بهترین مرجع مقالات تخصصی طراحی وب بهترین مرجع مقالات تخصصی طراحی وب .

بهترین مرجع مقالات تخصصی طراحی وب

تاثیر برندینگ در موفقیت کسب و کارها

 


برندینگ فردی یعنی:

 


چه‌گونه خویش را به مخاطبان معرفی می کنید

چه تصویری از خویش مطرح می کنید

چه چیزی شما‌را مخصوص می نماید و شمارا از رقبای خویش جداگانه می نماید

چه ارزشی را تحت عنوان یک طراح تارنما توصیه می‌کنید

هنگامی  طراحی سایت در مشهد مشتری ها به‌دنبال یک طراح وبسایت برای ساختن سایت ایده آلشان می‌باشند، در‌پی پباده سازی میگردند که مدل کاری و شخصیت وی با نوع وب سایت آیتم نظرشان هم خوانی داشته باشد.

 


در شرایطی که در پباده سازی و مدل فردی شما از رنگ های پر‌نور و فونت های پر رنگ مصرف شده باشد، احتمالا شرکتی مثل کمپانی آبمیوه های میوه ای که به‌دنبال بازاریابی تولیدات خویش با یک طرح بشاش و میوه ای میباشد جذب شما گردد. احتمالاً این موسسه دربین شما و پباده سازی که از یک طرح بی آلایش سیاه و سپید در تارنما خویش به کار گیری نموده است، شمارا گزینش خواهد کرد.

 


هر دو مدل مارک هایی که گفتیم به خودی خویش عالی میباشند ، ولی هرکدام از آنان نمایانگر نوعی از شخصیت پباده سازی می باشند. بهتر میباشد بدانید که شما در کدام مدل پباده سازی بهتر می باشید و میتوانید درآمد طراحی وب سایت خویش را بالا خیس ببرید. پباده سازی یک تارنما که تولید ها میوه ای با رنگ پر‌نور را اکران می دهد، یا این که پباده سازی تارنما یک دانش سرا لهجه که عکس های جدول های هنگامی خویش را نشان می دهد؟

 


مدل برندینگ خویش را متناسب محترم و مثال های پباده سازی خودتان تعیین نمایید، تا بتوانید به مشتریانی که به سرویس ها شما نیاز دارا هستند متصل گردید و درآمد ساخت وب سایت خویش را ارتقا دهید.

 


چرا می بایست بازار غرض خویش را مشخص و معلوم نمائید

تمرکز روی مخاطبان مقصود می‌تواند هم به شما در جستن مشتری های طراحی وب سایت یاری دهد و هم آن‌ها شمارا ریلکس خیس پیدا نمایند.

 


چه‌گونه می‌توانیم بازار مقصود خویش را بشناسیم؟

 


اولیه از کلیه، بایستی مشاهده کنید به چه چیزی عشق دارید و در کدام قضیه تجربه دارید. آیا دوست دارید یک سایت در قضیه ورزش و تندستی پباده سازی نمایید یا این که یک وب سایت فروشگاهی؟

 


چنانچه هدفتان را کسب درآمد از ساخت وب سایت هایی قرار دهید که به موضوعات آیتم عشق تان مربوط می شوند، می توانید به دو عامل از رقبا سبقت بگیرید:

 


احتمالا از قبلی مخاطبانی را در‌این دسته ها میشناسید که می توانند شمارا به مشتریان تازه ارجاع دهند

به طور تقریب مدام پروژه هایی که بر پایه ی مورد گزینه عشق و علاقه تان باشند، کیفیت بهتری خواهند داشت

خوب میباشد که‌این نکته را هنگام ساخت و ساز پرتفولیو نیز به خاطر داشته باشید. پروژه هایی را گزینش نمایید، حتی معمولی، که به مواقعی که در آن ها علم و تجربه دارید مربوط باشند. در‌این‌حالت‌ هم حاصل بهتری نتیجه ها میشود و هم خودتان از این مراحل بیشتر لذت خواهید پیروزی.

 

 

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۴۹:۰۸ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

چگونه برنامه نویس شویم؟ (راهنمای مسیر شغلی)

چگونه برنامه نویس شویم؟ (راهنمای مسیر شغلی)


همۀ ما طراحی سایت در مشهد   به خیر و خوبی می دانیم که حالا وب و تلفن هوشمند به قسمت مهمی از معاش روزانه‌مان تبدیل شده‌است. روزمره قریه‌ها توشه تلفن هوشمند خویش را ارزیابی می کنیم و مدام حواسمان به جیب‌هایمان میباشد تا مبادا تلفن همراه تلفن همراه خویش را در منزل یا این که دفتر کار جا بگذاریم به این دلیل که بیشتر کارها روزانۀ ما از روش به عبارتی تلفن هوشمند انجام می‌گردد. از پیشنهاد طعام گرفته تا خرید خوراکی و به چنگ آوردن ماشین کرایه ای، کلیه از روش تلفن همراه موبایلمان انجام می‌‎گردد.

بنر آزمایش mbti
همین اهمیت وب، تلفن همراه و نرم‌افزار‌ها در معاش سبب گردیده تا در چندین اخیر اپلیکیشن نویسی به یکی شغل ها پرطرفدار تبدیل گردد. اکثری از علم‌آموزان و دانشجو ها با رویای نرم‌افزار نویس شدن و استخدام در کمپانی‌های دارای اعتبار اینترنتی در اکنون ادامه علم آموزی می‌باشند. اما این هیجان و عشق و علاقه نسبت به نرم افزار نویسی به علم‌آموزان محدود نمیشود؛ بخش اعظمی از کسانی که اکنون شاغل می‌باشند و یا این که کسب‌وکار خودشان را دارا‌هستند نیز عشق و علاقه‌‌مند می باشند تا با یادگیری یکی گویش های نرم افزار نویسی مسیر شغلی خویش را تغییر‌و تحول دهند و یا این که کسب‌وکارشان را از صورت سنتی به شکلی امروزی تبدیل نمایند.

