بهترین مرجع مقالات تخصصی طراحی وب بهترین مرجع مقالات تخصصی طراحی وب .

بهترین مرجع مقالات تخصصی طراحی وب

اصول روانشناسی رنگ در طراحی وبسایت

اصول روانشناسی رنگ در طراحی وبسایت


اصول روانشناسی رنگ در پباده سازی تارنما

روانشناسی رنگ در ساخت وب سایت
رنگ کار کشته میباشد ،  طراحی سایت در مشهد   خیر صرفا بر شم اشخاص بلکه بر روی آنچه اعمال می‌دهند نیز تأثیر می‌گذارد. روانشناسی رنگ قادر است به تقویت مارک شما ، تشویق فروش و حتی هدایت بازدید کنندگان به سمت صفحه ها یا این که اقدامات خاص در سایت شما یاری دهد.درین نوشته‌علمی به اصول روانشناسی رنگ در پباده سازی وب سایت می‌پردازیم.

مطالعه Google 2012 با تیتر “نقش ابهام بصری و مثال سازی نخستین در زمینه ی برداشت اولیه از سایت ها: همت برای ادراک احکام زیبایی شناسی” تأیید می نماید که برای تشکیل حیث اول استفاده کننده از وبسایت کمتر از ۵۰ میلی ثانیه ارتفاع می‌کشد. به عبارت دیگر: به صورت معدل استفاده کننده بعد از سپری شد فقط ۰.۰۵ ثانیه تصمیم میگیرد که در سایت شما بماند یا این که آن را سوراخ نماید.

نقش رنگ در بازاریابی مارک
رنگ ، نقش مهمی در بازاریابی مارک دارااست. مشتریان رغبت دارا هستند با برند های متعدد رابطه برقرار نمایند و مبتنی بر رنگ هایی که به وسیله یک برند به تصویر کشیده شد‌ه‌است ، اقدامات خاصی اعمال دهند.

زیبایی شناسی رنگ در واقع رعایت اصول روانشناسی رنگ در پباده سازی وب سایت میباشد که سبب ساخت و ساز احساسات مثبت در مشتریان بالقوه و تقویت پیام مارک شود.

از طرف دیگر ، یک وبسایت با رنگ های خطا از نگاه بصری از فی مابین می رود و با بازدید کنندگان رابطه برقرار نمی نماید. و نمی تواند پشت گرمی مشتری را به تصویر مارک تقویت نماید و مشتری ممکن میباشد در نقطه پایان به وب سایت دیگری برود . در اینجا به اهمیت رعایت اصول روانشناسی رنگ در پباده سازی سایت بیشتر پی میبریم.

روانشناسی رنگ چه می‌باشد؟
روانشناسی رنگ ، علمی میباشد که گزینش می نماید چه طور رنگ بر خوی آدم تأثیر میگذارد. روانشناسی رنگ در واقع شاخه ای از روانشناسی رفتاری میباشد. کافی میباشد بگوییم که‌این یک مورد بسیار بغرنج میباشد. برخی از بدبینان به جهت دشواری در تست تئوری ها ، حتی آحاد حوزه روانشناسی رنگ را نیز رد می نمایند.

حقیقت های کلیدی برای نظریه رنگ وجود داراست که غیرقابل انکار میباشد. Satyendra Singh در یک مطالعه کلاسیک راجع به رنگ ، معلوم کرد که ۹۰ ثانیه صرف تعامل با مشتری در رابطه یک متاع میگردد و ، ۶۲-۹۰٪ از این تعامل صرفا با رنگ کالا گزینش می گردد.

روانشناسی رنگ یک موضوع گزینه مطالعه برای رهبران ، مدیران اداری ، معماران ، باغبانان ، سرآشپزها ، طراحان جنس ، طراحان بسته بندی ، صاحبان مغازه میباشد. توفیق ما به طرز استعمال از رنگ بستگی دارااست.

چه‌گونه بایستی از رنگ ها به کار گیری فرمائید؟
از‌آنجا که رنگ فراگیر میباشد ، بایستی ادراک کنیم که می بایست از نکات رنگی به کار گیری فرمایید. درین نوشته‌ی‌علمی به به کارگیری از رنگ در طراحی سایت پرداخته گردیده است. به صورت خاص ، ما درباره ی رنگ بندی یک سایت حرف میکنیم ، که مشمول رنگ های گرافیک ، نوع عنوان ، مرزها ، دور نما ها ، دکمه ها و پنجره ها میباشد.

 

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۴۵:۳۹ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

روانشناسی رنگ در طراحی سایت

هنگامی کلام از    طراحی سایت در مشهد  رنگ و ساخت سایت می گردد، تصمیم گیری اشتباهی، سهل و آسان می‌گردد. همه گیرترین ایرادات در یک شیت اینترنت عبارتند از: از رنگ‌های خیلی زیاد به کار گیری نمائید، برای متن و بگراند از رنگ‌های تکمیل کننده استعمال فرمائید، از رنگ‌های گرم و سرد خیلی زیاد استعمال نمایید. در‌پی نوشته‌ی علمی به معنا هر رنگ و به کارگیری از آن در برندهای گوناگون خوا هیم پرداخت.

قرمز‌رنگرنگ‌ قرمز‌رنگ نماد‌دهنده هیجانات، انرژی و احساسات شدید و خطر میباشد. این رنگ معمولا برای تولید فوریت در مبادرت به خرید و ساخت و ساز هیجان استعمال میگردد. معمولا این رنگ در رستوران‌ها برای طعام، مد و فشن، سرگرمی و خدمت‌های اضطراری خوب میباشد. از برندهای معروفی که از این رنگ به کار گیری می‌نمایند می‌قدرت به کوکاکولا، KMART ,H&M اشاره نمود

آبی‌رنگرنگ آبی رنگ، رنگی آهسته و امن میباشد. این رنگ نماد‌دهنده متکی بودن، صلح و دوستی و وقار می باشد. از این رنگ در خزانه‌ها به کارگیری می شود. برندهایی مانند صورت‌بوک، توییتر و دل نیز از آن استعمال می‌نمایند.

سبزرنگ سبز نماد‌دهنده اقتدار، باروری، طبیعت و شانس است. این رنگ اثری متانت‌نصیب بر روی شما میگذارد که در کسب‌وکارهایی مانند اطراف زیست، دانش، جهانگردی، منابع انسانی و … به کار گیری می گردد.

زرد رنگزرد رنگ آرم‌دهنده نیروی جوانی، شادابی و خوش‌بینی میباشد. عموما برای جلب رضایت مشتری به کارگیری می شود. در طراحی وب، اعتنا داشته باشید که زیاد از آن به کارگیری نکنید، چون سبب خستگی دیده میشود. برندهایی که از این رنگ به کارگیری می‌نمایند مک دونالد، Hertz , national geographic

نارنجی رنگرنگ نارنجی رنگ آرم‌دهنده صمیمیت، حرکت و شوق واشتیاق میباشد. برای ساخت وب سایت‌های تجارتی، خودرو، تکنولوژی، سرگرمی و … مطلوب میباشد. دکان آمازون در پباده سازی لوگوی خویش از این رنگ به کار گیری می‌نماید.

۴ اصول ادغام رنگ برای طراحی وبدرحال حاضر که با روانشناسی رنگ در طراحی وب آشنا شدیم. به معرفی چهار پالت رنگی متداول در طراحی وب میپردازیم. پالت‌های رنگی، طرح‌هایی میباشند که می‌قدرت از آنها برای پباده سازی یاری گرفت. در واقع این پالت‌ها از دایره رنگ و کنتراست‌های هفتگانه‌ آن بدست می آید. دایره رنگ یکی ابزارهای مبنا پباده سازی میباشد که در آن رنگ‌ها براساس فرکانس دورتا بدور آن چیده گردیده‌اند و هر دو رنگ مقابل هم، کامل کننده هم خوانده میشوند. در تصویر ذیل دایره رنگ را مشاهده می کنید.

روانشناسی رنگ در طراحی وب سایت! هر آنچه که بایستی از اصول رنگ‌بندی وب سایت بدانید۱- تک‌رنگ یا این که رنگ شالودهیک طرح رنگی تک‌رنگ تنها مبنی بر یک رنگ اساس سازه شد‌ه‌است و سایه‌ها و رنگ‌های مختلفی با به عبارتی رنگ را مشتمل بر میگردد.

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۳۲:۴۵ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

علت کوتاه کردن لینک ها

حتماً تاکنون با لینک های کوتاه شده آشنا باشید لینک‌های بزرگ به خصوص برای کاربرانی که تمایل دارند آدرس لینک صفحات سایت خود را به اشتراک بگذارند، می‌تواند مشکل ‌ساز باشد با کوتاه کردن لینک ها برای کوتاه و ساده شدن لینک جهت به اشتراک گذاری مطالب یا افزودن زیبایی و بسیاری از دلایل دیگر به کاربرد دارد که در ادامه بیشتر آشنا خواهید شد .
 
کوتاه کننده لینک چیست؟
کوتاه کردن لینک سایت یا ایجاد لینک کوتاه یک ابزار کاربردی در شبکه جهانی وب است که در آن یک آدرس و لینک طولانی از سایت می‌تواند به طور قابل ملاحظه ای کوتاه تر شود اما همچنان کاربرد همان لینک طولانی را خواهد داشت بطوری که شما را مستقیما به همان لینک اول و صفحه مورد نظر هدایت کند. این کار با استفاده از یک تغییر مسیر یا redirect کردن صفحه ای که لینک URL طولانی دارد صورت می‌گیرد.
به عنوان مثال، لینک "https://www.google.com/search?q=کوتاه+کننده+لینک+نهان" را می‌توان به این صورت کوتاه کرد: "https://jetl.ir/D"
 
علت کوتاه کردن لینک‌ها چیست؟
 
ظاهر زیباتر
در واقع استفاده از لینک‌های بزرگ و طولانی، ظاهر و جلوه‌ی خوبی ندارد. این ساده‌ترین ابزار و آسان ترین روشی است که می‌توان برای کوتاه کردن لینک‌های طولانی استفاده کرد. و لینک‌های کوتاه خوانایی بیشتری دارند و بخاطر سپاری آنها راحت است چون بسادگی در ذهن کاربر می‌ مانند.
 
