بهترین مرجع مقالات تخصصی طراحی وب بهترین مرجع مقالات تخصصی طراحی وب .

بهترین مرجع مقالات تخصصی طراحی وب

تولید محتوا برای وب سایت

طرح ها و داده های ساختاری: این طرح ها و اطلاعات بایستی به صدق در وبسایت اجرا شوند تا موتورهای کاوش و بقیه ربات ها تارنما شمارا بشناسند و هر قسمت از وب سایت شمارا فهم نمایند. طراحی سایت در مشهد تولیدات، سرویس ها، مقاله‌ها بلاگ، حادثه ها و موردها دیگر، هر مورد نیاز به یک داده / طرح دارا هستند که به صدق تاسیس شده است.
کد: کد نویسی وبسایت شما باید به نحو احسنت صورت گرفته باشد تا موتورهای کاوش بتوانند مجموع داده ها را سریع و راحت گردآوری نمایند.
تصاویر و عکس ها: تصاویر تارنما می بایست باصرفه گردیده باشند و با فرمت مطلوب به اکران در بیایند. بهتر میباشد تصاویر مهم سایت شما در هدر تارنما قرار داده شوند تا موتور های کاوش بتوانند به شایسته ترین طرز ممکن آنان‌را اخذ کنند.
پباده سازی عکس العمل گرا: هر مشتری که ممکن میباشد وبسایت شما‌را پیدا نماید، به طبع یک تلفن همراه گوشی خواهد داشت. به همین جهت سایت شما می بایست امکان اکران در دستگاه های متفاوت را داشته باشد. در‌صورتی‌که مشتری شما نمیتواند تولید ها و سرویس ها وبسایت شما‌را بخواند و ببیند، مطلقا آن‌ها‌را نخواهد خرید.
رعایت ضوابط: قانون ها متعددی وجود دارا هستند که با رعایت نمودن آنان وبسایت شما سئو گردیده و کارکرد بهتری خواهد داشت. برای کسب داده ها بیشتر بهتر میباشد به سفارش های گوگل دقت داشته باشید.
ساخت محتوا برای سایت
بعد از اتمام کلیه فرآیند بالا، نوبت به قرار دادن محتوا در سایت شما خواهد رسید تا بتوانید تارنما قشنگ و کاربردی خویش را آزمایش نمائید و مشتریان متبوع خویش را به دست آورید. برای پیروز شدن در این باره در آغاز بایستی خاطر بگیرید چه طور از کلمه ها کلیدی، تیتر و متا تگ های توصیفات استعمال نمائید. حافظه بگیرید که چه‌گونه تارنما خویش را دست‌کم یک توشه در هفته آپ تو دیت فرمایید (وب لاگ یک ابزار عالی برای این فعالیت میباشد). پی بردن این که چه‌گونه همگی این ها با هم عمل می نمایند، به شما این قابلیت را می‌دهد تا شایسته ترین تصمیم را برای ساخت‌و‌ساز محتوای وب سایت و فعال‌سازی استراتژی های خویش بگیرید.

توده بندی
لیست ذیل را محاسبه و تا آن جایی که ممکن میباشد از آن پیروی نمائید:

داشتن داده ها کافی: می‌دانیم که شما در رابطه فرآورده و خدمت هایی که ارائه می دهید کارشناس میباشید اما مشاجره اینجانب در رابطه رایانه ها و همینطور روش اداره آنها میباشد. عملکرد فرمائید اکسل و ورد را حافظه بگیرید و همینطور عمل با صندوق پستی و روش اصلاح کردن آن را نیز خاطر بگیرید و در رابطه ویرایشگر های آنلاین، CMS ها و آنچه که از آنان انتظار دارید، بیشتر بدانید.
چک و آنالیز رقبای سایت: چک نمایید که رقبای آنلاین تارنما شما چه افرادی می‌باشند و چه‌گونه کسب و عمل خویش را اداره می نمایند. بها های آنلاین تولید ها خویش را بیابید و محاسبه نمائید که آنها از چه نحوه های تبلیغاتی استعمال کرده اند و تا آن جا که می‌توانید از آنها حافظه بگیرید.
با اعتنا به میزان دارایی خویش شایسته ترین کمپانی طراحی سایت را پیدا نمائید: درباره ی شرکتی که برای طراحی وب خویش تعیین نموده اید، بایستی بیان کنم که می بایست ایده ها مشتریان و مثال فعالیت های آن‌ها را آنالیز نمایید تا مطمئن گردید که آن ها میتوانند آنچه را که وعده داده اند به شما تحویل دهند یا این که نه!


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۹:۱۸ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

توسعه وب سایت چیست


به سعی هایی که توسعه و گسترش و گسترش سایت شما در دنیای وب یا این که بقیه کانال ها را به‌دنبال داشته باشند، توسعه و گسترش اینترنت وب سایت میگویند. دربین برنامه نویس ها معمولا طراحی سایت در مشهد کلمه و واژه طراحی سایت در معنای پیاده نمودن ساختار غیر گرافیکی وبسایت میباشد.گسترش تارنما قادر است راحت ترین صفحه های وبسایت یا این که پیچیده ترین سامانه های مبتی بر تارنما را مشتمل بر گردد. بسط تارنما دربرگیرنده بسط تجارت الکترونیک، ساخت وب سایت، بسط محتوای اینترنت، اپلیکیشن‌نویسی مخاطب سو/کارپرداز، پیکره‌بندی کارپرداز اینترنت و توسعه و گسترش سمت مخاطب اینترنت هست.

امروزه اپلیکیشن های متعددی مانند وردپرس و جوملا هم می‌باشند که کسانی که کمتر تخصص در مورد پباده سازی و گسترش دارا‌هستند بتوانند با صرف دوران کمتر و به راحتی سایت های موردنظرشان را ساخت‌و‌ساز نمایند.

صراحت دارد با وردپرس مس قدرت سوای علم کدنویسی یک وبسایت خوب فعال سازی کرد و ساخت سایت بدون پول و ارزان انجام اعطا کرد البته بایستی در حیث بگیرید شما عضو تیمی از وبسایت های وردپرس میشوید و یک طراح تارنما منحصر ندارید.

در طراحی وب سایت ماهر بایستی مواقعی در حیث گرفته خواهد شد که مباحث رابط کاربری ui و تجربه کاربری ux دیگر موردها اصلی در ساخت سایت میباشند.

 

 

 

مواقعی که توسعه و گسترش وبسایت شما امداد می نماید:

بهینه سازی و seo وبسایت
با بهینه سازی و سئو اینترنت سایتتون می‌توانید سبب گسترش اینترنت سایتتون بشید و اینگونه میباشد که وبسایت شما همیشه در حالا پیشرفت و بهبود سکو تارنما میشود.

