بهترین مرجع مقالات تخصصی طراحی وب بهترین مرجع مقالات تخصصی طراحی وب .

بهترین مرجع مقالات تخصصی طراحی وب

نحوه راه اندازی کسب و کار اینترنتی

     زمانی   طراحی سایت در مشهد سایتتان را فعال‌سازی نمایید، هنگامی تعداد بازدید کنندگان سایتتان ارتقاء پیدا نماید شما می‌توانید از روش تبلیغات درآمدزایی نمائید. شما بابت تبلیغات برای تارنما های سایرافراد درآمدزایی میکنید.       پس طرز درآمدزایی از این طریق تجارت اینترنتی، درآمدزایی از تبلیغات میباشد.                       7_هفتمین شغل اینترنتی پباده سازی قالب و پلاگین وردپرس   هفتمی شغل اینترنتی پباده سازی قالب و پلاگین وردپرس       یکی‌از دیگر از شغل اینترنتی مالامال درآمد برای برنامه نویس ها اینترنت پباده سازی قالب و افزونه برای وب سایت های وردپرسی میباشد. در شرایطی‌که شما با لهجه های نرم‌افزار نویسی اینترنت آشنا میباشید خیلی ریلکس می‌توانید به درآمد بسیار بالایی از روش پباده سازی قالب و پلاگین وردپرس برسید. میتوان بیان کرد این ایده تجارت اینترنتی نیازی به هیچ سرمایه مازاد ندارد.   شما هر قالبی را که پباده سازی میکنید می توانید در مارکت های اهل ایران و فرنگی قرار بدهید و بفروشید ولی شما از این طرز می توانید درآمدزایی دلاری هم داشته باشید.   این طریق بیزنس اینترنتی مطلوب عده ای میباشد که به لهجه های اپلیکیشن نویسی اینترنت مثل php, html, css , js و… بدون نقص مسلط می باشند. درین طریق شما بایستی قالب و پلاگین های ماهر ارائه نمایید و در مارکت های اهل ایران و فرنگی بفرشید.   شایسته ترین مارکت های فرنگی themeforest و codecanyon میباشد. اما فروش قالب و پلاگین برای اهل ایران ها در‌این وب سایت ها ممکن میباشد یه خرده فعالیت دشوار و دشواری باشد. البته اشخاص متعددی در کشور‌ایران می باشند که قالب و پلاگین های وردپرسی متعددی کدنویسی می نمایند و در‌این برند ها می فروشند.   برای اینکه از این ایده بیزنس اینترنتی به کار گیری فرمائید می بایست گویش های اپلیکیشن نویسی اینترنت را بی نقص حافظه بگیرید. این طریق بیشتر مطلوب کسانی میباشد که به دانش اپلیکیشن نویسی و کدنویسی عشق دارا هستند.               ولی در حالتی که در ادامه نحوه های درآمدزایی اینترنتی دلاری میباشید توصیه می‌کنم نوشته‌علمی تحت را مطالعه فرمایید.       توصیه می‌کنیم این نوشته‌ی‌علمی را مطالعه نمایید: درآمدزایی دلاری در کشور ایران با 10 طرز پولساز       8_هشتمین شغل اینترنتی seo و seo وبسایت   هشتمین شغل اینترنتی seo و سئو سایت       یک کدام از دیگر از مشاغل اینترنتی مالامال درآمد در کشور ایران بهینه سازی و seo وبسایت میباشد. seo یا این که سئو در معنای سئو وبسایت برای موتورهای کاوش بخصوص گوگل میباشد. به لهجه خیلی بی آلایش یعنی شما کاری فرمایید تا وبسایت خودتان و یا این که مشتریان تان در نتیجه ها اولیه گوگل چشم گردد.       به عبارت دیگر هنگامی کلمه و واژه کلیدی “تجارت اینترنتی” را در گوگل کاوش نمایید تارنما آکادمی سبز در سکو اولیه گوگل نمایش داده میشود. هنگامی شما اصول بهینه سازی و seo وب سایت را بدون نقص خاطر بگیرید می‌توانید از روش بهینه سازی تارنما به درآمد میلیونی برسید.       درین طرز بیزنس اینترنتی شما می بایست به یک دارای تخصص seo تبدیل گردید. seo یک دانش میباشد! برای یادگیری دانش بهینه سازی بایستی آحاد فاکتورهای seo را به طور بی نقص حافظه بگیرید.             

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۸:۱۵ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

▐✖♕افزایش طبیعی کلیک ارگانیک گوگل و ارتقا CTR▐✖♕

خرید و سفارش کلیک گوگل ارگانیک و ✖ افزایش CTR ✖

اگر تصمیم گرفته اید مطابق با الگوریتم ها و آپدیت های جدید گوگل همگام شوید و سئو سایت خود را تقویت کنید و جایگاه بهتری نسبت به رقبا در ردیف برتر و آغازین گوگل کسب کنید باید به CTR یا نرخ کلیک کاربران بر روی لینک سایت خود در نتایج جستجو گوگل توجه و برنامه ای ویژه ای داشته باشید.
 
امروزه گوگل در تمام الگوریتم های خود اهمیت فوق العاده زیادی برای این فاکتور کیفی جهت رتبه بندی سایت‌ها قائل شده است و به طور کلی هدف گوگل ارائه بهترین تجربه کاربری به کاربرانش می باشد.

