بهترین مرجع مقالات طراحی سایت در مشهد بهترین مرجع مقالات طراحی سایت در مشهد .

بهترین مرجع مقالات طراحی سایت در مشهد

طراحی سایت آژانس مسافرتی


یک کدام از مهمترین صنعت هایی که قادر است در اقتصاد یک سرزمین تاثیرگذار باشد، صنعت توریسم طراحی سایت در مشهد  میباشد به همین جهت طراحی وب سایت ماشین کرایه ای مسافرتی نیز اهمیت ویژه ای دارااست. تهیه نمودن محل اقامت و دیدن جای های گردگشگری و اطلاع از حیطه جغرافیایی تا خدمت های ایاب و ذهاب تمامی می‌تواند قسمت از نیازهای ما دراین مورد باشدکه به وسیله ماشین کرایه ای های مسافرتی آماده میشوند براین اساس پیدا نمودن یک تاکسی مسافرتی با برگزیدگان سرویس ها مدام برای اکثری از اشخاص بحران برانگیز بوده میباشد.شما می توانید در کنار تاکسی مسافرتی موفقی که دارید یک سایت عالی و ایده آل داشته باشید تا مشتریانتان هم از آنان سود مایحتاج را ببرند.

به واسطه تولید سایت توریسم شما می‌توانید به بازار بی نیاز و منحصر به فرد به شخصی دسترسی داشته باشید و خدمت های مایحتاج یوزرها را با حداکثر داده ها در دست کم بازه به بازدیدکنندگان خویش ارائه دهید و هر تاکسی مسافرتی در کارایی میباشد که با پباده سازی یک وبسایت موءثر و کارامد، گوی سبقت را از سایر رقبای خویش برباید. با دقت به پتانسیل صنعت توریسم، طراحی وب توریسم توریسم نیز با ارتقا تقاضا مواجه شده‌است.

ساخت وب سایت املاک
سپرده گذاری به دلیل فعال سازی تارنما توریسم می‌تواند معاش شما‌را دگرگون نماید، شاید به دور از تصور شما باشد از مخاطبین صنعت توریسم به عنوان مثال مخاطبانی می باشند که به دلیل گزینش هدف های و سفرهای خویش از وب به مراتب بیشتر از سایرافراد در کاوش سرویس ها به کارگیری می نمایند. برای ماشین کرایه ای هایی که هنوز حرکتی برای تولید تارنما برای کسب و عمل خویش نکرده اند ضروری میباشد از همین لحظه فعالیت ساخت سایت خویش را ابتدا نمایند.هر تاکسی مسافرتی در کارایی میباشد که با پباده سازی یک وبسایت موءثر و کارامد، گوی سبقت را از سایر رقبای خویش برباید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۱۱:۲۰ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت انتشاراتبا اعتنا به طراحی سایت در مشهد  پهناور شدن به کار گیری از وب در مجموع مورد ها، بخش اعظمی از عموم برای مطالعه کتاب به سمت دانلود کتاب های پی دی اف ( کتاب PDF ) رفته اند. حتی امروزه اکثری از عموم عالم برای مطالعه خبرنامه نیز مبادرت به تلاوت خبرنامه از روش تارنما می کنند. درین میان بخش اعظمی از انتشارات به انگیزه این استقبال عموم از دنیای وب، ممکن میباشد در گیر ضرروزیان شوند. پس خط مش حلی که برای این قضیه می قدرت جست و جو نمود، پباده سازی سایتی برای انتشارات و کسب و عمل تجاری می‌باشد. تا از روش آن مبادرت به فروش کتاب ها و مجلات و حتی کتب به طور PDF نماییم.

تجهیزات ساخت وب سایت انتشارات
1- فروش اینترنتی کتاب

2- فروش اینترنتی کتاب های PDF

3- خبر‌ها راجع به کتب و تاریخ انتشار آن ها

4- خبر‌ها در زمینه ی تالیف کننده ها و بیوگرافی مولف ها

5- جذب مشتری و بازاریابی برای کتب

6- نشر خلاصه ایی از کتب برای جذب استفاده کننده

7- تبلیغات مفید درباره ی کتاب ها و مجلات

8- تکثیر مقاله ها لاتین و درخواست همیاری از مترجمین برای نشر ورژن ی فارسی

این موردها امکاناتی بود که از روش طراحی وب انتشارات قادر خواهیم بود برای خویش تولید نماییم.

طراحی وب سایت انتشارات
کمپانی ساخت سایت لیزارد اینترنت، پیشرو در مسئله ساخت وب سایت های تجاری و هنری و سرگمی و... است، که با دقت به سوابق و تجربه عالی در مورد ساخت سایت، قادر است به شما امداد شایانی در این باره کند. همینطور میتواند با ساخت ظاهری گرافیکی و خوشگل و seo وب سایت با شیوه های تازه و متد روز جهان، بستر ساز حضور انتشارات شما در دنیای وب، و دنیای بازاریابی اینترنتی خواهد شد.

نکته قابل توجه در‌این دربین، چگونگی جذب مخاطبان و مشتریان زیاد هست؛ که با اعتنا به به کارگیری از متد تازه روز و طراحان تارنما حرفه ای و اعتنا ی کافی به مسائل seo و HEO و گرافیک متبوع شما ( و اما جالب)، به طبع کمپانی طراحی وب لیزارد اینترنت می‌تواند برای شما چاره قابل قبولی برای رقابت در دنیای وب باشد؛ که مهم‌ترین زمینه دقت به seo وب سایت و ارتقا پیج رنک میباشد. یعنی وبسایت ما در جست و جوی بار واژه و کلمه انتشارات در وب و موتور های جست و جو سکو خیر داشته باشد و جز اولی جست و جو ها در لیست گوگل، لیست گردد.