حتی واحد سنجش دستمزد اپلیکیشن نویس نیز سبب ساز گردیده که اشخاص متعددی به سمت این رشته جذب شوند و به یادگیری اپلیکیشن نویسی روی آورند. در نوشته‌علمی حقوق و دستمزد نرم افزار نویس چقدر میباشد؟ به نیکی ترازو حقوق و دستمزد نرم‌افزار نویس را ارزیابی کردیم، ولی عشق و علاقه و کشش اشخاص به نرم افزار نویسی سبب شد تا ما تایپ کردن این مقاله به پرسش چه‌گونه اپ نویس شویم؟ جواب دهیم. در‌این مقاله همت داریم تا با ارزیابی زوایای متفاوت، به شما توضیح دهیم که برای تبدیل شدن به یک نرم‌افزار نویس بایستی چه مسیری را طی نمایید و چه چیزهایی را بیاموزید.

استخدام نرم افزار نویس
اپلیکیشن نویس چه کسی است و چه کاری انجام میدهد؟
قبل از آنکه به راز اصل مقاله برویم، می بایست ادراک جامعی از شغل اپلیکیشن نویسی داشته باشیم و بدانیم که یک اپ نویس دقیقاً چه کاری را انجام میدهد. یک نرم افزار نویس فردی میباشد که با تایپ کردن کدهایی خاص به یک کامپیوتر (یا این که هر وسیلۀ هوشمند دیگری) می گوید که چه کاری را می بایست انجام دهد. این تعریف‌و‌تمجید کلی شغل اپلیکیشن نویسی میباشد.

با این حالا، اپ نویس مدرن تعاریف وسیع‌تری دارااست. از جمله یک گسترش‌دهنده اپ (یا این که Software Developer)، برای یک مضمون‌ یا این که یک طرح گرافیکی که به وی واگذار گردیده کدنویسی می‌نماید و در واقع، به کامیپوتر میگوید که چه گونه این مفاهیم را اجرا نمایند. در صورتی‌که بخواهیم نمونه دیگری بزنیم، می بایست بگوییم که یک توسعه و گسترش‌دهنده اینترنت (یا این که Web Developer) با کدنویسی برای پباده سازی سایتی که به وی ارائه گردیده، آن را ساخته و فعال سازی می‌نماید.

در بیشتر مواقع، یک نرم‌افزار نویس در هم اکنون تولید و اخلاق و رفتار چیزی مبتنی بر اِلِمان‌های پباده سازی فرد دیگری میباشد. با این هم اکنون، برنامه نویس ها متعددی هم می‌باشند که برنامۀ خاصی را مبنی بر طرح خودشان میسازند (در صورتی فردی میباشید که امکان یادگیری یکسری مهارت را دارید میتوانید به چنین نرم افزار نویسی تبدیل گردید).

اکنون که می دانیم یک نرم افزار نویس چه کارهایی انجام می دهد، بهتر میباشد برویم رمز پرسش اساسی: چه‌گونه نرم افزار نویس شویم؟

چه‌گونه اپلیکیشن نویس شویم؟ (راهنمای مرحله به مرحله)
یادگیری اپلیکیشن نویسی به هیچ‌وجه فعالیت سادگی وجود ندارد. با این درحال حاضر، در شرایطی‌که آن را با بقیه مهارت‌ها و مسیرهای شغلی مقایسه کنیم، نرم‌افزار نویس شدن شاید گزینش بهتری باشد. ماهیت عمل نرم افزار نویسی بسیار هیجان آور میباشد و یک اپلیکیشن نویس هر روز با بحران‌های جدیدی روبرو میباشد که برای رفعشان نیاز به علم بیشتر داراست.

همینطور، برنامه نویس ها در دنیای دیجیتال مدرن این زمان را دارا‌هستند تا برای خودشان عمل نمایند، در هر ساعتی که دوست دارا‌هستند عمل نمایند و یا این که حتی، از منزل و به طور دورکاری پروژه‌هایشان را پیش ببرند.

همان گونه که می بینید عارضه ها گوناگون و منطقی وجود دارااست که یک شخص بخواهد نرم افزار نویسی خاطر بگیرد. درپی تلاش می کنیم تا آنچه برای تبدیل شدن به یک اپ نویس بایستی بدانید را با جزئیات برایتان توضیح دهیم.

قدم اولیه: چرا می خواهید اپلیکیشن نویس گردید؟
او‌لین و شاید مهم ترین بخش از این تصمیم، این میباشد که عوارض خویش را برای تعیین این مسیر شغلی بدانید. پیشنهاد میکنیم که پرسش‌های پیش رو را یک توشه بخوانید و کوشش فرمائید به آنان جواب دهید. این جواب‌ها در تعیین مسیر شغلی‌تان بسیار تاثیرگذار خواهند بود:

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۱۴:۱۰ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

چگونه از وب سایت کسب درآمد کنیم

چگونه از وب سایت کسب درآمد کنیم


درآمدزایی از وبسایت

یکی‌از طراحی سایت در مشهد  رایج ترین سوالهای درباره‌ی تارنما های اینترنتی این میباشد که یک سایت چه طور قادر است درآمدزا باشد. جواب بدین پرسش نیاز به آنالیز روی اشکال وبسایت ها داراست. اینکه چه اینترنت سایتی با چه هدفی فعال سازی می‌گردد بر شیوه و واحد سنجش درآمد آن اثر گذار میباشد. ابتدا به نظارت علت های فعال‌ساز‌ی وبسایت می‌پردازیم و آن‌گاه مورد های مو جود را به خواسته کسب درآمد از روش وب تحلیل میکنیم.