هر چه نرخ کلیک ارگانیک بر روی لینک یک سایت در نتایج گوگل بیشتر باشد ارسال سیگنال مثبت از نگاه گوگل نسبت به سایت و شاهد↗افزایش CTR↖و ارتقا جایگاه کلمات کلیدی در Google خواهد بود و نشان دهنده تعامل و واکنش مثبت کاربران نسبت به سایت است در واقع نرخ کلیک سایتی در نتایج گوگل ضعیف باشد با ↘افت CTR↙ روبرو بوده جایگاه خوبی در نتایج برتر و ردیف آغازین و رتبه ➊ گوگل کسب نخواهد کرد .


به عنوان مثال: اگر سایتی در جایگاه پایین از نتایج گوگل است اما کاربران زیادی بر روی آن کلیک کنند در واقع نرخ کلیک و CTR سایت در مقایسه با جایگاهی که دارید بالاتر رفته و گوگل با استفاده از الگوریتم RankBrain جایگاه و رتبه سایت را فورا ارتقا می دهد.
در یک بسته ای روزانه 2000 نفر عبارت کلیدی سایت شما را جستجو کنند و فقط 5 درصد آنها یعنی 100 نفر در نتایج جستجو بر روی سایت کلیک کنند نرخ کلیک و CTR سایت به 10 درصد افزایش می یابد در واقع بازدیدکنندگان ارگانیک سایت 2 برابر خواهد شد .


 • تاثیرات افزایش کلیک گوگل ارگانیک و ارتقا نرخ CTR
  ارتقا رتبه کلمات کلیدی
  افزایش ترافیک و کلیک ارگانیک و طبیعی سایت
  کسب جایگاه برتر در گوگل
  بهبود رنک الکسا
  ارتقا CTR سایت
  کاهش CTR سایت رقبا
  قابل ثبت و رهگیری در سرچ کنسول گوگل

هم اکنون شما می توانید با سرویس های ✪ کلیک ارگانیک گوگل و افزایش نرخ کلیک ctr ✪ مجموعه شیک رنک تاثیر قابل‌ توجهی در ارتقا جایگاه و رتبه کلمات کلیدی کسب‌ و کار و سایت تان در نتایج گوگل تجربه کنید .

در این سرویس های شیک رنک کلیه جستجو ها و کلیک ها از نتایج فارسی با کاربران و IP های واقعی و کاملا ☫ایرانی☫ خواهد بود که Dwell Time و زمان ماندگاری هر بازدید کننده از زمان سرچ و کلیک تا خروج از سایت نیز حداقل 1,5 دقیقه خواهد بود

برای مشاهده و یا خرید سرویس افزایش CTR و نرخ کلیک به لینک زیر مراجعه نمایید
خرید و سفارش کلیک ارگانیک گوگل و ارتقا CTR

منبع


برچسب: ارتقا CTR،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۴:۰۲ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

محبوبیت گویش نرم‌افزار نویسی PHP

 

محبوبیت گویش نرم‌افزار نویسی PHP

 

بیشتر از  طراحی سایت در مشهد  گویش PHP برای ساخت وب سایت و ایجاد کرد قابل انعطاف افزارهای زیر اینترنت به کارگیری می گردد. در حالتی که اپلیکیشن نویسی اینترنت را دوست دارید شایسته ترین گزینش شما میتواند یادگیری و یادگرفتن PHP باشد، زیرا در مقایسه با تکنولوژی ASP.Net این گویش به شدت دوستداشتنی‌خیس میباشد. طبق آماری که وبسایت دارای اعتبار W3techs در سال ۲۰۱۹ منتشر کرد، PHP در حدود ۸۰% سهم بازار نرم افزار نویسی اینترنت را تصاحب کرد، در حالی که ASP.NET صرفا ۱۰% استفاده کننده داشت.

 

کادر ورک های PHP

 

PHP قاب ورک های بسیار متنوعی داراست که قادر است در پروژه های گوناگون آیتم به کار گیری قرار بگیرد. قاب ورک چهارچوب و ساختاری میباشد که مانند یک قالب پروژه شمارا باطن خودش نگه داشته و اذن نمی دهد که به بیراهه بروید. استعمال از کادر ورک ها مزایایی متعددی داراست که در پی چندین گزینه را مشاهده میکنید:

 

خودداری از تکرار و صرفه جویی در وقت اپلیکیشن نویس

کاهش مخارج گسترش خدمت

تامین امنیت نسبی نرم‌افزار ذیل اینترنت

و …

شایسته ترین کادر ورک های PHP کدامند؟

 

با اعتنا به تعریفی که از شایسته ترین کادر ورک دارید ممکن میباشد این پاسخ یه خرده گوناگون باشد. PHP کادر ورک های متنوعی مثل لاراول، کدایگنایتر، سیمفونی، کدایگنایتر و غیره داراست. تک تک این کادر ورک ها خوب می‌باشند و در پروژه های گوناگون پیروز فعالیت کرده اند. ولی با اعتنا به‌این که اکنون لاراول از محوبیت بسیار بالاتری نسبت به رقبای خویش شامل است، سفارش می‌کنیم سراغ یادگرفتن لاراول بروید.