محدودیت‌های کاراکتری
یک URL طولانی می‌تواند محدودیت هایی برای ما داشته باشد. برای مثال در شبکه اجتماعی توئیتر شما متن خود را آماده می ‌کنید و تصمیم گرفتید برای اطلاعات بیشتر یک لینک نیز در آن قرار دهید تا مخاطبانتان به بررسی جزییات بیشتری بپردازند اما اگر لینک مد نظر ما طولانی باشد با مشکل محدودیت و زیاد بودن تعداد کاراکترها روبر می شویم. با استفاده از یک کوتاه کننده‌ ی لینک این مشکل بکلی برطرف می‌ گردد.
مثال های دیگر در ارسال پیام کوتاه نیز صدق میکند : هر چه متن پیام ارسال طولانی تر شود هزینه های پیامک بالاتر می‌رود. و امکان ارسال لینک های طولانی هزینه بر خواهد شد به ویژه برای سرویس های اتوماتیک یا ارسال انبوه پیام کوتاه تبلیغاتی در دراز مدت هزینه های بالایی دارد اما با سرویس کوتاه کننده لینک و کوتاه کردن لینک سایت تا حد بسیار زیادی از هزینه های اضافی می‌کند. علاوه بر محدودیت های تعداد کاراکتر و یا هزینه، یک لینک کوتاه جلوه‌ ی بهتری دارد.
 
لینک‌ های بهم ریخته فارسی
اگر تصمیم داشته باشیم یک آدرس که در آن از زبان فارسی استفاده شده باشد را به اشتراک بگذارید، متوجه می‌شوید که تمام حروف فارسی به کارکتر ‌هایی تبدیل شده‌اند که خوانایی ندارند.
علاوه بر عدم خوانایی لینک با مشکل طولانی شدن آن هم روبرو می‌ شوید در این زمان استفاده از ابزار و سرویس کوتاه کننده لینک واقعاً الزامی می شود.
 
کوتاه کردن لینک برای دریافت آمار بازدید
یکی از دلایل بسیار مهمی که باعث می‌شود افراد از کوتاه کردن لینک‌ها استفاده کنند، ارائه ‌ی ابزارهای آماری و تعداد بازدید است. به کمک این ابزار‌ ها می‌توانید بعد از اشتراک‌ گذاری یک لینک متوجه شوید چند نفر از آن لینک بازدید کرده‌اند.
 
معایب استفاده از کوتاه کننده های لینک
ماجرا این است که این سرویس‌ها با معایب و مشکلاتی نیز روبرو هستند. البته کوتاه کردن لینک به خودی خود معایبی یا اشکالی ندارد، اما اتفاقاتی که برای برخی از سرویس‌ها رخ می‌دهد، مد نظر است که باعث شده افرادی نسبت به استفاده از سرویس های کوتاه کننده لینک اعتماد خوبی نداشته باشند. این موارد را اینجا بررسی می‌کنیم.
 
مورد اول: مسدود شدن این سایت‌ ها در ایران
در وب ایران سرویس های کوتاه کننده لینک به رسمیت شناخته نشده اند و تا به حال چندین سایت کوتاه کننده لینک در ایران مسدود و فیلتر شده‌اند که البته دلایل مختلفی می تواند داشته باشد مثلا کوتاه شدن لینک سایت های غیر مجاز و... در واقع فیلتر شدن آن‌ها، باعث می‌شود که لینک ‌هایی که کوتاه شده، دیگر عمل نکند. یکی از بهترین سایت‌هایی که در زمینه کوتاه کردن لینک فعالیت داشت، سایت خارجی با نام بیت‌ لی بود که متأسفانه به دلایل مختلف مسدود شد.
 
مورد دوم: تعطیل شدن این سرویس‌ها
متأسفانه سرویس های کوتاه کننده ی لینک زیادی در ایران بودند که پس از مدتی فعالیت، به دلایل مختلف از دسترس خارج شدند و اکثر سایت‌هایی که در زمینه کوتاه سازی لینک فعالیت می‌کنند، این ادعا را دارند که سرویس‌ های آنها همیشه فعال خواهند بود اما پس از مدت ‌زمانی فعالیت، از دسترس خارج می شوند. سرویس‌های ایرانی زیادی را دیدم که بعد از چند سال تعطیل شدند که البته این موارد طبیعی است چون در ایران به با توجه به رایگان بودن خدمات به این سرویس ها چندان اهمیتی نمی دهند .
 
معرفی 5 سرویس کوتاه کننده لینک برتر ایرانی و معتبر
 

1- سرویس کوتاه کننده لینک جتل

جتل
کوتاه کننده لینک جتل، مخفف (جت لینک) یک هدایت کننده رایگان لینک به سایت مقصد است و کوتاه کننده لینک ها و آدرس های بزرگ و طولانی است.
 
برخی از مزایای کوتاه کننده لینک جتل:
1- لینک های کوتاه شده بصورت دائمی قابل استفاده می باشند.
2- بدون نیاز به ثبت نام لینک های طولانی خود را کوتاه کنید.
3- در سایت ما هیچ پرداختی صورت نمی گیرد و همه خدمات کاملا رایگان است.
4- نگران فراموش کردن لینک های کوتاه شده تان نباشید با درخواست مجدد سیستم ما با استفاده از سابقه کوکی ها مجدد لینک های دائمی و قبلی شما را شناسایی می کند .
5-امکانات نامحدود و کاملا رایگان - لینک‌های دائمی - تولد رسمی کد RQ - نمایش آنلاین بازدید لینک - نمایش لینک های محبوب - بدون ‌نیاز به ثبت‌نام - عدم نمایش تبلیغات مزاحم - نمایش پیش نمایش لینک قبل از هدایت - ثانیه شمار هدایت به لینک مقصد - پشتیبانی 24 ساعته و...
 

2- سرویس کوتاه کننده لینک یون

یون
سرویس کوتاه کننده لینک یون با ارائه امکانات و ابزار های ساده و پیشرفته، اولین و بهترین انتخاب به عنوان یک سرویس لینک کوتاه کن جایگزین گوگل و بیت لی (bitly.com) معرفی میگردد. امکانات مدیریتی پیشرفته، دامنه اختصاصی، آدرس کوتاه شده دلخواه، ارائه گزارش های جامع از بازدید کنندگان در دوره های زمانی مختلف، ارتباط از طریق تلگرام، ربات کوتاه کننده لینک، فرم ساخت یو تی ام (utm)، ارائه API پیشرفته، از جمله امکاناتی است که علاوه بر کوتاه کردن لینک در اختیار کاربران قرار دارد. با استفاده از این سرویس میتوانید لینک های خود را در تمامی شبکه های اجتماعی نظیر یوتیوب، اینستاگرام، تلگرام، لینکدین، توییتر، واتساپ و ... کوتاه کنید. با استفاده از API پیشرفته ارائه شده قادر خواهید بود بلاگ ها و وبسایت ها، سامانه های مدیریت محتوا و فروشگاهی نظیر وردپرس، ووکامرس، جوملا و غیره را به سرویس یون متصل نمایید.
 

3- سرویس کوتاه کننده لینک پی لینک

پی لینک
سرویس کوتاه کننده لینک پی لینک ابزاری قدرتمند برای بازاریابی و مارکتینگ است که آدرس‌های طولانی و زشت را به لینک‌های کوتاه زیبا، به یاد ماندنی و قابل پیگیری تبدیل می‌کند. دارای قابلیت‌هایی از جمله لینک‌های کوتاه سفارشی برای برند سازی، داشبورد قدرتمند کاربر پسند، تجزیه و تحلیل دقیق آمار لینک‌ها، API قوی، ساخت کدهای UTM برای ردیابی موفقیت کمپین‌ها، ایجاد QR کد، برنامه افزودنی مرورگرها، دامنه اختصاصی، صفحه انتقال دهنده سفارشی و امکانات پرمیوم دیگر می‌باشد.
سرویس قدرتمند کوتاه کننده لینک‌ پی ‌لینک با قابلیت دامنه اختصاصی همراه با امکان مدیریت لینک‌ها، مشاهده آمار بازدید‌ها، اپلیکیشن کوتاه کننده لینک اندروید، ربات کوتاه کننده لینک تلگرام و امکانات حرفه‌ای دیگر
 

4- سرویس کوتاه کننده لینک نهان

نهان
سرویس کوتاه کننده لینک نهان ظاهرا تازه تاسیس و شروع پرقدرتی داشته است که با ظاهری ساده و نامی زیبا و قابل درک و پشتیبانی پا به این عرصه نهاده است در ادامه به توضیحات آن می پردازیم:
کوتاه کننده لینک نهان، مخفف (نه آن) یک هدایت کننده رایگان لینک به سایت مقصد است و کوتاه کننده لینک ها و آدرس های بزرگ و طولانی است.
برای کوتاه کردن لینک های طولانی خود از سرویس کوتاه کننده لینک نهان استفاده کنید
با کوتاه کننده لینک نهان بصورت رایگان این امکان را دارید آدرسهای بزرگ و طولانی سایت خود را به لینک‌ های کوتاه و بسیار کوچک تبدیل کنید تا به راحتی و بهترین شکل ممکن بتوانید براحتی برای مشتریان و کاربران تان به اشتراک بگذارید.
امکانات نامحدود و کاملا رایگان - لینک‌های دائمی - تولد رسمی کد RQ - نمایش آنلاین بازدید لینک - نمایش لینک های محبوب - بدون ‌نیاز به ثبت‌نام - عدم نمایش تبلیغات مزاحم - نمایش پیش نمایش لینک قبل از هدایت - ثانیه شمار هدایت به لینک مقصد
 

5- سرویس کوتاه کننده لینک b2n.ir

b2n.ir
سرویس کوتاه کننده لینک b2n.ir می‌توانید لینک‌های طولانی را به لینک‌های کوتاه و دلخواه تبدیل کنید تا به راحتی و بهترین شکل از طریق پیامک یا در اینستاگرام و ... به اشتراک بگذارید.
✓ نامحدود و رایگان ✓ لینک‌های دائمی ✓ پایدار و پرسرعت ✓ نمایش آمار لینک ✓ قدیمی و قابل اطمینان ✓ لینک کوتاه دلخواه ✓ بی‌نیاز از ثبت‌نام ✓ عدم نمایش صفحه تبلیغاتی ✓ پشتیبانی پاسخگو
 
امیدواریم از این مقاله نهایت استفاده و لذت را برده باشید .
پایان

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۴۴:۳۱ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

ورودی گوگل و خرید بک لینک در 1400 ارزان شد

افزایش میزان ورودی ها و بازدید های صفحات وب سایت است که از طریق راهکار های متعددی محقق می شود. به عبارتی دیگر برای این که بتوانید منجر به افزایش کلیک گوگل خود شوید، روش ها و متد های عدیده ای وجود دارند که عمل به آن ها تاثیر بسزایی خواهد داشت.