ساخت سایت ماهر به وسیله کمپانی طراحی وب ماهر
بایستی در لحاظ بگیرید به خواسته گسترش سایت در آغاز باید وب سایت شما از لحاظ فنی ماهر باشد. در حالتی که ساخت سایت شما بوسیله گروه های ماهر ساخت سایت صورت گرفته باشد مسلما همه مباحث فنی رعایت شده‌است و دیگر نیازی وجود ندارد نگران اشتباهات فنی باشید.

جهت طراحی وب سایت ماهر میتوانید با نوپرداز مشورت بدون‌پول داشته باشید تا ضمن پباده سازی یک وب سایت ماهر قابلیت و امکان بسط سایتتان را هم داشته باشید.

 

طراحی وب عکس العمل گرا و یا این که ریسپانسیو
به مراد بسط اینترنت سایتتان می بایست بدانید برخورد گرا و یا این که ریسپانیو بودن سایتتان مورد مهمی میباشد و با رعایت این مسئله م توانید سبب توسعه و گسترش اینترنت سایتتان گردید.

ظراهر خوشگل و استفاده کننده پسند و یا این که ui ماهر
ظواهر و گرافیک وب سایت و به کار گیری از تصاویر دیدنی و جذب کننده تاثیر مستقیمی روی گسترش تارنما شما دارااست چرا‌که منجر می‌شوید استفاده کننده وب سایت شمارا بهتر بداند و به انگیزه حیران بشدن و اذیت شدن چشمانش کاغذ تارنما شما‌را تخت‌گاز نمی بندد.

 

رابط کاربری آسوده
شما بایستی سرویس ها و امکاناتی را که در دست مخاطبان سایتتان می‌خواهید انجام دهید به طوری باشد که کلیه چی در دسترس استفاده کننده باشد و مخاطب هر آنچه می‌خواهد و به آن عامل به وبسایت شما مراجعه کرده را به راحتی بیابد و حیران نشود.

به منظر بسط سایت و پیشرفت وب سایت می بایست این قضیه را در حیث داشته باشید که‌این زمینه فعالیتی موقتا وجود ندارد که یه بازه زمانی طرز مدت بگذارید و آن گاه تارنما به خودی خویش پیشرفت می نماید. در‌صورتی‌که صاحب و مالک یک تارنما می باشید به طور پیوسته بایستی روی تارنما خویش وقت بگذارید و پیوسته در اکنون پرورش سایتتان باشید.

 

 

در‌صورتی‌که تصمیم به طراحی وب سایت شرکتی، وکالت، کلینیک و تبلیغاتی دارید میتوانید به موراد روایت شده پایین که از سرویس ها کمپانی طراحی وب سایت نوپرداز میباشند رجوع‌کنید:

ساخت سایت وکالت
طراحی وب سایت کلینیک
طراحی وب تبلیغاتی
ساخت وب سایت شرکتی
با اعتنا به پیشرفت روز افزون در دنیای وب امروزه اشخاصی که قصد دارا هستند در مورد ساخت سایت عمل داشته باشند می بایست بتوانند خویش را با تکنولوژی روز جهان وفق دهند و از تجهیزات متفاوت طراحی سایت فایده گیرند. امروزه کادر ورک های مختلفی تشکیل شده اند که می‌تواند به شما برای پباده سازی و بسط اینترنت وبسایت امداد کند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۴۷:۵۰ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

افزایش رتبه سایت بصورت طبیعی و قانونی

با پکیج های افزایش رتبه سایت خود را بصورت قانونی و طبیعی ارتقا دهید .
همین امروز با شیک رنک شروع کنید و وارد 10ردیف آغازین گوگل شوید .
 
 
 
 
 
 
شیک رنک دارای نماد اعتماد الکترونیک و لوگوی دیجیتال
 
منبع: chicrank.com

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۰:۰۹ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

ویژگی های طراحی سایت تبلیغاتی خوب

به کار گیری از مدل کانونی در پباده سازی
به کارگیری از پباده سازی کانونی در تبلیغات یک کدام از دیگر از طریق های دوستداشتنی سازی یک مارک میباشد. طراحی سایت در مشهد  مثلا مدیران خودرو می‌خواهد در‌این فصل نسبت به بقیه خودروها سراتو بیشتری را به فروش برساند؛ لذا از پباده سازی تبلیغاتی به کار گیری می نماید که‌این محصول را در کانونی قرار بدهد.

به کارگیری از سمبولیسم در تبلیغات
به کارگیری از سمبولیسم یکی از دیگر از نکاتی میباشد که باید در طراحی وب فردی در لحاظ گرفته خواهد شد. به عنوان مثال شما می بایست علاوه بر داشتن طرح و لگوی مهم برای هر کالا یک سمبول داشته باشید. از جمله مدیران خودرو سراتو را مانند آهو و چری را مثل یک یوز به اکران میگذارد.

چراسایت های تبلیغاتی بایستی پباده سازی شوند؟
باتوجه به وجود تارنما های مهیا و بدون پول اکثری از یوزرها دیگر به طراحی وب سایت تبلیغاتی به وسیله طراحان اهمیت نمی دهند. آنچه برای این اشخاص بیشتر از پیش اهمیت داراست پرداخت هزینه کمتر میباشد؛ ولی واقعیت این میباشد که به کار گیری از چنین وب سایت های نادرست محض میباشد.
عموم بیشتر اهمیت می‌دهند یک چیز خوشگل و معمولی را ببینند اما آسانی حدودی دارااست که نباید بازدارنده زیبای خواهد شد.
چندین استدلال عمده وجود داراست که چرا بایستی وب سایت های تبلیغاتی پباده سازی شوند. می‌خواهم دراین مکان یک‌سری تا از این عوارض را برای شما بیان‌کنم.

 

اولی تصویر سازی
طراحی وب سایت تبلیغاتی در توان ممتاز، او‌لین قدم شما در سمت تصویر سازی از مارک شماست. تصویر سازی مطلوب بر شیوه ی تاءمل مشتریان در خصوص مارک شما بیشترین تاثیر را خواهد گذاشت. هر چقدر طراحی وب شمات از حیث گرافیکی حاذق خیس باشد و شما از علامت، ولگو یا این که ادغام رنگی بهتری استعمال نمایید خوشتر خواهید درخشید.

سئو محتوا در وبسایت تبلیغاتی
به کارگیری از پروتکل http فضای وبسایت شما‌را محدود می نماید، ساخت سایت تبلیغاتی به طور ماهر با مدیر وبهینه سازی محتوا سبب ساز ارتقا فضای شما خواهد بود. یک طراح ماهر پروتکل های برای شما تعریف و تمجید خواهد کرد؛ که شما ناچار گردید اصول seo را رعایت نمائید.