کمپانی ساخت سایت لیزارد اینترنت زمینه seo وب سایت را برای شما از حق تقدم های عمل خویش قرار داده میباشد و آن را به طور مجانی بعداز ساخت سایت، برای شما انجام خواهد بخشید. شما میتوانید در بخش seo تارنما، سوابق کاری کمپانی لیزارد اینترنت را در طراحی وب سایت، مطالعه و نتیجه ها بدست آمده را که در جدولی که درین بخش قرار داده شده‌است، مشاهده فرمائید. چون مقصود ما در کمپانی لیزارد اینترنت افزایش شغلی و پیشرفت مشتریان خویش هست. و این وجه تمایز ما نسبت به بقیه شرکتهای ساخت وب سایت میباشد. چون مقصود پایانی ما داشتن جامعه ایی چیره و پویا ست، که‌این مقصود در سایه برد تک تک شما دوستان خواهد بود.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۰۶:۴۷ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

آیا طراحی سایت واکنشگرا تاثیری در نتایج گوگل دارد؟


گوگل به طور رسمی طراحی وب ها طراحی سایت در مشهد   بصورت برخورد گرا را پیشنهاد نموده است. طراحی وب واکنشگرا برای یک مقر اینترنتی به مکان ساخت سایت تلفن همراه در کنار وبسایت اساسی، هم برای گوگل این مزیت را دارااست که محتوای مقر اینترنتی را یکبار شاخص گذاری کرده و صفحه های آن را امتیازدهی می نماید و هم برای وبسایت این مزیت را دارااست که رنک صفحه های آن روی یک ایمیل (URL) تجمیع می‌شود و این قضیه برای افزایش در حاصل جستجوی گوگل بسیار اساسی میباشد. همینطور لینک و پیوند دهی، به اشتراک گذاری و تعامل با محتوایی که در یک وبسایت و یک پست الکرونیکی (URL) جای‌دارد برای یوزرها ریلکس خیس میباشد و گوگل به‌این مورد نیز بسیار اهمیت می‌دهد. مطمئنا رئیس محتوا و اجرای پروژه های سئو تارنما برای موتورهای کاوش (seo) نیز در یک وب سایت راحت خیس و اقتصادی خیس از انجام آن‌ها برای دو تارنما میباشد.

آیا ساخت وب سایت ریسپانسیو ضرورت دارااست یا این که می قدرت از طریق های دیگر طراحی وب سایت نیز بهره برد؟
در سال 2013 آمار فروش جهانی تبلت ها و گوشی های هوشمند از فروش کامپیوتر پیشی گرفت و پیش گویی می گردد آمار بازدیدهای اینترنتی به وسیله این دستگاه ها از لپ تاپ و رایانه نیز بیشتر گردد. پس می قدرت اعلام کرد در آینده ای مجاورت سایت شما بیشتر به وسیله گوشی و تبلت گزینه به کارگیری بازدید کنندگان قرار میگیرد و پژوهش ها نشان داده میباشد که حتی در صورتی‌که سایتی در حاصل بالای گوگل باشد البته ریسپانسیو نباشد نرخ پریدن (bounce rate) آن در تلفن همراه و تبلت ارتقا مییابد. این به معنای زنگ خطری میباشد برای وبسایتهای غیر عکس العمل گرا. مخصوصا در حالتی که رقبای آن‌ها از طراحی وب سایت واکنشگرا به کار گیری کرده باشند. و از سوی دیگر ساخت وب سایت ریسپانسیو مزیتی میباشد نسبت به رقبایی که هنوز سایتشان ریسپانسیو وجود ندارد.

آیا ساخت وب سایت واکنشگرا از نظر فنی نسبت به طریق های گذشته تفاوت دارااست؟
ساخت سایت واکنشگرا نسبت به شیوه های سنتی طراحی وب متعدد میباشد. در پباده سازی های گذشته، ستونها و اجزای وب سایت با پهنا اثبات و چینش اثبات پباده سازی می شدند که‌این سبب میشد محتوای کاغذ در نمایشگرهای کوچک ریز و ناخوانا خواهد شد و مخاطب ناچار می‌گردد از زوم استعمال نماید که در این حالت نیز می بایست برای تلاوت محتوا و به کار گیری از قسمتهای متفاوت تارنما دائما به چپ و راست اسکرول نماید. استعمال از تصاویر با رزولوشن متناسب با رزولوشن دستگاههای گوناگون و شناوری سایز عکسها نیز در ساخت سایت ریسپانسیو بسیار اهمیت دارااست. کلاً سایتی بخوبی به طریق برخورد گرا پباده سازی شده‌است که برای مرور آن نیاز به اسکرول افقی نباشد. به همین انگیزه این نحوه ساخت سایت به حیث فنی و معیار خلاقیت لازم برای آن با روشهای قبلی تماما گوناگون میباشد و برای حصول فیض مطلوب و پباده سازی سایتی که در دستگاههای متعدد مخاطب پسند باشد نیاز به اعتنا فراوانی داراست.

مزایای ساخت سایت ریسپانسیو چه می باشد؟
وبسایت های پباده سازی گردیده به وسیله کمپانی طراحی وب لیزارد اینترنت علاوه بر اینکه تمامی مزیت های مرتبط با وب سایت های ریسپانسیو را دارا‌هستند، بلکه از نگاه پباده سازی قالب و معماری کلی وب سایت تماماً مطابقت با الگوریتم های گوگل پباده سازی می‌شوند و از دید گرافیک از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. همینطور مقیاس پذیری در آن ها درحد بسیار بالایی رعایت گردیده‌است.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۱۴:۲۵ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت بهداشت و زیبایی


بهداشت و زیبایی مقوله هایی بسیار پرمخاطب و جالب می‌باشند. پیامد این جذابیت را به وضوح در بازار داغ تولید ها زیبایی و بهداشتی و مشتریان انبوه تالار های آرایشی می قدرت رویت کرد. طراحی سایت بهداشت و زیبایی طراحی سایت در مشهد  شایسته ترین روش ورود به‌این بازار رقابتی خواهد بود.امروزه اشخاص اکثری برای یافت کردن یک تالار پیرایش و زیبایی دلخواه یا این که یک کالا بهداشتی باکیفیت، دوران های طولانی را صرف پایین و رو کردن صفحه ها و سایت های اینترنتی می نمایند. برای به کار گیری از این پتانسیل بالا، می‌توانید با ساخت وب سایت بهداشت و زیبایی تلاش ماهر و هنری خویش را در معرض روءیت کرد و گزینش یوزرها بی شمار دنیای مجازی قرار دهید یا این که در حالتی که متاع و کالای قابل عرضه ای دارید آن را معرفی فرمائید.

