بهترین مرجع مقالات طراحی سایت در مشهد بهترین مرجع مقالات طراحی سایت در مشهد .

بهترین مرجع مقالات طراحی سایت در مشهد

طراحی وب سایت پزشکان و کلینیک های درمانی


تجهیزات ویژه وب سایت های پزشکی چه است رعایت اصول بهینه سازی و seo وب سایت برای گوگل، مهم ترین مورد ای میباشد که بایستی در ساخت وب سایت پزشکی چه است رعایت خواهد شد. طراحی سایت در مشهد  به دلیل آنکه با استعمال از این خصوصیت، وبسایت به وسیله مشتریان و متقاضی ها چشم شود. اعتنا داشته باشید که حدود 80 درصد بازدید کنندگان وبسایت ها از روش موتور جستجو گر گوگل به وب سایت ها وارد خواهند شد. پس یک وبسایت باصرفه گردیده برای گوگل مهم‌ترین خصوصیت جانبی میباشد که یک وبسایت می بایست دارا باشد.

معرفی دکتر یا این که مطب یا این که کلینیک
ارائه ی سرویس ها و تخصص ها به بازدید کنندگان تارنما، جستن درخواست کنندگان و بیماران، رابطه با بیماران از روش سوال و جواب ها و نظردهی، اکران داده ها تماس به یوزرها و بیماران، اکران محیط و جای مطب یا این که کلینیک به طور تور مجازی و … مثلا اهدافی میباشد می قدرت با پباده سازی سایت پزشکی و مختصص پزشکان و کلینیک های درمانی به آن رسید.

با به کار گیری از یک پباده سازی وب سایت پزشکی کار کشته می قدرت مستقل از ارائه ی سرویس ها به مشتریان و بیماران پیشین، متقاصیان جدیدی نیز پیدا نمود. این فعالیت با استعمال از ارتقای سکو ی وب سایت در عبارات کلیدی در موتور کاوش گر گوگل انجام می پذیرد.

تارنما پزشکی چه می‌باشد

راضی نگه داشتن
مشتریان و بیماران دیرین یک کدام از مواقعی میباشد که بوسیله ساخت وب سایت می شود به آن رسید. با داشتن سیستم رزرواسیون آنلاین، یوزرها می‌توانند سوای مراجعه به مطب یا این که کلینیک، از قابلیت و امکان گزینش وقت پیشین فایده مند شوند.

امروزه طراحی وب منحصر و ساخت سایت پزشکی ، طراحی وب پزشکان و طراحی وب پزشکی و ساخت وب سایت مرکزها درمانی جدا برای پزشکان و مرکزها درمانی دارای اعتبار ترین و بهترین نوع حضور پزشک معالج در کانال اجتماعی میباشد . در واقع سایت یک دکتر معالج مانند یک مطب مجازی میباشد که دکتر می‌تواند به وسیله آن با بیماران در رابطه باشد و یا این که اطلاعاتی را در قالب نوشته‌ی‌علمی، تصویر، ویدیو و مقاله برای اطلاع مردم قرار دهد و رابطه موثرتر و مجاورت تری با بیماران داشته باشد . آیا مایلید مجموع تخصص ها و مهارت هایی که در دانش پزشکی دارا می‌باشید به اطلاع یوزرها تارنما و بیماران برسانید تا با اطمینان بیشتری به شما مراجعه نمایند؟

هر وبسایت پزشکی قادر است خدماتی برای مثال مورد ها ذیل را به بازدیدکنندگان خویش ارائه دهد:
1_ معرفی دکتر
2_ مقاله‌ها
3_ درمان از راه و روش بدور
4_ سئوالات رایج پزشکی
5_ قابلیت رزرواسیون و معین نمودن مدت قرار با دکتر معالج یا این که انتخاب وقت در کلینیک در تارنما
6_ قسمت تور مجازی و اکران 3 بعدی مطب و یا این که کلینیک و یا این که اکران 360 جایگاه از مطب و امکانات
7_ قابلیت داشتن خزانه کتب و مجلات پزشکی
8_ اکران محل مطب یا این که کلینیک در نقشه ی گوگل
9_ نصیب معرفی سرویس ها و تخصص های کلینیک و یا این که پزشک معالج
10_ در حیث دریافت کردن نصیب خبر ها و مقاله‌ها با تثبیت بی غایت خبر و نوشته‌علمی در ساخت سایت

نکته قابل توجه
طراحی وب پزشکی چه میباشد در‌حالتی که میخواهید حیث بیماران را به خویش جلب کنید و شناخته گردید، می‌توانید با طراحی وب پزشکی به راحتی این کار را انجام دهید و با صرف هزینه ای خیر چندان زیاد، در مقابل دیگر منش های هزینه بر مانند چاپ بروشور و تبلیغ در خبر نامه های کثیر الانتشار، خویش را به اکثریت عموم معرفی کنید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۸:۰۰ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

آموزش طراحی سایت برای مبتدی ها | طراحی وب سایت


3 نکته حائض اهمیت برای ساخت سایت
قبل از آغاز به پباده سازی مورد نیاز میباشد بایدها و نبایدهای عمل با پلتفرم انتخابی خودتان را بدانید. طراحی سایت در مشهد  به‌طورکلی، پباده سازی نرم‌افزار ‌های گوشی در سیستم ‌ادله ‌های گوناگون مشابهت‌ هایی داراست مثل:

بر طبق مقصود پباده سازی فرمائید.
حتی‌الامکان معمولی باشد. (هرقدر بیشتر بهتر)
جریان کاری را نگهداری نمایید.
خوانایی اصلی میباشد.
به پلتفرم احترام بگذارید.
خبر خوب این میباشد: موردنیاز وجود ندارد برای اینکه بدانید چه چیزی قابل‌قبول میباشد به حدسیات اکتفا نمایید. اپل و اندروید گروه ‌ای از ارشادوراهنمایی هایی را دارا هستند که می توانید قبل از آغاز فعالیت (و هم ‌دوران با پباده سازی) آن ‌ها را به ‌طور اجمالی نظارت نمائید:

1- وایرفریم و جریان کاری برنامه
از ابزار پباده سازی وایرفریم به کارگیری فرمایید که مختص این عمل میباشد یا این که به مداد و شیت روی بیاورید. قبل از پباده سازی ظواهر و کلیت یک نرم افزار ضروری میباشد روی ساختار آن عمل فرمایید.

