفرم انتخابی خودتان را بدانید. طراحی سایت در مشهد  به‌طورکلی، پباده سازی نرم‌افزار ‌های گوشی در سیستم ‌ادله ‌های گوناگون مشابهت‌ هایی داراست مثل:

بر طبق مقصود پباده سازی فرمائید.
حتی‌الامکان معمولی باشد. (هرقدر بیشتر بهتر)
جریان کاری را نگهداری نمایید.
خوانایی اصلی میباشد.
به پلتفرم احترام بگذارید.
خبر خوب این میباشد: موردنیاز وجود ندارد برای اینکه بدانید چه چیزی قابل‌قبول میباشد به حدسیات اکتفا نمایید. اپل و اندروید گروه ‌ای از ارشادوراهنمایی هایی را دارا هستند که می توانید قبل از آغاز فعالیت (و هم ‌دوران با پباده سازی) آن ‌ها را به ‌طور اجمالی نظارت نمائید:

1- وایرفریم و جریان کاری برنامه
از ابزار پباده سازی وایرفریم به کارگیری فرمایید که مختص این عمل میباشد یا این که به مداد و شیت روی بیاورید. قبل از پباده سازی ظواهر و کلیت یک نرم افزار ضروری میباشد روی ساختار آن عمل فرمایید.

در‌این مرحله میباشد که وایرفریم وارد بازی می ‌خواهد شد. وایرفریم به شما امداد می ‌نماید بفهمید یوزرها چه‌گونه در اپ شما مسیریابی کرده و از آن به کار گیری می‌نمایند.

2- سبک ‌های آزمایشی و مثال ‌های اول
دوران آن رسیده تا وایرفریم‌ های خویش را عملی نمایید. زمانی با وایرفریم ‌هایتان فعالیت کردید و آنان را با مجموعه اپ‌ نویسی و /یا این که مشتری خویش به اشتراک گذاشتید و تأیید پایانی گرفتید، برهه زمانی آن میباشد تا یک سری سبک آزمایشی و مثال اول صحیح فرمائید.

3- ارجاع برای نرم افزار ‌نویسی
طراحان همینطور مسئول انتقال صحیح المان ‌های پباده سازی‌گردیده و اجزاء بصری به نرم افزار ‌نویسان می‌باشند. چیزهایی مثل آیکون ‌ها، پس ‌قضیه ‌ها، لوگوها و حتی خودکار ‌ها (فونت‌ ها)، کلیه جزو چیزهایی میباشند که طراح می بایست به نرم افزار‌ نویس بدهد.

مزایای ساخت وب سایت
قبل از اینکه به یادگرفتن طراحی وب بپردازیم، بهتر میباشد که با مزایای ساخت وب سایت آشنا گردید. آشنایی این مزایا به شما یاری می ‌نماید، تا تصیمیم بدون شوخی ‌تری برای ساخت وب سایت بگیرید.

اینترنت ‌تارنما مدام گشوده میباشد و تولیدات یا این که سرویس ها را در مشت یوزرها قرار می‌ دهد.
موتورهای کاوش مانند گوگل، یاهو و … سوای هزینه ‌ای برای اینترنت‌ وبسایت شما بازاریابی می‌ نمایند.
با منفعت‌ گیری از اصول بهینه سازی و نکات مرتبط با وبسایت می ‌قدرت به درآمد قابل توجهی از روش وبسایت رسید.
از روش اینترنت ‌وبسایت می ‌اقتدار مرزهای تجارت خویش را بسط اعطا کرد و با اشخاص بیشتری در سراسر مرزو بوم و عالم رابطه برقرار کرد.
با به کار گیری از اینترنت ‌تارنما می ‌قدرت به سوالهای مشتریان جواب بخشید و در اتلاف وقتی که صرف پاسخگویی حضوری به مشتریان می ‌گردد، دوری کرد.
هزینه ساخت و ساز اینترنت ‌وبسایت نسبتا نادر میباشد و در عوض آن نیازی وجود ندارد که هزینه‌ا ی بابت آب، گاز، کارمندها و … بپردازید. (شما می ‌توانید به تنهایی یک وب سایت را بچرخانید.)
حدود یک ‌سوم عموم عالم از وب استعمال می‌ نمایند. تبلیغات از روش اینترنت ‌وبسایت نسبت به بقیه رسانه ‌ها مانند تلویزیون، بیلبوردها و … به مراتب ارزان ‌خیس و مؤثرتر میباشد.
ابزارهای اساسی برای یادگرفتن طراحی سایت
برای ساخت و ساز هر سایتی نیاز به استعمال از ابزارهایی میباشد. اپ‌ ها و ابزارهای اکثری برای ساخت وب سایت وجود دارا هستند، که در اینجا اصلی ‌ترین و پرکابردترین آنان‌را تیتر می ‌کنیم:

Firebug
Firebug بر روی مرورگر فایرفاکس به طور مجانی قابل نصب میباشد. بوسیله این ابزار می‌توانید کل اشتباهات و خطاهای اینترنت ‌وبسایت را پیدا کرده و آن گاه رفع نمود.

مهم‌ترین کاربردهای Firebug

یک جستجو گر عالی، به خواسته جستن اسم و گزینشگرهای قسمت خاصی از صفحه های اینترنت
دارنده سیستم خطایاب جاوا اسکریپت و … برای مشاهده متغیرها و طریق اکران اجرای کدها
دارنده ابزارهای بازنویسی CSS به مراد چک کدها
Dreamweaver
این نوع ابزار منحصربه‌فرد اپ ‌نویسی اینترنت ‌تارنما میباشد و با سیستم دلیل های Mac و Windows تماماً هماهنگ میباشد. در پی بعضی از اصلی ‌ترین کاربردهای آن را تیتر می ‌کنیم.

مهمترین کاربردهای Dreamweaver

بسیار کارا و تخصصی
پشتیبانی و توسعه و گسترش صفحه های پویا
قابلیت و امکان پشتیبانی از تایپ فارسی
امکان دستکاری آنلاین صفحه های اینترنت
قابلیت و امکان شناسایی کدهای نوشته‌ گردیده
پباده سازی و بازنویسی همگی صفحه های اینترنت
پشتیبانی و پباده سازی صفحه ها بر اساس CSS
قابلیت و امکان آپلود صفحه ها بر روی هاست و سرور
سازش با اپلیکیشن Adobe Photoshop
Adobe Photoshop
اپلیکیشن فتوشاپ یک کدام از پرکاربردترین قابل انعطاف افزارها برای دستکاری تصاویر میباشد. طراحان اینترنت با به کارگیری از این اپلیکیشن می ‌توانند طرح های گرافیکی متبوع خویش را تخت گاز مهیا نمایند.

مهمترین کاربردهای Adobe Photoshop

ادغام تصاویر با همدیگر
ادیت تصاویر به طور فن ‌ای
تصحیح و بهبود رنگ‌ بندی تصاویر
گذاشتن افکت‌ های متفاوت بر روی تصاویر
Adobe Brackets
Adobe Brackets برای مدیر کدهای HTML، CSS و JavaScript پباده سازی شده‌است.

کاربردهای Adobe Brackets

دارنده امکان پیشنمایش زنده میباشد. این امکان به یوزرها امداد می ‌نماید به راحتی خروجی عمل خویش را به طور زنده بر روی مرورگر کروم مشاهده نمایند.
امکان Quick Edit داراست، تا هنگامی شما در اکنون کد نویسی در یک فولدر html میباشید، بتوانید کدهای css مرتبط با این پوشه را در به عبارتی فولدر html بازنویسی فرمایید.
دارنده امکان کامل شدن اتومات کد میباشد، زمانی شما استارت به کدنویسی می ‌نمایید، می‌ توانید با یک کلیک معمولی کدها را کامل شدن فرمایید.
ویرایشگر HTML
این اپلیکیشن برای ادیت و دستکاری فولدر‌های HTML به فعالیت می رود. بیشتر نرم افزار‌ نویس ‌ها علارغم اینکه رغبت دارا‌هستند شخصاً کدهای HTML را بنویسند، ولی از ویرایشگر HTML هم استعمال می ‌نمایند. در‌حالتی که در اولِ خط مش یادگرفتن طراحی وب سایت میباشید، می ‌توانید از این ویرایشگرهای HTML به کارگیری نمایید.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۳:۳۳ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

طراحی وب سایت چیست


تارنما چه می باشد؟ |طراحی سایت|ساخت سایت ارزان|طراحی سایت ماهر

تاریخچه ساخت سایت:
مجموعه برنرز لی، اختراع کننده اینترنت، با برپایی یک طراحی سایت در مشهد وبسایت اینترنت در اوت ۱۹۹۱، اسم خویش را تحت عنوان اولیه تولیدکنندهٔ اینترنت در تاریخ نگاشت. وی در اولیه اینترنت سایتش، از اَبَرمتن و پیوندی برای پست الکرونیکی (پست الکترونیک) استعمال کرده بود.