تهیه و تنظیم سرویس ها در تارنما تبلیغاتی
یک سایت تبلیغاتی با پباده سازی کاربردی مجموع سرویس ها شما‌را رئیس خواهد کرد. ساخت وب سایت تبلیغاتی تحت عنوان مقام دوم شما کار کرده؛ منجر منفعت شما گردد. مشتریان شما به سادگی و از روش گوشی یا این که ویندوز به راحتی خرید خواهند کرد.

امداد در رقابت در تارنما تبلیغاتی
یک وبسایت که به خیر پباده سازی شده‌است؛ شمارا در قبال رقیبانی که از پیشین از تبلیغات مجازی استعمال می کردند قوت خواهد داد. همینطور شما از روش این وبسایت می‌توانید بقیه لینک و پیوند های ارتباطی خویش را به اشتراک بگذارید وخریداران شما به سادگی واز جای جای از شما خرید نمایند.

اهمیت پباده سازی گرافیکی وبسایت تبلیغاتی
تبلیغات در همگی ی دنیا چه از روش رادیو، تلویزیون و وب به اکران گذارده می‌شود. آنچه در‌این تبلیغات اهمیت داراست، جلوه های ویژه بصری میباشد. بشر موجودی بصری میباشد و جلوه رنگ ها و طرح ها بر ایشان مفید خواهد بود. هر چقد ابزار گرافیکی حاذق تری در مشت شما باشد و شما مثال های گرافیکی بیشتری به مشتریان خویش ارائه دهید فروشی چیره خیس خواهید داشت. ساخت وب سایت تبلیغاتی فارغ از پباده سازی گرافیکی هیچ میباشد.
پباده سازی گرافیکی شمارا در قبال رقیبان تان زیباتر جلوه خواهد اعطا کرد. پس خیلی عالی می‌شود در حالتی که یک تارنما با پباده سازی قالب عالی و پباده سازی گرافیکی فوق العاده داشته باشید. به خاطر داشته باشید شما علاوه بر فروشنده یک هنر مند نیز میباشید. تبلیغات یک هنر آمیخته با رنگ ولعاب میباشد که گرافیک این دو را به هم دارای ارتباط می نماید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۱۹:۵۳ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

تکنیک های جدید برای برنامه نویسی مدرن در جاوا اسکریپ


فرقی نمی نماید که شما جدید به دنیای جاوا اسکریپت وارداتی باشید طراحی سایت در مشهد  یا این که مدتها از آن به کار گیری کرده باشید، خصوصیت های متعددی به جاوا اسکریپت افزوده گردیده که شما بایستی آنها‌را بیاموزید. در اینجا مهم‌ترین تغییرات و امکان هایی را که در چندین سال اخیر به جاوا اسکریپت ذیل تیتر خصوصیت های ES6 اضافه گردیده اند، با هم مرور می‌کنیم.

1. عملگر Spread (گسترش)
این عملگر یا این که اپراتور با سه نقطه یعنی ... نمایش داده میشود و هنگامی پیش از یک آرایه یا این که آبجکت قرار بگیرد، آن را به لیستی از مورد ها که با کاما از هم مستقل گردیده اند تبدیل می نماید. وسیع ترین کاربردهای این عملگر ترکیب دو آرایه یا این که دو آبجکت در هم و نیز پاس دادن یک آرایه تحت عنوان ورودی یک تابع مشتمل بر یکسری آرگومان میباشد:

//مخلوط دو آرایه
let arr1 = [ 'one', 'two'];
let arr2= [...arr1 , 'three', 'four']; // ["one", "two", "three", "four"]

//ترکیب خاصیت دو آبجکت
const person= {
name: 'Ali',
age:25
}
const personWithEmail = {
...person,
email: 'ali@examle.com'
}

//به کار گیری در فراخوانی توابع
function dev(x, y, z) { }
var args = [0, 1, 2]
dev(...args)
2. پارامتر Rest (ما‌نده)
پارامتر ما‌نده یا این که Rest parameter به معنای گردآوری باقی مانده پارامترها در یک آرایه میباشد. در اینجا برعکس عملگر توسعه (Spread) دنبال گردآوری پارامتر ها در یک آرایه هستیم:

const movie = ["Abad va yek rooz", 8.3, 2016, "Payman Maadi", "Navid Mohammadzadeh","Parinaz Izadyar" ];
const [title, rating, year, ...actors] = movie;
console.log(title, rating, year, actors);
همان گونه که مراعات میکنید سه گزینه پایان آرایه movie در نمونه بالا در یک آرایه با اسم actors گردآوری گردیده اند. شما میتوانید به نیکی از پارامتر rest در ورودی توابع به کارگیری نمائید. اعتنا فرمایید که پارامتر rest مدام می بایست نهایی آرگومان ورودی یک تابع باشد. به این ترتیب کد پایین غلط میباشد:

function myFunction(arg1, ...rest, arg2) {
// error
}
در تحت یک نمونه دیگر از پارامتر ما‌نده یا این که rest را می‌بینید:

function greeting(x, y, ...z) {
console.log(x, ' ', y); // salam ali
console.log(z); // ["rooz", "be", "kheir", "!"]
console.log(z[0]); // rooz
console.log(z.length); // 4
}

greeting("salam", "ali", "rooz", "be", "kheir", "!")
3. interpolation و فن های یکسری خطی
به تابع ذیل توجه فرمائید:

function getProductDescription = (name, price, description) {
return "Selected product is: n" +
" name: " + name + "n" +
" price: " + price + "n" +
" description: " + description
}
همانگونه که میبینید برای ساخت یک حرفه تعدادی خطی که در آن از متغیرهایی مستعمل شما بدون چاره می باشید از تعداد متعددی کاراکتر + و " استعمال نمایید و متغیرها را با بقیه فن ها concat فرمایید. برای رفع این اختلال و به کار گیری شل خیس متغیرها داخل یک حرفه دو عملگر بک تیک یعنی ` و {}$ ساخت گردیده اند که عملگرهای interpolation می‌باشند. تابع بالا را با تکنیک interpolation ویرایش میکنیم:

function getProductDescription = (name, price, description) {
return `Selected product is n :
name: ${name} n
price: ${price} n
description: ${description}`
}
توجه نمائید که چه طور حرفه ی دربردارنده متغیرها و نوشته های اثبات را میان دو بک تیک ` قرار داده ایم. به یاری interpolation کدهای شما خواناتر گردیده و از وسعت concat های مازاد معدود شود.