در‌این مرحله میباشد که وایرفریم وارد بازی می ‌خواهد شد. وایرفریم به شما امداد می ‌نماید بفهمید یوزرها چه‌گونه در اپ شما مسیریابی کرده و از آن به کار گیری می‌نمایند.

2- سبک ‌های آزمایشی و مثال ‌های اول
دوران آن رسیده تا وایرفریم‌ های خویش را عملی نمایید. زمانی با وایرفریم ‌هایتان فعالیت کردید و آنان را با مجموعه اپ‌ نویسی و /یا این که مشتری خویش به اشتراک گذاشتید و تأیید پایانی گرفتید، برهه زمانی آن میباشد تا یک سری سبک آزمایشی و مثال اول صحیح فرمائید.

3- ارجاع برای نرم افزار ‌نویسی
طراحان همینطور مسئول انتقال صحیح المان ‌های پباده سازی‌گردیده و اجزاء بصری به نرم افزار ‌نویسان می‌باشند. چیزهایی مثل آیکون ‌ها، پس ‌قضیه ‌ها، لوگوها و حتی خودکار ‌ها (فونت‌ ها)، کلیه جزو چیزهایی میباشند که طراح می بایست به نرم افزار‌ نویس بدهد.

مزایای ساخت وب سایت
قبل از اینکه به یادگرفتن طراحی وب بپردازیم، بهتر میباشد که با مزایای ساخت وب سایت آشنا گردید. آشنایی این مزایا به شما یاری می ‌نماید، تا تصیمیم بدون شوخی ‌تری برای ساخت وب سایت بگیرید.

اینترنت ‌تارنما مدام گشوده میباشد و تولیدات یا این که سرویس ها را در مشت یوزرها قرار می‌ دهد.
موتورهای کاوش مانند گوگل، یاهو و … سوای هزینه ‌ای برای اینترنت‌ وبسایت شما بازاریابی می‌ نمایند.
با منفعت‌ گیری از اصول بهینه سازی و نکات مرتبط با وبسایت می ‌قدرت به درآمد قابل توجهی از روش وبسایت رسید.
از روش اینترنت ‌وبسایت می ‌اقتدار مرزهای تجارت خویش را بسط اعطا کرد و با اشخاص بیشتری در سراسر مرزو بوم و عالم رابطه برقرار کرد.
با به کار گیری از اینترنت ‌تارنما می ‌قدرت به سوالهای مشتریان جواب بخشید و در اتلاف وقتی که صرف پاسخگویی حضوری به مشتریان می ‌گردد، دوری کرد.
هزینه ساخت و ساز اینترنت ‌وبسایت نسبتا نادر میباشد و در عوض آن نیازی وجود ندارد که هزینه‌ا ی بابت آب، گاز، کارمندها و … بپردازید. (شما می ‌توانید به تنهایی یک وب سایت را بچرخانید.)
حدود یک ‌سوم عموم عالم از وب استعمال می‌ نمایند. تبلیغات از روش اینترنت ‌وبسایت نسبت به بقیه رسانه ‌ها مانند تلویزیون، بیلبوردها و … به مراتب ارزان ‌خیس و مؤثرتر میباشد.
ابزارهای اساسی برای یادگرفتن طراحی سایت
برای ساخت و ساز هر سایتی نیاز به استعمال از ابزارهایی میباشد. اپ‌ ها و ابزارهای اکثری برای ساخت وب سایت وجود دارا هستند، که در اینجا اصلی ‌ترین و پرکابردترین آنان‌را تیتر می ‌کنیم:

Firebug
Firebug بر روی مرورگر فایرفاکس به طور مجانی قابل نصب میباشد. بوسیله این ابزار می‌توانید کل اشتباهات و خطاهای اینترنت ‌وبسایت را پیدا کرده و آن گاه رفع نمود.

مهم‌ترین کاربردهای Firebug

یک جستجو گر عالی، به خواسته جستن اسم و گزینشگرهای قسمت خاصی از صفحه های اینترنت
دارنده سیستم خطایاب جاوا اسکریپت و … برای مشاهده متغیرها و طریق اکران اجرای کدها
دارنده ابزارهای بازنویسی CSS به مراد چک کدها
Dreamweaver
این نوع ابزار منحصربه‌فرد اپ ‌نویسی اینترنت ‌تارنما میباشد و با سیستم دلیل های Mac و Windows تماماً هماهنگ میباشد. در پی بعضی از اصلی ‌ترین کاربردهای آن را تیتر می ‌کنیم.

مهمترین کاربردهای Dreamweaver

بسیار کارا و تخصصی
پشتیبانی و توسعه و گسترش صفحه های پویا
قابلیت و امکان پشتیبانی از تایپ فارسی
امکان دستکاری آنلاین صفحه های اینترنت
قابلیت و امکان شناسایی کدهای نوشته‌ گردیده
پباده سازی و بازنویسی همگی صفحه های اینترنت
پشتیبانی و پباده سازی صفحه ها بر اساس CSS
قابلیت و امکان آپلود صفحه ها بر روی هاست و سرور
سازش با اپلیکیشن Adobe Photoshop
Adobe Photoshop
اپلیکیشن فتوشاپ یک کدام از پرکاربردترین قابل انعطاف افزارها برای دستکاری تصاویر میباشد. طراحان اینترنت با به کارگیری از این اپلیکیشن می ‌توانند طرح های گرافیکی متبوع خویش را تخت گاز مهیا نمایند.

مهمترین کاربردهای Adobe Photoshop

ادغام تصاویر با همدیگر
ادیت تصاویر به طور فن ‌ای
تصحیح و بهبود رنگ‌ بندی تصاویر
گذاشتن افکت‌ های متفاوت بر روی تصاویر
Adobe Brackets
Adobe Brackets برای مدیر کدهای HTML، CSS و JavaScript پباده سازی شده‌است.