اساسا سایت های اینترنتی با علت های مختلف راه‌اندازی میشوند. بعضی فقط یک وبسایت جهت قراردادن داده ها بیشتر درباره ی یک کمپانی ، رشته یا این که شغل ها میباشند و صاحبین آن ها علت ای برای جذب مشتری بوسیله تارنما ندارند. البته تیم دیگری از تارنما ها مرتبط با مشاغلی می گردند که مایلند از روش وب نیز مشتری جذب نمایند. درآمد این تارنما ها در واقع از روش جذب مشتری برای آن کمپانی یا این که رشته میباشد. تارنما اینترنتی برای آنان ابزاری میباشد برای تبلیغات سرویس ها یا این که محصولاتشان.

در همین حالا بعضی وبسایت ها هم معرف سرویس ها یا این که محصول ها کمپانی خاصی نیستند و تنها خودشان در نقش یک محل کسب درآمد بازی نقش می نمایند. برای مثال وب سایت هایی که با علت جذب اطلاع رسانی و یا این که حق اشتراک پباده سازی می‌شوند.

مجموعه دیگری از وب سایت ها هم علت های مالی ندارند که آیتم دعوا ما نیستند و از پرداختن به آن ها صرف حیث می‌کنیم.

چه گونه از تارنما کسب درآمد کنیم؟

حالا پرسش این میباشد که چه گونه از سایت کسب درآمد کنیم در‌حالتی که بازدید کننده نباشد مشتری وجود ندارد در سود درآمدی درکار نخواهد بود. براین اساس می بایست شکل پرسش را این چنین تصحیح کنیم که به چه شکل یک وبسایت قادر است بازدید کننده داشته باشد و از چه نحوه می‌تواند با ارتقاء تعداد بازدید کننده به درآمد رسد.

یکی‌از مهم‌ترین شیوه های جذب مشتری برای وبسایت های شرکتی و شغل ها بهینه سازی و seo وبسایت میباشد یعنی وبسایت آن کمپانی به گونه ای کارآمد و موءثر برای موتورهای جستجوگری (بهینه سازی) مثل گوگل پباده سازی و seo گردد. براین اساس درصورتی که کسی کلمه و واژه مرتبط با سرویس ها یا این که تولید ها آن کمپانی را در گوگل کاوش نماید یکی‌از آیتم ها وبسایت کمپانی متبوع میباشد. براین اساس با ارتقا جایگاه تارنما در گوگل می قدرت تعداد بازدیدکننده وبسایت را نیز ارتقاء اعطا کرد. هیچگاه نباید فراموش کرد بازدید کنندگانی که از این‌شیوه وارد تارنما می‌شوند در‌پی چیزی می‌باشند که میخواهند پس احتمال اینکه مشتری آن وبسایت باشند زیاد میباشد.

راه و روش دیگر برای وب سایت های شغل ها ، تبلیغات اینترنتی میباشد در واقع تبلیغ برای بازدید از وبسایت آن کمپانی در وب. این تبلغات می‌تواند در تارنما های مختلفی شکل بگیرد. تبلیغات متمرکز مثلا مهم‌ترین این طریق هاست که مشورت کردن کسب و فعالیت اینترنتی میتوانند شمارا در رابطه طریق های تبلیغات متمرکز امداد دهند.

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۱۸:۵۶ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

روش های کسب درآمد از سایت

 


۸.ضبط پادکست و اشتراک‌گذاری روایت‌های الهام‌نصیب

کسب درآمد از وب - ضبط پادکست و اشتراک‌گذاری روایت‌های الهام‌نصیب

 


پادکست‌ها  طراحی سایت در مشهد   اینک فوق‌العاده داغ میباشند و استدلال خیر و خوبی دارا‌هستند. با مشغله‌هایی که در معاش‌مان داریم، اشخاص بیشتری پیرو طریق‌های سریع‌خیس و مفیدتر برای اخذ یک محتوا می‌باشند. پادکست‌ها مجال فوق‌العاده‌ای را برای جذب کاربر و کسب درآمد آنلاین آماده می‌نمایند.

 


۹.ملحق شدن به یک کمپانی پاره وقت (یا این که مجموع وقت) از خط مش به دور

درحالیکه بیشتر ایده‌های مرتبط با کسب درآمد آنلاین که تا اینجا پوشش دادیم در کنار یک شغل اساسی قابل انجام میباشند، درصورتی که در‌پی تغییر تحول بدون نقصِ شغلتان و آغاز کسب‌وکار آنلاین می‌باشید هزاران کمپانی در پی استخدام شما میباشند و برایشان اهمیتی ندارد شما کجا معاش می کنید. دورکاری این زمان را به شما می‌ذهذ تا از روال فعالیت سنتی مسافت گرفته نوع جدیدی از کسب‌ درآمد را تجربه فرمایید.

 


۱۰.آزمایش اینترنت‌وبسایت‌ها

کسب درآمد از وب - آزمایش اینترنت‌تارنما‌ها

 

 

 

 


شما احتمالأ ایده نسبتأ قدرتمند نسبت به پباده سازی و طراحی وب خوب دارید. آیا پباده سازی آن پاک میباشد و به سادگی می گردد با آن عمل کرد؟ آیا محتوا معنادار میباشد؟ خوشبختانه اشخاص متعددی آن خارج می باشند که میخواهند اذهان شما‌را در خصوص ارزیابی تارنما و نحوه‌های بهبود یک وبسایت بشنوند و حتی پول خیر و خوبی برای گسترش سایتشان پرداخت می‌نمایند .