4. مختصرنویسی خاصیت آبجکت
در ES5 برای تعریف‌و‌تمجید خاصیت یک آبجکت بایستی از عملگر : دربین کلید و مقدار یک خصیصه استعمال می کردیم:

function createCoordinate(x, y) {
return {
x: x,
y: y
}
}

ولی در ES6 ، در شرایطی که که سمت چپ و راست عملکر : در یک خصیصه آبجکت یکی‌از باشد می توانیم به طور خلاصه به صورت تحت فعالیت کنیم:

function createCoordinate(x, y) {
return {
x,
y
}
}
5. خلاصه سازی تعریف و تمجید متد تحت عنوان خصیصه (property)
در جاوا اسکریپت خاصیت یا این که property های یک شیء میتوانند به یک متد اشاره نمایند. در ES5 برای تعریف و تمجید این خاصیت به صورت تحت کار می کردیم:

const math = {
add: function (a,b) { return a + b; },
sub: function (a,b) { return a - b; },
multiply: function (a,b) { return a * b; }
}
ولی در ES6 نیازی به تایپ کردن کلمه و واژه function وجود ندارد و خواهیم توانست به صورت ذیل کار کنیم:

const math = {
add(a,b) { return a + b; },
sub(a,b) { return a - b; },
multiply(a,b) { return a * b; }
}
6. Destructuring یا این که تخریب
از این خصوصیت می اقتدار برای استخراج الِمان های ما یحتاج از یک آرایه یا این که آبجکت و قرار دادن آنان در متغیرها استفاده نمود. به نمونه پایین اعتنا فرمایید:

const product = { name: 'Electric Circuits', type: 'book', price: 50,000};

const {name, type, price} = product ;

console.log(name, type, price);
در نمونه بالا آرم { } در خط دوم برای تخریب آبجکت product به عنصرها نخستین مستعمل میباشد. شما برای متغیرهای تازه می‌توانید از مقادیر پیشفرض یا این که اسم مستعار (alias) هم استعمال فرمایید. مانند کد پایین:

const person = {
name: 'Hamid',
country: 'Iran'
};

const { name: fullname, country: place, age: years = 25 } = person;

console.log(`I am ${fullname} from ${place} and I am ${years} years old.`);
در نمونه بالا آبجکت person به امداد خصوصیت destructuring، تخریب شده‌است. متغیر name با اسم مستعار fullname و متغیر country با اسم مستعار place قابل دسترسی می باشند. نکته جذاب متغیر age با اسم مستعار years میباشد و زیرا آبجکت perosn این prop را ندارد، با مقدار پیشفرض 25 لبریز شده‌است.

برای تخریب آبجکت با خاصیت تو در تو و استخراج متغیرها نیز به طرز پایین فعالیت می‌کنیم:

const order= {
date: '1398/07/22',
user: 'ali alavi',
product: {
price: 12,000,000,
name:'Laptop'
}
};

const { user, product: {name, count = 1} } = order;

console.log(`${count} order with product name ${name} order has been placed.`);
به طرز دسترسی به خواص name از product در نمونه بالا اعتنا نمائید.

از این خصوصیت در آرایه ها هم می اقتدار بهره برد:

// old approach
const array = [1,2,3,4,5,6];
const a = array[0];
const c = array[2];

// array destructuring
const [x, ,y, ...others] = arr;
// x= 1
// y= 3
// others = [4,5,6]

در نمونه بالا توجه فرمائید که بعداز x، یک مکان خالی قرار داده ایم به این معنی که به اندیس 1 نیازی نداریم و y با اندیس 2 یعنی مقدار 3 لبریز میشود و سایر مقادیر به یاری پارامتر rest که در صدر با آن اشاره کرده بودیم در متغیر others ذخیره می‌شوند.

7. Arrow function
تا قبل از این توابع را در جاوا اسکپریپت صرفا با syntaxt پایین می دیدیم:

function doSomething (arg) {
// function logic here
}
در ES6 برای تایپ کردن تابع بالا قادر خواهیم بود از syntaxt پایین هم به کارگیری کنیم:

const doSomething = (arg) => {
// function logic here
}

این نوع از تریف توابع را arrow function می‌گویند. در صورتی منطق داخل تابع شما کوتاه بوده و تابع شما یه خرده را بر می گرداند میتوانید به صورت ذیل یک تابع تک خطی تمجید فرمایید:

//new arrow function syntax
const add = (a,b) => a + b

//old approach
function add (a,b) {
return a+b;
}
8. متدهای نو عمل با آرایه در ES6
در ES6 گروه ای از متدهای موثر فعالیت با آرایه ارائه شده‌است که فعالیت با آرایه، به ویژه یافت کردن یک یا این که چندین گزینه در آرایه را بسیار معمولی می نماید. با تمرکز به نمونه تحت و کامنت های بالای آن به راحتی این متدها را یاد خواهید گرفت:

const arr= [{ id: 1, name: 'Mohsen' }, { id: 2,name:'Ali',isActive:true }];

//برای یافت کردن یک مورد براساس یک شرط
arr.find(item => item.id === 2) // { id: 2,name:'Ali',isActive:true }

//برای یافت کردن ایندکس یک گزینه براساس یک شرط
arr.findIndex(item => item.id === 1) // 0

//برای نظارت کردن حضور یا این که عدم حضور یک آیت براساس یک شرط
arr.some(item => item.isActive) // true
توده بندی

به امداد مشخصات و امکان هایی که در ES6 اضافه گردیده گویش جاوا اسکریپت بیشتراز پیش بی نیاز گردیده و تایپ کردن کد جاوا اسکریپت سهل خیس و شادی بخش خیس شده‌است. با تمرین و به کارگیری از امکان های نو این لهجه کدهایی به مراتب زیباتر، کوتاه خیس و با قابلیت و امکان مراقبت و گسترش فراتر خواهید داشت


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۶:۲۹ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