به طور کلی سفارش ورودی گوگل فرایندی تخصصی است که دارای مباحث و مسائل مختلفی می باشد، یعنی زمانی موفقیت آمیز خواهد بود که به وسیله ی متخصصین این حوزه اعمال شود. لذا متخصصین به خوبی می دانند وب سایت اینترنتی شما ملزم به انجام چه اقداماتی است تا تعداد بازدید بیشتری داشته باشد و مراجعه کنندگان کثیر تری به خود جلب کند. بنابراین لازم به گفتن است این امر کار هر کسی نیست و باید توسط افراد کاردان انجام گیرد.

چرا کلیک گوگل بخریم؟

پیرو بحث اهمیت خرید کلیک گوگل می خواهیم در این بخش در مورد اهمیت خرید ورودی گوگل گپ بزنیم. در واقع ورودی ها در این موتور جست و جو گر بسیار مهم اند و اکثر کسانی که صاحب وب سایت در این فضا می باشند به دنبال خرید ورودی هستند.

همان طور که می دانید این تعداد بازدید ها، از طرف کاربران است که نشان دهنده ی سطح شناخت جامعه نسبت به وب سایت شماست، این مسئله به قدری مهم است که در جایگاه اول اهداف راه اندازی وب سایت های اینترنتی قرار گرفته. به گونه ای که تمام وب سایت داران به دنبال بهترین راهکار ها برای افزایش آمار بازدید های خود هستند.

برای این که بازدید یک وب سایت به نحو احسن و به صورت کاملاً ارگانیک افزایش یابد، لازم است کلیک یا بازدید و یا ورودی گوگل خریداری شود.

ارائه ی ورودی های استاندارد و حقیقی گوگل از طریق وب سایت های مختلفی انجام می گیرد، از این رو توجه داشته باشید از معتبر ترین ها مانند مجموعه شیک رنک به خرید بپردازید.

مزایای پکیج افزایش ورودی گوگل

وب سایت های متعددی وجود دارند که پکیج افزایش ورودی گوگل را ارائه می دهند، مزایای پکیج افزایش ورودی گوگل به قدری بالاست که در حال حاضر از تقاضا کنندگان متعددی برخوردار است.

اگر می خواهید از مزایای خرید ورودی گوگل مطلع شوید تنها لازم است از خریداران قبلی بپرسید، تا مزایای پر شمار آن را بگویند.

https://backority.ir/images/937902.png

از جمله برخی از بارز ترین مزایای خرید کلیک گوگل عبارتند از:

 • افزایش چشمگیر بازدید کنندگان حقیقی
 • افزایش تعداد مشتری ها
 • افزایش تعاملات در وب سایت
 • نمایش وب سایت در صفحات اول گوگل که می توان آن را به عنوان مهم ترین تاثیر این اقدام معرفی کرد‌.
 • و ...

افزایش ورودی گوگل به روش های طبیعی و مصنوعی

با توجه به داغ بودن بازار افزایش بازدید وب سایت های گوگلی، این فرایند از متد های متعددی برخوردار است که به دو صورت مصنوعی و طبیعی اعمال می شود. پر واضح و مشخص است متد های مصنوعی افزایش بازدید، متد هایی هستند که به وسیله ی افراد کلک باز و منفعت طلب ابداع شده اند، لذا تماماً بی فایده می باشند.

https://backority.ir/images/540423.png

اولین و ضروری ترین اتفاقی که می بایست طی فرایند افزایش ورودی گوگل بیفتد، تشخیص این امر توسط گوگل است؛ یعنی سیستم گوگل به گونه ای می باشد که به راحتی می تواند تغییرات مبنی بر افزایش بازدید های یک وب سایت را تشخیص دهد و به دنبال آن منجر به پیشرفت و بالا تر آمدن وب سایت مربوطه شود. بنابراین با توجه به  هوش بالای گوگل، فرایند نحوه ی تشخیص بازدید کنندگان فِیک از بازدید کنندگان اصلی بسیار آسان است؛ از این رو افزایش ورودی گوگل به روش مصنوعی اقدامی بی فایده و تماماً بی ارزش تلقی می شود.

حتماً از خود می پرسید روش مصنوعی افزایش دهنده ی بازدید کنندگان شامل چه متد هایی می شود؟ برای بیشتر کردن آمار بازدید کنندگان از طریق این روش متد های فراوانی ابداع شده است که یکی از ساده ترین ها که به ذهن هر شخصی می رسد، ورود به وب سایت طی دفعات بالاست. اما لازم است بدانید گوگل به هیچ وجه چنین بازدید هایی را معتبر نمی شناسد، به صورتی که حتی ممکن است در چنین مواقعی وب سایت مربوطه را جریمه کند. البته متد های فراوانی برای این کار وجود دارد که لازم به تاکید است همه ی آن ها برای گوگل قابل تشخیص و شناسایی می باشند، پس هیچ وقت سراغ این متد ها نروید، چرا که جریمه نشدن خیلی بهتر از کم بازدید بودن وب سایت است.

حالا که با ماهیّیت روش های مصنوعی افزایش بازدید آشنا شده اید، نوبت به متد های طبیعی و قانونی می رسد که مورد تایید گوگل هستند. درواقع بازدید از یک وب سایت زمانی از طرف گوگل شناسایی شده و تایید می شود که مراجعه کننده فقط طی چند ثانیه ورود و خروج نکند و در صفحه ی وب سایت از لینک های داخلی استفاده نماید و به طور کلی یک بازدید کننده ی واقعی باشد. همان طور که قبلاً هم گفتیم برای این کار تاثیر گذار ترین اقدام، خرید بازدید گوگلی است؛ لذا کسانی که این خدمات را ارائه می دهند به خوبی می دانند عمل به چه کار هایی باعث بیشتر شدن مراجعه کنندگان وب سایت شما می شود.

از جمله برخی از اقداماتی که توسط این متخصصین ارائه می شود، عبارتند از سئو سازی محتوا، بهینه سازی وب سایت و ... که با توجه به نیاز انواع وب سایت ها متغیر هستند، به این معنا که هر وب سایتی نیازمند اقدام متفاوتی به جهت بیشتر کردن بازدید کننده ها و ورودی ها می باشد که توسط متخصصین این حوزه به راحتی قابل تشخیص و اعمال هستند.

اهمیت ورودی گوگل بر سئو

گوگل دارای حساسیت های بالایی برای بررسی انواع محتوا های درج شده در وب سایت ها می باشد، به نحوی که فقط مطالب استاندارد و مورد قبول خود را منتشر می کند و با توجه به سرچ کاربر نزدیک ترین وب سایت ها پیشنهاد می دهد. این مسئله از برای گوگل به قدری مهم محسوب می شود که حتی لازم است بدانید در بعضی مواقع محتوا هایی که از نظر گوگل غیر اصولی و نامناسب هستند، جریمه می شوند.

در این جاست که اهمیت ورودی گوگل بر سئو مطرح می شود، در حقیقت سئو به محتوا هایی گفته می شود که بر اساس ضوابط و قوانین گوگل نوشته شده باشند؛ از این رو با سفارش ورودی گوگل می توانید محتوای وب سایت خود را سئو سازی کرده و به دنبال آن بازدید کنندگان بیشتری جذب کنید.

  https://backority.ir/images/699941.jpg

خرید بک لینک

اگر در مورد خرید بک لینک اطلاعی ندارید باید به شما بگوییم که یکی از روش های بهبود رتبه ی سئوی وب سایت است، در واقع لینک و انکرتکست سایت شما در وب سایت ها، وبلاگ ها و فرومهای دیگر ثبت می شود و عموما این کار باید در تعداد بالا انجام شود؛ در غیر این صورت بهبود وضعیت وب سایت شما در گوگل و رتبه بندی های دیگر مانند الکسا سخت تر خواهد شد.

برخی سیستم ها اقدام به فروش بک لینک می کنند اما قوانین سئو را رعایت نکرده و وب سایت آن ها پس از مدتی پنالتی و از نتایج گوگل حذف می شود؛ در این باره باید بگوییم که اگر این کار را به شرکتی مطمئن بسپارید بهتر است. زیرا آن ها وقت و هزینه ی شما را یک شبه به باد نمی دهند.

هر چه تعداد بک لینک از وب سایت های با رتبه ی الکسای خوب بهتر باشد قطعا سایت شما رشد بیشتری خواهد داشت و این رشد مانا تر خواهد بود.

  https://backority.ir/images/452802.jpg

فواید خرید بک لینک ایرانی

قطعا هر چه تعداد بک لینک هایی که ثبت می شوند ماندگار تر باشند و پس از مدتی ناگهانی حذف نشوند می تواند تاثیرات بهتری روی وب سایت شما داشته باشد. پیشنهاد می شود ابتدا به خرید های محدود این کار را تست کنید.

بک لینک ها را با فاصله زمانی و جداگانه خریداری کنید. پیشنهادهایی مانند “تبلیغات در 10 سایت با پیج رنک 2 و 3” انتخاب مناسبی نیستند.

ضمن این که شما می توانید بک لینک ها را در صفحه های خاص و پربازدید یک وب سایت سفارش دهید تا تاثیرش بر ربات ها و موتور های ایندکس گوگل بهتر باشد.

در این میان بک لینک های رایگان هستند که در دایرکتوری ها ثبت می شوند، این بک لینک ها ارزش زیادی ندارند و بهتر است از آن ها استفاده نکنید چون مانند خرید بک دائمی کاربردی نیستند و ممکن است حذف شوند.

خرید رپورتاژ

رپرتاژ آگهی یکی از روش های بهبود رتبه سئو در دنیای وب سایت ها است، دستور کار به این صورت است که وب سایت شما نیاز به لینک هایی از سایت های ارزشمند، معتبر و قدیمی خواهد داشت.

یعنی متن های قابل کلیکی که وقتی کاربر روی آن ها کلیک می کند وارد صفحه اصلی وب سایت شما و یا لینکی از آن خواهد شد، ضمن این که اگر فکر می کنید این روش به سئوی شما آسیب میزند و نوعی تقلب است باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید.

در این موارد وقتی نویسنده ی وب سایت متن و پستی را منتشر می کند به معرفی تمام خدمات وب سایت شما خواهد پرداخت و بر اساس این روش لینک هایی به وب سایت شما خواهد داد.