 

وسیع ترین سیستم های مدیر محتوا که با PHP پباده سازی گردیده اند

 

سیستم رئیس محتوا یا این که CMS به قابل انعطاف افزاری گفته میشود که ابزارهایی را از گذشته مهیا کرده تا یوزرها به راحتی بتوانند یک وبسایت را بسازند و مدیر نمایند. از دارای شهرت ترین سیستم های رئیس محتوا می شود به وردپرس، جوملا و دروپال اشاره نمود که همگی آن ها با PHP پباده سازی گردیده اند.

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۳:۵۶ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

اشنایی با وردپرس

مدیر مقر داده وردپرس با phpMyAdmin

 

درین خصوص  طراحی سایت در مشهد  کاراکترهای غیر قانونی از نشانی وبسایت حذف گردیده و مابقی آن آیتم واکاوی قرار می گیرد. زمینه پاک سازی صرفا نشانی سایتها اشاره نداشته و برای حذف آحاد تگهای HTML نیز از آن به کار گیری می شود. به کد تحت اعتنا کنید.

 

$url = "https://www.google.com";

// Remove all illegal characters from a url

$url = filter_var($url, FILTER_SANITIZE_URL);

// Validate url

if (!filter_var($url, FILTER_VALIDATE_URL) === false) {

echo("$url is a valid URL");

} else {

echo("$url is not a valid URL");

}

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

$url = "https://www.google.com";

// Remove all illegal characters from a url

$url = filter_var($url, FILTER_SANITIZE_URL);

// Validate url

if (!filter_var($url, FILTER_VALIDATE_URL) === false) {

echo("$url is a valid URL");

} else {

echo("$url is not a valid URL");

}

 

در سود با دقت به کد مندرج به محاسبه نشانی داده گردیده میپردازد. با دقت بدین که نشانی فوق یک نشانی دارای اسم و رسم و دارای اعتبار میباشد فیض این محاسبه عبارت میباشد از:

 

url is a valid url

1

url is a valid url

 

همگی کدهای درج شده در فوق برای تک تک آدرسها و سایتها به صورت شبیه فعالیت می‌نماید و نرم افزار مندرج اثبات میباشد و می‌قدرت برای آنالیز‌های شبیه از آن به کار گرفت. لذا یادگیری گویش PHP دارنده اصولی میباشد که می‌اقتدار با مقداری تمرین به راحتی به آنان دست یافت. آسانی یادگیری این اپ به نسبت زبانهای نرم افزار نویسی دیگر بسیار بالا بوده و عشق‌ی اشخاص به یادگیری را ارتقاء خواهد بخشید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۲۲:۳۰ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

اهمیت خرید ورودی گوگل ایرانی و افزایش CTR

مسئله ی اهمیت خرید ورودی گوگل ایرانی این روز ها اکثر توجه ها را در میان وب سایت داران به خود معطوف کرده است. اگر می خواهید با این خدمات بیشتر آشنا شوید و یا قصد خرید آن را دارید همراهی با ما را از دست ندهید و به مطالعه ی مطلب پایین بپردازید.

ما در متن زیر توضیحات کاملی درباره ی افزایش ورودی گوگل ، اهمیت آن و مواردی که باید در این راستا بدانید و رعایت کنید ارائه داده ایم که بی شک خواندن و دانستن آن ها بسیار به درد بخور و مسمر ثمر خواهد بود.

https://backority.ir/images/528073.jpg

ورودی گوگل چیست و چرا خرید آن از اهمیت بالایی برخوردار است؟

دنیای وب ها و موتور های جستجو گر دنیایی است که امروزه هر کسی را با خود درگیر کرده، عده ی زیادی به عنوان کاربر و عده ی دیگری به عنوان مرجعی برای کسب و کار و یا ارائه ی انواع و اقسام محتوا از این عرصه استفاده می کنند. موتور های جستجو گر دارای تنوع قابل توجهی است، همان طور که شما هم می دانید گوگل معروف ترین و شناخته شده ترین بستری است که به عنوان موتور جستجو گر در سطح جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

حال سوال این جاست، منظور از ورودی گوگل چیست؟ در حقیقت برای بهره مندی از این بستر در وهله ی اول موضوع مورد نظر توسط کاربر سرچ می شود سپس سیستم گوگل با توجه به برنامه ریزی خود مفید ترین مطالب را به ترتیب اولویت در اختیار کاربر می گذارد. صفحه ای که گوگل در این مرحله برای کاربر نمایان می کند درواقع همان قسمت ورودی گوگل برای وب سایت ها می باشد. پر واضح است در این میان کاربر وارد سایتی می شود که در اولویت های اول قرار گرفته است.

از این رو قرار گرفتن در اولین موارد لیست پیشنهادات سیستم گوگل مهم ترین دغدغه ی مدیران سایت های گوگلی و وب مستر هاست، به طوری که همواره با این دغدغه دست و پنجه نرم می کنند؛ زیرا اساس و بنیاد فعالیت های هر وب سایتی داشتن بازدید های بالا و مراجعه کنندگان کثیر است. به عبارتی اگر یک وب سایت در ورودی گوگل جزء اولین اولویت ها باشد بالطبع کابران بیشتری مراجعه خواهند کرد و از ماهییّت وب سایت مطلع خواهند شد؛ در این صورت وب سایت مورد نظر به هدف خود نزدیک و نزدیک تر می شود.