چرا قابل استفاده بودن در طراحی سایت مهم است؟

عنصرها ساخت وب سایت :ساخت سایت با به کار گیری از بخش اعظمی از موادسازنده بصری کلیدی به بخش های متعدد تقسیم میگردد که پیرو هرکدام را مذکور و توضیح میدهیم:طرح بندی: طراحی سایت در مشهد این عنصر گرافیک، تبلیغات و متن وبسایت را با شکلی منظم نشان می‌دهد.
طرح بندی مشتمل بر مراقبت تعادل، ثبات و یکپارچگی پباده سازی می گردد.گرافیک: گرافیک قادر است مشتمل بر لوگو ها، عکس ها، ویدئو های تصویری و یا این که آیکون ها، که همگی آن ها منجر بهبود بخشیدن طراحی وب سایت میگردند.فونت: استعمال از فونت های متفاوت می‌تواند ساخت وب سایت شمارا زیباتر نماید .
اکثر مرورگرهای اینترنت صرفا می‌توانند تنی چند از فونت هایی را که تحت عنوان “فونت های اینترنت ایمن” شناخته میگردند، بخوانند، به این ترتیب پباده سازی شما عموما درین مجموعه قابل پذیرش میباشد.محتوا: محتوا و پباده سازی می‌توانند با هم فعالیت نمایند تا پیام تارنما را از روش تصاویر و متن ارتقا دهند.
متن نوشتی مدام بایستی دارای ارتباط و موثر باشد تا خواننده را به شوق آورد و آن ها با قرائت محتوا به آنچه که می خواهند برسند تادر وبسایت باقی بمانند. محتوا می بایست برای موتورهای کاوش باصرفه خواهد شد و از یک ارتفاع مطلوب استعمال شود و لغت ها کلیدی دارای ارتباط را در آن قرار داشته باشد.
طراحی وب سایت
طراحی وب مخاطب پسندچه گونه یک وب سایت مخاطب پسند ساخت و ساز فرمائید؟
علاوه بر عنصرها اصلی ساخت سایت که منجر میگردد وب سایت قشنگ و صورت و شمایلی قانع کننده داشته باشد، تارنما مدام می بایست استفاده کننده آخرین را نیز در لحاظ بگیرد. با دقت به دست اندرکاران ذیل می قدرت استفاده کننده پسند بودن را اینگونه تمجید کرد.جهت دهی در تارنما: معماری تارنما، منوها و بقیه ابزارهای جهت دهی در سایت در طراحی وب با دقت به شیوه مرور و جستجوی یوزرها ساخت‌و‌ساز میگردد. مقصود این میباشد که به مخاطب یاری دهد تا به راحتی در وب سایت جنبش نماید و داده ها مورد نیاز را پیدا نماید.چندرسانه ای: فیلم های ویدیویی و صوتی دارای ارتباط در پباده سازی میتواند به یوزرها یاری دهد تا داده ها را سریع و راحت شعور نمایند. این میتواند بازدیدکنندگان را تشویق نماید که مدت بیشتری را در کاغذ اینترنت صرف نمایند.سازش: صفحه آرایی اینترنت، برای انجام به عبارتی اندازه در مرورگرهای متفاوت و سیستم برهان، به خواسته ارتقاء بازدید آن انجام می‌گردد.تکنولوژی: پیشرفت های تکنولوژی به طراحان اذن میدهد تا تکان و ابداع را اضافه نمایند و اذن می‌دهند ساخت وب سایت مدام جدید، دینامیک و ماهر باشد.تعامل با یوزرها: ارتقاء شرکت کردن یوزرها فعال ، با افزودن باکس لحاظ و حیث سنجی در ساخت وب سایت اصلی میباشد.تبدیل یوزرها از بازدید کنندگان به مشتریان با گونه های نشانی اینترنتی و مجله ,آرم sign-up


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۵:۳۰ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

چیدمان ساختاری وب‌سایت

۲۲.از عبارات بی آلایش به کار گیری فرمائید


هرچه قرائت متن سهل و آسان‌خیس باشد اینترنت‌تارنما برنده‌خیس خواهد بود. طراحی سایت در مشهد از عبارات متداولی که خواننده گان انتظار دارا هستند استعمال نمایید. به کارگیری از جلمات طولانی و لغات فانتزی خوب وجود ندارد.

بایستی از یک گویش معمولی به کارگیری فرمائید که کلیه بتوانند آن را شعور نمایند. پژوهش ها نشان داده که آسانی در خوانایی میتواند در ارتقاء بازدیدکنندگان تاثیر داشته باشد.

۲۳.ترتیب فهرست


هنگام تثبیت هر لیست در اینترنت‌وبسایت خویش مطالب اصلی را در صدر و پایان قرار دهید. دقت خواننده به میانه لیست کمتر میباشد. از‌آنجا‌که بازدیدکنندگان شیت را نسخه برداری می‌نمایند اولی و پایانی موردها به احتمال زیاد در یاد کوتاه برهه زمانی باقی می ماند.

۲۴.به سوالهای برتر بازدیدکنندگان جواب دهید
سوالاتی ممکن میباشد برای بازدیدکنندگان پیش بیاید. فعالیت اساسی اینترنت‌وب سایت پاسخگویی بدین سوال های میباشد. هر پرسش که بی‌جواب بماند فرصتی برای جلب اعتماد را از دست خواهد اعطا کرد. همینطور سوالهای فارغ از جواب قابلیت سوراخ اینترنت‌وب سایت بوسیله کاربر را ارتقا می دهد.

زمانی که جوئل کلتکه پروسه خویش را برای یافتن پرسش‌ها و تایپ کردن جواب در Hubspot یافت توانست صفحه های فرود نرخ تبدیل خویش را دو برابر نماید. وی با مشتریان گفت‌و‌گو کرد، پاسخ‌های آن‎‌ها را تجزیه و محاسبه کرد، پیام‌ها را در حق تقدم قرار بخشید و در انتها لغات مخاطبان خویش را در ورژن تازه بازاریابی خویش به طور هوشمندانه بهره برد.

در اینجا سوالاتی وجود داراست که جوئل برای کشف سوال های برتر بازدیدکنندگان به کارگیری می‌نماید:

چه چیزی سبب ساز گردیده تا شما به‌دنبال راه‌حل باشید؟
چه چیز دیگری را آزمون کردید و چه چیزی را دوست نداشتید؟
چه چیزی شما‌را از خرید از ما گشوده میدارد؟
چه چیزی سبب ساز گردیده شما به اندازه کافی به ما اعتماد فرمائید و مارا آزمون فرمائید؟
چه چیزی جنس ما‌را به منش حلی برای شما تبدیل نموده است؟
هنگام آنالیز چه چیزی برای شما اساسی‌خیس بود؟
اینک می توانید چه کاری انجام دهید که تا قبل از این نمی‌توانستید؟
مثالی برای اینجانب بگذارید که برای شما تفاوت تولید نموده است
شواهد و سندها اجتماعی را اضافه نمائید
گرایش آدم به انجام کارهایی میباشد که سایر افراد انجام میدهند. براین اساس ارائه شواهدی بر پایه ی اینکه سایر افراد شما‌را گزینش می‌نمایند گزینش خیر و خوبی به حیث میرسد. غرض این میباشد که هر تصمیمی غیر از به کار گیری از متاع کمپانی شما بیرون از هنجار به لحاظ رسد. به بازدیدکنندگان خویش اثبات نمایید که شما شایسته ترین خط مش می‌باشید. ایده‌های بازاریابی خویش را با شواهد پشتیبانی نمایید.

۲۵- شواهد و سندها اجتماعی را اضافه نمایید
گرایش آدم به انجام کارهایی میباشد که سایرافراد انجام میدهند. به این ترتیب ارائه شواهدی بر پایه ی اینکه بقیه افراد شما‌را گزینش می‌نمایند، تعیین خیر به لحاظ می رسد. مقصود این میباشد که هر تصمیمی غیر از به کار گیری از کالا کمپانی شما بیرون از هنجار به حیث رسد. به بازدید کنندگان خویش اثبات نمائید که شما شایسته ترین رویکرد میباشید. ایده‌های بازاریابی خویش را با شواهد پشتیبانی فرمائید.