روشی که توضیح داده شد باعث می شود که بک لینک هایی غیرمستقیم و البته قدرتمند به وب سایت شما ایجاد شود و قطعا می تواند سئوی سایت شما را در مدت زمان نسبتا کوتاهی دگرگون کند.

  https://backority.ir/images/778752.jpg

نکاتی درباره خرید تبلیغات رپورتاژ

اولین موردی که در مورد خرید رپورتاژ اهمیت دارد، وب سایت مورد نظر می باشد. بهتر است اگر می خواهید برای اولین بار خرید رپورتاژ را تجربه کنید از سرویس های آنلاین که در قبال سئو به شما خدمات می دهند این کار را انجام دهید.

آن ها متنی را برای شما آماده کرده و سپس بر روی وب سایت های مختلف منتشر می کنند. گاه نیز بهتر است سایت های برتر و رتبه ی 3 رقمی الکسا و پایین تر را برای خرید بک لینک انتخاب کنید.

هر چه رتبه بندی و سن سایت بهتر و بالاتر باشد قطعا تاثیرات بیشتری مشاهده خواهید کرد.

تهیه متن مناسب رپورتاژ شما

هر چه از متن رپورتاژ اختصاصی و بهتری استفاده کنید هم مخاطبان بیشتری را جذب می کنید و هم وب سایت شما بهتر به دیگران معرفی می شود، می دانیم که گوگل نیز دشمن محتوای تکراری است و تا حدی که می توانید متن رپورتاژ خود را به صورت ناب انتخاب کنید و سعی کنید از ابتدا خودتان بنویسید و یا از شرکت های سئو بخواهید رپورتاژی مناسب و هماهنگ با سئو برای شما ایجاد کنند.

امروزه نیز بعد دیگری از رپرتاژ را در فضای اینترنت مشاهده می‌کنیم به گونه ای که یک مقاله در قالب یک پست عادی به یک سایت اضافه می‌شود که درحالت عادی یک مطلب معمولی یا خبری است.

  https://backority.ir/images/70813.jpg

چه تعداد رپورتاژ نیاز داریم؟

بهتر است تعداد رپورتاژ های وب سایت خود را به صورت مرحله ای افزایش دهید، از تعداد کم شروع کنید و بعد از مدتی آن را بیش از پیش کنید، ضمن این که وب سایت ها بهتر است ارتباط موضوعی مناسبی با سایت شما داشته باشند و یا در دسته بندی مربوط به وب سایت شما مطلب رپورتاژ را منتشر کنند.

 

رپرتاژ آگهی در اصل مقاله ای است که شما در رسانه‌های مختلف آن را منتشر می‌کنید. به‌طور حتم در یک مقاله فرصت و مجال بسیاری برای داستان گویی، معرفی برند، ایجاد نیاز در مخاطب و... دارید. بهتر است آن را به صورت حرفه ای بنویسید.

منبع:chicrank.com

1399/12/30


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۰۶:۲۶ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

نکات ایتدایی طراحی وب

الگوریتم (Algorithm)
مجموع    طراحی سایت در مشهد  اپ‌های موفقی که در حوالی خویش می بینید در صدر چندین طرح و ایده بوده‌اند که در قالب الگوریتم پیشرفته و آن گاه به اپ‌ تبدیل میگردند، فرض فرمایید، قصد تایپ کردن اپ‌ای را دارید که زوج یا این که شخص بودن یکی ورودی را تشخیص دهد، الگوریتم این نرم‌افزار به طور تحت خواهد بود:

آغاز
عدد را اخذ کن
عدد را بر ۲ تقسیم کن
در شرایطی‌که ما‌نده برابر ۰ شد بنویس رقم زوج در غیر این شکل بنویس رقم فرد.
نقطه پایان
مثالی که با هم آنالیز کردیم بسیار بسیار بی آلایش بود، اما بایستی بدانید برای تایپ کردن یک اپلیکیشن‌ی برنده می بایست بتوانید یک الگوریتم مطلوب و با صرفه برای آن بنویسید.

به تیم اوامر بالا الگوریتم گفته میشود، از آن‌جایی که‌این نوع تایپ کردن در آحاد عالم استاندارد وجود ندارد، برای علامت دادن الگوریتم یک اپلیکیشن از فلوچارت (روندنما) به کار گیری میکنیم، یک فلوچارت دسته‌ای از گونه های و تصاویر قراردادی میباشد که فرایند فعالیت یک نرم افزار را اکران میدهد، برای شناخت بیشتر با مضمون‌ فلوچارت می توانید به یادگرفتن تبدیل الگوریتم به فلوچارت مراجعه نمایید.

متغیر (Variable)
در اپ‌نویسی متغیرها مانند پیاله‌هایی می‌باشند که داده‌های متفاوت در آن ها قرار خواهند گرفت، می‌اقتدار در دنیای واقی متغیرهای را به پیاله تشبیه کرد، ظرفی برای محافظت مایعات، ظرفی برای محافظت جامه یا این که ظرفی که آن‌را با سیمان مالامال میکنیم، همان گونه که میدانید این ظروف به طور کامل منقطع از یکدیگر بوده و نمی‌اقتدار محتویات آنها را با یکدیگر مخلوط کرد.

در اپلیکیشن‌نویسی این پیاله‌ها متغیر اسم دارا‌هستند و در واقعیت به منزل‌هایی از یاد اطلاق می شوند که هرمورد برای محافظت نوع خاصی از داده‌ها (Data Type) به فعالیت می روند، نوعی از متغیرها برای مراقبت اعداد به کارگیری می گردند، نوعی دیگر برای محافظت حرفه‌های متنی به فعالیت می روند، بعضا از آن ها برای حفظ کارکترها گزینه به کار گیری قرار میگیرند و… .

در یادگرفتن‌های آینده بیشتر با معنا متغیر و Data Type آشنا خوا‌هیم شد و به طور عملی با آن ها فعالیت خوا‌هیم کرد.

امر (Statement)
بخوان، اخذ کن، بنویس، احتساب کن، مقایسه کن.

در نرم‌افزار‌نویسی به‌این لغات فرمان یا این که Statement گفته می‌گردد، هرگاه قصد تایپ کردن یک نرم‌افزار‌ی بی نقص را داشته باشید به صورت قابل توجهی از دستورها به کار گیری خواهید کرد.

امر شرطی (Condition)
در شرایط معمولی رایانه آحاد اوامر را یکی‌از بعد از دیگری پردازش کرده و آنان را فارغ از استثنا انجام می‌نماید، ولی بعضی وقت ها موردنیاز میباشد این کار با اعتنا به وضعیت و فقط زیر قوانینی خاص انجام شوند، در اینگونه مواردی از اوامر شرطی به کار گیری می کنیم و به رایانه اذن می دهیم که با اعتنا به حالت تصمیم گرفته و دستوری را ایفا نماید یا این که از آن بگذرد.

فرض فرمائید قصد داریم اپ‌ای برای تشخصی اعداد زوج و شخص بنویسیم، در اینگونه قوانینی می‌قدرت با استعمال از اوامر شرطی به راحتی این فعالیت را ایفا بخشید، به‌این شکل که به رایانه میگوییم:

در صورتی عدد وارداتی بر ۲ نصیب‌پذیر بود، بنویس زوج و در غیر این‌شکل بنویس شخص.

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۴۵:۵۸ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

آشنایی با الفبا، مفاهیم پایه و اصطلاحات رایج در برنامه‌نویسی

آشنایی با الفبا، مفاهیم پایه و اصطلاحات رایج در برنامه‌نویسی

 

شاید شما که در  طراحی سایت در مشهد   اکنون مطالعه‌ی این فراگیری می‌باشید یکی‌از اشخاص عشق و علاقه‌مند به نرم‌افزار ‌نویسی بوده و بارها این پرسش را از خویش پرسیده‌اید که چه‌طور بایستی اپلیکیشن‌نویسی را استارت کنم؟ چه گونه میتوانم اپ‌های دلخواه خویش را نوشته و ایده‌هایی که در ذهن دارم را به نرم‌افزار تبدیل کنم؟ کدام لهجه نرم افزار‌نویسی را تعیین کنم؟

اپلیکیشن‌نویسی نیز مانند هر فن‌ی دیگری دارنده یک سری اصطلاح و کلمه‌های تخصصی می باشد که با درک کردن آنان خواهید توانست به آسانی مفاهیم مهم را ادراک کرده و به یک اپ‌نویس حرفه ای تبدیل گردید، در شرایطی‌که مقداری با این حوزه آشنا باشید مسلما تا به حالا با کلماتی مانند متغیر، تابع، امر، رینگ، شرط و… عکس العمل داشته‌اید، درین یادگرفتن از همیار آی‌تی قصد داریم بعضا از این اصطلاحات مبنا را با هم ارزیابی کرده و بیشتر با معنی، معنا و کاربرد آن ها آشنا شویم.

شناخت با اصطلاحات رایج نرم‌افزار‌نویسی
در همین اولِ فعالیت بایستی به شما بگوییم در‌صورتی‌که حقیقتا به اپ‌نویسی عشق‌مند میباشید این فراگیری را دنبال فرمایید، چرا‌که به جرات می‌قدرت اظهار‌کرد مهمترین استدلال توفیق شما در این باره داشتن عشق و علاقه و گذاشتن مجال برای اینکار میباشد!

مقصود ما از اپلیکیشن‌نویسی این میباشد که مراد‌های خویش را به رایانه منتقل کنیم، البته بایستی به شما بگوییم رایانه مانند فردی می ماند که هیچ چیز نمی‌داند! شما بایستی آحاد در‌خواست‌های خویش را قدم به قدم به وی بگویید وگرنه مطمئنا در گیر غلط گردد، به همین استدلال می گوییم شما بایستی به اندازه‌ی کافی طاقت و صبر داشته باشید تا بتوانید منظور‌های خویش را به‌این “ماشین نماید ذهن” بفهمانید!

 

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۰۴:۳۲:۳۸ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

ایجاد محتوا برای وب سایت های وردپرسی

- ایجاد محتوا برای وب سایت های وردپرسی
یکی  طراحی سایت در مشهد  رویکرد های درآمدزایی از وردپرس که به شدت در‌این چندین سال اخیر رو بورس افتاده و خیلی ها دارا هستند از این‌راه کسب درآمدهای عالی می نمایند ساخت محتوا برای وب سایت های وردپرسی میباشد. این محتوا می‌تواند نوشته‌علمی، فیلم آموزشی، اینفوگرافیک، پادکست صوتی و … باشد. مدیران وب سایت ها برای این محتوا مخارج بالایی رو پرداخت می نمایند.