ابتدا، سایت‌ها با کُدهای بی آلایش HTML نوشته می‌شدند، سیرتکامل‌ای از لهجه نماد‌گذاری که ساختار معمولی‌ای به اینترنت گاه‌ها می‌اعطا کرد، دربرگیرنده سرتیتر و گزاره، و بضاعت لینک و پیوند دادن به نشانی‌های دیگر از روش ابرپیوند. در مقایسه با نحوه‌های دیگر، این شیوه نو و متفاوتی بود که یوزرها به آسانی می‌توانستند با یک مرورگر، ورقه‌های گره خورده را بگشایند.

با پیشرفت اینترنت و هنر پباده سازی آن، لهجه کُد نویسی اش، اَبَرمتن یا این که اچ تی ام ال، پیچیده خیس و پرانعطاف خیس شد. ابزاری مانند جدول‌ها که بیشتر برای اکران نمودارهای داده‌ای بودند، بزودی گزینه به کارگیری اشتباه، برای دکوراسیون‌های نهفته در ورقه‌های اینترنت قرار گرفتند. با پیدایش الگوهای آبشاری اینترنت یا این که «CSS»، نحوه خطا پباده سازی با جدول‌های مخفی در شیت از گردونه بیرون، و بجای آن استعمال مطلوب از لهجه کمکی «CSS» جایگزین شد.

فناوری‌های یک پارچه سازی مقر داده (Database)، مانند گویش‌های کُدنویسی سمت سرور (Server-Side Scripting) مانند CGI، PHP، ASP. NET، ASP، JSP و ColdFusion، و استانداردهای پباده سازی امروزی با الگوها (CSS)، ساختار وبسایت‌ها را گشوده هم تغییر‌و تحول داده و آنرا توسعه یافته خیس کرده‌اند.

همینطور با داخل شدن نگاره‌های جاندار و فناوری‌های پویانمایی به برگه‌ها، مانند فلَش (Flash)، فیس اینترنت بیشتر از پیش تغییر تحول کرد و توانمندی‌های نو به سازندگان رسانه و طراح‌های اینترنت داده شد.
درپی به صورت مختصر توضیحاتی در پباده سازی وب سایت و پباده سازی پرتال درباره ی مسائل مرتبط با وبسایت ارائه خوا هیم بخشید:

الف – فرآیند ساخت وب سایت
1.تعیین اسم مطلوب برای وبسایت
2. تثبیت دامنه (اسم وب سایت) در کانال جهانی وب
3.پباده سازی اپلیکیشن و گرافیک وب سایت
4. خرید دور و بر ( هاست)
5.قراردادن اپلیکیشن تارنما پباده سازی گردیده بر روی فضای خریداری گردیده و بهره برداری تارنما


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۲۹:۵۲ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

آموزش زبان HTML و یک پروژه کوچک برای تمرین


درحال حاضر که با مفاهیم نخستین اینترنت و لهجه HTML آشنا شدید، بهتر میباشد طراحی سایت در مشهد دست به کد گردیده و او‌لین ورقه اینترنت خویش را با به کار گیری از HTML پباده سازی فرمائید. اما قرار وجود ندارد تبدیل به یک کارشناس HTML گردید، تنها یکسری تگ بی آلایش را نظارت میکنیم تا بفهمید HTML در دنیای حقیقی و واقعی چطور فعالیت می‌نماید. برای آغاز فعالیت یک ویرایشگر کد را گشوده فرمایید تا کدهای HTML را در آن وارد فرمایید. شاید برای شما پرسش گردد که در چه محیطی می‌قدرت کدهای HTML را نوشت و رویت کرد؟

در حالتی‌که از ویندوز به کار گیری می کنید، اپلیکیشن notepad برای این خواسته در دسترس شما خواهد بود. ویرایشگرهای کد بسیار متعددی وجود دارا‌هستند که از این گویش پشتیبانی کرده و یک اطراف کدنویسی HTML به اکانت می آیند. به عنوان مثال Adobe Dreamweaver یا این که Jetbrain PHPMystorm که جزء دوستداشتنی‌ترین ویرایشگرهای کد در طراحی سایت می باشند. در صورتی‌که با ابزارهای اپ نویسی و طراحی وب شناخت ندارید، مطالعه مقاله تحت را از دست ندهید.