مورد ها و نصیب هایی که در ساخت سایت بهداشت و زیبایی بایستی نظر خواهد شد:

 


ساخت سایت بهداشت و زیبایی


پباده سازی گرافیکی خوشگل و متناسب با مضمون‌ تارنما، به یار به کارگیری از تصاویر کیفیت بالا و تاثیرگذار
معرفی بدون نقص حوزه عمل تارنما اعم از یادگرفتن، فروش محصول ها یا این که تالار های آرایشی.
قرار دادن قسمت های آموزشی
لود ویدیو های ویدئویی کوتاه از مثال امور یا این که تولیدها.
در لحاظ به چنگ آوردن نصیب سوال و جواب و مشورت به مراد رابطه دائمی با مشتری
قابلیت نوبت دهی آنلاین به مشتریان تالار های آرایشی یا این که قابلیت و امکان پرداخت غیرحضوری برای مشتریان خرید تولیدات.
با در حیث به دست آوردن موردها بالا خیال و خاطر نشان میکنیم که طراحی وب بهداشت و زیبایی یک سپرده گذاری پرسود، با قابلیت و امکان رجوع و برگشت سرمایه آنی و صددرصد میباشد مشروط به آن که از یک تیم کارشناس و زبده برای طراحی وب خویش امداد بگیرید. کمپانی طراحی سایت فراکارانت با دو ده سال تجربه فعالیت تخصصی مهیا سرویس رسانی در‌این راستا بوده و با پشتیبانی توانمند کارشناسان خویش حتی بعداز اتمام پروژه ساخت وب سایت بهداشت و زیبایی در کنار شما خواهد بود.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۳۳:۵۸ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت مشهد چه فوایدی دارد


طراحی وب و پباده سازی مغازه  طراحی سایت در مشهد  اینترنتی یک کدام از رویکرد های ارتقا فروش و گسترش کسب و فعالیت در بازار امروز دنیا هست . شما با داشتن یک وبسایت مشتریان بیشتری را از سایر بخشها جذب خواهید کرد . ما در کمپانی پیشگامان دامنه فناوری با تحلیل نیاز صنف‌ها و موسسات برای ورود به بازار کسب و فعالیت آنلاین مبادرت به ساخت وب سایت و ساخت سایت فروشگاهی با پایانی متدهای نرم افزار نویسی و الگوریتم های گوگل نموده ایم . سیستم رئیس تارنما پباده سازی گردیده دارنده کاربری فوق العاده سهل بوده تا همه افراد فارغ از داشتن علم اپلیکیشن نویسی بتوانند وبسایت خویش را ساخت , بسط و بروزرسانی کنند .

کمپانی پیشگامان دامنه فناوری ، تحت عنوان یک کدام از قدیمیترین موسسات ساخت سایت در مشهد ، از سال 1387 عمل خویش را ابتدا نموده است و اینک دارنده بیش تر از 500 مشتری در قضیه طراحی وب ، پباده سازی دکان اینترنتی و پباده سازی نرم‌افزار تلفن همراه هست . کمپانی طراحی وب سایت پیشگامان فراهم ارائه چاره های بازاریابی دیجیتال خلاقانه و کارآمد برای کسب و عمل آنلاین شما می‌باشد . تعهد ، خلاقیت و کارآمیخته با پر نمک و شوق واشتیاق حاصلی جز یک اثر به یادماندنی برای شما و ما ندارد. علاوه بر جنبه های مخاطب پسند بودن در زمان پباده سازی رعایت اصول seo وبسایت ساختار برای موتورهای کاوش اهمیت ویژه ای دارااست که به آن نیز پرداخته ایم. مخصوص بودن یاروهمدم با خلاقیت ، تجربه و علم تضمین بالاترین کیفیت در عمل ماست . طراحی وب سایت و گسترش اپلیکیشن های پایین اینترنت تخصص ماست.

کمپانی طراحی وب در مشهد

 

چرا می بایست تارنما داشته باشیم ؟

بدین نکته را دقت فرمایید : شما صاحب و مالک شایسته ترین مال و سرویس ها می باشید , البته در شرایطی که نتوانید آنها‌را بخوبی معرفی نمائید , فرآورده و سرویس ها شما به باخت باعث گردد , می بایست تغییرات در کسب و امور را به عهده گرفت و با تغییرات , بروز شد . با جدا شدن آبادی روزه وب در آذر 98 , 1.5 میلیارد دلار به اقتصاد کشور‌ایران ضرر و زیان وارد شد !!! این نشان دهنده واحد سنجش توان وب در فروش و ارائه سرویس ها میباشد که شما هم می‌توانید سهمی از آنم داشته باشید .

طبق آمار سیستم بانکی شاپرک , تعداد تراکنش‌های شاپرکی در اسفندماه سال ۹۷ با حدود ۲۶ درصد ارتقا در مقایسه با اسفند ۹۶ به بیش تر از دو میلیارد و ۲۱۸ میلیون تراکنش رسید. از این ارقام سهم کسب و فعالیت شما چقدر بوده میباشد ؟

آمار خرید با اینترنت کشور‌ایران هر ساله رویش 60% داشته , در سال ۹۷ بیشتراز ۷۳ درصد از مجموع جمعیت کشور ایران به وب دسترسی دارا هستند و در سال ۹۶ در کشور‌ایران بیشتراز ۱۱۱هزار میلیارد تومان خرید آنلاین صورت گرفته میباشد که پرداخت آن‌ها به طور اینترنتی صورت گرفته میباشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۱۹:۴۱ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

تفاوت وب سایت با وب اپلیکیشن چیست؟


اینترنت نرم افزار یک اپلیکیشن کاربردی میباشد که بعد از چک  طراحی سایت در مشهد   تجزیه بررسی یک گروه و معلوم کردن ظریف نقش ها، عملکردها، کار گرها و روال ها برای آن گروه پباده سازی می گردد و قابل ارائه در کانال داخلی و وب میباشد.

به این ترتیب باتوجه به نیاز اینترنت نرم افزار  به آشنایی گروه و تجزیه محاسبه، پباده سازی و پیاده سازی آن بازه برهه زمانی بیشتری نیاز داراست و هزینه بیشتری را هم صرف می نماید.

در زمینه‌ی فرق اینترنت برنامه با وبسایت دیدگا ه ها متفاوت و بعضی وقتها تفاوت های بسیار دقیق وجود داراست که غالبا تشخیص تفاوت هارا بسیار پیچیده میکند.معمولا این دو اصطلاح به صورت نادرست به مکان هم به کار گیری می شوند و با دقت به اختلاف های فنی و ریز و ظریفی که وجود دارااست نمی اقتدار به به کار گیری خطا این دو لغت با هم خلل گرفت.