می اقتدار اظهار‌کرد از این نصیب شاید بتوان ماهانه به درآمد تعدادی میلیونی رسید. شما می‌توانید مثل یک کارمند در منزل و به طور فریلنسری مبادرت به ساخت این محتوا نمایید که شرایط بازار فعالیت عالی دارااست. این نصیب روز آپ تو دیت در اکنون پیشرفت و پرورش میباشد و به نظرم در‌حالتی که میتوانید روی آن تمرکز نمائید زیرا به شدت تاثیر گذار میباشد.

۱۴- فروش تولید ها دیجیتال و دانلودی
یکی کارهایی که می‌توانید با وردپرس ایفا دهید فروش محصول ها دیجیتال و دانلودی است. خیلی ها می باشند دارا‌هستند از روش همین عمل به پول های عالی میرسند. اشخاصی رو می‌شناسم که یک‌سری سال پیش صرفا مثال پرسش میفروخت از روش تارنما وردپرس، و به درآمد فوق العاده ای رسیده بود. شما هم می‌توانید از همین طرز به درآمد خیر برسید. در شرایطی‌که به تفکر درآمدزایی از روش وردپرس میباشید اینم می‌تواند یک شیوه پول ساز باشد که می‌توانید از آن پول های خیر و خوبی به جیب بزنید.

این طریق از سال های پیشین آیتم دقت همگان قرار گرفته بود و اکنون به خیال ارتقاء سرعت وب خیلی حالت بهتری پیدا نموده است طوری که کلیه محصولاتشون رو به طور دیجیتال و دانلودی قرار می‌دهند. به عنوان مثال تا قبل از این اینجانب در‌صورتی‌که کتابی داشتم به طور فیزیکی میفروختم البته الان دیگه به طور PDF و دانلودی به فروش میرسونم و مخاطب قادر است با ارزش بسیار عالی این مال رو تهیه و تنظیم نماید.

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۴:۳۱ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

اهمیت طراحی وب سایت

اهمیت طراحی وب سایت

اعتباربخشی
وجود  طراحی سایت در مشهد اینترنت‌وبسایت به مراد معرفی تولیدات سبب ساز ارتقا شم اتکا در مشتری می­‌گردد که در بلند بازه زمانی اعتبار بخشی را به یار و همدم دارااست. با این عمل می‌­توانید در هنگامی کوتاه به اندازه­ یک‌سری سال اعتبار به دست بیاورید.

توسعه کار
اکثری از مدیران عشق متعددی به توسعه عمل­‌ها و کسب وکارشان دارا هستند. داشتن یک اینترنت‌وبسایت هدفمند قادر است در این مورد به شما یاری دهد. سایت به شایسته ترین صورت ممکن محصول ها یا این که سرویس ها شمارا به دیگرافراد معرفی می­نماید و این اولی گام برای توسعه فعالیت میباشد.

برای داشتن یک اینترنت‌وب سایت مطلوب و خوب چه بایستی کرد؟
برای داشتن یک سایت مطلوب و خوب برای کسب وکار نخست بایستی پباده سازی دقیقی برای آن در حیث گرفت. گرافیک خوب و قالب­‌های بسیار قشنگ می­‌تواند به صورت بدون واسطه یا این که غیر بی واسطه در فروش تولیدات و درآمدزایی یاری دهد. ولی قضیه پباده سازی و روش‌­اندازی وبسایت برای کسب وکار به آسانی گفتن آن وجود ندارد، بلکه امری بغرنج و در برخی از مفاد ایراد میباشد. وبسایت بایستی طبق استانداردها و براساس اصول کدنویسی پباده سازی خواهد شد. بایستی به کیفیت ساخت و ساز محتواهای ساخت‌و‌ساز گردیده برای اینترنت‌وب سایت آنالیز کافی و ظریف داشت و این اصلی را خیال داشته باشید که‌این ایجاد محتوا میباشد که سبب ساز جذب مشتری و کاربر می­‌گردد.

نکات مورد نیاز برای طراحی سایت‌وبسایت خوب

نکات اصلی در ساخت وب سایت
ممکن میباشد برخی از تارنما‌­ها خیر صرفا کمکی به کسب وکارها نکرده و برای آن­‌ها موثر نبوده باشند بلکه به ضرروزیان کسب وکار نیز کار نماید بایستی سنجیده شود که سایت شما از لحاظ جایگاه کیفی در چه سطحی قراردارد. در ساخت سایت بایستی او‌لین مقصود جذب کاربر و مشتری باشد. به این شکل سایتی می‌­تواند به کسب وکارها یاری دهد. بایستی در فعال‌ساز‌ی وب سایت نکاتی اصلی و کلیدی را رعایت کرد. نکاتی اعم از:

سرعت بارگذاری صفحه های زیاد باشد.
استفاده کننده بتواند در هر کاغذ به حمایت کننده دسترسی داشته باشد.
ساعت‌ها پاسخگویی حمایت کننده در معرض اکران کاربر باشد و چه بهتر میباشد که پشتیبانی ۲۴ ساعته باشد.
به بهینه سازی وب سایت اعتنا ویژه­ای داشته باشید.
تولید ها یا این که سرویس ها را تماما و با ریز داده ها معرفی فرمائید.
آلرژی و اعتنا در محتوای قرار گرفته بر روی وبسایت.
مورد ها فوق از مهم‌ترین مواقعی می باشند که برای پباده سازی سایتی کارآمد می بایست به آنها اعتنا داشت.

حرف پایان
لزوم وجود وبسایت برای کسب وکارها موضوعی میباشد که بر هیچ شخصی پوشیده وجود ندارد. البته استدلال این که برخی هنوز مبادرت به این فعالیت نکرده‌­اند چه میباشد؟ برای این پرسش جواب‌های فراوانی وجود دارااست. البته مهم‌­ترین و اساسی­‌ترین عامل آن نبود درایت بی نقص از امداد‌­های طراحی وب برای کسب وکار میباشد. بیشتر اشخاص می دانند که بایستی در دنیای مجازی جایگاهی را به وجود آورند البته کمتر کسی می­‌داند که ساخت وب سایت چه کمکی به کسب و امور می‌نماید و تا چه اندازه به پیشرفت آن ها یاری می‌نماید. در‌این نوشته ی علمی تلاش داشته­‌ایم به توضیحی روشن و بدون نقص در زمینه ی امداد‌­های ساخت وب سایت به کسب و امور بپردازیم. اما این نکته را به‌ خیال بسپارید که کسب و کارتان بوسیله چه گروه­‌ای پباده سازی و راه و روش‌­اندازی می­‌گردد.

 

 

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۷:۵۵ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

15 دلیل برای خرید بازدید گوگل و افزایش کلیک گوگل برای ارتقا CTR

در ابتدا لازم است بگوییم حتی کسانی که قصد سفارش کلیک گوگل برای وب سایت خود را ندارند، اگر در مورد اهمیت بسزای آن بیشتر بدانند، مطمئناً مشتاق خرید این خدمات اینترنتی شیک رنک خواهند شد.

اگر می خواهید به خرید کلیک گوگل بپردازید بهتر است پیرامون آن از اطلاعات هر چند مختصر اما جامعی برخوردار شوید.

 • فهرست کل مطالب
 1. مزیت خرید ورودی گوگل
 2. منظور از ورودی گوگل چیست؟
 3. اهمیت خرید کلیک گوگل و چرا کلیک گوگل بخریم؟
 4. مزایای سرویس های افزایش ورودی گوگل
 5. ورودی گوگل از موبایل
 6. خرید ورودی گوگل موبایلی زمینه ساز چه اتفاقاتی می شود؟
 7. افزایش آمار بازدید گوگل اساسی ترین قدم
 8. اقدامات اثر گذار در افزایش آمار ورودی گوگل
 9. اهمیت سفارش کلیک ارگانیک گوگل بر سئو
 10. معرفی فرایند خرید بازدید گوگل
 11. افزایش ورودی گوگل خارجی یا خرید ورودی گوگل ایرانی شامل چه مزایایی می شوند؟
 12. با خرید ورودی گوگل چه اتفاقی می افتد؟
 13. اهمیت خرید کلیک گوگل فارسی
 14. ورودی گوگل چیست و چرا خرید آن از اهمیت بالایی برخوردار است؟
 15. افزایش کلیک ارگانیک گوگل فارسی و کاملاً واقعی

مزیت خرید ورودی گوگل

در این متن می خواهیم در مورد مزیت خرید ورودی گوگل صحبت کنیم:
گوگل معروف ترین جست و جو گری است که دارای کاربران بیشماری در جای جای جهان است. کشور ما، ایران نیز در زمینه ی بهره مندی و استفاده از این موتور جست و جو گر جزء یکی از پیشگامان محسوب می شود، لذا در حال حاضر به واسطه ی همه گیر شدن تکنولوژی اینترنت، اکثر کسب و کار ها اقدام به راه اندازی وب سایتی اختصاصی برای حوزه ی کاریِ خود می کنند. در حقیقت اینترنت، به خصوص موتور جست و جو گر گوگل بهترین بستری است که افراد می توانند علاوه بر معرفی گسترده ی کسب کار خود، به درآمد زایی از این طریق بپردازند.
برای مثال کسب و کار هایی که شامل خرید و فروش کالا و یا خدمات می شوند توانسته اند با بهره مندی از گوگل ضمن معرفی کالا و خدمات خود به جامعه ی آماری بیشتر، به فروش بپردازند و مشتریان قابل توجهی به خود جذب کنند.

حتماً با خود می گویید راه اندازی یک وب سایت برای بهره مندی از این بستر کاربردی کافیست، اما باید بگوییم که خیر، اگر می خواهید به بازدهی مطلوبی در فضای مجازی برسید همانند فضای حقیقی که نیازمند اقدامات حضوری است، باید اقداماتی را انجام دهید تا بتوانید بهتر و موثر تر دیده شوید. حالاست که باید درباره ی خرید کلیک و بازدید و ورودی گوگل در مرکز آموزش سایت شیک رنک بیشتر صحبت کنیم، لذا جزء تاثیر گذار ترین اقدامات در راستای دیده شدن و سئو است.

منظور از ورودی گوگل چیست؟

در حقیقت برای بهره مندی از این بستر در وهله ی اول موضوع مورد نظر توسط کاربر سرچ می شود سپس سیستم گوگل با توجه به برنامه ریزی خود مفید ترین مطالب را به ترتیب اولویت در اختیار کاربر می گذارد. صفحه ای که گوگل در این مرحله برای کاربر نمایان می کند در واقع همان قسمت ورودی گوگل برای وب سایت ها می باشد. پر واضح است در این میان کاربر وارد سایتی می شود که در اولویت های اول قرار گرفته است.