 

 

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۱۷:۲۷ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

۷ روش کسب درآمد از سایت قابل اجرا در ایران

۷ روش کسب درآمد از سایت قابل اجرا در ایران

 

کسب درآمد از طراحی سایت در مشهد  وبسایت شاید هنگامی چندان قابل تصور نبود، البته این ایام با وجود میلیون ها تارنما اینترنتی و ارتقا روز افزون خرید با اینترنت و معاملات آنلاین که روز آپ تو دیت هم به تعداد آن ها افزوده میگردد دیگر کسب درآمد از وب سایت فعالیت به دور از خیالی وجود ندارد.

همونطور که میدونید غرض وبسایت کارنوین این است که به شما روش فعال‌ساز‌ی کسب و عمل اینترنتی و کسب درآمد رو از وبسایت اینترنتی خاطر بده، گرچه شیوه های مختلفی برای کسب درآمد از وب می‌باشد، البته طریق هایی که در وب سایت کارنوین فراگیری داده میشه نیاز به داشتن یک سایت اینترنتی داره.

برای کسب درآمد از تارنما نحوه های مختلفی وجود داره که درین نوشته‌ی علمی به ۷ سبک اثبات گردیده اشاره میشه که فعلا اکثری از تارنما های اینترنتی اهل ایران از همین نحوه ها کسب درآمد میکنند.

برای کسب درآمد از طریق های نقل شده نیاز بهتر میباشد که به طبع یک تارنما داشته باشید.
درصورتی که هنوز برای طراحی وب مبادرت نکرده اید می توانید از یادگرفتن های بدون‌پول وردپرس فعالیت خویش را آغاز کرده و همین امروز یک وب سایت ماهر برای کسب و فعالیت اینترنتی تان فعال‌سازی فرمایید.

سبک کسب درآمد از مغازه آنلاین
فعال‌سازی مغازه اینترنتی یکی‌از شایسته ترین طرز های کسب درآمد از روش وبسایت است.
در حالتی‌که سایتی دارید که تعداد بازدید کننده قابل قبولی داشته و همینطور قادرید تا محصولاتی رو برای مغازه اینترنتی خویش تهیه و تنظیم فرمایید، می‌توانید با فعال سازی مغازه اینترنتی به کسب درآمد از بازدید کنندگان خویش بپردازید.

وقتی که سخن از دکان اینترنتی میشه، همگی به اندیشه وبسایت بزرگی زیرا دیجیکالا میفتن. البته برای استارت لزومی ندارد نگران وجود رقبای قدری زیرا این تارنما باشید.
همین امروز بخش اعظمی از دکان های اینترنتی خیر چندان مشهور درآمدهای بسیار بالایی از روش فروش فرآورده دارا هستند.

قرار وجود ندارد از به عبارتی روز اولیه یک مغازه مثل دیجیکالا خط مش بی اندازید، فقط کافی میباشد محصولاتی برای فروش داشته باشید یا این که بتوانید این تولیدها را تنظیم فرمائید. مثلا در صورتیکه چشم باشید، صفحه ها اکثری در اینستاگرام و همینطور شبکه های بیشماری در تلگرام می باشند که به فروش تولید ها خویش می پردازند و اما درآمد خیر و خوبی هم دارا‌هستند.

شما هم می‌توانید از تخصص، علم یا این که تجربه خویش به کارگیری کرده و محصولاتی رو ساخت یا این که تهیه و تنظیم نمائید و آن‌گاه با فعال سازی یک دکان اینترنتی به درآمد زایی خویش بی افزایید.

دو نکته که بایستی به خیال و خاطر داشته باشید:
۱٫ مسلما نباید عظیم آغاز فرمایید: مورد نیاز وجود ندارد برای فعال سازی یک دکان اینترنتی به تفکر ساخت و ساز سایتی زیرا دیجیکالا باشید، می‌توانید با تولید ها کمتر و ولی تخصصی خیس و مربوط به زمینه تارنما خویش استارت کرده و به‌تدریج آن را بسط دهید. از جمله با تارنما فروش اینترنتی بدلیجات یا این که فروش اسباب و اثاث چرم استارت نمائید. فقط کافی میباشد در صدر روی یک مسئله و یک نوع محصول تمرکز نمائید.

۲٫ برای فعال‌ساز‌ی دکان اینترنتی نیاز به عمل پیچیده یا این که هزینه بالایی وجود ندارد: برای داشتن دکان نیازی وجود ندارد تا هزینه بالایی برای پباده سازی یا این که اپ نویسی سایت خویش بپردازید، در صورتیکه وب سایت خویش را با وردپرس فعال‌ساز‌ی کرده باشید می‌توانید با استعمال از پلاگین های وردپرس یک دکان اینترنتی ماهر ساخت‌و‌ساز نمایید. همینطور فعلا مغازه سازهای بخش اعظمی میباشند که به شما در راه و روش پرتاب کردن مغازه اینترنتی امداد میکنند.

سبک کسب درآمد از آزاد کاری یا این که Freelancing
عده ای که قصد کسب درآمد از وب رو دارا‌هستند در ادامه روشی برای درآمد زایی سریع میشوند، گرچه در حالتی که با چنین ذهنیتی وارد حوزه کسب و عمل اینترنتی و کسب درآمد از وبسایت گردید، مطمئنا نا آرزو خواهید شد، زیرا چیزی با تیتر کسب درآمد سریع و یک شبه از وب وجود نداره، البته در شیوه آزاد کاری میتونید در طول کمتری نسبت به شیوه های دیگر به درآمد آنلاین دست پیدا نمائید.

آزاد کاری یا این که freelancing در معنای انجام پروژه های متعدد اشخاص، بوسیله فرد شما میباشد، یعنی چنانچه شما در موضوع خاصی مهارت، علم یا این که تخصص دارید میتونید انجام پروژه های متعدد رو به دست گرفته و پس از انجام آن عمل هزینه ای رو اخذ نمائید.