معمولا تارنما به یک اپلیکیشن کاربردی گفته میگردد که در وب ارائه می‌شود و به تکثیر یک خبر یا این که یک مقاله و یا این که ارائه توضیحات در زمینه‌ی یک سرویس می‌پردازد.

پس می اقتدار اذعان کرد که تاکید تارنما بر محتوا هست اما اینترنت اپ بر کار و تعامل توکل دارااست.

یک سایت یک مقاله را برای همگی بطور یکسان اکران می‌دهد البته از جمله، یک اینترنت نرم افزار رابطه با مشتری باتوجه به خصوصیت هایی که در اثر تعامل با مخاطب کسب کرده، داده ها را پردازش می نماید و مطلبی را به مخاطب اکران می‌دهد که موردنیاز آن استفاده کننده میباشد و به ذوق، سن، بضاعت و توان مالی و جنسیت وی بسیار مجاورت میباشد و این مقاله مختلف با مطلبی میباشد که به یک استفاده کننده دیگر اکران می‌دهد.

یک نمونه دیگر، یک دکتر معالج یک سایت دارااست و تعدادی داده ها را از مخاطب اخذ می نماید و آنگاه یک‌سری سرویس ها را به آن ها ارائه می‌دهد.از جمله بعداز نام نویسی استفاده کننده در تارنما، مخاطب می‌تواند سوالهای پزشکی خویش را بپرسد و پزشک معالج به آنان جواب دهد. بعد از مدتی دکتر اطلاعاتی از بیماران و یوزرها وبسایت خویش دارااست، که میتواند با پباده سازی یک اینترنت برنامه به تجزیه و محاسبه آماری این داده ها بپردازد و باتوجه به سن و جنسیت و حالت مکانی معاش بیماران و مشکلاتی که برای آن‌ها فیس داده میباشد و در وبسایت پرسش نموده اند، به آشنایی بیماری و طریق های معالجه با صرفه خیس رسد ویا اینکه حادثه دلایل دیگر را پیش گویی نموده و به مریض اطلاع بدهد و یااینکه با اعتنا به خطاها مریض پند های ظریف تری را ارائه کند.

از مثال های بسیار قوی اینترنت نرم‌افزار می شود به webmaster گوگل اشاره کرد که داده ها بسیار ریز و مختلف را از وب سایت گردآوری می کند، و بعد از کنار هم گذاشتن آن ها و تجزیه چک آن ها داده ها بسیار باارزش و قدرتمندی را به صاحبان وب سایت ها ارائه میدهد. که صاحبان وب سایت ها با مطالعه این داده ها و نمودار ها، استقبال از وبسایت، صفحه های پر بازدید، لغات کلیدی، حالت مکانی بازدیدکنندگان و ... را متوجه گردیده و از آن‌ها استعمال می کند و با سود گیری از این داده ها درآمد های بیشتری را کسب می کند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۹:۱۳ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

چطور صفحه درباره ما بنویسیم که مشتریان را به خود جذب کند؟


در‌حالتی که که بازدید کننده طراحی سایت در مشهد از روش ورقه در رابطه ما هدفمند تارنما ببیند که سرگذشت کمپانی دقیقا به عبارتی سرگذشت مشتری در دستیابی به هدف ها خویش بوده، میتواند رابطه توانمند و سریعی با بازدید کننده وبسایت برقرار نماید. کمپانی بایستی آن‌ها‌را وارد سرگذشت خویش نماید. سرگذشت مشترکی دارید.

بازدید کننده کاغذ در رابطه ما سایت شما میخواند و با خویش فکر می‌کند این شخص به عبارتی کسی میباشد که به دنبالش بوده میباشد.

این فعالیت به بازدید کننده شما خیال جمعی و اعتماد بدون نقص می‌دهد که کسب و فعالیت شما برای این عمل مورد قابل قبولی میباشد.

چطور ورقه در رابطه ما بنویسیم که مشتریان را به خویش جذب نماید؟
جستن مشتری یا این که مخاطب مطلوب صرفا به مهارت ها، دستاورد آموزشی و یکسری سال سوابق بستگی ندارد.

مشتریان می‌خواهند بدانند که شما کسی میباشید که می‌خواهند با آن رابطه بگیرند. این یعنی به اشتراک گذاری تجربیات، ماجرا ها و غیره که با بازدید کننده وب سایت رفلکس داده میشود.

ولی این زمینه به سرگذشت شما ختم می‌شود – چرا تجربیات، علم و پیشین شما، کسب و کارتان را شایسته ترین و مطلوب ترین مورد برای مشتری نموده است؟

شما بایستی با مشتری رابطه بگیرید – و ورقه در رابطه ما وبسایت طرز ای مؤثر برای انجام آن میباشد.

به‌دنبال 5 نکته در خصوص طرز نگارش متن ورقه در رابطه ما ارائه می‌کنیم که مشتریان را درباره‌ی کسب و کارتان هیجان زده خواهد کرد.

برگه در رابطه ما در صورتی به صدق پباده سازی و نگارش گردد مشتریان مستمر تولید خواهد کرد1- قصه خویش را بازگو فرمایید
هر کسی شیفته یک قصه خوب میباشد. مخصوصا روایت هایی که آرم های عاطفی خواننده را تحریک می نمایند.

در حالتی که که مشاور کسب و عمل برای موسسات کوچک و میانگین میباشید، قصه هایی در امر کشمکش های خودتان بگویید.

به آن‌ها در زمینه ی استارت سطح تحت خویش بگویید – چطور بر باخت ها غلبه کردید و درس هایی که که حافظه گرفتید که به شما علت اعطا کرد تا مشاور کسب و عمل گردید.

صاحبان کسب و شغل های کوچک و میانگین با این آیتم رابطه برقرار خواهند کرد زیرا احتمالا آن ها در‌این وضعیت می‌باشند. قصه شما به آن‌ها آرزو و اطمینان خواهد اعطا کرد که قابلیت غلبه بر ناکامی و یافت کردن پیروزی وجود دارااست.

چطور؟

در‌حالتی که علت نصیب باشد، آن‌ها روی دکمه فراخوان شما کلیک کرده و بلافاصله با شما تماس خواهند گرفت.