از این رو قرار گرفتن در اولین موارد لیست پیشنهادات سیستم گوگل مهم ترین دغدغه ی مدیران سایت های گوگلی و وب مستر هاست، به طوری که همواره با این دغدغه دست و پنجه نرم می کنند؛ زیرا اساس و بنیاد فعالیت های هر وب سایتی داشتن بازدید های بالا و مراجعه کنندگان کثیر است. به عبارتی اگر یک وب سایت در ورودی گوگل جزء اولین اولویت ها باشد بالطبع کابران بیشتری مراجعه خواهند کرد و از ماهییّت وب سایت مطلع خواهند شد؛ در این صورت وب سایت مورد نظر به هدف خود نزدیک و نزدیک تر می شود.

وب سایت ها برای این که قادر به جذب بازدید کننده های بیشتری شوند و ماهییت وب سایت خود را به افراد متعدد تری معرفی کنند باید اقدامات موثری در راستای افزایش ورودی های خود نمایند، اقداماتی که از نظر گوگل مفید و مسمر ثمر هستند. همان طور که قبلاً هم گفتیم گوگل مواردی را در قسمت های اول قرار می دهد که دارای محتوای مفید تری برای کاربر باشند.

برای انجام اقدامات موثر ابتدا لازم است اطلاعات خود را در رابطه پارامتر های مد نظر گوگل به عنوان محتوا های مفید تکمیل کنید. در حقیقت برای انجام این کار و رسیدن به این هدف باید وب سایت خود را بهینه سازی نمایید، این عمل مستلزم اقدامات متعددی است. لازم به ذکر است بهینه سازی وب سایت ها در درگاه گوگل با خرید ورودی گوگل نه تنها میسر می شود بلکه به مراتب ساده تر و مطلوب تر از روش های دیگر است؛ در ادامه می توانید بیشتر با این فرایند به خصوص خرید ورودی گوگل ایرانی شیک رنک آشنا شوید.

اهمیت خرید کلیک گوگل و چرا کلیک گوگل بخریم؟

پیرو بحث اهمیت خرید کلیک گوگل می خواهیم در این بخش در مورد سوال چرا کلیک گوگل بخریم، صحبت کنیم. در واقع ورودی ها در این موتور جست و جو گر بسیار مهم اند و اکثر کسانی که صاحب وب سایت در این فضا می باشند به دنبال خرید ورودی و بازدید گوگل هستند.

همان طور که می دانید این تعداد بازدید ها، از طرف کاربران است که نشان دهنده ی سطح شناخت جامعه نسبت به وب سایت شماست، این مسئله به قدری مهم است که در جایگاه اول اهداف راه اندازی وب سایت های اینترنتی قرار گرفته. به گونه ای که تمام وب سایت داران به دنبال بهترین راهکار ها برای افزایش آمار بازدید های خود هستند.

برای این که بازدید یک وب سایت به نحو احسن و به صورت کاملاً ارگانیک افزایش یابد، لازم است ورودی و کلیک گوگل خریداری شود. ارائه ی ورودی های استاندارد و حقیقی گوگل از طریق وب سایت های مختلفی انجام می گیرد، از این رو توجه داشته باشید از معتبر ترین ها مانند سایت شیک رنک که اولین ارائه کننده این خدمت از سال 1393 است به خرید بپردازید.

مزایای سرویس های افزایش ورودی گوگل

وب سایت های متعددی وجود دارند که پکیج افزایش ورودی گوگل را ارائه می دهند، مزایای پکیج افزایش ورودی گوگل به قدری بالاست که در حال حاضر از تقاضا کنندگان متعددی برخوردار است.

اگر می خواهید از مزایای خرید ورودی گوگل مطلع شوید تنها لازم است از خریداران قبلی بپرسید، تا مزایای پر شمار آن را بگویند.

از جمله برخی از بارز ترین مزایای خرید ورودی گوگل عبارتند از:

افزایش چشمگیر بازدید کنندگان حقیقی
افزایش تعداد مشتری ها
افزایش تعاملات در وب سایت
نمایش وب سایت در صفحات اول گوگل که می توان آن را به عنوان مهم ترین تاثیر این اقدام معرفی کرد‌.
و ...

ورودی گوگل از موبایل

افزایش آمار ورودی گوگل از موبایل در عصر امروز از جمله اساسی ترین دغدغه های وب مستر ها و یا صاحبان انواع و اقسام وب سایت های گوگلی به شمار می رود. افرادی که با این دغدغه سر و کار دارند و همواره به دنبال راه حل مناسبی برای رسیدن به یک نتیجه ی مطلوب هستند، می بایست پیش از انجام هر کاری در راستای تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند؛ فلذا اگر با اطلاعات محدود و نا معتبر در این را قدم برداشته شود بدون شک نتیجه ی نهایی با مشکل رو به رو خواهد شد و منجر به اتفاق مورد انتظار نمی شود.

حال اگر شما هم قصد افزایش ورودی گوگل وب سایت خود را دارید و در این راه ثابت قدم هستید، برای تکمیل اطلاعات خود در این زمینه می توانید از خواندن باقی مطالب بهره مند شوید. در ادامه این مسئله را از جوانب مختلفی مورد بررسی قرار داده ایم به طوری که تمام سعی و هدف ما از این کار تکمیل اطلاعات متقاضیان خرید ورودی گوگل موبایلی و هدایت آن ها در درست ترین مسیر هاست. پس بدون هیچ تعللی شما را به خواندن متن پایین دعوت می کنیم.

خرید ورودی گوگل موبایلی زمینه ساز چه اتفاقاتی می شود؟

با خرید ورودی گوگل موبایلی از مراجع معتبر و شناخته شده می توانید اتفاقات بسیار مطلوبی در راستای موفقیت وب سایت خود رقم بزنید، اتفاقاتی که در نهایت همه ی آن ها منجر به شناخته تر شدن وب سایت می شوند. در راستای شرحِ بهترِ این مسئله برخی از اتفاقات خوشایندی را که خرید ورودی گوگل از سرچ موبایل زمینه ساز بروز آن ها می شوند را در ادامه آورده ایم:

از آن جا که سیستم گوگل به میزان بازدید های موبایلی اهمیت ویژه ای قائل است، با این کار و خرید ورودی های واقعی مقدار ضریب اعتماد گوگل به وب سایت شما بیشتر خواهد شد.
میزان سرعت ایندکس صفحات و همچنین مطلب های موجود در سایت افزایش پیدا می کند‌.
عنوان سایتی که دارای سرچ موبایلی بالایی است در اولین موارد پیشنهادات سیستم گوگل قرار می گیرد در نتیجه فرایند افزایش ورودی ها به خودی خود رو به فزونی خواهد رفت.
و موارد گوناگون دیگری از این قبیل.
ویژگی های خریدی باکیفیت در زمینه ی خرید ورودی گوگل از سرچ موبایل

استفاده از موبایل و تلفن های همراه امروزه به قدری متداول شده است که دیگر اکثر سرچ های گوگلی از طریق این دستگاه ها صورت می گیرد، از این رو افزایش این آمار برای هر وب سایتی بسیار مهم شمرده می شود. اما سوالی که در این زمینه وجود دارد این است که خرید ورودی گوگل از موبایل باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

در ادامه می توانید با برخی از این ویژگی ها آشنا شوید، چرا که ما سعی کرده ایم بارز ترین موارد را در این جا جمع آوری کنیم:

ورودی های خریداری شده باید از آی پی های یونیک و جدیدی که ترجیحاً از کشور ایران هستند، برخوردار باشند.
تمام سیستم عامل های موبایلی در ارائه ی این خدمات در نظر گرفته شود، به عبارت دیگر ورودی هایی باید خریداری شود که از طریق انواع و اقسام سیستم های عامل ( iPhone، Android و ...) پشتیبانی می شوند.
ورودی هایی که منجر به کاهش باتس ریت وب سایت مربوطه می شوند‌.
از دیگر ویژگی های ورودی های موبایلی باکیفیت می توان دریافت مجوز های تاییدیه از طرف انواع آمار گیری های معتبر سیستم گوگل اشاره کرد.
ورودی های خریداری شده ی باکیفیت به صورت گسترده و در ساعات مختلفی پخش می شوند و به یک باره در آمار ورودی های وب سایت اعمال نمی گردند.
و ...

افزایش آمار بازدید گوگل اساسی ترین قدم

دنیای وب و اینترنت هر روز گسترده تر و پیشرفته تر از دیروز می شود، به طوری که اگر از زمان ابتدای پیدایش و ابداع این تکنولوژی به تحقیق و بررسی بپردازید، شاهد سیر صعودی بسیار بالا و قابل توجهی خواهید شد؛ صعودی که همچنان به مسیر خود ادامه می دهد. به طور حتم گفتنیست این پیشرفت صعودی به هیچ وجه متوقف نخواهد شد و مصرانه به راه خود ادامه خواهد داد.

راه اندازی وب سایت امروزه یکی از فعالیت هایی است که افراد بسیار زیادی را درگیر خود کرده، افرادی که از طریق تکنولوژیِ اینترنت، وب سایتی با موضوعات مختلفی در انواع و اقسام زمینه ها از وب سایت های انتشار اخبار روز گرفته تا وب سایت های فروشگاهی، خدماتی، آموزشی و ‌... راه اندازی می کنند و از این بستر برای گسترش حوزه ی مد نظر خود بهره مند می شوند. این بهره مندی زمانی نتیجه بخش و مسمر ثمر واقع خواهد شد که میزان بازدید های وب سایت مربوطه به حد مطلوبی برسد، چرا که اساس و بنیاد این وب سایت ها معرفی حوزه و یا موضوع مربوطه به افراد جامعه و جذب مخاطبین کثیر تر است.

به عبارت دیگر هر چه مخاطب و یا بازدید کننده های بیشتری وارد صفحه ی وب سایت شوند و آمار ورودی ها به حد مطلوبی برسد، وب سایت مربوطه به هدف خود نزدیک تر می شود؛ برای مثال اگر ماهیت یک وب سایت فروش محصول و یا خدمات است می کوشد بازدید کننده های بیشتری داشته باشد تا در نتیجه مشتریان عدید تری جذب کند و کالا یا خدمات خود را به فروش برساند. از این رو می گوییم افزایش آمار ورودی گوگل اساسی ترین قدم صاحبان انواع و اقسام وب سایت هاست که باید در این زمینه تمام جوانب را در نظر بگیرند.