۲۶.کمبودها را بیان فرمائید


بشر‌ها ماشین اکانت‌های هزینه بهره کارآمد نیستند. ما تصمیم به ارتقا فایده و ضرر و زیان‌های ناچیز داریم. به عبارت دیگر ضررو ضرر و زیان بدتر از بهره شادی بخش میباشد.

۲۷.فرم‌های نام نویسی پست الکرونیکی برای مشترکین را باصرفه فرمائید

 

در انتهای این پست یک فراخوانی مبادرت برای اشتراک قرار داده شده‌است. در شرایطی که از مجاورت نگاه فرمایید خواهید روءیت کرد که‌این پست مشتمل بر سه عنصر مستقل میباشد. این سه عنصر برای نام نویسی آدرس اینترنتی میباشد.

سلسله مراتب بصری در آن پر رنگ میباشد.
به خواننده بیان شده که چه چیزی اخذ می‌نماید و چه موقع.
با به کار گیری از ثابت اجتماعی یک تعریف کوچک از تعداد مشترکین انجام یافته میباشد.
هنگامی برای او‌لین توشه این تغییرات را تست کردیم نرخ تبدیل بسیار زیر بود و بعد از آن پیشرفت دیده‌گیری کرد. فعلا شاهد ارتقاء 4و683 درصدی در تثبیت‌ اسم‌های پست الکرونیکی هستیم.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۱:۵۴ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

8 ویژگی مهم که در وب سایت شما باید لحاظ شود


شما در معاش نیاز‌های مختلفی دارید، بعضی از این نیاز‌ها مانند طعام، پوشاک و مسکن بنیادی می باشند  طراحی سایت در مشهد  و فارغ از حتی یکی‌از آن ها توانا به معاش کردن نخواهید بود. بعضا دیگر مانند یک شغل با درآمد خوب و ارتباط ها اجتماعی تندرست صرفا میتوانند کیفیت معاش شمارا بهبود بخشند البته در نبود آن ها هم می‌قدرت معاش کرد.

اکنون نمونه بالا را وارد دنیای وب فرمائید. وقتی که شما قصد فعال سازی یک تارنما را دارید نیز شبیه همین زمینه راستگو میباشد. یعنی برای ساختن یک تارنما هم نیازهایی بنیادی دارید که سوای آن ها داشتن تارنما ممکن وجود ندارد و هم نیازهایی که میتوانند به ارتقاء کیفیت وبسایت شما و تاثیرگذاری بیشتر آن یاری نمایند.

ما پیش از اینً یک نوشته‌ی علمی پیرامون نیازهای بنیادی برای طراحی وب منتشر کرده‌ایم. در حال حاضر می خواهیم نگاهی به نکات و اصول مهمی بیندازیم که در کیفیت تارنما شما نقش بخش اعظمی دارا‌هستند. با رعایت این اصول، اینترنت‌تارنما شما در میان هزاران تارنما دیگر گم نخواهد شد و مطمئناً می توانید حضوری پیروز‌خیس در دنیای وب داشته باشید.

2 نیاز اصلی که اینترنت‌وب سایت شما می بایست جواب بدهد
پیش از آنکه بخواهیم در خصوصیت‌های یک اینترنت‌تارنما عالی ظریف شویم، نخست بایستی به دو مساله اصلی در طراحی سایت‌تارنما نگاه کنیم. مجموع نکات و اصول اساسی طراحی وب را می‌اقتدار تحت گروه‌ای از این دو دانست.

اعتنا و رعایت این مورد ها سبب ساز می‌گردد که شما یک وبسایت عالی داشته باشید که می تواند بازدهی فوق‌العاده برای شما داشته باشد... و دقت نکردن به آنان معادل میباشد با یک وب سایت ضعیف و فراموش‌شدنی. البته این دو جنبه طراحی وب چه می باشند؟

تجربۀ کاربری (User Experience)او‌لین مقصود وبسایت شما، ارائه تجربه کاربری خوب (به اصطلاح UX) میباشد. فکرمی‌کنم حدس زدن معنای این واژه و کلمه چندان عمل مشقت نباشد. این عبارت به احساس و تجربه استفاده کننده از وبسایت شما اشاره داراست.
شما می بایست وبسایت خویش را از روزنه نگاه استفاده کننده مشاهده کنید و کاری نمایید که تجربه وی شادی بخش باشد. از جمله مطمئن گردید که مخاطب شل می تواند از وبسایت شما استعمال نماید، دسترسی به قسمت های اصلی تارنما به آسانی ممکن میباشد، تمامی متن‌ها شفاف و قابل فهم و شعور می‌باشند، وب سایت شما از حیث بصری زیباست و ...
اکثری از نکاتی که درین نوشته‌ی‌علمی آورده شده‌است، بخشی از یک تجربه کاربری خوب محسوب می شوند.
بهینه سازی (سئو)موردنیاز وجود ندارد حیران گردید! معنا این واژه و کلمه چندان تعجب آور و غریب وجود ندارد. seo یعنی شما وبسایت خویش را به گونه ای بسازید که بتواند سکو های بالایی را در گوگل (و بقیه موتورهای کاوشگر) به دست آورد. این واژه مخفف Search Engine Optimization یا این که به عبارتی seo وب سایت برای موتورهای کاوش میباشد.
روزمره میلیون‌ها کاوش در وب انجام می شود که نصیب قابل توجهی آن ها از روش گوگل میباشد. این جستجوها بسیار متعدد میباشند و به طبعً بخشی از آن‌ها، در حوزه‌ کاری شماست. از جمله درصورتی که شما یک دکان اینترنتی تلفن همراه داشته باشید، مطلقاً هر کس عبارت "خرید تلفن همراه" را کاوش می‌نماید، برایتان یک استفاده کننده ایده‌آل به حساب می آید.
در واقع، حضور در گوگل میتواند یک منش عالی برای ارتقاء بازدید و فروش وب سایت شما باشد. ولی برای این خواسته در سکو اولیه ما یحتاج میباشد وبسایت شما مجموع استانداردها و اصولی که برای موتورهای کاوشگر اساسی میباشد را رعایت کند. اکثری از نکاتی که درپی میایند، می توانند در بهینه سازی یا این که جایگاه گوگل شما تاثیرگذار باشند.
همان طور که دیدیم، برای یک طراحی وب خوب شما هم بایستی یوزرها را در لحاظ بگیرید و هم موتورهای کاوشگر را. ولی اصلا اندیشه نکنید که‌این دو گزینه از هم غیروابسته میباشند. در واقع هر چقدر تجربه کاربری تارنما شما بهتر باشد، طبیعتاً در نتیجه ها جستجوهای گوگل نیز مرتبه بهتری خواهید داشت.در واقع مجموع نکاتی که پیرو می آیند، به صورت بی واسطه بر روی هر دوی این مسائل تاثیرگذار می‌باشند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۰:۵۱ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

آموزش تصویری بکاپ گیری وردپرس با پلاگین و FTP


بکاپ گیری وردپرس به چه درد ما میخورد؟ طراحی سایت در مشهد چرا بایستی از وردپرس بکاپ بگیریم؟ یکی مباحثی که مدام درباره با وب سایت های وردپرسی مطرح می گردد، بکاپ گیری وردپرس میباشد. دیدنی میباشد بدانید در بخش اعظمی از مواقع استعمال از بکاپ وردپرس ممکن میباشد برای کسب و عمل شما بسیار حیاتی باشد. در واقع بکاپ گیری wp باعث میگردد در مورد ها احتمالی شما نگران از دست رفتن داده ها نباشید. در‌این نوشته‌علمی قصد داریم داده ها جامعی را درباره با فراگیری بکاپ گیری wordpress در چنگ شما در اختیار بگذاریم. با ما همدم باشید.