2- هنگام نگارش در ذهن خویش به مشتری تصور کنید
قیمت های اساسی ……. آینده نگری درباره‌ی هدف ها …… هدف ها ما…..

همگی این موردها عالی می باشند و اینکه اذن بدید مشتریان بدانند که اهمیت متعددی به قیمت های مهم می دهید و کسب و فعالیت شما مسیر و هدف ها از پیش رقم خورده دارااست رویکرد نیکی میباشد.

البته این مورد ها مشتری را متقاعد نمی نماید تا کسب و فعالیت شمارا گزینش نماید.

مشتری قصد دارااست با دانستن اینکه چرا شما شایسته ترین و مطلوب ترین شخص برای انجام این عمل میباشید، بداند که چطور می‌توانید به آن‌ها یاری فرمائید و چه کاری از دست شما ساخته میباشد؟

هنگامی کاغذ در رابطه ما وبسایت را می نویسید به مشتریان تصور کنید:

ایرادات و دلشوره های مستمر آن ها چه می باشد؟
کدام تولیدات و سرویس ها اینجانب شایسته ترین آیتم برای حل چنین مشکلاتی می‌باشند؟
مشتریان اینجانب به کدام موضوعات عشق مند می‌باشند؟
مشتریان اینجانب در ادامه چه نوع چاره هایی می باشند؟
مشتریان اینجانب از روش چه راهی وارد وبسایت می‌شوند؟
اینک مشتریان با چه مشکلی سروکار دارا هستند؟
با کدام یک از تجربیات اینجانب مشتریان می‌توانند تماما با آن رابطه برقرار نمایند؟
به نمونه مشاور کسب و فعالیت بر می گردیم که قرار میباشد ورقه در رابطه ما راجع به کسب و عمل خویش ساخت‌و‌ساز نماید.

مثال نیکی که خواننده گان با آن تأثیر متعددی می پذیرند مشابه به متن پایین خواهد بود:

تحت عنوان ایجاد اشتغال که تعدادی و یک‌سری سال تجربه داراست؛ با بحران هایی که مواجه میشوید آشنا هستم.

او‌لین سپرده گذاری تجاری اینجانب با باخت روبرو شد – 10 هزار دلار از دست دادم. تصور می‌کردم که تجربه کافی کسب کرده ام ولی دومی سپرده گذاری تجاری اینجانب هم با ضرروزیان 100 هزار دلاری مواجه شد.

تحت عنوان یک کارآفرین، ناکامی بخشی از معاش میباشد. ولی به مکان ترسیدن از باخت، آن را بپذیر – و از آن تجربه کسب کن.

سو‌مین سپرده گذاری تجاری اینجانب؟ ما در دهمی سال کار می باشند و کماکان پرقدرت پیش می رود!

اذن بدید به شما بیان‌کنم که چطور بایستی بر باخت غلبه کرده و چیره گردید!

این نوع از محتوای برگه در رابطه ما، گزینه اولیه و دوم را با هم داراست.

تصور نمیکنید که‌این نوع از شیت در رابطه ما مشتری را از عمل کردن با شما هیجان زده نماید؟

3- کاری نمائید خواننده کاری انجام دهد
درحال حاضر که حیث خواننده را جلب کردید، انتظار دارید چه کاری انجام دهند؟

همین هم اکنون به ورقه سرویس ها ما مراجعه‌کنید؟
با ما تماس گرفته و یا این که نشانی اینترنتی بزنید و ما بلافاصله با شما تماس خوا هیم گرفت!
روی دکمه آغاز به فعالیت کلیک کرده و روند را آغاز نمایید!
وبسایت شما فرصتی عالی آماده می نماید تا مشتریان را به سمت کسب و عمل شما جذب نماید. در حالتی که که کاغذ در رابطه ما به طور کامل ظریف و صحیح باشد، مشتری به هیچ عنوان مایل نخواهد بود تا لحظه ای را برای نام نویسی در وب سایت شما از دست بدهد.

روند تثبیت نامی را با قراردهی نصیب CTA یا این که دعوت به نام نویسی در شیت در رابطه ما ریلکس خیس فرمائید. در حالتی‌که اعتنا کرده باشید ولی نصیب فراخوان را با احساس ضرورت و فوری بودن فعالیت دارای ارتباط کردیم. درخصوص ذهن ها و نیت های خویش محتاط نباشید و بگذارید همین درحال حاضر مشتری بفهمد که انتظار انجام چه کاری از وی دارید.

شیت در رابطه ما‌را مشابه به متن سخنرانی نکنید4- گفت‌و‌گو فرمایید – سخنرانی نکنید
در‌حالتی که فردی که شما در یک روی داد نتورکینگ با وی کلام میکنید قالب جمله‌ها خویش را اینگونه تعیین نماید چه فکری میکنید:

شما بایستی این عمل را انجام داده باشید…
شما بایستی آن را انجام داده باشید…
در صورتی مکان شما بودم فلان عمل را می‌کردم…
نباید آن فعالیت را می کردید…
اینجانب این فعالیت رو نمی کردم. در ازای فلان عمل را می‌کردم…
درضمن شما نباید از اصطلاحات و کلمه ها فنی که شاید خواننده نسبت به آن فهم و شعور و شناختی ندارد استعمال نمائید.

از جمله، در صورتی‌که شما سرویس ها تجاری آنلاین forex را در مشت دارید، به این صورت خواننده را ذیل تأثیر قرار ندهید:

در سال 2005، توانستم پنجمی ناکامی پیشرفت تکان را از 38 به 43 بگیرم و مجدد نسبت فیبوناچی 61.8% را کسب کنم که سبب ساز پشتیبانی پیشرفت حرکت از 43 به 41 شد. این حادثه منجر شد تا در 39.22 اینجانب به وضعیت خرید دست پیدا کنم که در انتهای پنج‌مین موج ناقص قبل بود.

با شیوه ذکر خودتان بنویسید. همت نکنید با تخصصی حرف کردن مشتریان را جذب فرمائید. در قبال، از اصطلاحات معمولی استعمال نمایید.