کاربردهای Adobe Brackets

دارنده امکان پیشنمایش زنده میباشد. این امکان به یوزرها امداد می ‌نماید به راحتی خروجی عمل خویش را به طور زنده بر روی مرورگر کروم مشاهده نمایند.
امکان Quick Edit داراست، تا هنگامی شما در اکنون کد نویسی در یک فولدر html میباشید، بتوانید کدهای css مرتبط با این پوشه را در به عبارتی فولدر html بازنویسی فرمایید.
دارنده امکان کامل شدن اتومات کد میباشد، زمانی شما استارت به کدنویسی می ‌نمایید، می‌ توانید با یک کلیک معمولی کدها را کامل شدن فرمایید.
ویرایشگر HTML
این اپلیکیشن برای ادیت و دستکاری فولدر‌های HTML به فعالیت می رود. بیشتر نرم افزار‌ نویس ‌ها علارغم اینکه رغبت دارا‌هستند شخصاً کدهای HTML را بنویسند، ولی از ویرایشگر HTML هم استعمال می ‌نمایند. در‌حالتی که در اولِ خط مش یادگرفتن طراحی وب سایت میباشید، می ‌توانید از این ویرایشگرهای HTML به کارگیری نمایید.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۳:۳۳ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

طراحی وب سایت چیست


تارنما چه می باشد؟ |طراحی سایت|ساخت سایت ارزان|طراحی سایت ماهر

تاریخچه ساخت سایت:
مجموعه برنرز لی، اختراع کننده اینترنت، با برپایی یک طراحی سایت در مشهد وبسایت اینترنت در اوت ۱۹۹۱، اسم خویش را تحت عنوان اولیه تولیدکنندهٔ اینترنت در تاریخ نگاشت. وی در اولیه اینترنت سایتش، از اَبَرمتن و پیوندی برای پست الکرونیکی (پست الکترونیک) استعمال کرده بود.

ابتدا، سایت‌ها با کُدهای بی آلایش HTML نوشته می‌شدند، سیرتکامل‌ای از لهجه نماد‌گذاری که ساختار معمولی‌ای به اینترنت گاه‌ها می‌اعطا کرد، دربرگیرنده سرتیتر و گزاره، و بضاعت لینک و پیوند دادن به نشانی‌های دیگر از روش ابرپیوند. در مقایسه با نحوه‌های دیگر، این شیوه نو و متفاوتی بود که یوزرها به آسانی می‌توانستند با یک مرورگر، ورقه‌های گره خورده را بگشایند.

با پیشرفت اینترنت و هنر پباده سازی آن، لهجه کُد نویسی اش، اَبَرمتن یا این که اچ تی ام ال، پیچیده خیس و پرانعطاف خیس شد. ابزاری مانند جدول‌ها که بیشتر برای اکران نمودارهای داده‌ای بودند، بزودی گزینه به کارگیری اشتباه، برای دکوراسیون‌های نهفته در ورقه‌های اینترنت قرار گرفتند. با پیدایش الگوهای آبشاری اینترنت یا این که «CSS»، نحوه خطا پباده سازی با جدول‌های مخفی در شیت از گردونه بیرون، و بجای آن استعمال مطلوب از لهجه کمکی «CSS» جایگزین شد.

فناوری‌های یک پارچه سازی مقر داده (Database)، مانند گویش‌های کُدنویسی سمت سرور (Server-Side Scripting) مانند CGI، PHP، ASP. NET، ASP، JSP و ColdFusion، و استانداردهای پباده سازی امروزی با الگوها (CSS)، ساختار وبسایت‌ها را گشوده هم تغییر‌و تحول داده و آنرا توسعه یافته خیس کرده‌اند.

همینطور با داخل شدن نگاره‌های جاندار و فناوری‌های پویانمایی به برگه‌ها، مانند فلَش (Flash)، فیس اینترنت بیشتر از پیش تغییر تحول کرد و توانمندی‌های نو به سازندگان رسانه و طراح‌های اینترنت داده شد.
درپی به صورت مختصر توضیحاتی در پباده سازی وب سایت و پباده سازی پرتال درباره ی مسائل مرتبط با وبسایت ارائه خوا هیم بخشید:

الف – فرآیند ساخت وب سایت
1.تعیین اسم مطلوب برای وبسایت
2. تثبیت دامنه (اسم وب سایت) در کانال جهانی وب
3.پباده سازی اپلیکیشن و گرافیک وب سایت
4. خرید دور و بر ( هاست)
5.قراردادن اپلیکیشن تارنما پباده سازی گردیده بر روی فضای خریداری گردیده و بهره برداری تارنما


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۹:۵۲ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

آموزش زبان HTML و یک پروژه کوچک برای تمرین


درحال حاضر که با مفاهیم نخستین اینترنت و لهجه HTML آشنا شدید، بهتر میباشد طراحی سایت در مشهد دست به کد گردیده و او‌لین ورقه اینترنت خویش را با به کار گیری از HTML پباده سازی فرمائید. اما قرار وجود ندارد تبدیل به یک کارشناس HTML گردید، تنها یکسری تگ بی آلایش را نظارت میکنیم تا بفهمید HTML در دنیای حقیقی و واقعی چطور فعالیت می‌نماید. برای آغاز فعالیت یک ویرایشگر کد را گشوده فرمایید تا کدهای HTML را در آن وارد فرمایید. شاید برای شما پرسش گردد که در چه محیطی می‌قدرت کدهای HTML را نوشت و رویت کرد؟

در حالتی‌که از ویندوز به کار گیری می کنید، اپلیکیشن notepad برای این خواسته در دسترس شما خواهد بود. ویرایشگرهای کد بسیار متعددی وجود دارا‌هستند که از این گویش پشتیبانی کرده و یک اطراف کدنویسی HTML به اکانت می آیند. به عنوان مثال Adobe Dreamweaver یا این که Jetbrain PHPMystorm که جزء دوستداشتنی‌ترین ویرایشگرهای کد در طراحی سایت می باشند. در صورتی‌که با ابزارهای اپ نویسی و طراحی وب شناخت ندارید، مطالعه مقاله تحت را از دست ندهید.