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۰:۰۵ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

چرا باید جاوا اسکریپت (JavaScript) را همین الان یاد بگیریم؟

چرا باید جاوا اسکریپت (JavaScript) را همین الان یاد بگیریم؟


این طراحی سایت در مشهد  ایام به طور تقریب هرکسی که دستی در نرم افزار‌نویسی داراست با گویش جاوا اسکریپت آشناست، این لهجه به همپا HTML و CSS اساس و پایه صفحه ها اینترنت را تشکیل میدهند، علاوه‌بر آن از آنجایی که به راحتی به وسیله کل مرورگرهای امروزی پشتیبانی و اجرا می‌گردد و نیاز به IDE خاصی ندارد به یکی‌از دوست داستنی‌ترین گویش‌های اپ‌نویسی تبدیل شده‌است.

چرا می بایست جاوا اسکریپت (JavaScript) را همین حال حاضر حافظه بگیریم؟
هرچند در قبلی جاوا اسکریپت یک لهجه اسکریپت‌نویسی برای صفحه ها اینترنت بود، البته امروزه به یکی‌از پر استفاده‌ترین گویش‌های نرم افزار‌نویسی تبدیل شده‌است، درپی با همیار آی تی همپا باشید تا با هم به چک این لهجه دوست‌داشتنی بپردازیم و بدانیم چرا می بایست همین شرایط کنونی این گویش را بیاموزیم.

امروزه جاوا اسکریپت در پلتفرم‌های بسیار متعددی قابل استعمال میباشد و دیگر فقط به صفحه های اینترنت خلاصه نمی شود، در منطقهی وب شی ها، بلاکچین، اپلیکیشن‌نویسی سمت سرور، اپلیکیشن‌نویسی اندروید، آی‌وی‌اس، ویندوز و… حدودا می‌قدرت رد پای این لهجه دوستداشتنی را در هرجایی رویت کرد!

البته پیش از اینکه با هم به محاسبه مزایای جاوا اسکریپت بپردازیم بد وجود ندارد مقداری درخصوص تاریخچه و طریق‌ی صورت‌گیری این گویش بدانیم.

جاوا اسکریپت چه‌طور صورت گرفت؟
یک سری سال پیش صفحه ها اینترنت فقط از تگ‌های معمولی‌ی HTML تولید می‌شدند، این صفحه ها به طور کامل استاتیک بودند و قابلیت و امکان تغییر تحول از سمت استفاده کننده در آنها وجود نداشت، به همین عامل کمپانی نت‌اسکیپ که ارائه‌دهنده‌ی یک کدام از مرورگرهای دوست داستنی آن مدت بود تصمیم گرفت زبانی برای ساخت‌و‌ساز تغییر تحول در صفحه ها اینترنت و پویاسازی آن ها تولید نماید، به همین ادله از یک کدام از پرسنل خویش یعنی برندان آیک خواست زبانی بی آلایش برای این غرض ساخت و ساز نماید.

این گویش در صدر با اسم Mocha منتشر شد و بعداز آن به LiveScript و در غایت به JavaScript تغییر‌و تحول اسم بخشید، در صدر بخش اعظمی از اشخاص این گویش را مساوی لهجه جاوا می‌دانستند در حالی که‌این دو لهجه به طور کامل با هم مختلف بوده و فقط در اسم‌شان شباهت دارا هستند (درصورتی که دوست دارید بیشتر با گویش جاوا آشنا گردید می توانید به فراگیری جاوا چه می‌باشد که تا قبل از این در همیار آی تی منتشر شده است رجوع‌کنید)

در آخر نیز به جهت برد‌های جاوا اسکریپت در صفحه ها اینترنت، کمپانی مایکروسافت بدون چاره شد پشتیبانی از آن را به مرورگر دوست داستنی آن روز ها یعنی وب اکسپلورر بیفزاید و همین دستور منجر بسط و برد بیشتر این گویش شد.

چرا می بایست جاوا اسکریپت را خاطر بگیریم؟!
به جثارت می‌اقتدار ذکر کرد شما با یادگیری این گویش از پس انجام هرکاری برخواهید آمد، برای اکثر پلتفرم‌ها قابلیت و امکان اپ‌نویسی با لهجه جاوا اسکریپت وجود دارااست، ولی بعضی از عارضه ها برای یادگیری این گویش عبارتند از:

جاوا اسکریپت مجانی میباشد!
برای کدنویسی جاوا اسکریپت احتیاجی به IDE‌های سنگین و یا این که مبلغی نخواهید داشت، فقط کافیست کدهای خویش را در یک پوشه با پسوند JS. نوشته و ادامه‌ی فعالیت را به مرورگر وب‌تان پسپارید، امروزه همگی مرورگرها از جاوا اسکریپت پشتیبانی می‌نمایند، شما میتوانید به راحتی کدهای مندرج به‌این لهجه را به وسیله مرورگرتان اجرا و عیب‌یابی (دیباگ) فرمائید، آن‌هم سوای نیاز به هیچ نرم‌افزار‌ی جانبی و مازاد!

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۴۶:۳۱ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

عوامل کلیدی در تعیین طراحی وب

طراحی وب ماهر
عامل ها کلیدی در تعیین طراحی وب ماهر
1_کدنویسی
کدنویسی یا  طراحی سایت در مشهد  این که به اصطلاح رمزنگاری یک کلمه رایج در اپلیکیشن نویسی میباشد.بعضی در تارنما هایی که

در کد نویسی تارنما هایی که پباده سازی می نمایند مهارت دارا‌هستند.بعضی دیگر از تارنما ها ممکن میباشد

به اپ نویسی مستقل و منحصربه‌فرد بپردازند.شما می بایست امکان های اینترنت سایتتان را معلوم فرمایید تا

طراح اینترنت بتواند بفهمد که از چه روشی برای رمز گذاری در سایتتان به کارگیری نماید.