چطور می‌خواهید با مشتریان خویش گفتمان فرمایید مخصوصا چنانچه برای اولی توشه با آن ها روبرو گردید؟

حتی در‌صورتی‌که خواننده تا بحال شمارا ندیده باشد، همین که موثق و درست و دارای اعتبار با آنان حرف نمائید، شیوه ذکر شما‌را از روش محتوایی که نوشتید می‌فهمند.

5- تصاویر بسیار خیر اضافه فرمایید
پس تا اینجا ورژن عالی از ورقه در رابطه ما ساخت و ساز کردید که مشتری نشان می‌دهد شما کی می‌باشید. البته به همین جا خاتمه نمی گیرد. برای اینکه شما‌را بشناسند می بایست شما‌را ببینند. مشتریان می‌خواهند ببینند شما کی می باشید.

افزودن عکسی خوشگل از خودتان در ورقه در رابطه ما، تصویری از کسب و فعالیت شما در ذهن آنان ساخت و ساز می نماید. در‌حالتی که بدین اعتقاد و باور داشته باشید که شما نشانه کسب و فعالیت خویش و کسب و کارتان بیان‌کننده خودتان میباشد، پس گذاشتن عکسی قشنگ و مطلوب از خودتان در ورقه در رابطه ما، منطقی به لحاظ خواهد رسید.

فیض گیری
ورقه در رابطه ما می تواند تا بها متعددی به تارنما شما بدهد. نسبت به آن بی ملاحظه نباشید. برگه در رابطه ما در شرایطی که به خیر معنا سازی گردیده باشد، به خیر و خوبی در زمینه‌ی آن تاءمل گردیده باشد و هدفمند پباده سازی گردد به شکلی تماما مؤثر و مطلوب قادر است بازدید کننده را ترغیب نماید تا کسب و فعالیت شما‌را برای حل اختلال خویش تعیین نماید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۲۳:۰۲ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

آموزش کامل طراحی وب سایت فروشگاهی با وردپرس

آموزش کامل ساخت سایت فروشگاهی با وردپرس

 

طراحی سایت در مشهد و  دکان اینترنتی یک زمان بسیار عالی و بدون نقص میباشد که مقصود ما از تهیه و تنظیم این عصر یعنی یادگرفتن جامع ساخت و ساز مغازه اینترنتی این میباشد تا دوستان عزیزی که به کسب و عمل اینترنتی عشق و علاقه متعددی دارا هستند بتوانند در کوتاه ترین بازه ممکن و فارغ از پرداخت مخارج زیاد وبسایت یا این که مغازه اینترنتی خودشان را فعال‌ساز‌ی کرده و استارت به کسب درآمد نمایند. یک وبسایت در صورتیکه به صحت روی آن عمل گردد می‌تواند مانند اکثری از وبسایت ها تبدیل به یک ماشین پولسازی خواهد شد که اما این ماشین پول سازی نیاز به علم و کوشش متعددی دارااست. علم این فعالیت به طور استاندارد درین عصر یادگرفتن داده شده‌است البته قضیه عملکرد بستگی به خودتان دارااست. در شرایطی که خودتان را شایسته یک درآمد عالی می‌دانید و شم می‌کنید علت کافی برای این عمل را دارید این زمان می‌تواند یک اهرم بسیار عالی برای فعال‌سازی کسب و عمل شما در وب باشد. یادگرفتن قالب وودمارت و پباده سازی دکان اینترنتی
دموی تارنما پباده سازی گردیده
یادگرفتن پباده سازی مغازه اینترنتی ماهر فارغ از کدنویسی؟
در زمان فراگیری تولید دکان اینترنتی شما خواهید آموخت به چه شکل یک مغازه اینترنتی استاندارد را از صفر تا صد فعال سازی فرمایید و تولیدها خویش را برای فروش قرار دهید در واقع در صورتی هیچ دانشی از کدنویسی و دنیای وردپرس ندارید یا این که حتی درصورتی که شناخت اول با وردپرس دارید این عصر بسیار به شما امداد خواهد کرد. یک کدام از خیر و خوبی های این عصر جامع بودن آن میباشد یعنی کوشش ما بر این بوده که مجموع دانشی که یک مدیریت تارنما برای فعال‌ساز‌ی تارنما نیاز داراست را یادگرفتن دهیم. به طور خلاصه شما در عصر فراگیری پباده سازی مغازه اینترنتی خواهید آموخت چه‌طور هاست و دامنه مطلوب بخرید آنگاه شایسته ترین قالب را تعیین فرمایید و یک وبسایت فوق العاده جالب و ماهر متناسب با کسب و کارتان پباده سازی فرمائید. سرفصل های بی نقص یادگرفتن را می‌توانید در قسمت های تحت خیس مطالعه نمائید.یادگرفتن مغازه اینترنتی بدون نقص
بیش تر از ۱۴ ساعت فراگیری اثرگذار
عصر ساخت و ساز مغازه اینترنتی بیشتراز ۱۴ ساعت یادگرفتن میباشد که در ۲۵ فصل پباده سازی شده‌است کل این فراگیری ها کاربردی و به طور عملی پیاده سازی شده‌است. زمان فراگیری گوگل کنسول نو نیز در‌این پکیج قرار گرفته میباشد که به زودی عصر های دیگری نیز به‌این پکیج اضافه گردد.

چرا می بایست به پباده سازی مغازه اینترنتی اندیشه کنیم ؟
با آمدن کسب و شغل های اینترنتی و پیشرفت وب بین یوزرها اکثر کارهای سنتی رو به افول می‌باشند و در صورتی‌که شما هم یک کسب و عمل سنتی دارید و به تاءمل تغییر‌و تحول نیستید می بایست پاره ای نگران گردید. اکثری از اشخاص این زمینه را اعتقادوباور نداشتند تا اینکه بیزینسی به اسم اسنپ وارد مرزو بوم شد و بازار پهناور اشخاص متعددی را سهم خویش کرد ولی این شوک آنقدر حرکت دهنده نبود تا اینکه کووید 19 آمد و این زمینه را به تمامی اثبات کرد که چقدر کسب و شغل های اینترنتی با ارزش می باشند. آیا می دانستید وقتی که مجموع مشاغل تعطیل بود کسب و شغل های اینترنتی بیشترین پرورش خویش را داشتند.