بیشتر بدانید : شایسته ترین IDE برای ساخت سایت و اپ نویسی
هر کاغذ ای که با HTML تولید میگردد، دارنده ساختاری مشخص و معلوم و منظم میباشد. چند از تگ‌ها در مجموع این صفحه ها تکرار می گردند که در واقعیت می‌قدرت آنان‌را تگ‌های جدانشدنی هر مدرک HTML دانست. تگ‌های اساسی در کل صفحه ها اینترنت عبارتند از:

doctype html : این تگ به مرورگر می گوید که ما از کدام ورژن HTML به کار گیری می کنیم.
تگ HTML : کل تگ‌های HTML بایستی باطن این تگ قرار بگیرند تا تحت عنوان گویش HTML شناخته شوند.
تگ head : این تگ تحت عنوان مغز متفکر صفحه های اینترنت شناخته می‌گردد و کارهایی مثل تعامل با موتور کاوش، تعامل با فولدر‌های CSS و جاوااسکریپت، تیتر شیت، توضیحات شیت و غیره را به عهده دارااست.
تگ body : مهم ترین تگ HTML میباشد. کل عناصری که مرتبط با ظواهر کاغذ می‌باشند می بایست در‌این تگ قرار بگیرند. در غیر اینصورت اکران داده نمیشوند.
برای فهم و شعور ساختار یک گواهی HTML کدهای ذیل را با تمرکز تحلیل نمایید :

 

 

 

 


مقداری پیشین‌خیس در رابطه تگ‌ها کلام کردیم و هم اکنون می خواهیم به طور عملی از این تگ‌های HTML به کار گیری می کنیم. هر تگی که گشوده میکنیم با آرم / بسته می شود. پس تا اینجا، فعالیت پیچیده‌ای انجام نداده و تنها سه تگ HTML و head و body را گشوده کرده و مجدد بسته‌ایم. doctype از آن دسته تگ‌ها میباشد که نیاز به مسدود شدن ندارد و صرفا کافی میباشد در اولِ مدرک HTML مصرف شود.

درحال حاضر کافی میباشد کدهایی را بنویسیم که خروجی ظاهری داشته تا بتوانیم خروجی کارمان را ببینیم. میخواهیم در کاغذ خویش تیتر، یک تصویر و در پایان یک گزاره نشان دهیم. کدها را بایستی باطن تگ body در اختیار بگذاریم. برای نشان دادن عنا وین در شیت اینترنت، از تگ‌های H به کارگیری می کنیم. همینقدر بدانید که شش تگ h وجود دارا‌هستند و بر پایه ی اهمیت و اندازه از اعداد 1 تا 6 تقسیم میگردند. به عنوان مثال ما درین قسمت از تگ H2 به کارگیری کنیم:

- مرجع تخصصی یادگرفتن اپلیکیشن نویسی و طراحی سایت

درحال حاضر برای نشان دادن تصویر مدنظرمان از تگ img استعمال می کنیم. این تگ مخفف واژه و کلمه image به معنای تصویر میباشد. پس برای قرار دادن تصویر کد پایین را می‌نویسیم :

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۵۸:۵۱ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

نکات مهم در طراحی سایت

۶ – سرعت وبسایت را بالا ببرید :
یک قسمت بسیار اصلی هم در ساخت طراحی سایت در مشهد  و هم در نصیب با صرفه‌سازی و seo وب سایت مرتبط با سرعت وبسایت میباشد. قسمت شالوده و مهم در سرعت وبسایت به گزینش هاست مطلوب و آن‌گاه به کارگیری از کانال‌های توزیع محتوا یا این که CDN میباشد.

بعداز این پروسه بقیه مسائل مربوط به نوع طراحی وب و نرم افزار نویسی آن میباشد که مطلقا بایستی رعایت نمائید. در غیر این شکل هر چقدر مطالب موءثر و کاربردی ارائه کنید ولی وبسایت کندی داشته باشید سکو خیر و خوبی در حاصل جست‌وجو نخواهید داشت. سرعت تارنما جز نکات بسیار اساسی میباشد که مدام می بایست در حیث قرار گرفته گردد.

رعایت موارد ذیل به هنگام طراحی وب سایت به شما در ارتقاء سرعت وبسایت امداد خواهد کرد :

به کار گیری دست‌کم از Java و CSS :
در صورتی‌که نیاز دارید در وبسایت خویش از کدهای جاوا به کار گیری نمایید تلاش فرمایید این کدها را به انتهای صفحه های تارنما منتقل نمایید تا در هنگام بار گذاری شدن سبب سنگین شدن وبسایت نشود.

همینطور در تایپ کردن CSS ها کوشش فرمایید کلیه متغیر‌ها را در یک یا این که دو فولدر قرار دهید و از ساختن یک سری پوشه CSS در نصیب‌های گوناگون وب سایت خودداری کنید. چون سبب کندی بیش تر از حد وبسایت شود.

استعمال استاندارد از چندرسانه ای :
از تصاویر و حتی ویدیو برای پر‌نور‌خیس کردن زمینه و انتقال بهتر مقاله به استفاده کننده استعمال میشود. البته این استعمال بایستی در توا‌ن استاندارد باشد. در صورتی از کلیپ در مقاله ها خویش استعمال می کنید عملکرد نمایید وسعت قابل قبولی داشته باشد تا سریع‌خیس بارگذاری خواهد شد. همینطور تصاویر تارنما را تا جایی که می توانید نادر وسعت فرمایید.

عملکرد نمایید مولتی مدیای مصرف شده را بر روی هاست خویش قرار دهید و به منابع فرنگی لینک و پیوند ندهید. از جمله شما در نوشته‌علمی خویش تصویری قرار داده‌اید ولی آن تصویر روی هاست دیگری قراردارد و شما صرفا آن را در وبسایت خویش لینک و پیوند نموده اید.

پس هر توشه کاربری بخواهد آن نوشته‌ی علمی را مطالعه نماید می بایست فولدر تصویر از وب سایت دیگری لود خواهد شد. در‌صورتی‌که آن وبسایت بیرون از دسترس باشد مرورگر مقطع متعددی را برای بار گذاری کردن تصویر صرف می‌نماید که سود آن کاهش چشمگیر سرعت وب سایت شماست. به همین استدلال عملکرد نمایید مدام همگی مطالب و پوشه‌های وب سایت را به هنگام ساخت وب سایت بر روی هاست خویش میزبانی نمائید.