2_تجربه
به مثال هایی که یک کمپانی ساخت وب سایت در وب سایت خویش قرار می‌دهد بروید و آنان‌را محاسبه فرمایید.

آیا رنگ ها در وب سایت هماهنگی داراست؟آیا مجموع لینک و پیوند ها به صدق درج شده‌است؟

آیا سرعت بار گذاری خوب میباشد؟آیا تکان در آن تارنما ها ریلکس میباشد؟

طراحی وب سایت ماهر
3_سبک
همه طراحان اینترنت مدل خاص خویش را دارا هستند.کلیه مثال فعالیت ها را محاسبه نمائید و بسنجید

که درصورتی که سایتشان مربوط به کارشما هم نبود برای شما دیدنی میباشد یا این که نه؟

مدل آیتم عشق خویش را گزینش نمائید.

4_تکنولوژی
شما بایستی در پی فردی باشید که در مورد تنظیمات وبسایت و گزینش لهجه برای

وب سایت شما،آپ تو دیت باشید و قابلیت به کارگیری از وبسایت های توسعه یافته را در سایتتان نظر نمائید.

طراحی وب ماهر
5_سئو
seo موتور جست و جو (بهبود seo) یک ضرورت اساسی میباشد.چنانچه شما خواستار

چشم شدن سایتتان در گوگل باشید مطلقا به خاطر داشته باشید که طراحی وب سایت

ماهر شما می بایست از نگاه seo تماما بی عیب و نقص باشد.

6_خدمات
اطمینان نتایج فرمایید کمپانی پباده سازی سایتی که تعیین می‌کنید کل نیاز های شما برطرف

رفع خواهد کرد. در غیر این شکل می بایست هزینه ای دو برابر پرداخت فرمایید

تا وبسایت شما به صورت دلخواهتان پباده سازی گردد.

ساخت سایت ماهر
7_قیمت گذاری
هزینه ساخت سایت معمولا به نیاز های و منظور های شما بستگی داراست.

که مسلما پباده سازی سفارشی یک تارنما،ارزش بالاتری داراست و شما باصرف

هزینه بیشتر به طبع یک وبسایت بهتر خواهید داشت.

8_شرایط پرداخت
وضعیت پرداخت برای هر کمپانی طراحی وب سایت با ساخت سایت تضاد و مغایرت دارااست.

نسبتاً بیشتر طراحان اینترنت پیش از استارت پروژه 50 درصد از تمام

هزینه ساخت سایت را از درخواست کننده اخذ نماید.

ساخت وب سایت ماهر
قطعا هنگامی بازدید کنندگان از برگه مهم شما:
خوششان بیاید وارد صفحه ها داخلی گردیده و جذب سایت شما میگردند.پس در سود

معین می گردد که ساخت‌و‌ساز محتوی خودی نشان میدهد و برای سایرافراد دیدنی میشود.

در اینجا در حالتی‌که اشخاص وب سایت شما‌را دیدن نمایند و آیتم پسندشان قرار گیرد پیشنهاد می‌دهند.

ضمننا چنانچه ساخت سایت فردی خیر در صفحه های داشته باشیدبه راحتی می‌توانید کاری

بکنید که یوزرها مشتاق دیدن تارنما شما شوند.مهمترین نکته در کسب و عمل های اینترنتی

همین میباشد که در وبسایت خویش تغییراتی انجام بدهید که بهینه سازی شما

عالی خواهد شد و منجر ارتقاء فروش تجارت شما میشود.

6


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۵۲:۰۶ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

شیوه ساخت فوتر ثابت

شیوه ساخت فوتر ثابت


درین نوشته‌ی علمی آموزشی همت داریم ت ا یک تکنولوژی نو و کاربردی و طراحی سایت در مشهد  را در حوزه ساخت سایت چک کنیم. به کارگیری از این تکنولوژی، فوترهایی امن و مطمئن را برای ما تضمین خواهد کرد. به‌این شکل که با وجود هر واحد سنجش محتوای تارنما، فوتر ما در زیر ورقه اینترنت‌وب سایت به طور اثبات قرار خواهد گرفت.

در وقتی‌که سرگرم طراحی وب خویش می باشید، ممکن میباشد با مشکلی همچون آنچه در تصویر پایین مشاهده میکنید مواجه گردید.

 

این ناهماهنگی لایه‌ها عموما وقتی صورت خواهد اعطا کرد که تارنما شما دارنده محتوای نادر باشد و از طرفی دیگر شما برای فوتر اینترنت‌وب سایت خویش جایگاهی استاتیک در تحت بدنه وب سایت، تعریف و تمجید کرده‌باشید.

در فیض آن، از آنجایی که محتوای کافی برای هدایت فوتر به ذیل برگه تارنما نیست، فوتر در میانه کاغذ قرار خواهد گرفت و خلأ متعددی در زیر کاغذ و در ذیل فوتر بوجود خواهد آمد.

تکنیک
در ساخت وب سایت جهت پرهیز از مشکلی که در صدر اشاره شد، می‌اقتدار از تکنولوژی فلکس جعبه که ابزاری فوق توسعه یافته در CSS3 میباشد و برای تطبیق لایه‌ها بکار برده‌می گردد، منفعت گرفت.

کاغذ اکران ما، دربرگیرنده هدر، نصیب مهم و فوتر می باشد.

در متن ذیل،کدهای html نشان داده گردیده‌اند که هیچ چیز فوق‌العاده‌ و اضافه‌ای در آنان نیست.


...

...

...