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۱۳:۴۱ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

API (رابط برنامه نویسی کاربردی) چیست و چه کاربردی در طراحی سایت دارد؟


در‌این نوشته ی علمی می‌خواهیم به طور تخصصی در رابطه با یکی‌از ابزار های کاربردی ساخت طراحی سایت در مشهد به اسم API (رابط اپ نویسی کاربردی) کلام کنیم در شرایطی که به مشاجره اپلیکیشن نویسی عشق و علاقه مندید و راجع‌به آن مقاله‌ها متعددی را مطالعه نمودید مطلقا کلمه API به گوشتان خورده میباشد.درین نوشته‌ی‌علمی ما سرفصل های تحت را آنالیز خوا هیم کرد.

API چه میباشد؟ چه عمل بردی در طراحی وب سایت داراست ؟چرا به API نیاز داریم ؟

تعریف و تمجید API به لهجه معمولی
در شرایطی که بخواهیم با معمولی ترین لهجه ممکن API را تعریف و تمجید کنیم خواهیم توانست بگوییم API (رابط نرم افزار نویسی کاربردی) پل ارتباطی یا این که فصل مشترک در میان دو اپ یا این که برنامه میباشد.

APIمخفف عبارت: Application Programming Interface به معنای رابط کاربردی نرم‌افزار نویسی میباشد.این رابط رابطه فی مابین قابل انعطاف ‌افزارهای گوناگون را برقرار می نماید و این قابلیت و امکان را می‌دهد تا زمانی که در اکنون اجرای یک نرم‌افزار می‌باشید بتوانید باطن آن از اپ های دیگر نیز فایده بگیرید.

تعریف‌و‌تمجید API به گویش برنامه نویس ها
در حالتی که بخواهیم به طور تخصصی خیس و به طوری که به فعالیت برنامه نویس ها بیاید API (رابط اپ نویسی کاربردی) را تعریف و تمجید کنیم قادر خواهیم بود بگوییم، API ها همچون توابعی میباشند که در یک سرور وجود دارا هستند و یک اپلیکیشن نویس می‌تواند سوای اینکه به سورس و طرز کارایی آن دسترسی داشته باشد. آنان‌را در اپلیکیشن خویش فراخوانی نماید.

تمجید API به طور کاربردی
API ابزاری میباشد که نقش برقراری رابطه ما فی مابین قابل انعطاف افزارها و دشوار افزارها را ایفا کرده و به امداد آن ارتباطات دستوری در میان قابل انعطاف افزاری قابل اجراست.سوای وجود API (رابط اپ نویسی کاربردی)، نمی توانید هنگامی در اکنون فعالیت با یک اپلیکیشن می باشید داده ها مایحتاج خویش را از یک اپلیکیشن دیگر فراخوانی فرمایید.

API چه است

ارائه نمونه های کاربردی برای اینکه بدانیم چرا به API نیاز داریم؟
در‌این قسمت با ارائه تعدادی نمونه ملموس و کاربردی با هم آنالیز خوا‌هیم کرد که چرا به API نیاز داریم:

فرض فرمایید باطن یک وبسایت دانلود موسیقی می‌باشید.می‌خواهید فارغ از اینکه آهنگ خاصی را دانلود فرمائید در آغاز آن را گوش دهید . روی دکمه پخش آنلاین کلیک میکنید و آن صوت پخش میشود .در اینجا یک API به امداد شما میاید تا باطن دور و بر اینترنت بتوانید صوتی را گوش دهید.در واقع پل ارتباطی دربین hardware صوتی سیستم شما و تارنما API (رابط نرم افزار نویسی کاربردی) میباشد.درپی شما از آوا های این تارنما خوشتان میاید و میخواهید محرمانه به شبکه‌های‌عمومی این وب سایت بزنید با کلیک روی آیکن تلگرام یا این که اینستاگرامی که باطن تارنما نوشته شده به طور بی واسطه میتوانید به شبکه‌های‌اجتماعی آن تارنما بپیوندید.این یک مثال دیگر از ارتباطات قابل انعطاف افزاری میباشد که به وسیله API ممکن شده‌است.
فرض نمائید درون اپلیکیشن فوق العاده کاربردی فتوشاپ میباشید.میخواهید یک پوشه که در فضا قابل انعطاف افزاری WORD تا قبل از این آن را تایپ نموده اید نسخه برداری کرده و در پوشه فتوشاپی خویش درج نمایید.در شرایطی که که API وجود نداشت پوشه متنی شما در اپلیکیشن فتوشاپ اسکن نمیشد.
مثالی دیگر ارائه خوا هیم کرد تا فهم و شعور همگی جانبه API برای شما ریلکس خیس باشد. اپلیکشن های مسیر یابی را در لحاظ بگیریدزمانی که شما میخواهید با استعمال از این نرم افزار ها مسیری را گزینش نمائید یک API واسط فی مابین نرم افزار مسیریابی و خدمت گوگل مپ میباشد.
ارائه این سه نمونه معمولی نشان دهنده نیاز به API در مشاجره ساخت وب سایت و پباده سازی نرم افزار میباشد.برای رابط کاربری ریلکس خیس در دور و اطراف های قابل انعطاف افزاری نیاز میباشد تا ارتباطات باطن طرحی به خیر و خوبی و با سرعت برقرار باشد.و ابزار برقرار کننده این ارتباطات API میباشد.

معرفی یک‌سری مثال APIکاربردی
معرفی API

علاوه بر نمونه هایی که در نصیب پیشین ارائه کردیم API کاربردهای بسیار وسیع ای داراست که در‌این نصیب به معرفی یک سری مثال از پرکاربردترین API ها خوا‌هیم پرداخت.

API مرتبط با تبدیل پوشه
به امداد آن می توانید هر نوع فولدر (صوتی/تصویری/متنی/...) را به نوع دیگر تبدیل فرمائید!

API های خدمت آپلود پوشه
با امداد این رابط میتوانید فولدر های خویش را باطن اپ یا این که تارنما خویش آپلود فرمایید .این رابط در تهیه و تنظیم بکاپ آنلاین نیز بسیار به کار گیری می‌شود.

اگر که رغبت دارید که وبسایت فروش پوشه داشته باشین میتوانید بر روی پکیج متبوع کلیک نمائید.

پکیج دارای ارتباط: ساخت وب سایت فروش فولدر

API برای OCR
که به امداد آن می اقتدار متن نسخه برداری گردیده را به متن تایپ گردیده تبدیل کرد.