بیشتر بدانید : شایسته ترین IDE برای ساخت سایت و اپ نویسی
هر کاغذ ای که با HTML تولید میگردد، دارنده ساختاری مشخص و معلوم و منظم میباشد. چند از تگ‌ها در مجموع این صفحه ها تکرار می گردند که در واقعیت می‌قدرت آنان‌را تگ‌های جدانشدنی هر مدرک HTML دانست. تگ‌های اساسی در کل صفحه ها اینترنت عبارتند از:

doctype html : این تگ به مرورگر می گوید که ما از کدام ورژن HTML به کار گیری می کنیم.
تگ HTML : کل تگ‌های HTML بایستی باطن این تگ قرار بگیرند تا تحت عنوان گویش HTML شناخته شوند.
تگ head : این تگ تحت عنوان مغز متفکر صفحه های اینترنت شناخته می‌گردد و کارهایی مثل تعامل با موتور کاوش، تعامل با فولدر‌های CSS و جاوااسکریپت، تیتر شیت، توضیحات شیت و غیره را به عهده دارااست.
تگ body : مهم ترین تگ HTML میباشد. کل عناصری که مرتبط با ظواهر کاغذ می‌باشند می بایست در‌این تگ قرار بگیرند. در غیر اینصورت اکران داده نمیشوند.
برای فهم و شعور ساختار یک گواهی HTML کدهای ذیل را با تمرکز تحلیل نمایید :

 

 

 

 


مقداری پیشین‌خیس در رابطه تگ‌ها کلام کردیم و هم اکنون می خواهیم به طور عملی از این تگ‌های HTML به کار گیری می کنیم. هر تگی که گشوده میکنیم با آرم / بسته می شود. پس تا اینجا، فعالیت پیچیده‌ای انجام نداده و تنها سه تگ HTML و head و body را گشوده کرده و مجدد بسته‌ایم. doctype از آن دسته تگ‌ها میباشد که نیاز به مسدود شدن ندارد و صرفا کافی میباشد در اولِ مدرک HTML مصرف شود.

درحال حاضر کافی میباشد کدهایی را بنویسیم که خروجی ظاهری داشته تا بتوانیم خروجی کارمان را ببینیم. میخواهیم در کاغذ خویش تیتر، یک تصویر و در پایان یک گزاره نشان دهیم. کدها را بایستی باطن تگ body در اختیار بگذاریم. برای نشان دادن عنا وین در شیت اینترنت، از تگ‌های H به کارگیری می کنیم. همینقدر بدانید که شش تگ h وجود دارا‌هستند و بر پایه ی اهمیت و اندازه از اعداد 1 تا 6 تقسیم میگردند. به عنوان مثال ما درین قسمت از تگ H2 به کارگیری کنیم:

- مرجع تخصصی یادگرفتن اپلیکیشن نویسی و طراحی سایت

درحال حاضر برای نشان دادن تصویر مدنظرمان از تگ img استعمال می کنیم. این تگ مخفف واژه و کلمه image به معنای تصویر میباشد. پس برای قرار دادن تصویر کد پایین را می‌نویسیم :

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۵۸:۵۱ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

نکات مهم در طراحی سایت

۶ – سرعت وبسایت را بالا ببرید :
یک قسمت بسیار اصلی هم در ساخت طراحی سایت در مشهد  و هم در نصیب با صرفه‌سازی و seo وب سایت مرتبط با سرعت وبسایت میباشد. قسمت شالوده و مهم در سرعت وبسایت به گزینش هاست مطلوب و آن‌گاه به کارگیری از کانال‌های توزیع محتوا یا این که CDN میباشد.