اقدامات اثر گذار در افزایش آمار ورودی گوگل

یکی از اصلی ترین جوانبی که باید در این راستا در نظر داشته باشید، گسترش روز افزون تعداد مخاطبان موبایلی است. از این رو می بایست وب سایت خود را به گونه ای طراحی کنید که برای نمایش انواع و اقسام سیستم های عامل موبایل مناسب باشند و ظاهر خوشایندی هنگام اجرا در صفحه نمایش گوشی های موبایل داشته باشند.
سایت باید دارای محتوای سئو شده و استانداردی باشد، محتوایی که علاوه بر ارائه ی مطالب مفید به مراجعه کننده ها با قوانین سئو و گوگل هم خوانی داشته باشد، فلذا در این صورت با یک تیر دو هدف نشانه گیری می شود و می توانید نظر مثبت مخاطبان و گوگل را به صورت همزمان جلب کنید.
ظاهر سایت بایستی جذاب و چشم نواز باشد؛ درواقع در طراحی لازم است از افرادی بهره مند شوید که در این زمینه تخصص دارند.
فرایند بهره مندی از خدمات سایت را فاقد پیچیدگی و کاملاً ساده طراحی کنید تا برای همه ی افراد جامعه از پیر گرفته تا جوان، از با سواد گرفته تا کم سواد همگی قادر به درک ماهییت و استفاده از آن باشند.
و موارد دیگری از این دست مورد هایی که ذکر کردیم.
گفتنیست وب سایت های متعددی وجود دارند که به تمام موارد بالا مو به مو عمل می کنند با این حال قادر به جذب بازدید کننده های مطلوبی نشده اند و همچنان به دنبال راهی مناسب برای افزایش ورودی گوگل خود به ویژه افزایش ورودی گوگل از سرچ موبایل هستند. از این رو اگر شما هم با این مشکل مواجه شده اید لازم است بدانید بهترین اقدامی که آن را به شدت توصیه می کنیم خرید ورودی گوگل موبایلی است، لذا از طریق این اقدام می توانید به راحتی و در کوتاه ترین فاصله ی زمانی به هدف خود یعنی افزایش آمار بازدید ها دست یابید.

اهمیت سفارش کلیک ارگانیک گوگل بر سئو

گوگل دارای حساسیت های بالایی برای بررسی انواع محتوا های درج شده در وب سایت ها می باشد، به نحوی که فقط مطالب استاندارد و مورد قبول خود را منتشر می کند و با توجه به سرچ کاربر نزدیک ترین وب سایت ها پیشنهاد می دهد. این مسئله از برای گوگل به قدری مهم محسوب می شود که حتی لازم است بدانید در بعضی مواقع محتوا هایی که از نظر گوگل غیر اصولی و نامناسب هستند، جریمه می شوند.

در این جاست که اهمیت ورودی گوگل بر سئو مطرح می شود، در حقیقت سئو به محتوا هایی گفته می شود که بر اساس ضوابط و قوانین گوگل نوشته شده باشند؛ از این رو با خرید ورودی گوگل می توانید محتوای وب سایت خود را سئو سازی کرده و به دنبال آن بازدید کنندگان بیشتری جذب کنید.

معرفی فرایند خرید بازدید گوگل

خرید بازدید گوگل یکی از فرایند هایی است که امروزه با توجه به متداول شدن قابل توجه بهره مندی جامعه از وب سایت های گوگلی، دارای تقاضا کنندگان قابل توجهی می باشد. پیدایش اینترنت و کاربردی بودن وب سایت های اینترنتی منجر شده در حال حاضر اکثر کسب و کار ها، شرکت ها و مشاغل حوزه های مختلف، وب سایت مخصوصی در گوگل که پر بازدید ترین درگاه اینترنتی است، راه اندازی کنند؛ چرا که با راه اندازی این پل های ارتباطی نه تنها فرایند دسترسی سهل تر می شود، بلکه صاحب وب سایت مربوطه می تواند حوزه ی کاری خود را به جامعه ی آماری بیشتری معرفی کند و تبلیغات گسترده تری داشته باشد.

راه اندازی وب سایت شاید به ظاهر در مقایسه با مزایای کثیری که دارد امری چندان پیچیده و دشوار نباشد، اما لازم است بدانید هر کسی در راستای بهره مندی از این فناوری نوین با دغدغه های کثیری دست و پنجه نرم می کنند، از جمله اساسی ترین و مهم ترین دغدغه هایی که صاحب انواع وب سایت های گوگلی با آن سروکار دارند، افزایش بازدید کننده های وب سایت شان است.

در حقیقت صدر اهداف همه ی وب مستر ها ( صاحب وب سایت ) افزایش میزان ورودی ها و بازدید های صفحات وب سایت است که از طریق راهکار های متعددی محقق می شود. به عبارتی دیگر برای این که بتوانید منجر به افزایش ورودی گوگل خود شوید، روش ها و متد های عدیده ای وجود دارند که عمل به آن ها تاثیر بسزایی خواهد داشت.

به طور کلی افزایش ورودی گوگل فرایندی تخصصی است که دارای مباحث و مسائل مختلفی می باشد، یعنی زمانی موفقیت آمیز خواهد بود که به وسیله ی متخصصین این حوزه اعمال شود. لذا متخصصین به خوبی می دانند وب سایت اینترنتی شما ملزم به انجام چه اقداماتی است تا تعداد بازدید بیشتری داشته باشد و مراجعه کنندگان کثیر تری به خود جلب کند. بنابراین لازم به گفتن است این امر کار هر کسی نیست و باید توسط افراد کاردان انجام گیرد.

با توجه به نیاز بالای جامعه در زمینه ی افزایش ورودی و بازدید انواع و اقسام وب سایت های موجود در درگاه گوگل، کسانی وجود دارند که در این زمینه از مهارت و تخصص مطلوبی برخوردار هستند و توانسته اند شرایط مطلوبی فراهم کنند که تقاضا کنندگان قادر به خرید ورودی گوگل باشند. با خرید ورودی گوگل و اعمال تغییرات موثر از طرف کارشناسان متخصص بر وب سایت خود، می توانید در زمینه ی افزایش بازدید های وب سایت گامی تاثیر گذار بردارید.

البته بهتر و موثر تر است قبل از این که به طور مستقیم به خرید ورودی گوگل بپردازید، در مورد این فرایند اطلاعات جامعی جمع آوری کنید تا آگاهانه ترین اقدام ممکن را انجام دهید. از این رو ما سعی کرده ایم با آوردن مطالب و نکات مفید و مسمر ثمر در راستای راه و روش های افزایش بازدید گوگل و همچنین فرایند خرید ورودی گوگل، شما را برای برداشتن بهترین گام ها در این مسیر راهنمایی کنیم، پس در ادامه همراه ما باشید.

افزایش ورودی گوگل خارجی یا خرید ورودی گوگل ایرانی شامل چه مزایایی می شوند؟

خرید ورودی گوگل در دو دسته ی مختلف ایرانی و خارجی تقسیم بندی می شود که هر کدام از ویژگی های مجزایی برخوردار است. اما لازم است خاطر نشان شویم وب سایت های ایرانی بهتر است سراغ خرید ورودی های ایرانی بروند چرا که در این صورت می توانند وب سایت خود را در کشور معرفی کنند و منجر به افزایش ورودی گوگل ایرانی شوند.
به عبارتی دیگر در این صورت اگر ماهییت وب سایت شما به صورت فروش محصول و یا خدمات است می توانید مشتریان عدید تری جذب کنید چرا که هدف وب سایت هایی که دارای این ماهییت ها هستند جذب بازدید کننده ی واقعی و به دنبال آن افزایش مشتریان بیشتر است.

یکی از نکاتی که باید در خرید ورودی گوگل به آن توجه داشته باشید استفاده از کلید واژه های مناسب است، عمدتاً کلید واژه هایی که به همراه برند باشند و در محتوای وب سایت مربوطه ذکر شوند همواره قادر به جذب بازدید کننده های بیشتری هستند.

اولین و ضروری ترین اتفاقی که می بایست طی فرایند افزایش ورودی گوگل بیفتد، تشخیص این امر توسط گوگل است؛ یعنی سیستم گوگل به گونه ای می باشد که به راحتی می تواند تغییرات مبنی بر افزایش بازدید های یک وب سایت را تشخیص دهد و به دنبال آن منجر به پیشرفت و بالا تر آمدن وب سایت مربوطه شود. بنابراین با توجه به هوش بالای گوگل، فرایند نحوه ی تشخیص بازدید کنندگان فِیک از بازدید کنندگان اصلی بسیار آسان است؛ از این رو افزایش ورودی گوگل به روش مصنوعی اقدامی بی فایده و تماماً بی ارزش تلقی می شود.

حتماً از خود می پرسید روش مصنوعی افزایش دهنده ی بازدید کنندگان شامل چه متد هایی می شود؟ برای بیشتر کردن آمار بازدید کنندگان از طریق این روش متد های فراوانی ابداع شده است که یکی از ساده ترین ها که به ذهن هر شخصی می رسد، ورود به وب سایت طی دفعات بالاست. اما لازم است بدانید گوگل به هیچ وجه چنین بازدید هایی را معتبر نمی شناسد، به صورتی که حتی ممکن است در چنین مواقعی وب سایت مربوطه را جریمه کند. البته متد های فراوانی برای این کار وجود دارد که لازم به تاکید است همه ی آن ها برای گوگل قابل تشخیص و شناسایی می باشند، پس هیچ وقت سراغ این متد ها نروید، چرا که جریمه نشدن خیلی بهتر از کم بازدید بودن وب سایت است.

حالا که با ماهیّیت روش های مصنوعی افزایش بازدید آشنا شده اید، نوبت به متد های طبیعی و قانونی می رسد که مورد تایید گوگل هستند. درواقع بازدید از یک وب سایت زمانی از طرف گوگل شناسایی شده و تایید می شود که مراجعه کننده فقط طی چند ثانیه ورود و خروج نکند و در صفحه ی وب سایت از لینک های داخلی استفاده نماید و به طور کلی یک بازدید کننده ی واقعی باشد. همان طور که قبلاً هم گفتیم برای این کار تاثیر گذار ترین اقدام، خرید بازدید گوگلی است؛ لذا کسانی که این خدمات را ارائه می دهند به خوبی می دانند عمل به چه کار هایی باعث بیشتر شدن مراجعه کنندگان وب سایت شما می شود.

از جمله برخی از اقداماتی که توسط این متخصصین ارائه می شود، عبارتند از سئو سازی محتوا، بهینه سازی وب سایت و ... که با توجه به نیاز انواع وب سایت ها متغیر هستند، به این معنا که هر وب سایتی نیازمند اقدام متفاوتی به جهت بیشتر کردن بازدید کننده ها و ورودی ها می باشد که توسط متخصصین این حوزه به راحتی قابل تشخیص و اعمال هستند.