معرفی شیوه های دستیابی به API دلخواه
در حالتی که تحت عنوان یک نرم افزار نویس به وجود API در نرم‌افزار خویش پی بردید درین نصیب شما‌را پند خوا‌هیم کرد تا بتوانید به API لازم خویش دسترسی پیدا نمایید. او‌لین راهی که برای یافتن API سفارش میکنیم کاوش در گوگل یا این که سوال در استک ‌اورفلو میباشد. ولی افزون بر آن، شما میتوانید از وب سایت‌هایی همانند Mashape وProgrammableWeb نیز در‌این جهت به کارگیری نمایید.

امید‌است‌ با ارائه این نوشته ی علمی توانسته باشیم معنا API یا این که رابط اپ نویسی کاربردی و کاربرد آن در طراحی وب سایت را به خیر و خوبی ذکر کرده باشیم.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۳۹:۵۲ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

تاثیر استفاده از فضای خالی در طراحی سایت


خلأ یا این که فضای سپید (white space)، فضای حریم المان ها در یک برگه اینترنت میباشد. در طراحی سایت در مشهد وب می بایست بدین نکته دقت نمود که برگه ای به مخاطب ارائه گردد که اعتنا او‌را به خویش جلب کند.


چینش معمولی و خلوت شایسته ترین گزینش برای پباده سازی صفحه ها تارنما میباشد. خیل عظیم موادتشکیل دهنده، رنگ ها و انواع متعدد در یک ورقه می‌تواند منجر خروج سریع استفاده کننده از تارنما خواهد شد. چون یوزرها به وبسایت های نامرتب رغبتی ندارند. یک نحوه خوب برای ارائه تجربه کاربری شادی بخش در وبسایت، ساخت مسافت مطلوب دربین موادسازنده شیت میباشد. مسافت در بین اجزا برای ساخت وب سایت اصلی میباشد؛ چون میتوان از آن برای بهبود خوانایی وب سایت و سعی آن به کار گرفت. ( ساخت سایت در مشهد )

Whitespace چه چیزی است؟
whitespace که به آن فضای منفی هم گفته میگردد، بخشی از شیت میباشد که فارغ از آرم باقی می ماند و به عبارتی بخش خالی پیج میباشد. در طراحی سایت، فضایی که در میان ردیف‌ها، تصاویر، متن، کناره‌ها و دیگر موادتشکیل دهنده وجود داراست، بیان‌کننده whitespace میباشد. این اطراف دست‌نخورده باقی می ماند تا نازکی و زیبایی خاصی به کاغذ بدهد. با اینکه ما این نصیب ها را فضای سپید می‌نامیم، بدین مضمون‌ وجود ندارد که فضای حقیقی و واقعی می بایست سپید باشد. خلأ ممکن میباشد به هر رنگی وجود داشته باشد و تا‌هنگامیکه عاری از هر عنصری مانند متن یا این که تصاویر میباشد به آن فضای سپید گفته می گردد. فضای منفی با نازکی و پیچیدگی رابطه داراست زیرا راهی برای سازماندهی متن، چیدن بهتر عنصرها و هدایت دقت یوزرها به موادسازنده خاص میباشد.

فواید به کارگیری از تکنیک خلأ در برگه اینترنت
درپی 5 سود به کارگیری از تکنیک های خلأ را معرفی میکنیم.

بهبود خوانایی متن
قرائت متن بسیار نا مرتب، نقص‌ میباشد و خواننده نمی تواند با آن رابطه برقرار نماید. استعمال درست از فضای منفی در متن قادر است خوانایی را تا % ۹۷ ارتقاء دهد. هنگام صفحه آرایی، به لبه و مسافت خطوط دقت نمائید.

سازماندهی محتوای شیت
مقدار خلأ در کاغذ، رابطه میان موادتشکیل دهنده متعدد محتوا را نشان میدهد. اجزای کاغذ می توانند با کاهش یا این که ارتقا فضای منفی میان آنها مجموعه‌بندی شوند.

تولید تمرکز و تاکید بر موضوعی خاص
یک رابط کاربری نامرتب، نمی تواند پیام اساسی برگه را به بازدیدکنندگان وبسایت انتقال دهد و آنان را بدون چاره به رخنه‌ آن می نماید. با حذف دست اندرکاران مازاد که سبب حواس‌پرتی مخاطب میشود، میتوانید حیث بازدیدکنندگان را به مهمترین عنصر کاغذ جلب فرمائید. وجود خلأ بیشتر در حوالی یک شی، دیده را بیشتر به طرف آن میکشد. چنانچه می خواهید به یک بخش خاص از متن تاکید نمائید، تلاش فرمایید مسافت میان حروف را ارتقاء دهید.

محتوای خویش را ساختار بندی نمایید
به کارگیری از whitespace می تواند دیده را مستقیما ً از یک عنصر به عنصر دیگر هدایت نماید. فرمول پر اسم و رسم چینش Z که از حرکات طبیعی دیده بر روی کاغذ پدید آمده میباشد، می‌تواند به طراحان در جایگذاری صحیح فضای منفی در کاغذ یاری دهد و جای المان های خاص و اساسی را در کاغذ مشخص و معلوم کند.

 

 

 

احساس زیبایی به کاربرالقا می نماید
در حالی که فضای سپید عمدتا ً تحت عنوان یک تکنیک برای بهبود تجربه کاربری در یک تارنما به کارگیری می‌گردد، از دید زیباشناسی نیز کاربرد دارااست. فراوانی خلأ نشان میدهد که کالا بسیار مخصوص و خاص میباشد. این تکنیک القاکننده شم زیبابینی مخاطب نسبت به محتوای متبوع میباشد.

سود گیری

در غایت شایان ‌بیان میباشد که با وجود اسم فضای سپید، این خلأ مسلما نباید سپید باشد، می توانید از هر رنگ یا این که قضیه ای در فضای منفی خویش استعمال فرمایید. شما حتی می توانید از یک پس‌مورد یا این که تصویر بافت دار یا این که یک تصویر پس‌مسئله به کار گیری فرمائید. درصورتی که می خواهید سایتی را پباده سازی فرمائید که دیدنی باشد و استفاده کننده را بازه زمانی مدت طولانی در آن نگه دارید، استعمال از خلأ کلید محافظت جریان، تمرکز و تاکید بر محتوا میباشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۴:۲۶ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)