جهت فعال کردن تکنولوژی فلکس جعبه کافی میباشد برای body امر display:flex را قرار دهید و flex-direction را به مقدار column تغییر‌و تحول دهید ( به طور پیش‌فرض مقدار آن row میباشد که یک لایه افقی میباشد.) از طرفی دیگر، هم برای تگ html و هم برای تگ body می‌بایست height را برابر 100% در اختیار بگذاریم، با این‌عمل تمام کاغذ نمایشی ما به نظر عمودی لبریز می شود.

html{
height: 100%;
}
body{
display: flex;
flex-direction: column;
height: 100%;
}
اکنون وقت آن میباشد که پیکربندی ما یحتاج را جهت انتخاب معیار فضای اشغالی برای هر قسمت مشخص و معلوم کنیم. ما این‌عمل را میتوانیم به امداد خصوصیت‌های تعریف‌و‌تمجید گردیده برای فلکس‌جعبه انجام دهیم.

این سه مشخصه برای فلکس جعبه را می‌اقتدار باهم و به طور یک فرمان نوشت:

Flex-grow: معین می‌نماید چه واحد سنجش از خلأ آزاد در container برای یک عنصر تخصیص داده گردد.

Flex-shrink: معین می‌نماید در هنگامی‌که فضای کافی برای کلیه عنصرها نیست، یک عنصر به چه ترازو کوچک گردد.

Flex-basis: اندازه پیش‌فرض برای یک عنصر.

ما انتظار داریم تا نصیب هدر و فوتر اینترنت‌وب سایت ما صرفا به میزانی که نیاز دارا‌هستند، گوشه و کنار اشغال نمایند و باقی فضای مو جود برای محتوای اساسی تارنما ما ذخیره گردد.

امرها CSS مرتبط با لایه‌های فوق‌الذکر همچون اوامر ذیل خواهد بود:

header{
/* We want the header to have a static height,
it will always take up just as much space as it needs. */
/* 0 flex-grow, 0 flex-shrink, auto flex-basis */
flex: 0 0 auto;
}
.main-content{
/* By setting flex-grow to 1, the main content will take up
all of the remaining space on the page.
The other elements have flex-grow: 0 and won't contest the free space. */
/* 1 flex-grow, 0 flex-shrink, auto flex-basis */
flex: 1 0 auto;
}
footer{
/* Like the header, the footer will have a static height - it shouldn't grow or shrink. */
/* 0 flex-grow, 0 flex-shrink, auto flex-basis */
flex: 0 0 auto;
}
برای آنکه شیوه سعی این تکنولوژی را ملاحظه کنید کافی میباشد بر روی دکمه دمو که در زیر نوشته‌علمی قرار گرفته‌میباشد، کلیک فرمایید.

با یاری دکمه صورتی رنگی که در پوشه دمو برای شما تنظیم شده است می توانید محتوای مو جود در تارنما را تغییر تحول دهید. این دکمه به شما امداد خواهد کرد که چگونگی تطبیق لایه‌ها و هدایت فوتر به انتهای شیت را با دقت به واحد سنجش محتوای تارنما به خیر شعور نمایید.

سود‌گیری
به عبارتی‌طور که مشاهده می کنید تکنولوژی فلکس جعبه در حوزه ساخت سایت بسیار قوی ظواهر شده است. همه مرورگرهای شناخته‌گردیده و مرسوم آن را پشتیبانی می‌نمایند. ولی استثناء کوچکی نیز وجود داراست و آن این میباشد که‌این خصوصیت در مرورگرهای IE9 به بالا بصورت امن اجرا شود.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۰۲:۳۶ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت اساتید دانشگاه


امروزه وبسایت های فردی در هم اکنون بسط می‌باشند و اکثر اوقات اشخاص سرشناس در حوزه های متفاوت علاوه بر حضور در شبکه های عمومی، وب سایت هایی جهت آگهی در خصوص امور و اپلیکیشن هایشان پباده سازی می نماید. یکی‌از لبریز استفاده کننده ترین وب سایت های فردی را می اقتدار وب سایت اساتید دانشکده دانست. طراحی سایت در مشهد اساتید دانشکده روش ارتباطی قابل قبولی بین دانشجوها و اساتید دانشکده ها خواهد بود. ضمن اینکه وجود مطالب موءثر، علمی و آپدیت درین تارنما ها مخاطبین بیشتری، غیر از دانشجو ها را برای تارنما مهیا خواهد آورد. اشخاص غیردانشگاهی عشق و علاقه مند به تخصص شما و متخصصین هم حرفه شما میتوانند در‌این مجموعه قرار گیرند.

خصوصیت های ساخت سایت اساتید دانشکده
شما تحت عنوان یک معلم دانش کده بایستی امکان های ویژه ای را برای تارنما خودتان در لحاظ بگیرید. امکان هایی که دانشجو ها را ترغیب نماید مقطع برهه زمانی متعددی را در صفحه ها وب سایت شما به کاوش بپردازند.

او‌لین و مهم‌ترین امکان در پباده سازی سایتاساتید دانش کده، در لحاظ به چنگ آوردن بخشی برای معرفی شما، ارائه رزومه و کارهایی که انجام داده اید و تخصصی که دارید میباشد. شما درین نصیب می‌توانید جزئیات پروژه هایی که انجام داده اید را مطرح نمائید تا مخاطبین با بضاعت، تخصص و علم شما آشنا شوند.

 

یکی قابلیت و امکان ها در ساخت سایت اساتید دانش گاه در حیث دریافت کردن بخشی برای ارائه محتوای آموزشی میباشد. این محتوای آموزشی میتواند دربرگیرنده فیلم های آموزشی و یا این که مقاله ها و کتاب ها مربوط به مورد گزینه تخصص شما باشد. در حیث بگیرید که مطالب این نصیب نیاز به طبقه بندی های مطلوب و قابلیت جستجوی توسعه یافته برای مخاطبین شما‌را دارااست.