https://backority.ir/images/528761.jpg

وب سایت ها برای این که قادر به جذب بازدید کننده های بیشتری شوند و ماهییت وب سایت خود را به افراد متعدد تری معرفی کنند باید اقدامات موثری در راستای افزایش ورودی های خود نمایند، اقداماتی که از نظر گوگل مفید و مسمر ثمر هستند. همان طور که قبلاً هم گفتیم گوگل مواردی را در قسمت های اول قرار می دهد که دارای محتوای مفید تری برای کاربر باشند، اما سوالی که در این راستا وجود دارد این است که چه محتوا ها و وب سایت هایی از نظر گوگل مفید تر شناخته می شوند؟

برای انجام اقدامات موثر ابتدا لازم است اطلاعات خود را در رابطه پارامتر های مد نظر گوگل به عنوان محتوا های مفید  تکمیل کنید. در حقیقت برای انجام این کار و رسیدن به این هدف باید وب سایت خود را بهینه سازی نمایید، این عمل مستلزم اقدامات متعددی است. لازم به ذکر است بهینه سازی وب سایت ها در درگاه گوگل با خرید ورودی گوگل نه تنها میسر می شود بلکه به مراتب ساده تر و مطلوب تر از روش های دیگر است؛ در ادامه می توانید بیشتر با این فرایند به خصوص خرید ورودی گوگل ایرانی آشنا شوید.

افزایش ورودی گوگل ایرانی و کاملاً واقعی

وب سایت های فارسی زبان و ایرانی به طور قطع خواستار جذب بازدید کننده های ایرانی و فارسی زبان هستند، چرا که جذب بازدید کننده های بومی منجر به رونق فعالیت های وب سایت مربوطه می شود. اگر شما هم یکی از دارندگان وب سایت های ایرانی هستید لازم است برای جذب بازدید کننده اقدامات متعددی انجام دهید که برخی از آن ها عبارتند از موارد زیر:

 • انجام تبلیغات گسترده و مطلوب، تبلیغاتی که در بستر های مناسب و برای جامعه ی هدف (افراد ایرانی) ارائه شود. توجه داشته باشید نوع این تبلیغات نیز بسیار مهم است و باید از مطالب و اِلمان های جذابی استفاده کنید.
 • طراحی وب سایت با استفاده از جذاب ترین رنگ ها، طرح ها، تصاویر و اِلمان ها به نوعی که از جذابیت مطلوبی برخوردار باشند. لازم به ذکر است استفاده از ترفند های روانشناسی در طراحی وب سایت تاثیر بسزایی می گذارد.
 • ارائه مطالبی که با استفاده از قوانین و اصول سئو بهینه سازی شده اند. لازم به تاکید است استفاده از مطالب سئو شده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، چرا که یکی از اصلی ترین پارامتر های مد نظر گوگل مطالب درج شده در وب سایت هاست و زمانی که اصول سئو به خوبی پیاده سازی شده باشد مرجع مربوطه از نظر گوگل به مراتب بهتر و مفید تر شناخته می شوند.
 • و موارد بسیار زیاد دیگری از این دست.

لازم به گفتن است عمل به موارد بالا و رعایت آن ها همواره مستلزم داشتن مهارت و دانش بالاست و اگر بدون مهارت به انجام شان بپردازید و عمل به آن ها را سرسری بگیرید بدون شک نه تنها موفق نخواهید شد و به هدف خود نخواهید رسید بلکه روند پیشرفت تان به صورت نزولی خواهد بود.

https://backority.ir/images/483942.jpg

برای این که بتوانید در عمل به مواردی که ذکر کردیم موفق شوید و به هدف خود در افزایش بازدید کننده ها برسید، خرید ورودی گوگل در دسترس ترین و پر سود ترین اقدام ممکن است. در حال حاضر بستر های متعددی در این زمینه وجود دارد که در حال ارائه و فروش ورودی گوگل هستند، اما گفتنیست نباید به هر بستر و مرجعی اعتماد کنید و به خرید ورودی بپردازید.

چرا که برخی از مراجع نامعتبر فروش ورودی گوگل، بازدید کننده های غیر واقعی و فیک ارائه می دهند، در حالی که مراجع معتبر با استفاده از ماهر ترین تکنیک ها و بهترین اقدامات منجر به افزایش بازدید کننده های کاملاً واقعی می شوند. برای این که بتوانید مراجع معتبر را از نا معتبر تشخیص دهید لازم است مراجعی را انتخاب کنید کیفیت فعالیت های با سابقه و به اثبات رسانده اند و همچون وب سایت شیک رنک همواره می کوشند خدمات مطلوبی ارائه دهند.

افزایش ورودی گوگل ایرانی با خرید ورودی گوگل ایرانی شامل چه مزایایی می شود؟

خرید ورودی گوگل در دو دسته ی مختلف ایرانی و خارجی تقسیم بندی می شود که هر کدام از ویژگی های مجزایی برخوردار است. اما لازم است خاطر نشان شویم وب سایت های ایرانی بهتر است سراغ خرید ورودی های ایرانی از مجموعه ای معتبر مانند شیک رنک بروند چرا که در این صورت می توانند وب سایت خود را در کشور معرفی کنند و منجر به افزایش ورودی گوگل ایرانی شوند.