۷ – وبسایت عکس العمل گرا پباده سازی فرمایید :


روز آپ دیت بر تعداد کاربرانی که از روش تلفن هوشمند اینترنت گردی می‌نمایند افزوده میشود. پس پباده سازی سایتی برنده میباشد که بر روی کلیه دستگاه‌ها قابل اکران باشد. هم اکنون این دستگاه یک گوشی باشد یا این که تبلت و حتی یک تلویزیون هوشمند. وب سایت شما بایستی عکس العمل گرا بوده و خودش را با هر سایز ورقه اکران هماهنگ نماید.

منو‌ها و تصاویر وب سایت هم بایستی در دستگاه‌های گوناگون فارغ از اختلال قابل اکران بوده و مخاطب برای پیمایش وب سایت نیازی به اسکرول کردن در سمت و سوی‌های متعدد نداشته باشد. اندازه فونت هم بایستی در تلفن‌های یاور درشت‌خیس باشد تا قابلیت و امکان خوانا بودن را از دست ندهد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۹:۳۸ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

نکات مهم در طراحی سایت

۶ – سرعت وبسایت را بالا ببرید :
یک قسمت بسیار اصلی هم در ساخت طراحی سایت در مشهد  و هم در نصیب با صرفه‌سازی و seo وب سایت مرتبط با سرعت وبسایت میباشد. قسمت شالوده و مهم در سرعت وبسایت به گزینش هاست مطلوب و آن‌گاه به کارگیری از کانال‌های توزیع محتوا یا این که CDN میباشد.

بعداز این پروسه بقیه مسائل مربوط به نوع طراحی وب و نرم افزار نویسی آن میباشد که مطلقا بایستی رعایت نمائید. در غیر این شکل هر چقدر مطالب موءثر و کاربردی ارائه کنید ولی وبسایت کندی داشته باشید سکو خیر و خوبی در حاصل جست‌وجو نخواهید داشت. سرعت تارنما جز نکات بسیار اساسی میباشد که مدام می بایست در حیث قرار گرفته گردد.

رعایت موارد ذیل به هنگام طراحی وب سایت به شما در ارتقاء سرعت وبسایت امداد خواهد کرد :

به کار گیری دست‌کم از Java و CSS :
در صورتی‌که نیاز دارید در وبسایت خویش از کدهای جاوا به کار گیری نمایید تلاش فرمایید این کدها را به انتهای صفحه های تارنما منتقل نمایید تا در هنگام بار گذاری شدن سبب سنگین شدن وبسایت نشود.

همینطور در تایپ کردن CSS ها کوشش فرمایید کلیه متغیر‌ها را در یک یا این که دو فولدر قرار دهید و از ساختن یک سری پوشه CSS در نصیب‌های گوناگون وب سایت خودداری کنید. چون سبب کندی بیش تر از حد وبسایت شود.

استعمال استاندارد از چندرسانه ای :
از تصاویر و حتی ویدیو برای پر‌نور‌خیس کردن زمینه و انتقال بهتر مقاله به استفاده کننده استعمال میشود. البته این استعمال بایستی در توا‌ن استاندارد باشد. در صورتی از کلیپ در مقاله ها خویش استعمال می کنید عملکرد نمایید وسعت قابل قبولی داشته باشد تا سریع‌خیس بارگذاری خواهد شد. همینطور تصاویر تارنما را تا جایی که می توانید نادر وسعت فرمایید.

عملکرد نمایید مولتی مدیای مصرف شده را بر روی هاست خویش قرار دهید و به منابع فرنگی لینک و پیوند ندهید. از جمله شما در نوشته‌علمی خویش تصویری قرار داده‌اید ولی آن تصویر روی هاست دیگری قراردارد و شما صرفا آن را در وبسایت خویش لینک و پیوند نموده اید.

پس هر توشه کاربری بخواهد آن نوشته‌ی علمی را مطالعه نماید می بایست فولدر تصویر از وب سایت دیگری لود خواهد شد. در‌صورتی‌که آن وبسایت بیرون از دسترس باشد مرورگر مقطع متعددی را برای بار گذاری کردن تصویر صرف می‌نماید که سود آن کاهش چشمگیر سرعت وب سایت شماست. به همین استدلال عملکرد نمایید مدام همگی مطالب و پوشه‌های وب سایت را به هنگام ساخت وب سایت بر روی هاست خویش میزبانی نمائید.

۷ – وبسایت عکس العمل گرا پباده سازی فرمایید :


روز آپ دیت بر تعداد کاربرانی که از روش تلفن هوشمند اینترنت گردی می‌نمایند افزوده میشود. پس پباده سازی سایتی برنده میباشد که بر روی کلیه دستگاه‌ها قابل اکران باشد. هم اکنون این دستگاه یک گوشی باشد یا این که تبلت و حتی یک تلویزیون هوشمند. وب سایت شما بایستی عکس العمل گرا بوده و خودش را با هر سایز ورقه اکران هماهنگ نماید.

منو‌ها و تصاویر وب سایت هم بایستی در دستگاه‌های گوناگون فارغ از اختلال قابل اکران بوده و مخاطب برای پیمایش وب سایت نیازی به اسکرول کردن در سمت و سوی‌های متعدد نداشته باشد. اندازه فونت هم بایستی در تلفن‌های یاور درشت‌خیس باشد تا قابلیت و امکان خوانا بودن را از دست ندهد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۹:۳۸ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

برای کسب درآمد از سایت چقدر باید وقت بگذاریم؟


به لحاظ شما مدیر یک وبسایت یا این که دکان اینترنتی عمل رنج میباشد و وقت متعددی از شما میگیرد؟ طراحی سایت در مشهد چرا این پرسش را مطرح کردم؟ زیرا هنگامی در امر فعال‌سازی وب سایت یا این که دکان اینترنتی با برخی از دور و بری ها سخن میکنم در پاسخ می گویند که وقت مازاد برای ایجاد و مدیر وب سایت را نداریم. به عنوان مثال مدتی پیشین به یکی‌از دوستانم که دکان کیف و کفش داشت توصیه کردم که دکان اینترنتی شیوه بیندازد.