همینطور می‌توانید در کنار این نصیب که قابلیت و امکان دانلود بدون‌پول را برای مخاطبین مهیا می‌آورد در ساخت سایت اساتید دانش گاه بخشی را به طور دکان در لحاظ بگیرید. نیازی وجود ندارد این دکان قابلیت و امکان های خیلی خاص وب سایت های فروشگاهی را داشته باشد. کافی میباشد قابلیت خرید آنلاین بعضی از کتاب ها یا این که گروه مقاله ها و محتواهای آموزشی را درین مغازه آماده فرمایید. ولی این دکان نیاز به قابلیت پرداخت آنلاین هزینه ها را هم دارااست.

قسمتی از وب سایت را برای معرفی جدیدترین منابع درسی و مواقعی که معمولاً در امتحانات به آن برگشت میکنید، در حیث بگیرید. دانشجو یان شما با‌یقین در‌پی منابع سوال های امتحانی می باشند و از این نصیب استقبال نیکی خواهند نمود.

 

قابلیت و امکان مشورت تحصیلی را برای مخاطبین آماده نمائید. در ساخت سایت اساتید دانشکده می توانید به دو شکل آفلاین و آنلاین به دانشجو ها و مخاطبین مشورت کردن دهید. در شرایطی‌که مجال پاسخگویی به سوالهای دانشجو یان را ندارید، می‌توانید مقالاتی طبقه بندی گردیده را در مورد های هدایت تحصیلی و مشورت کردن، به عنوان مثال مشورت کنکور یا این که گزینش حرفه، تنظیم فرمایید و به گذر زمان در وب سایت قرار دهید.

در ساخت وب سایت اساتید کالج قابلیت سوال و جواب را برای مخاطبین آماده نمائید. میتوانید جواب سوالهای را از روش پست الکرونیکی و یا این که باطن خویش وبسایت برای آنان ارسال نمائید. براین اساس رابطه مجاورت تری با دانشجوها برقرار خواهید نمود.

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۲:۳۵ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت مجله اینترنتی به صورت رسپانسیو

یکی خصوصیت های اختصاصی به شخصی که در ساخت سایت خبرنامه اینترنتی می بایست به آن دقت نمود قابلیت و امکان برقراری رابطه با مخاطبان میباشد. در طراحی سایت در مشهد  خبرنامه اینترنتی می قدرت سیستمی حیث نمود که در آن‌ها اشخاص بتواند راجع به خبرها و مطالب وب سایت ایده ها خویش را ذکر نمایند. این عمل شرکت کردن مخاطبان را ارتقا داده و همین سبب می گردند اشخاص بیشتری به تارنما مراجعه نموده و علاوه بر این بازدیدکنندگان ثابتی در وبسایت داشته باشید.

ساخت وب سایت خبر نامه اینترنتی به طور رسپانسیو
پباده سازی رسپانسیو یکی‌از موردها بسیار مهمی میباشد که در قبل تحت عنوان یک امکان از آن خاطر میشد البته امروزه طراحی وب سایت خبرنامه اینترنتی به طور رسپانسیو یک ضرورت به حساب می آید. خواسته از پباده سازی به طور رسپانسیو این میباشد که صفحه ها تارنما امکان اکران در گونه های دستگاه ها با صفحه ها اکران خاص را داشته باشد. امروزه با دقت به در دسترس بودن وب در کلیه جای ها و استعمال عمومی از تلفن های هوشمند بخش اعظمی از اشخاص مطالعات و کاوش های خویش را در فضای وب با به کار گیری از این تلفن همراه های انجام میدهند. در شرایطی که که تارنما به طور رسپانسیو پباده سازی نشده باشد در هنگام اکران در‌این دستگاه ها نامرتب و نا مطلوب نشان داده می شود و همین فرمان موجب می‌گردد تا اشخاص کمتر رغبت داشته باشند به وب سایت مراجعه کنند. به ویژه در طراحی وب خبرنامه اینترنتی با اعتنا بدین که هر برگه از قسمت های فراوانی ساخته شده و می اقتدار اذعان کرد صفحه ها این سیرتکامل تارنما ها بسیار نامرتب می باشند در شکل به هم ریختگی قابلیت به کارگیری از آن برای مخاطبین به هیچ صورتی ممکن نخواهد بود.

 

به کار گیری از بعضی ماژول های فراهم در ساخت سایت خبرنامه اینترنتی
در طراحی وب روزنامه اینترنتی می اقتدار از برخی ماژول های خاص برای ارتقاء تجهیزات وبسایت استفاده کرد. بایستی توجه گردد که‌این ماژول ها مبنی بر طراحی وب در جای صحیح و به شایسته ترین صورت ممکن گزینش شوند. مثلا می شود به ماژول چک گوگل اشاره کرد. اکران بازدید های تارنما در یک روز یا این که یک عصر هنگامی خاص به ویژه برای عده ای مه قصد دارا‌هستند هزینه تبلیغات درین سیرتکامل تارنما ها را پرداخت کنند بسیار شایان توجه میباشد. همینطور می اقتدار از ماژول هایی نظیر اکران آب و هوا و یا این که دیکشنری های آنلاین کوچک و همینطور ماشین اکانت و غیر استفاده کرد. فرم های فراهم فراوانی هم وجود دارا هستند که می اقتدار از آنها برای اخذ نظرها یوزرها بهره مند شد و براین اساس گامی اساسی در فرآیند بهبود حالت تارنما با دقت به ایده ها مخاطبین برداشت. این فرم ها میتوانند به طور ماژول ها مهیا و با به صورت منحصر به فرد در تارنما گزینه به کارگیری قرار گیرند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۱۶:۵۶ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)