 به عبارتی دیگر در این صورت اگر ماهییت وب سایت شما به صورت فروش محصول و یا خدمات است می توانید مشتریان عدید تری جذب کنید چرا که هدف وب سایت هایی که دارای این ماهییت ها هستند جذب بازدید کننده ی واقعی و به دنبال آن افزایش مشتریان بیشتر است.

یکی از نکاتی که باید در خرید ورودی گوگل به آن توجه داشته باشید استفاده از کلید واژه های مناسب است، عمدتاً کلید واژه هایی که به همراه برند باشند و در محتوای وب سایت مربوطه ذکر شوند همواره قادر به جذب بازدید کننده های بیشتری هستند.

منبع شیک رنک


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۶:۳۴ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

خصوصیت های شغل نرم‌افزار نویسی

خصوصیت های شغل نرم‌افزار نویسی
لهجه  طراحی سایت در مشهد  نرم افزار نویسی پایتوناین گویش با درجه دوم فی مابین دوستداشتنی ترین گویش های نرم‌افزار نویسی ممکن میباشد شمارا شگفت زده نماید. در بخش اعظمی از نظرسنجی ها مرتبه پنجم را به خویش تخصیص داده میباشد. یک کدام از هدف ها کلی پایتون در گویش اپ نویسی، مخاطب پسند بودن آن میباشد. در گویش پایتون مانند جاوا ، نوشتار و دستورها به فعالیت رفته در آن شبیه گویش انگلیسی میباشد. از سویی دیگر تحت گروه بر اساس شی پایتون در بعضی از مفاد و وضعیت ها مشابه به جاوا اسکریپت کار می نماید.
ترازو سرریز پشته در لهجه پایتون 12درصد بوده که بالاترین ترازو را داشته میباشد. به صورت بزرگ اشخاصی که به پایتون رو می‌آورند، در حدود 42درصد می‌باشند که‌این علامت می‌دهد که‌این لهجه در مرتبه دوم لیست دوستداشتنی ترین گویش ها قراردارد.
درصورتی که شما عشق مند می‌باشید که شغل نرم‌افزار نویسی خویش را در موضوع توسعه و گسترش back-end قرار دهید، میتوانید از این لهجه استعمال نمائید. لهجه پایتون از چارچوب متن گشوده به کارگیری می نماید که سبب ساز میگردد یادگیری و بسته بندی های خاص این گویش موجب محبوبیت آن خواهد شد. همینطور گویش پایتون کاربردهای متنوعی داراست که آن را به یک لهجه نرم‌افزار نویسی همگی کاره و کارکشته تبدیل می نماید.
پایتون در کارهایی مانند محاسبات علمی و یادگیری ماشین و مهندسی بسیار دوستداشتنی میباشد. این گویش از یک مدل شغل اپلیکیشن نویسی پشتیبانی می گردد که در آن از توابع و متغیرهای معمولی استعمال می‌شود، سوای اینکه زیاد در تعاریف کلاس فراخوانی شوند.
مختصات شغل نرم افزار نویسی
گویش اپ نویسی جاوادر لهجه جاوا، بیشتر به عنوان مثال برای تعریف‌و‌تمجید راهبرد ها به کار گیری میگردد. به نحوی که یک توشه کدها را می نویسید و کلیه جا آنان‌را ایفا می‌کنید. جاوا در 20 سال قبلی تحت عنوان یکی‌از موثرترین گویش های شغل اپ نویسی بوده میباشد. این گویش 99درصد شی گرا میباشد و بسیار کارکشته میباشد چون اشیا در جاوا هیچگونه مرجعی برای داده های فرنگی خویش ندارند. این لهجه بسیار معمولی خیس از لهجه سی پلاس پلاس میباشد چون جاوا از اختصاص اتومات خاطر و گردآوری کدهای مازاد استعمال می نماید.

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۴:۵۲ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

منظور از طراحی وب‌ سایت چیست

منظور از طراحی وب‌ سایت چیست


چه‌طور سایت خویش را پباده سازی کنیم
آیا  طراحی سایت در مشهد تا به هم اکنون بدین تفکر کرده‌اید که چه‌طور وب سایت‌ها پباده سازی می گردند؟ یا این که به هیچ وجه طراحی سایت چه چیزی می‌‎تواند باشد؟ یا این که این تارنما‌ها ابدا چه منفعت‌ای برای ما دارا‌هستند؟ ما در نوشته‌علمی ساخت سایت چه چیزی است قصد داریم شمارا با این مقوله بیشتر آشنا کنیم، شاید در آینده شما هم طراح وبسایت‌ گردید.

برای ساخت سایت شما اولیه مکلف به اصلاح کردن یک اینترنت‌‌تارنما می باشید. چون شما صرفا میتوانید در اینترنت‌وبسایت‌ها، تارنما خویش را پباده سازی فرمایید و داده ها خویش را به اشتراک بگذارید.

 

ویدئو پییشنهادی : ساخت وب سایت
ساخت سایت


در اینترنت‌وب سایت‌ها شما میتوانید فولدر، فیلم و تصاویر گوناگون را بار گذاری و ساخت نمائید. در اینترنت‌وبسایت‌ها، هرعکس و فیلم در مجموعه بندی‌های مختلفی و مشخصی قرار میگیرند.

به طورمثال: نصیب عکس‌ها را ما نمی‌توانیم دربخش فیلم‌ها قراردهیم، زیرا این عمل هم صورت‌ی تارنما شما‌را زشت می‌نماید و هم مخاطبی که وب سایت شما‌را می‌بیند از ادامه دیدن تارنما شما پشیمان می گردد.