بعداز این پروسه بقیه مسائل مربوط به نوع طراحی وب و نرم افزار نویسی آن میباشد که مطلقا بایستی رعایت نمائید. در غیر این شکل هر چقدر مطالب موءثر و کاربردی ارائه کنید ولی وبسایت کندی داشته باشید سکو خیر و خوبی در حاصل جست‌وجو نخواهید داشت. سرعت تارنما جز نکات بسیار اساسی میباشد که مدام می بایست در حیث قرار گرفته گردد.

رعایت موارد ذیل به هنگام طراحی وب سایت به شما در ارتقاء سرعت وبسایت امداد خواهد کرد :

به کار گیری دست‌کم از Java و CSS :
در صورتی‌که نیاز دارید در وبسایت خویش از کدهای جاوا به کار گیری نمایید تلاش فرمایید این کدها را به انتهای صفحه های تارنما منتقل نمایید تا در هنگام بار گذاری شدن سبب سنگین شدن وبسایت نشود.

همینطور در تایپ کردن CSS ها کوشش فرمایید کلیه متغیر‌ها را در یک یا این که دو فولدر قرار دهید و از ساختن یک سری پوشه CSS در نصیب‌های گوناگون وب سایت خودداری کنید. چون سبب کندی بیش تر از حد وبسایت شود.

استعمال استاندارد از چندرسانه ای :
از تصاویر و حتی ویدیو برای پر‌نور‌خیس کردن زمینه و انتقال بهتر مقاله به استفاده کننده استعمال میشود. البته این استعمال بایستی در توا‌ن استاندارد باشد. در صورتی از کلیپ در مقاله ها خویش استعمال می کنید عملکرد نمایید وسعت قابل قبولی داشته باشد تا سریع‌خیس بارگذاری خواهد شد. همینطور تصاویر تارنما را تا جایی که می توانید نادر وسعت فرمایید.

عملکرد نمایید مولتی مدیای مصرف شده را بر روی هاست خویش قرار دهید و به منابع فرنگی لینک و پیوند ندهید. از جمله شما در نوشته‌علمی خویش تصویری قرار داده‌اید ولی آن تصویر روی هاست دیگری قراردارد و شما صرفا آن را در وبسایت خویش لینک و پیوند نموده اید.

پس هر توشه کاربری بخواهد آن نوشته‌ی علمی را مطالعه نماید می بایست فولدر تصویر از وب سایت دیگری لود خواهد شد. در‌صورتی‌که آن وبسایت بیرون از دسترس باشد مرورگر مقطع متعددی را برای بار گذاری کردن تصویر صرف می‌نماید که سود آن کاهش چشمگیر سرعت وب سایت شماست. به همین استدلال عملکرد نمایید مدام همگی مطالب و پوشه‌های وب سایت را به هنگام ساخت وب سایت بر روی هاست خویش میزبانی نمائید.

۷ – وبسایت عکس العمل گرا پباده سازی فرمایید :


روز آپ دیت بر تعداد کاربرانی که از روش تلفن هوشمند اینترنت گردی می‌نمایند افزوده میشود. پس پباده سازی سایتی برنده میباشد که بر روی کلیه دستگاه‌ها قابل اکران باشد. هم اکنون این دستگاه یک گوشی باشد یا این که تبلت و حتی یک تلویزیون هوشمند. وب سایت شما بایستی عکس العمل گرا بوده و خودش را با هر سایز ورقه اکران هماهنگ نماید.

منو‌ها و تصاویر وب سایت هم بایستی در دستگاه‌های گوناگون فارغ از اختلال قابل اکران بوده و مخاطب برای پیمایش وب سایت نیازی به اسکرول کردن در سمت و سوی‌های متعدد نداشته باشد. اندازه فونت هم بایستی در تلفن‌های یاور درشت‌خیس باشد تا قابلیت و امکان خوانا بودن را از دست ندهد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۴۹:۳۸ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

نکات مهم در طراحی سایت

۶ – سرعت وبسایت را بالا ببرید :
یک قسمت بسیار اصلی هم در ساخت طراحی سایت در مشهد  و هم در نصیب با صرفه‌سازی و seo وب سایت مرتبط با سرعت وبسایت میباشد. قسمت شالوده و مهم در سرعت وبسایت به گزینش هاست مطلوب و آن‌گاه به کارگیری از کانال‌های توزیع محتوا یا این که CDN میباشد.