فهرست این نوشته ی علمی ( با کلیک روی هر تیتر به آن نصیب منتقل میشوید) نهفته
یادگرفتن بکاپ گیری وردپرس با استعمال از افزونه UpdraftPlus
پلاگین UpdraftPlus
پیکربندی افزونه UpdraftPlus
پیکربندی پلاگین UpdraftPlus
فراگیری بکاپ گیری وردپرس به طور دستی
بکاپ گیری وردپرس به طور دستی


شاید او‌لین پرسش ساخت و ساز گردیده برای شما این باشد که در اصل چرا می بایست از وردپرس بکاپ بگیریم؟ اذن دهید با یک نمونه این موضوع را برای شما تشریح کنیم. زمانی که شما اتومبیل خویش را بیمه میکنید، در واقع احتمال می دهید در شرایطی‌که در آینده خطری برای شما یا این که اتومبیل شما صورت دهد بتوانید از ضررها دوری فرمائید. بکاپ گیری از وردپرس نیز به همین شکل میباشد.

درباره با بکاپ گیری وردپرس می بایست بگوییم زمانی که از تارنما وردپرس خویش بکاپ داریم در‌صورتی‌که به هر عامل مانند از در میان رفتن هارد سرور وب سایت، ویروسی شدن وب سایت، خطاها سهوی و … داده ها وبسایت ما پاک بشود، دیگر مکان نگرانی نیست و به راحتی می‌اقتدار همگی داده ها را بازگردانی کرد.

 

فراگیری بکاپ گیری وردپرس با استعمال از افزونه UpdraftPlus
درباره با بکاپ گیری وردپرس می بایست بگوییم این افزونه یک کدام از افزونه های دوستداشتنی وردپرس میباشد که می قدرت با به کار گیری از آن عملیات بکاپ گیری را انجام اعطا کرد. با به کارگیری از این افزونه شما میتوانید تمامی داده ها بکاپ گیری گردیده را در فضاهای دارای اعتبار ابری مانند دراپ جعبه، گوگل درایو، وان درایو مایکروسافت و … و یا این که حتی‌در در نشانی اینترنتی خویش به راحتی ذخیره فرمائید.

پلاگین UpdraftPlus
نکته‌ی شایان توجه و جذاب که موردنیاز میباشد درباره با این افزونه بدانید این میباشد که‌این افزونه میتوانید به طور دوران بندی های معلوم همگی داده ها را بکاپ گیری نماید.

برای این که بتوانید این افزونه را نصب نمایید کافی میباشد نخست به به بخش پلاگین های وردپرس وارد گردید. اکنون روی اضافه کردن پلاگین کلیک فرمایید. در حالتی که اعتنا نمائید در‌این برگه در در سوی چپ بالای شیت یک ابزار کاوش را مشاهده می‌کنید. در‌این ابزار کاوش کافی میباشد UpdraftPlus را سرچ فرمائید. درحال حاضر روی این افزونه کلیک کرده و نصب را انجام دهید. حالا پس از نصب پلاگین آن را فعال فرمایید.

 

پیکربندی افزونه UpdraftPlus
درباره با بکاپ گیری وردپرس بایستی بگوییم برای این که بتوانید از افزونه متبوع به کارگیری نمائید کافی میباشد به پیکربندی وردپرس بروید و بعد از آن روی UpdraftPlus Backups کلیک نمائید. درین کاغذ شما می توانید بکاپ های کهن و یا این که بکاپ تازه را ببینید. شما می‌توانید با کلیک روی مورد Backup Now در به عبارتی لحظه از وب سایت خویش بکاپ گیری نمائید.

بایستی بدانید همان گونه که گفتیم این پلاگین امکانی را به شما میدهد که بتوانید به طور خود کار از تارنما خویش بکاپ گیری فرمایید. برای این عمل میتوانید به بخش پیکربندی وارد گردید و آن‌گاه آیتم File Backup Schedule را از شرایط Manual بیرون کرده و روی موقعیت دیگری قرار دهید. این فرمان باعث میگردد افزونه مطابق با بازه زمانی بندی درخواست گردیده بوسیله شما عملیات بکاپ گیری را به طور اتومات انجام دهد. ولی موردنیاز میباشد یاد‌آوری کنیم بعداز اعمال تغییرات به طبع تغییرات خویش را ذخیره نمایید.

 

درحال حاضر نوبت آن میباشد که در به عبارتی نصیب پیکربندی گزینش فرمائید که داده ها بکاپ گیری گردیده در کجا ذخیره شوند. شما میتوانید روی آیکون متبوع کلیک نمایید. حالا یک لینک و پیوند به شما نمایش داده میشود. در‌این پیوند شما بایستی پروسه احراز نام‌و‌نشان را انجام دهید. در انتها شما بایستی روی دکمه ی Complete Setup کلیک فرمایید تا پیکربندی فضای ابری به اتمام برسد.

پیکربندی پلاگین UpdraftPlus
اکنون در شرایطی که بخواهیم بکاپ های متبوع را بازگردانی کنیم چاره چه می‌باشد؟ برای آن که بتوانید با به کار گیری از این پلاگین بکاپ های گرفته گردیده را بازگردانی نمایید کافی میباشد به بخش Existing Backups بروید. در‌این نصیب می توانید تمامی بکاپ هایی که از نخست تا به اکنون از وب سایت شما گرفته شده‌است را ببینید. برای بازگردانی روی بکاپ متبوع کلیک کرده و دکمه Restore را فشار دهید. درحال حاضر در جعبه گشوده گردیده میتوانید تعیین فرمائید کدام مناطق بازگردانی شوند. همینطور می‌توانید گزینش نمائید کلیه بخشها یعنی قالب ها، پلاگین ها و … به طور بدون نقص بازگردانی شوند.

 

فراگیری بکاپ گیری وردپرس به طور دستی
درباره با بکاپ گیری وردپرس بایستی بگوییم بک برنامه گیری وردپرس به طور دستی دو مرحله داراست. مرحله‌ی انبار کردن فولدر‌های موردنیاز و انبار کردن داده ها دیتابیس. هنگام بکاپ گیری هر دو می بایست بکاپ گرفته شوند و در هنگام بازگردانی نیز هر دو می بایست بازگردانی شوند.