طراحی وب چه می باشد و چه گونه یک وبسایت یا این که یک اینترنت‌تارنما را پباده سازی کنیم
طراحی وب سایت به مهارت ما یحتاج برای تشکیل داد و همینطور فعال سازی صفحه ها اینترنت گفته می‌گردد. در بالا تارنما‌ها با کد‌های بسیار بی آلایش‌ای به اسم HTML نوشته می‌شدند، این اسم سیرتکامل‌ای از ساختار نوشتاری وبسایت میباشد که به راحتی به موتور جستجو گر گوگل مسیر (لینک و پیوند) می دهد.

برای ساخت وب سایت یا این که اینترنت‌وبسایت بایستی بدین نکته دقت داشته باشید که به صدق یک پیوند را ساخته و وارد نمایید در صورتیکه در تصحیح کردن پیوند خطایی چهره دهد ممکن میباشد تارنما شما کلا از دسترس بیرون گردد.

اینترنت‌وب سایت‌ها دربرگیرنده چه نصیب‌هایی می‌باشند
اینترنت‌وبسایت‌ها دربرگیرنده قسمت‌هایی مانند :

سرتیتر
جمله
بضاعت لینک زدن به تارنما‌های متعدد
اینترنت‌تارنما‌ها به راحتی می توانند از روش پیوند‌های گوناگون شما‌را جا به جا نمایند بدین مفهوم که شمارا از یک تارنما معمولی ممکن میباشد به یک ابر وبسایت لینک دهند (این سیرتکامل که شما‌را به یک وب سایت پربازدید‌خیس جابجایی میدهند).

 

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۱:۲۹ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

دلایل اهمیت فوتر


کاربردهای فوتر در  طراحی سایت در مشهد  پباده سازی قالب وب سایتدر قسمت قبلی به نمادها اشاره کردیم و تاکید داشتیم که نمادها می بایست در قسمت فوتر قرار بگیرد. از سایر کاربردهایی که برای فوتر در پباده سازی قالب تارنما به چشم می‌خورد قرار تصاحب کردن آیکون های شبکه‌های‌اجتماعی میباشد. در بنا شده در اکثر اوقات سایت ها مشهود است که تعدادی نمادهای کانال اجتماعی در قالب تبلیغات در قسمت فوتر جای‌دارد به نترسی می اقتدار اعلام‌کرد که سوای قسمت فوتر به هیچ وجه نمی اقتدار از نمادهای شبکه‌های‌عمومی بهره برد. در واقع مخاطب زمانی وارد یک وبسایت می‌گردد بر رمز عادت علامت متبوع خویش را در قسمت فوتر کاوش می نماید و این مسئله منجر اهمیت فوتر در پباده سازی قالب وبسایت می گردد.
از سایر کاربردهایی که برای فوتر در پباده سازی قالب وب سایت مشاهده میشود نشانه دادن داده ها تماس میباشد، در واقع فوترها قسمت قابل قبولی برای اکران داده ها تماس میباشند، یوزرها هیچ وقت در هدر وب سایت به‌دنبال شماره تماس نیستند. قرار دادن فوتر در پباده سازی قالب تارنما برای اکران شماره تماس می‌تواند اثرات مطلوبی بر روی وب سایت بگذارد.


فوتر در پباده سازی قالب تارنما برای پیوند های مهمموضوعی که درباره ی فوتر در پباده سازی قالب وب سایت مشهود است به کارگیری از لینک و پیوند های مهم میباشد. در هر سایتی چند از لینک و پیوند ها جنبه مهمی دارا‌هستند و به نوعی لینک و پیوند های مهم به حساب آورده می شود. فوتر شایسته ترین جای برای قرار دادن تعدادی از لینک و پیوند های مهم تارنما برای مثال، پیوند خبر نامه، سرویس ها وب سایت، ضوابط و ضوابط و همچنین عضویت میباشد.
به صورت کلی هر قسمت از وب سایت که بسیار اصلی میباشد و قابلیت و امکان دارااست که از لحاظ یوزرها نهفته بماند درین نصیب درج میگردد. موضوعی که برای فوتر در پباده سازی قالب وبسایت بسیار اساسی میباشد موقعیت بهینه سازی میباشد. میدانیم که گزینش مطلوب قالب وبسایت از لحاظ بهینه سازی بسیار اصلی میباشد و گوگل درجه خاصی برای این قسمت در حیث گرفته میباشد.
در واقع هنگامی وب سایت از نقشه به کارگیری نماید گوگل سکو خیر به آن تخصیص میدهد بنابراین مسلما امتیاز بندی در این مورد ارتقاء مییابد فوتر در پباده سازی قالب تارنما یکی‌از شایسته ترین جای ها برای جانمایی نقشه تارنما میباشد. نقشه وب سایت بسیار اصلی میباشد و بایستی بدیهی باشد در صورتی‌که که از نقشه در قسمت های غیر ضروری مصرف شود نمی قدرت انتظار داشت که وب سایت متبوع دارنده سکو خیر باشد.