با خرید ورودی گوگل چه اتفاقی می افتد؟

همان طور که می دانید اصلی ترین هدف از این کار بیشتر کردن آمار بازدید کننده های انواع و اقسام وب سایت هاست که با نام خرید بازدید گوگلی هم شناخته می شود. اما سوال این جاست این فرایند با اعمال چه تغییراتی در افزایش بازدید کننده های یک وب سایت موثر واقع می شود؟ در واقع با خرید بازدید گوگلی اتفاقات و تغییرات متعددی به وجود می آید که در ادامه به برخی از مهم ترین مورد ها اشاره کرده ایم:

وارد ده صفحه ی آغازی گوگل خواهید شد.
لینک وب سایت تان در اولین موارد لیست قرار می گیرد.
اسم برندی که به عنوان کلمه کلیدی استفاده کرده اید در کادر جستجوی موتور جستجو گر گوگل نمایان می گردد، که منجر به کنجکاوی افراد و کلیک های متعدد می شود.
سرعت ایندکس شدن صفحه های سایت بهبود خواهد یافت.
زمان ماندن مراجعه کنندگان در وب سایت افزایش می یابد.
و به طور کلی جزء وب سایت های معتبر گوگل شناخته می شوید.
پس مطمئن باشید با رخداد اتفاق های فوق آمار بازدید کننده های وب سایت خود را به طور طبیعی افزایش خواهید داد، اما از یاد نبرید که لازم است برای خرید به هر کسی اعتماد نکنید و از متخصصان معتبر این کار به خرید بپردازید.

اهمیت خرید کلیک گوگل فارسی

مسئله ی اهمیت خرید کلیک گوگل فارسی و ورودی گوگل ایرانی این روز ها اکثر توجه ها را در میان وب سایت داران به خود معطوف کرده است. اگر می خواهید با این خدمات بیشتر آشنا شوید و یا قصد خرید آن را دارید همراهی با ما را از دست ندهید و به مطالعه ی مطلب پایین بپردازید.

ما در متن زیر توضیحات کاملی درباره ی خرید ورودی گوگل ایرانی، اهمیت آن و مواردی که باید در این راستا بدانید و رعایت کنید ارائه داده ایم که بی شک خواندن و دانستن آن ها بسیار به درد بخور و مسمر ثمر خواهد بود.

ورودی گوگل چیست و چرا خرید آن از اهمیت بالایی برخوردار است؟

دنیای وب ها و موتور های جستجو گر دنیایی است که امروزه هر کسی را با خود درگیر کرده، عده ی زیادی به عنوان کاربر و عده ی دیگری به عنوان مرجعی برای کسب و کار و یا ارائه ی انواع و اقسام محتوا از این عرصه استفاده می کنند. موتور های جستجو گر دارای تنوع قابل توجهی است، همان طور که شما هم می دانید گوگل معروف ترین و شناخته شده ترین بستری است که به عنوان موتور جستجو گر در سطح جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

افزایش کلیک ارگانیک گوگل فارسی و کاملاً واقعی

وب سایت های فارسی زبان و ایرانی به طور قطع خواستار جذب بازدید کننده های ایرانی و فارسی زبان هستند، چرا که جذب بازدید کننده های بومی منجر به رونق فعالیت های وب سایت مربوطه می شود. اگر شما هم یکی از دارندگان وب سایت های ایرانی هستید لازم است برای جذب بازدید کننده اقدامات متعددی انجام دهید که برخی از آن ها عبارتند از موارد زیر:

انجام تبلیغات گسترده و مطلوب، تبلیغاتی که در بستر های مناسب و برای جامعه ی هدف (افراد ایرانی) ارائه شود. توجه داشته باشید نوع این تبلیغات نیز بسیار مهم است و باید از مطالب و اِلمان های جذابی استفاده کنید.
طراحی وب سایت با استفاده از جذاب ترین رنگ ها، طرح ها، تصاویر و اِلمان ها به نوعی که از جذابیت مطلوبی برخوردار باشند. لازم به ذکر است استفاده از ترفند های روانشناسی در طراحی وب سایت تاثیر بسزایی می گذارد.
ارائه مطالبی که با استفاده از قوانین و اصول سئو بهینه سازی شده اند. لازم به تاکید است استفاده از مطالب سئو شده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، چرا که یکی از اصلی ترین پارامتر های مد نظر گوگل مطالب درج شده در وب سایت هاست و زمانی که اصول سئو به خوبی پیاده سازی شده باشد مرجع مربوطه از نظر گوگل به مراتب بهتر و مفید تر شناخته می شوند.
و موارد بسیار زیاد دیگری از این دست.
لازم به گفتن است عمل به موارد بالا و رعایت آن ها همواره مستلزم داشتن مهارت و دانش بالاست و اگر بدون مهارت به انجام شان بپردازید و عمل به آن ها را سرسری بگیرید بدون شک نه تنها موفق نخواهید شد و به هدف خود نخواهید رسید بلکه روند پیشرفت تان به صورت نزولی خواهد بود.

برای این که بتوانید در عمل به مواردی که ذکر کردیم موفق شوید و به هدف خود در افزایش بازدید کننده ها برسید، خرید ورودی گوگل در دسترس ترین و پر سود ترین اقدام ممکن است. در حال حاضر بستر های متعددی در این زمینه وجود دارد که در حال ارائه و فروش ورودی گوگل هستند، اما گفتنیست نباید به هر بستر و مرجعی اعتماد کنید و به خرید ورودی بپردازید.

چرا که برخی از مراجع نامعتبر فروش کلیک و ورودی گوگل، بازدید کننده های غیر واقعی و فیک ارائه می دهند، در حالی که مراجع معتبر با استفاده از ماهر ترین و بهترین اقدامات منجر به افزایش بازدید کننده های کاملاً واقعی می شوند.
برای این که بتوانید مراجع معتبر را از نا معتبر تشخیص دهید لازم است مراجعی را انتخاب کنید کیفیت فعالیت های خود را به اثبات رسانده اند و همچون وب سایت شیک رنک همواره می کوشد خدمات مطلوبی ارائه دهد.

منبع:chicrank.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۵۸:۵۴ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

کسب در امد از وردپرس

کسب در امد از وردپرس با سئو وب سایت ها برای موتور های کاوش

طراحی سایت در مشهد  برای موتور های کاوش معدود هزینه ترین طرز برای جذب مشتریان و شایسته ترین نحوه برای بازاریابی میباشد. 90 درصد از بازدیدکنندگان از گوگل وارد تارنما شما میگردند و این نشانه می‌دهد که هر سایت برای توفیق می بایست تارنما خودرا برای موتور های کاوش باصرفه نماید. هر آغاز نرم افزار و یا این که هر سایت فروشگاهی و یا این که هر سایت خبری برای توفیق وب سایت خویش نیاز دارااست تا ان را برای موتور های کاوش با صرفه یا این که به اصطلاح بهینه سازی نماید. در‌این طریق شما می توانید وب سایت هایی را برای موتور های کاوش باصرفه نمایید و از این روش کسب در امد نمائید. این نحوه بسیار مالامال در امد میباشد . با به کار گیری از واحد سنجش بازدید کلمه ها کلیدی و مشقت بهینه سازی اوردن صفحه های برای شیت نخستین می‌توانید پولی را به مشتری سفارش دهید..

 

کسب در امد از بهینه سازی وردپرس

 

مزایای کسب در امد از seo تارنما ها برای موتور های کاوش

 

مشتریان فوق العاده زیاد

داشتن در امد فوق العاده بالا و یقین نکردنی

داشتن پروسه عمل مشخص و معلوم

سوای نیاز به هیچ سرمایه

معایب کسب در امد از seo وبسایت برای موتور های کاوش

مقیاس پذیر نبودن.

رقبای زیاد

در شکل خطا ممکن میباشد تارنما پنالتی خواهد شد و به کلی سایت نابود گردد!

واحد سنجش در امد : ترازو کسب در از seo تارنما ها برای موتور های کاوش فی مابین 5 میلیون تا 70 میلیون می باشد.

 

طریق نهم : ساخت و ساز خدمت های پشتیبانی وردپرس

آحاد وب سایت ها نیاز به پشتیبانی دارا‌هستند. مشکلاتی مانند نماید شدن سرعت وبسایت , امنیت تارنما , اشتباهات پلاگین و یا این که قالب , در وردپرس نیاز به یک دارای تخصص دارااست. شما می توانید با ارائه سرویس ها پشتیبانی سایت وردپرسی کسب در امد فرمائید. سرویس ها شما می توانید ارتقاء سرعت وردپرس , امنیت وردپرس , از فی مابین بردن اشتباهات قالب و پلاگین ها و… باشد.

این حوزه بسیار لبریز در امد میباشد و به راحتی می‌توانید کسب در امد فرمایید.

 

کسب در امد از وردپرس با پشتیبانی

 

مزایای کسب در امد از وردپرس با تولید خدمت های پشتیبانی

مشتریان بسیار زیاد و خواستار پشتیبانی

در امد بالا

تولید سرویس ها زنجیره ای

معایب کسب در امد از وردپرس با ساخت خدمت های پشتیبانی

مستلزم به علم و تخصص بالا

مقایس پذیر نبودن

ترازو در امد : در‌این حوزه می توانید در امدی فی مابین 5 تا 12 میلیون تومان داشته باشید.

 

جهت جذب مشتری می توانید برای معرفی سرویس ها خویش سایت بزنید و ان را بهینه سازی فرمائید و یا این که از تارنما های فریلسنری استعمال فرمائید و پروژه اخذ فرمائید.

 

کسب در امد از اخذ تبلیغات و یا این که ریپورتاژ

در حالتی‌که شما سایت پربیننده دارید حتما این نحوه کسب در امد برای شما می تواند موثر باشد. شما می توانید با اخذ بنر های تبلیغاتی یا این که ریپورتاژ کسب در امد فرمائید. این شیوه برای وب سایت هایی با بازدید معدود کاربردی وجود ندارد. این طرز نیاز به هیچ سرمایه ای ندارد و هیچگونه تخصص و یا این که دانشی برای این شیوه مایحتاج وجود ندارد.

 

کسب در امدز از وردپرس با اخذ تبلیغات و ریپورتاژ

 

مزایای کسب در امد از اخذ ریپورتاژ یا این که تبلیغات

سوای نیاز به علم و تخصص

· سوای نیاز به سرمایه

در امد بسیار بالا

زمانبر نبودن

مقیاس پذیر بودن


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۵:۳۹ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)