برای بکاپ گیری از فولدر‌ها یک چاره بسیار معمولی وجود دارااست. شما می‌توانید به سی پنل یا این که دایرکت ادمین رجوع نمایید و آن‌گاه همگی فولدر های لازم را که باطن فایل public_html قرار دارا‌هستند با به کارگیری از تجهیزات پوشه منیجر به طور پوشه زیپ درآورده و آنان را دانلود فرمائید.

بکاپ گیری وردپرس به طور دستی
ما یحتاج میباشد بدانید راه‌حل دیگری نیز برای بکاپ گیری از فولدر‌ها وجود دارااست. برای این فرمان میتوانید به پروتکل FTP وبسایت خویش وصل گردید. اما برای انجام این فعالیت به یک FTP Client احتیاج دارید. با یاری آن می توانید به راحتی به سرور وب سایت وصل گردیده و پوشه‌های متبوع را اخذ نمائید. مورد نیاز میباشد بدانید برای داشتن FTP Client میتوانید اپلیکیشن FileZilla را دانلود و نصب فرمایید.

 

درحال حاضر شما می توانید با استعمال از اسم کاربری و پسورد و پورت گزینه به کار گیری وب سایت به راحتی به سرور وبسایت متصل گردیده و داده ها موردنیاز را از آن جا بردارید.

برای دریافت کردن بکاپ دیتابیس می توانید به در دست گرفتن پنل هاست خویش وارد گردید. درحال حاضر در‌این نصیب وارد نصیب Backup گردید. در‌این قسمت قسمتی وجود داراست که به شما یاری می نماید از دیتابیس MySQL یک بکاپ را دانلود نمایید.برای کسب داده ها در حوزه MySQL چه می باشد به شما توصیه میشود نوشته‌علمی منحصر مارا مطالعه کنید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۵۰:۲۹ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

ووکامرس برای چه وبسایت‌هایی مناسب است؟


تاکنون وردپرس دوستداشتنی ترین سیستم رئیس محتوا (CMS) در وب بوده و میباشد. طراحی سایت در مشهد امروزه وبسایت های بر طبق وردپرس بیشتر از یک چهارم وبسایت های عالم را تشکیل می‌دهند. علاوه بر این، وردپرس برای فعال‌سازی وب سایت های تجارت الکترونیک بسیار اثر گذار میباشد و عامل عمده این دستور وجود ووکامرس میباشد – یک پلتفرم اپن سورس بدون پول که یکی‌از دوستداشتنی ترین راهکارهای تجارت الکترونیک در بازار میباشد.

اعتنا: هرچند به کار گیری از ووکامرس بدون پول میباشد البته موردنیاز میباشد مخارج جانبی برای تهیه و تنظیم یک پلتفرم پیچیده خیس را هم مد لحاظ داشته باشید. ووکامرس بستر بسیار مطلوب مهیا می نماید که میتوانید پیکربندی دلخواهتان را روی آن انجام دهید.

البته یک نکته حائض اهمیت اینکه در ماه می ۲۰۱۵ کمپانی Automattic (کمپانی صاحب وردپرس ) مالکیت ووکامرس را هم بدست آورد که‌این فرمان به نوبه خویش سبب به ارتقا اعتماد اشخاص به‌این پلتفرم شد.

ووکامرس برای چه سایت‌هایی مطلوب میباشد؟
از لحاظ فنی ووکامرس مطلوب وب سایت های کوچک و عظیم در حوزه تجارت الکترونیک میباشد. در‌صورتی‌که پلتفرم گزینه به کارگیری شما نیاز به مقیاس پذیری سریع دارااست یا این که در‌حالتی که نیاز به یک دکان آنلاین پیچیده، بی نقص و جامع دارید ووکامرس مورد خیر و خوبی برای شما به حساب آورده می شود. هر یک سری خویش ووکامرس به تنهایی به طور کاملً بی نیاز محسوب نمی‌شود ولی می اقتدار آن را با به کارگیری از تعدادی افزونه و راهکار فردی سازی براحتی ارتقا بخشید. با استعمال از ووکامرس می‌توانید از امداد های انجمن بسیار خوب و اثر گذار وردپرس و مجموع این سیستم برخوردار گردید.

البته یک قضیه همچنان پابرجاست: صرف از نگاه پلتفرم گزینه استعمال (ووکامرس، Shopify، Magento و غیره) نیاز به انجام تعدادی پیکربندی دارید. درصورتی که مغازه شما کوچک باشد احتمالاً می‌توانید خودتان این پیکربندی را انجام دهید ولی در شرایطی که نیاز به امکان های بیشتری داشته باشید حتماً به علم و مهارت بیشتری نیاز خواهید داشت. ووکامرس هم مثل هر اپلیکیشن دیگری نیاز به پیکربندی صحیح و مطلوب دارااست.

در شرایطی‌که قصد راه‌اندازی یک سایت تجارت الکترونیک وسیع و قابل مراعات را دارید، ما یحتاج میباشد هزینه فضای سرور و اشخاص موردنیاز برای پشتیبانی و انجام شغل های فنی را هم در لحاظ داشته باشید.

در صورتیکه وب سایت وردپرس دارید، ووکامرس برای شما بسیار مطلوب میباشد
ووکامرس تحت عنوان یک کدام از افزونه های وردپرس از دیگر راهکارهای فرنگی (بیرون از حیطهی وردپرس ) مطلوب خیس میباشد – ولی درصورتی که شما قصد به سازه کردن سایتتان مبتنی بر این سیستم دارید.

افزونه ووکامرس را می‌توانید در هر وب سایت مبنی بر وردپرسی با هر تم و الگوی خاصی ترکیب نمائید.

طبق آمار بدست آمده در سال ۲۰۱۷ در بیشتراز ۲۸ درصد از کل دکان های آنلاین از ووکامرس استعمال می‌شود. یعنی:

۲۵,۳۳۸,۳۳۶ وب سایت.
۵ درصد از کل وب سایت ها.
۹۴.۳ درصد از مجموع افزونه های تجارت الکترونیک وردپرس


سهم بازار ووکامرس از افزونه های تجارت الکترونیک وردپرس

ووکامرس هم مثل خویش وردپرس کتابخانه بزرگی از تم های پیش ساخته داراست. هر تعدادی این تم ها برای آغاز عمل و محاسبه مجموع این پلتفرم مطلوب میباشند البته مطلقاً یک پلتفرم سفارشی و تهیه و تنظیم گردیده می‌تواند دقیقاً منظور شمارا برآورده نماید – به‌این شرط که نیازها و مراد های خودتان را به طور کاملً مشخص و معلوم کرده باشید.

 

.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۰:۴۵ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)