بعداز این پروسه بقیه مسائل مربوط به نوع طراحی وب و نرم افزار نویسی آن میباشد که مطلقا بایستی رعایت نمائید. در غیر این شکل هر چقدر مطالب موءثر و کاربردی ارائه کنید ولی وبسایت کندی داشته باشید سکو خیر و خوبی در حاصل جست‌وجو نخواهید داشت. سرعت تارنما جز نکات بسیار اساسی میباشد که مدام می بایست در حیث قرار گرفته گردد.

رعایت موارد ذیل به هنگام طراحی وب سایت به شما در ارتقاء سرعت وبسایت امداد خواهد کرد :

به کار گیری دست‌کم از Java و CSS :
در صورتی‌که نیاز دارید در وبسایت خویش از کدهای جاوا به کار گیری نمایید تلاش فرمایید این کدها را به انتهای صفحه های تارنما منتقل نمایید تا در هنگام بار گذاری شدن سبب سنگین شدن وبسایت نشود.

همینطور در تایپ کردن CSS ها کوشش فرمایید کلیه متغیر‌ها را در یک یا این که دو فولدر قرار دهید و از ساختن یک سری پوشه CSS در نصیب‌های گوناگون وب سایت خودداری کنید. چون سبب کندی بیش تر از حد وبسایت شود.

استعمال استاندارد از چندرسانه ای :
از تصاویر و حتی ویدیو برای پر‌نور‌خیس کردن زمینه و انتقال بهتر مقاله به استفاده کننده استعمال میشود. البته این استعمال بایستی در توا‌ن استاندارد باشد. در صورتی از کلیپ در مقاله ها خویش استعمال می کنید عملکرد نمایید وسعت قابل قبولی داشته باشد تا سریع‌خیس بارگذاری خواهد شد. همینطور تصاویر تارنما را تا جایی که می توانید نادر وسعت فرمایید.

عملکرد نمایید مولتی مدیای مصرف شده را بر روی هاست خویش قرار دهید و به منابع فرنگی لینک و پیوند ندهید. از جمله شما در نوشته‌علمی خویش تصویری قرار داده‌اید ولی آن تصویر روی هاست دیگری قراردارد و شما صرفا آن را در وبسایت خویش لینک و پیوند نموده اید.

پس هر توشه کاربری بخواهد آن نوشته‌ی علمی را مطالعه نماید می بایست فولدر تصویر از وب سایت دیگری لود خواهد شد. در‌صورتی‌که آن وبسایت بیرون از دسترس باشد مرورگر مقطع متعددی را برای بار گذاری کردن تصویر صرف می‌نماید که سود آن کاهش چشمگیر سرعت وب سایت شماست. به همین استدلال عملکرد نمایید مدام همگی مطالب و پوشه‌های وب سایت را به هنگام ساخت وب سایت بر روی هاست خویش میزبانی نمائید.

۷ – وبسایت عکس العمل گرا پباده سازی فرمایید :


روز آپ دیت بر تعداد کاربرانی که از روش تلفن هوشمند اینترنت گردی می‌نمایند افزوده میشود. پس پباده سازی سایتی برنده میباشد که بر روی کلیه دستگاه‌ها قابل اکران باشد. هم اکنون این دستگاه یک گوشی باشد یا این که تبلت و حتی یک تلویزیون هوشمند. وب سایت شما بایستی عکس العمل گرا بوده و خودش را با هر سایز ورقه اکران هماهنگ نماید.

منو‌ها و تصاویر وب سایت هم بایستی در دستگاه‌های گوناگون فارغ از اختلال قابل اکران بوده و مخاطب برای پیمایش وب سایت نیازی به اسکرول کردن در سمت و سوی‌های متعدد نداشته باشد. اندازه فونت هم بایستی در تلفن‌های یاور درشت‌خیس باشد تا قابلیت و امکان خوانا بودن را از دست ندهد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۴۹:۳۸ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

برای کسب درآمد از سایت چقدر باید وقت بگذاریم؟


به لحاظ شما مدیر یک وبسایت یا این که دکان اینترنتی عمل رنج میباشد و وقت متعددی از شما میگیرد؟ طراحی سایت در مشهد چرا این پرسش را مطرح کردم؟ زیرا هنگامی در امر فعال‌سازی وب سایت یا این که دکان اینترنتی با برخی از دور و بری ها سخن میکنم در پاسخ می گویند که وقت مازاد برای ایجاد و مدیر وب سایت را نداریم. به عنوان مثال مدتی پیشین به یکی‌از دوستانم که دکان کیف و کفش داشت توصیه کردم که دکان اینترنتی شیوه بیندازد.