ولی در پاسخ بیان کرد که مجموع ارتفاع روز در دکان میباشد و فرصتی برای عمل با تارنما ندارد. یک‌سری دقیقه‌ای راجع به شغل های وب سایت اینترنتی و بازه زمانی ما یحتاج برای انجام آن‌ توضیح دادم. بالاخره دوستم متوجه شد که رئیس و رسیدگی به تارنما اینترنتی آن قدرها که تامل می کرد به برهه زمانی متعددی نیاز ندارد. درصورتی که می خواهید بدانید که برای رئیس یک وبسایت اینترنتی چقدر بایستی برهه زمانی صرف فرمائید ادامه مقاله را مطلقا مطالعه نمایید.

وقت گذاشتن روی وبسایت، ارزشش را دارااست!
یکی مواقعی که زیاد می بینم این میباشد که خیلی‌ها پس از طراحی سایت اینترنتی آن را به اکنون خودش رها می‌نمایند. جذاب این جاست که انتظار دارا‌هستند از وبسایت‌شان درآمد متعددی هم داشته باشند. البته حقیقت این میباشد که درآمد وب سایت شما با وقتی که صرف وب سایت‌تان میکنید ارتباط بدون واسطه داراست. یعنی هر چقدر وقت بیشتری را به وبسایت خویش تخصیص دهید، مشتریان وبسایت شما هم بیشتر می شوند.

 

وبسایت اینترنتی مثل نوباوه‌ای که نو متولد گردیده نیاز به دقت و رسیدگی دارااست. هر چقدر بیشتر به وبسایت‌تان رسیدگی فرمایید و به آن اهمیت بدهید، وب سایت شما زودتر رویش می‌نماید و گسترده می شود. او‌لین نکته‌ای که بایستی به آن دقت نمایید این میباشد که دکان اینترنتی مثل دکان وجود ندارد که روی صندلی بنشینید و برای شما مشتری بیاید. زمانی مغازه اینترنتی فعال‌سازی می کنید بایستی سعی نمایید تا مشتری وارد وب سایت شما خواهد شد و از شما خرید نماید. زیرا کسی خویش به خویش وارد وب سایت شما نمی شود.

یکی سوالاتی که در ذهن خیلی از اشخاص وجود دارااست این میباشد که آیا تارنما اینترنتی قیمت وقت گذاشتن را داراست؟ با‌یقین وقت طلاست و نباید آن را بیهوده هدر اعطا کرد. ولی آیا کارکردن روی وبسایت و بازه گذاشتن برای آن وقت هدر دادن میباشد؟ احتمالا شما هم مغازه‌های اینترنتی پهناور مثل دیجی مال را چشم‌اید که روزمره میلیاردها تومان درآمد دارا‌هستند. در نوشته‌علمی «درآمد یک دکان اینترنتی به طور تقریب چقدر میباشد؟» درآمد دکان‌های اینترنتی را با بیان دو مثال حقیقی و واقعی ارزیابی کرده‌ایم.

یا این که حتی مغازه اینترنتی آمازون را در حیث بگیرید که وسیع‌ترین و پردرآمدترین خرده فروشی آنلاین جهان به شمار می‌رود. جف بزوس سال‌های متعددی از عمرش را صرف آمازون نموده است. به لحاظ شما شرایط کنونی از این که یکسری سال از عمرش را صرف مغازه اینترنتی خودش کرده منصرف شده‌است؟ مطمئنا در شرایطی که این عمل را نمی کرد شرایط فعلی ثروتمندترین شخص دنیا نبود.

جف بزوس برای ساخت‌و‌ساز آمازون از کارش استعفا بخشید تا بتواند کل زمانش را برای دکان خودش بگذارد. پس شما هم چنانچه برهه زمانی بگذارید و به وبسایت خودتان برسید قطعا فیض میگیرید. در شرایطی که همچنان راجع‌به فعال سازی وب سایت اینترنتی شک و تردید دارید، مطلقا نوشته‌علمی «9 برهان قانع‌کننده برای کسب درآمد از وب» را مطالعه نمایید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۱:۱۱ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

سرور مجازی یا VPS چیست؟

 مزایای سرور مجازی یا این که VPS

سرور مجازی نسبت به هاست عملکرد و تجهیزات فردی‌سازی طراحی سایت در مشهد بیشتری داراست.

با استعمال از سرور مجازی دسترسی بیشتری به هارد و منابع سرور خواهید داشت.

این سرورها قابلیت و امکان نصب سیستم ادله را دارا‌هستند. به عنوان مثال یک استفاده کننده قادر است با لینوکس عمل نماید و مخاطب دیگر با ویندوز.

سطح امنیت سرورهای مجازی بیشتر از هاست اشتراکی میباشد.

معایب سرور مجازی یا این که VPS

هزینه استعمال از این سرورها بیشتر از هاست اشتراکی میباشد.

سرور مجازی به حیث امنیتی میانگین به حساب می‌آید و به اندازه سرور مخصوص امن وجود ندارد.

در‌این نوع سرور، هنوز هم برای به کارگیری از منابع محدودیت دارید.

با این توضیحات تفاوت هاست و سرور معلوم شد. هم اکنون بایستی ببینیم کدام آیتم آیتم مطلوب‌تری میباشد.

 


بیشتر بخوانید :  هزینه پباده سازی تارنما با چه معیارهایی گزینش می‌‌خواهد شد؟

هاست اشتراکی بهتر میباشد یا این که سرور؟

 

 

 

خب، می بایست بیان کنم این مورد به تارنما شما بستگی دارااست و نمی‌اقتدار حکم قطعی بخشید. هریک خصوصیت‌های خاص خویش را دارا‌هستند و برای نوع خاصی از وب سایت‌ها مطلوب‌خیس می باشند.

 


چنانچه تارنما کوچکی دارید که منابع متعددی مصرف نمی‌نماید و ترافیک بالایی هم ندارد، استعمال از هاست اشتراکی به صرفه‌خیس خواهد بود.