نکاتی در زمینه ی فوتر در پباده سازی قالب وبسایتاو‌لین اصل برای گزینش فوتر در پباده سازی قالب وب سایت آسانی میباشد. در واقع نباید رنگ های نامناسب برای فوتر بهره برد، بایستی در فضای فوتر تارنما به مسافت المان ها و همین طور محتوای نوشته شده اعتنا کرد. سایز فوتر ها از مسائل بسیار لبریز اهمیت می باشند که بایستی گزینه تحلیل قرار بگیرند. سایزها نباید بیش تر از حد کوچک و یا این که گران قدر باشد.


عده بندیدرصورتی که که از فوتر در پباده سازی قالب وبسایت مصرف شود و قرار بر این باشد که آیتم نام نویسی درین نصیب قرار بگیرد بایستی آیتم مرتبط با طور ظریف پر رنگ سازی خواهد شد تا استفاده کننده بتواند به صورت ظریف به نصیب متبوع دسترسی چشمی داشته باشد.
به صورت کلی اصول فوتر در پباده سازی قالب وبسایت می بایست به صورت ظریف رعایت گردد، یعنی بایستی مشخص و معلوم گردد که چرا برای صفحه ها متعدد از فوتر استعمال میشود و کاربرد فوتر به چه صورتی میباشد. آنطور که چشم شد‌ه‌است مدام تارنما های تجاری و همین طور تبلیغاتی می بایست فوتر را قسمت اساسی در حیث بگیرند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۱:۵۲ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

خصوصیت اصلی هدر وب سایت

خصوصیت اصلی هدر وب سایت
وظیفه هدر پاسخگویی به سؤالات اصلی یوزرها درابتدا ورود به وبسایت میباشد سوالاتی از قبیل:

اسم مارک و برند بیزینس ، چه کالاها و خدماتی ارائه می‌گردد، شیوه پشتیبانی و...

وجود   طراحی سایت در مشهد  هدری که معین کننده نوع و طرز سرویس ها رسانی شما باشد نماد دهنده کیفیت و حتی نام‌و‌نشان وبسایت میباشد. در شرایطی‌که هدر جواب احساساتی خیر را در یوزرها برانگیزد و تماشاچی حس نماید که محتوای با کیفیتی در تارنما وجود دارااست، شما قدم اول برای جذب کاربر را گذرانده اید.

خصوصیت اصلی هدر وب سایت

موادتشکیل دهنده اساسی هدر وبسایت
6 عنصر اساسی در پباده سازی هدر وجود داراست که عبارت اند از:

مارک
هر تجارتی دارنده مارک و یا این که شعار اختصاصی به خویش میباشد که درج آن در هدر تارنما سبب ساز ماندگاری بهتر بیزینس شما در ذهن کاربر می‌شود.

تیتر تارنما
تیتر شیت به صورت معمول برنامه ای یه خرده متعدد خیس از سایر موادسازنده رمز برگ داراست و از دید ظاهری متناسب با نصیب بدنه کاغذ اجرا میگردد.

 

قابلیت و امکان کاوش کردن
ساخت و ساز قابلیت و امکان کاوش در هدر سایت منجر دسترسی سریع یوزرها به صفحه های متفاوت وبسایت میباشد.

 

شبکه های عمومی
ساخت‌و‌ساز عضویت سریع در شبکه های مردمی جز پارامترهایی میباشد که سبب تولید تعامل زمان بر با یوزرها وبسایت میگردد.

سبد خرید
برای طراحی وب سایت فروشگاهی سبد خرید را در هدرهرصفحه قرار دهید تا سبب ساز ارتقا نرخ تبدیل سایت گردد.

نوشته‌علمی دارای ربط: seo نرخ تبدیل کلید طلایی کسب و امور

ساخت و ساز قابلیت و امکان پروفایل کاربری
اینترنت سایتهایی که بازدید کنندگان می‌توانند عضو شوند ، اکثر وقت ها دارنده خصوصیت ورود به سیستم در نوار سربرگ می باشند.

در پباده سازی موادسازنده هدر می بایست تعادل فی مابین فراوانی داده ها و طریق چینش آنان رعایت گردد البته توجه فرمائید که لود بیشتراز حد و یا این که خالی بودن هدر اثر منفی در یوزرها دارااست.

کاربری که به انگیزه خالی بودن بیشتراز حد رمز برگ نمی تواند رابط کاربری شما‌را در پهنا تعدادی ثانیه تشخیص دهد ، به احتمال زیاد سایت شمارا شکاف خواهد کرد. پباده سازی یک هدر ضعیف و نامناسب قادر است بازدید کنندگان را به سمت تارنما دیگری با محتوای زیر خیس سوق دهد.

شایسته ترین راه‌های پباده سازی هدر سایت
برگ چیره پباده سازی هدر ماهر خلاقیت طراح وب سایت میباشد که بایستی علاوه برایجاد خلاقیت های نوین به هدری موءثر، مختصر و دیدنی نیز بیندیشد.