ولی در پاسخ بیان کرد که مجموع ارتفاع روز در دکان میباشد و فرصتی برای عمل با تارنما ندارد. یک‌سری دقیقه‌ای راجع به شغل های وب سایت اینترنتی و بازه زمانی ما یحتاج برای انجام آن‌ توضیح دادم. بالاخره دوستم متوجه شد که رئیس و رسیدگی به تارنما اینترنتی آن قدرها که تامل می کرد به برهه زمانی متعددی نیاز ندارد. درصورتی که می خواهید بدانید که برای رئیس یک وبسایت اینترنتی چقدر بایستی برهه زمانی صرف فرمائید ادامه مقاله را مطلقا مطالعه نمایید.

وقت گذاشتن روی وبسایت، ارزشش را دارااست!
یکی مواقعی که زیاد می بینم این میباشد که خیلی‌ها پس از طراحی سایت اینترنتی آن را به اکنون خودش رها می‌نمایند. جذاب این جاست که انتظار دارا‌هستند از وبسایت‌شان درآمد متعددی هم داشته باشند. البته حقیقت این میباشد که درآمد وب سایت شما با وقتی که صرف وب سایت‌تان میکنید ارتباط بدون واسطه داراست. یعنی هر چقدر وقت بیشتری را به وبسایت خویش تخصیص دهید، مشتریان وبسایت شما هم بیشتر می شوند.

 

وبسایت اینترنتی مثل نوباوه‌ای که نو متولد گردیده نیاز به دقت و رسیدگی دارااست. هر چقدر بیشتر به وبسایت‌تان رسیدگی فرمایید و به آن اهمیت بدهید، وب سایت شما زودتر رویش می‌نماید و گسترده می شود. او‌لین نکته‌ای که بایستی به آن دقت نمایید این میباشد که دکان اینترنتی مثل دکان وجود ندارد که روی صندلی بنشینید و برای شما مشتری بیاید. زمانی مغازه اینترنتی فعال‌سازی می کنید بایستی سعی نمایید تا مشتری وارد وب سایت شما خواهد شد و از شما خرید نماید. زیرا کسی خویش به خویش وارد وب سایت شما نمی شود.

یکی سوالاتی که در ذهن خیلی از اشخاص وجود دارااست این میباشد که آیا تارنما اینترنتی قیمت وقت گذاشتن را داراست؟ با‌یقین وقت طلاست و نباید آن را بیهوده هدر اعطا کرد. ولی آیا کارکردن روی وبسایت و بازه گذاشتن برای آن وقت هدر دادن میباشد؟ احتمالا شما هم مغازه‌های اینترنتی پهناور مثل دیجی مال را چشم‌اید که روزمره میلیاردها تومان درآمد دارا‌هستند. در نوشته‌علمی «درآمد یک دکان اینترنتی به طور تقریب چقدر میباشد؟» درآمد دکان‌های اینترنتی را با بیان دو مثال حقیقی و واقعی ارزیابی کرده‌ایم.

یا این که حتی مغازه اینترنتی آمازون را در حیث بگیرید که وسیع‌ترین و پردرآمدترین خرده فروشی آنلاین جهان به شمار می‌رود. جف بزوس سال‌های متعددی از عمرش را صرف آمازون نموده است. به لحاظ شما شرایط کنونی از این که یکسری سال از عمرش را صرف مغازه اینترنتی خودش کرده منصرف شده‌است؟ مطمئنا در شرایطی که این عمل را نمی کرد شرایط فعلی ثروتمندترین شخص دنیا نبود.

جف بزوس برای ساخت‌و‌ساز آمازون از کارش استعفا بخشید تا بتواند کل زمانش را برای دکان خودش بگذارد. پس شما هم چنانچه برهه زمانی بگذارید و به وبسایت خودتان برسید قطعا فیض میگیرید. در شرایطی که همچنان راجع‌به فعال سازی وب سایت اینترنتی شک و تردید دارید، مطلقا نوشته‌علمی «9 برهان قانع‌کننده برای کسب درآمد از وب» را مطالعه نمایید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۰۱:۱۱ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)