در حالتی که علم فنی بالایی ندارید که بتوانید خطاها و مسائل سرور را حل نمایید، خرید اشتراک هاست آیتم بهتری میباشد.

در حالتی‌که اینترنت سایتی میانگین با میزان دارایی میانگین و بیشتر از هزار مخاطب در روز دارید، سرور مجازی برای‌تان مطلوب‌خیس میباشد.

در‌صورتی‌که حد متوسطی از تجهیزات فردی‌سازی را ما یحتاج دارید و دارایی کلان هم ندارید، سرور مجازی آیتم قابل قبولی خواهد بود.

در حالتی که سایتی عظیم با ترافیک زیاد دارید، در‌صورتی‌که به خاطر و حافظه موقت زیاد نیاز دارید، در صورتی‌که داده‌های حساسی دارید که بایستی امن نگه داشته شوند، در شرایطی‌که سرعت لود تارنما برای‌تان بسیار اصلی میباشد و اما چنانچه دارایی کافی دارید، سرور مخصوص شایسته ترین آیتم برای شما میباشد.

سرور اهل ایران بهتر میباشد یا این که فرنگی؟

اولیه از کلیه بیان‌کنم که سرور اهل ایران و فرنگی هریک خوب و بد دارا هستند! با فرض این که دو سرور خوب اهل ایران و فرنگی را مقایسه میکنیم، در صورتی‌که قسمت عمده یوزرها وبسایت‌تان در کشور‌ایران می‌باشند، بهتر میباشد سرور اهل ایران را تعیین نمایید.

 


هر چه سرور به حالت بازدیدکنندگان مجاورت‌خیس باشد، سرعت بار گذاری وبسایت بیشتر می گردد. به این ترتیب با به کارگیری از سرور اهل ایران می توانید سرعت لود تارنما را تا یک سری برابر ارتقاء دهید و همانطور که می دانید این سرعت نقش بخش اعظمی در seo و seo تارنما خواهد داشت.

با به کار گیری از سرور اهل ایران تعلق بی واسطه به نرخ ارز نخواهید داشت و تغییر‌و تحول ارزش در لحظه واقعه نمی‌افتد.

با به کار گیری از سرور اهل ایران مورد نیاز وجود ندارد نگران تحریم و از فی مابین رفتن داده ها وب سایت‌تان گردید.

در صورتیکه سرور در کشوری باشد که ضابطه اسکن رایت را رعایت می‌نماید، در هنگام لود پوشه‌ها و قابل انعطاف‌افزارها می بایست زمینه اسکن رایت را رعایت فرمائید. در غیر این شکل ممکن میباشد جریمه گردید.

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۰:۵۶ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت صنعتی


طراحی وب سایت صنعتی طراحی سایت در مشهد   با دقت به پرورش روز افزون تکنولوژی در میان عامه مردم، اهمیت بخش اعظمی داراست.
اما خیر فقط در صنف املاک، بلکه در تمامی صنوف شاهد چنین رویش و آموزش تکنولوژی میان عامه مردم هستیم.
به همین جهت میباشد که امروزه شاهد این هستیم چه صنف ها متفاوت علی الخصوص مشاورین املاک، در‌پی طراحی وب املاک ارزان بوده؛ تا بتوانند هم خدماتی که به مشتریان ارائه می دهند را به اشخاص بیشتری شناسانده و هم کیس های متفاوت منزل را در وبسایت خویش برای فروش یا این که اجاره قرار دهند.
طراحی وب سایت صنعتی عموما به وسیله یک طراح ماهر شکل میگیرد. نکته ای که در مورد فعال سازی تارنما مشاور املاک از اهمیت متعددی شامل است؛ این میباشد که‌این فعالیت لزوماً به یک نفر کارشناس و آشنا با مباحث seo، سپرده خواهد شد.
بدین شکل سایت صنعتی شما خیر صرفا ظواهر زیبایی پیدا کرده و از دید گرافیکی نیازهای شما‌را برآورده می نماید؛ بلکه مجموعه طراحی وب با اشراف بر مباحث با صرفه یابی و seo، قابلیت چشم شدن وبسایت شمارا دو چندان می کنند.
ساخت وب سایت صنعتی جزء جدانشدنی از معاش آدم میباشد. اکنون داده ها بوسیله فضای مجازی بیش تر از هر وسیله دیگری در دنیا، موجب انتشار داده ها می گردد. این مسئله موجب بروز گونه های کسب و امور در فضای مجازی شده‌است.
در‌این راستا اکثری از تارنما ها فعالیت پباده سازی صنعتی را انجام می‌دهند. ما در اینجا تلاش داریم شمارا با پیش کسوت ترین و باسابقه ترین ساخت سایت آموزشی آشنا کنیم. جمهوری اسلامی ایران وب سایت با بیشتراز 22 سال سوابق در ساخت وب سایت و مهیا سازی صدها طراحی وب آموزشی، در سرویس مشتریان میباشد. مشتریان عزیز میتوانند برای طراحی وب سایت صنعتی از روش شماره های مو جود با جمهوری اسلامی ایران تارنما در تماس باشند.

 

ساخت سایت صنعتی چه می باشد؟
یک کدام از راه و روش هایی که قادر است سبب گردد صنعت و تجارت نیز همچون اکثری از صنفها دیگر، با نحوه های کلاسیک و سنتی خویش خداحافظی کرده و وارد دنیای آپ دیت و تکنولوژیک خواهد شد؛ ساخت وب سایت صنعتی میباشد.
همواره به صاحبان کسب و عمل های متفاوت پیشنهاد میشود که برای اینکه خویش را بیش تر از پیش به مخاطبین بشناسانند؛ از روش طراحی سایت مثلا طراحی سایت صنعتی وارد دنیای وب میگردند.
وبسایت صنعتی به خواسته فروش تولید ها و معرفی سرویس ها ارائه گردیده بوسیله کمپانی، به واسطه وب شکل می‌گیرد. در‌این‌صورت هر دو طرف داد و ستد فایده میبرند؛ صاحبان صنعت با جذب بیشتر استفاده کننده این و شناساندن محدوده سرویس رسانی خویش به اشخاص بیشتر، و مشتریان با سهولت در گزینش فرآورده و یا این که سرویس متبوع خویش و دسترسی هرچه سریعتر و آسانتر به آن.
با اعتنا به گستردگی صنعت های، با گستردگی زیاد در میان تارنما های صنعتی پباده سازی گردیده و شیوه ساخت سایت صنعتی مواجهیم.
درصورتی که که رغبت دارید جهت شناساندن محدوده سرویس‌رسانی و تولیدها خویش به اشخاص بیشتری از روش بستر وب، مبادرت به طراحی وب صنعتی نمائید؛ بهتر میباشد برای این مراد یک کمپانی دارای اعتبار را گزینش نمائید تا ارتقاء بازدید تارنما شما از روش سئوی مطلوب، تضمین خواهد شد.
کمپانی ساخت وب سایت کشور‌ایران تارنما، با گرد هم آوری متخصصین و اشخاص زبده، این اساسی را برای شما انجام میدهند.