نکات مهم که در پباده سازی رمز برگ می بایست در حیث داشت عبارت اند از:

 

 

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۳۶:۴۹ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

بررسی بهترین زبان برنامه نویسی


پایتونمیان لهجه های اپلیکیشن نویسی  طراحی سایت در مشهد  شاید هیچ یک مانند پایتون نتوانستند تخت گاز طرفدار و اعتباری بدین بالایی پیدا نماید. تا جایی که در سال 2016 در حدود 27 درصد برنامه نویس ها ترجیح می دادند که نرم افزار های خویش را با پایتون بنویسند. و این عشق مندی بی استدلال وجود ندارد. این لهجه علاوه بر آسانی دارنده اصول OOP بوده و بسیار مقیاس پذیر میباشد. به این ترتیب دامنه متعددی از نرم‌افزار ها با آن قابل توسعه و گسترش میباشند، از یک پروتوتایپ گرفته تا یک سایت فروش گهگاه تعالی.
پایتون در بالا به انگیزه بی آلایش بودن بیشتر بوسیله محققان برای شغل های علمی به فعالیت گرفته می‌شد. امروز کلیه پایتون را تحت عنوان یک لهجه اپ نویسی سریع و آسوده می‌شناسند. این گویش به وسیله نرم افزار نویسان و بسط دهندگان اینترنت (با امداد جنگو) گزینه استعمال قرار می‌گیرد و دارنده اقتدار کاربردی، خوانایی و سود وری بالایی میباشد.
خوشبختانه یادگیری لهجه پایتون بسیار معمولی میباشد و برای عده ای که با C و یا این که جاوا شناخت دارا هستند یادگیری آن هیچ زحمتی ندارد. همانگونه که گفتم برای راحتی در گسترش تارنما و اینترنت نرم افزار ها کادر ورک جنگو Django با تعداد متعددی کامپوننت برای اینترنت توسعه و گسترش داده شد. این کادر ورک فعالیت برای اپ نویس اینترنت بسیار بی آلایش نموده است و دیگر ما یحتاج وجود ندارد نرم افزار نویس مجال خویش را برای بسط بخش های تکرار شونده صرف نماید. برای همین در جنگوی پایتون اپ نویس تمرکز بیشتری بر بخش های منحصر به فرد اینترنت نرم افزار دارااست. در واقع این کادر ورک آمده که اپلیکیشن نویس دست به نوآوری مجدد چرخ نزند. از سایت هایی که از پایتون و یا این که جنگو در گسترش خویش به کار گیری کرده اند می شود به Pinterest و فیسبوک و گوگل نیز اشاره نمود.


Rubyروبی در سال 1993 گسترش داده شد که یک گویش نرم افزار نویسی داینامیک متن گشوده میباشد که برای ساخت و ساز و گسترش نرم افزار های تلفن همراه و سایت گزینه به کارگیری قرار میگیرد. این گویش به خیر و خوبی اپ نویسی دستوری را با نرم افزار نویسی توابع بالانس می نماید و گویش بسیار مقیاس پذیری میباشد. این پلتفرم متن گشوده خیر فقط فهم و شعور سادگی داراست بلکه تایپ کردن آن نیز راحت میباشد. ولی در شرایطی که شما می‌خواهید این لهجه اپلیکیشن نویسی را حافظه بگیرید می بایست قبل از آن با کادر ورک دیگری به اسم Ruby on Rails آشنا گردید. روبی برای اشخاصی که به شغل های خلاقانه عشق و علاقه دارا‌هستند تعیین بسیار خیر میباشد.
روبی در حین تایپ کردن بسیار لبریز راندمان، ظریف و معمولی میباشد. روبی معمولا در اینترنت سرور ها جایی که ترافیک بالا میباشد استعمال می‌گردد. بعضا پلتفرم ها که از این گویش اپلیکیشن نویسی استعمال می نمایند عبارتند از: Hulu، Twitter و Scribd.
با همگی نیکی های روبی شاید این پرسش پیش بیاد که چرا آن چنان که درتوان این لهجه میباشد طرفدار ندارد. شاید خلل را بتوان تا بخشی بخاطر میزبانان اینترنت دانست. در واقع روبی نسبت PHP نیازمندی های خاص بیشتری داراست و آماده کننده های هاست کمتری به نسبت برای آن وجود دارااست. و از سوی دیگر در مقیاس پذیری و سرعت PHP و جاوا مقام بهتری نزد توسعه و گسترش دهندگان اینترنت به دست آورده اند. و پایتون نیز حریف قدرتمندی در آسانی و سرعت توسعه و گسترش آن میباشد.


جاواجاوا لهجه دارای اسم و رسم و پر کاربرد ایی در دنیای بسط اینترنت میباشد. این لهجه OOP، Concurrent و Class-based در سال 1990 به وسیله Sun Microsystemsتوسعه داده شد. آنگاه بطور مداوم علاقه مندان آن ارتقا یافتند و حتی به یک استاندارد برای موسسه ها، گسترش دهندگان گوشی و بازی در سرتاسر جهان تبدیل شد. نرم افزار های درج شده با این گویش قابلیت و امکان ایفا در پلتفرم های گوناگون مانند لینوکس، مک و ویندوز را دارا هستند. جاوا در حین سال ها در اکنون تصحیح و بهبود بوده و درین دوران 5 غرض را دنبال می نموده است: بایستی امن و استوار باشد، شی گرا بوده و معمولی باشد، می بایست قابلیت و امکان اجرای بالایی داشته باشد، بایستی به طور Thread، داینامیک و تفسیری باشد، قابل جابجایی بوده و معماری خنثی داشته باشد. از وبسایت هایی که از جاوا نیز در گسترش تارنما های خویش به کار گیری کرده اند می شود به eBay، لینکدین، آمازون و حتی Youtube اشاره نمود.

 

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۹:۱۳ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)