ساخت سایت صنعتی چه خصوصیت هایی داراست؟
برای اینکه به یک طراحی وب سایت صنعتی مطلوب دست یابیم، می بایست سایت ما از خصوصیت هایی برخوردار بوده و تجهیزات خاصی را در چنگ مخاطبین قرار دهد. بعضی از مهمترین تجهیزات عبارتند از:
1- کمپانی و اعضای هیئت مدیره آن و همینطور تاریخچه کمپانی، تماما در آن معرفی گردند. بدین شکل، اعتماد استفاده کننده بیش تر از پیش نسبت به شما جذب می‌گردد.
2- دارنده پباده سازی گرافیکی حاذق باشد تا بدین شکل، اشخاص با حضور در وبسایت، ترغیب به گشت و گذار در آن شوند.
3- تولیدات و سرویس ها ارائه گردیده به طور تماما درست قسمت بندی گردند. با این فعالیت به کاربر جهت یافتن فرآورده مد حیث خویش، علت می دهید.
4- قسمتی برای پشتیبانی در طراحی وب سایت صنعتی در حیث گرفته خواهد شد.
5- قرار دادن قسمت نظرسنجی نیز سفارش می شود.
6- چنانچه که مورد عمل کمپانی در رابطه با فروش مال خاصی میباشد؛ به طبعً قسمت فروش اینترنتی محصول ها نیز در ساخت وب سایت صنعتی در حیث گرفته گردد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۶:۱۷ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

سه دلیل موفقیت یا شکست وب سایت ها در طراحی

۳- قابلیت و امکان طراحی سایت در مشهد  به کارگیری نیاز نخستین یوزرها وبسایت
هر اینترنت سایتی که می‌خواهد پیروز باشد مورد نیاز میباشد که عموم بتوانند از آن به کار گیری کنند. مدل پباده سازی و ظاهر تارنما هیچ زمان نباید جایگزین کوشش و قابلیت و امکان استعمال بودن وبسایت شود. این امکان به کارگیری برحسب نوع وب سایت ها متعدد میباشد. به صورت نمونه، یک تارنما تجارت الکترونیک بایستی به خیر بتواند تولیدات را اکران دهد، نصیب جستجوی قابل قبولی داشته باشد، سبد خرید و فرایند فروش متناسب با خرید داشته باشد و یک تارنما خبری می بایست دسته بندی مطلوب، تگ بندی مطالب، تسهیل در زمینه‌ی تلاوت مطالب با رنگ بندی و سایز بندی خودکار ها و قضیه و … داشته باشد.
وبسایت هایی که خلل در امکان به کارگیری خویش دارا هستند همواره در تلاشند تا بازدید کننده خویش را با عامل ها مختلفی در تارنما نگه دارا هستند ولی چیزی که معین میباشد، با دقت به سهولت ردوبدل خدمت دهنده ها در وب برای بازدید کنندگان، آن ها با کمترین مشکلی در فرآیند کاری خویش مبادرت به سوراخ سایتی مینمایند که قابلیت و امکان استعمال قابل قبولی نداشته باشد.

۴- دسترس پذیری عاملی برای کسب برد وب سایت
اکثر اوقات دسترس پذیری و امکان به کارگیری با هم معنی می شود البته خواهیم توانست آنها‌را دو دلیل جدا از هم نیز بدانیم. اینکه یک محتوا از چه طریقی، کاوش خواهد شد و به کاربر ارائه خواهد شد و همینطور تارنما با چه مرورگرها، سیستم دست اندرکاران و یا این که دستگاه هایی قابلیت و امکان کارکرد داشته باشد را دسترس پذیری مینامیم. ممکن میباشد یک سایت به خیال و خاطر ساختار پباده سازی بازدید کنندگان را ناچار به به کار گیری از یک مرورگر خاص و یا این که سیستم دلیل مشخصی کند. این کارداران منجر از دست رفتن استفاده کننده گردد.
معمولا تارنما های مفید دارنده سطح دسترس پذیری وسیعی هستند و به استفاده کننده خویش اذن گزینش می دهند.

۵- تمرکز بر روی مخاطب حق تقدم طراحی وب سایت
بازدید کننده یا این که استفاده کننده مقصود مهم ما در یک تارنما میباشد پس می بایست مقصود و تمرکز ما برای براورده کردن نیازهای مخاطب باشد. در اکثری از مورد ها، در فرایند های ساخت سایت هدف ها اساسی صاحب و مالک وب سایت از نیازهای متبوع یوزرها آن وب سایت پیشی می‌گیرد و بایکدیگر هم خوانی ندارند. این یعنی ما برای پباده سازی یک وبسایت، پیش از اینکه تاءمل کنیم ما چه می‌خواهیم از اینترنت سایتمان به دست بیاوریم، بدانیم مخاطب چه چیزی را می خواهد از تارنما ما به دست آورد، بعداز اینکه این مورد ها را برای مخاطب فرآهم کردیم، هدف ها خویش را نیز در آن بگنجانیم تا بیشترین منفعت را از تارنما برده و رضایت بازدید کننده را کسب کنیم. نیازهای مخاطب همواره مقدم بر خواست های رئیس یا این که مالک سایت میباشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۹:۱۶ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)