بهترین مرجع مقالات تخصصی طراحی وب بهترین مرجع مقالات تخصصی طراحی وب .

بهترین مرجع مقالات تخصصی طراحی وب

نکات مهم در برنامه نویسی

به   طراحی سایت در مشهد  گزارش ویکی‌پدیا، نرم‌افزار‌نویسی شی‌گرا یک طرز نرم افزار‌نویسی میباشد که ساختار یا این که بلوک مهم اجزای آن، شی‌ها هستند. در بنا شده در این‌راه نرم افزار‌نویسی، نرم‌افزار به شی میل پیدا می‌نماید. بدین معنی که داده‌ها و توابعی که قرار میباشد بر روی این داده‌ها فعالیت نمایند، تا حد قابلیت و امکان در قالبی به اسم شی در کنار یکدیگر قرار گرفته، عده‌بندی گردیده و یک واحد (شی) را تشکیل داده و نسبت به گوشه و کنار خارجِ خویش، کپسوله میگردند و از این شیوه، توابع بیگانهٔ بیرون از آن شی، دیگر قابلیت و امکان ساخت و ساز تغییر تحول در داده‌های باطن آن شی را ندارند.

مضمون‌ ارث‌بری (Inheritance) در شی گرایی
به گویش بسیار معمولی، شی ها مختصات و رفتارها را از کلاس والد خویش به ارث میبرند، مثلا خودروی BMW خصوصیاتی مانند سرعت، وزن، رنگ و… را از کلاس اساسی (والد) خویش به ارث برده میباشد، هر شئ دیگری نیز از این کلاس بسازید این خصوصیت‌ها را در خویش داراست، یک کلاس میتواند چندین خصوصیت را از کلاس دیگری به ارث پیروز شود، در‌این‌صورت شئ تشکیل‌شده از کلاس تازه، خصوصیت‌های هردو کلاس را در خویش خواهد داشت، این معنی را ارث‌بری می‌نامیم.

شناخت با معنی Public و Private در کلاس‌ها
همانگونه که فراتر اشاره کردیم داده‌های جان دار در کلاس از خارج قابل دستیابی نیستند و این معنی به یاری حالت Private برای داده‌ها قابلیت‌پذیر خواهد بود، در موقعیت کلی حالات مختلفی برای داده‌ها قابل به کار گیری میباشد، شرایط Private یعنی داده‌ها فقط باطن کلاس شناخته‌گردیده میباشند و در بیرون از کلاس قابلیت و امکان مشاهده و تغییر و تحول آنان وجود نخواهد داشت، البته در نقطه‌‌ی مقابل در شرایط Public میباشد که اطلاعات دردسترس در کلاس در بیرون از بدنه‌ی کلاس نیز قابل دستیابی و تغییر تحول می‌باشند.

حالا که تا حدودی با معنا کلاس‌ها آشنا شدیم، یک مثال کلاس درج شده را در قطعه کد تحت ملاحظه کنید:

class Car {
int Speed;
int Weight;
string Color;
void Moving();
void Brake();
void Hoot();
}
در‌حالتی که به‌این قطعه کد توجه نمائید و آن را با تصویر بالا (خودرو) مقایسه نمایید شباهت آن‌ها‌را خواهید یافت.

مزایای نرم افزار‌نویسی شئ‌گرا چه میباشد؟
هرچند نرم‌افزار‌نویسی شئ‌گرا در بالا شاید یه خرده بغرنج به حیث رسد و احتیاج به تجزیه محاسبه‌های اول‌ی برای پیاده‌سازی اپلیکیشن داشته باشد، ولی در دراز دوران و در پروسه آزمایش و نگه‌داری اپ به شدت به یاری شما خواهد آمد، از خصوصیت‌های اپلیکیشن‌نویسی شئ‌گرا می‌اقتدار به مفاد ذیل اشاره نمود:

ارتقاء امنیت نرم‌افزار
کاهش هزینه حفظ
امکان به کارگیری دوباره
چک بی آلایش‌خیس نرم افزار
همانگونه که در اولِ نوشته‌علمی گفتیم نرم افزار‌نویسی شئ‌گرا به شدت به دنیای حقیقی ما آدم‌ها شباهت دارااست و معمولا بی آلایش‌خیس بوسیله ذهن ادراک میشود، براین اساس عملکرد فرمایید تا حد ممکن اپ‌های خویش را با به کارگیری از اصول شئ‌گرایی نوشته و به دنیای نرم افزار‌نویسان رشته‌ای مجاورت‌خیس گردید.

شما یک قدم جلوتر از سایر افراد باشید! در‌حالتی که به آی‌تی و تکنولوژی عشق و علاقه‌مندید و دوست دارید سریع‌خیس در این باره پیشرفت نمائید، همین هم اکنون به عده ۴۵۵۲ عضو همیار آی‌تی بپیوندید، دسترسی به تک تک فراگیری‌های پریمیوم، اخذ جدیدترین یادگرفتن‌های کاربردی مربوط به آی‌تی و به کارگیری از مشورت کردن‌ی بدون پول، بعضی از مزایای عضویت در وب سایت می باشند، شما نیز به یوزرها همیار پیوسته و همین حال وارد دنیای فن‌ای‌ها گردید...


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۴۲:۱۵ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

معرفی زبان برنامه نویسی پایتون

معرفی زبان برنامه نویسی پایتون

 

پایتون (Python) یک   کاربرد گویش پایتون  طراحی سایت در مشهد   لهجه اپلیکیشن‌نویسی چندمنظوره، سطح بالا، شی‌گرا، اِسکریپتی و متن‌گشوده میباشد که بوسیله خودو فان راسام در سال ۱۹۹۱ در سرزمین هلند پباده سازی شد.
گویش اپلیکیشن‌نویسی پایتون در آخرها ده سال ۱۹۸۰ بوسیله خودو فان روسوم در مؤسسه ملی پژوهش ها ریاضی و رایانه در مملکت هلند ساخت و ساز شوید. مقصود خَودو ساخت‌و‌ساز جایگزینی برای لهجه نرم افزار‌نویسی ABC بود که قابلیت و امکان پردازش استثناها را نیز داشته باشد.

فعلا گویش اپلیکیشن‌نویسی پایتون یکی‌از دوستداشتنی‌ترین گویش‌های نرم افزار‌نویسی در عالم میباشد. همینطور کمپانی گوگل و یوتیوب نیز از این گویش نرم‌افزار‌نویسی برای توسعه و گسترش اینترنت‌وب سایت خویش به کارگیری می‌نمایند. براین اساس می‌قدرت اظهار کرد که‌این گویش اپ‌نویسی عملکردی چیره داشته میباشد. ازجمله دیگر وبسایت‌هایی که با به کارگیری از گویش نرم‌افزار‌نویسی پایتون پباده سازی‌گردیده‌اند می‌قدرت به تارنما Quora که یک جامعهٔ مجازی سوال و جواب میباشد، آنالیز داده‌های خدمت موسیقی Spotify، نرم افزار دسکتاپ Dropbox و ... اشاره نمود.

به عبارتی‌طور که اشاره کردیم گویش اپلیکیشن‌نویسی پایتون یک‌لهجه چندمنظوره میباشد به‌این مفهوم که از این لهجه می‌اقتدار در طراحی وب سایت‌وب سایت داینامیک، قابل انعطاف‌افزارهای دسکتاپ و محاسبه داده‌های و داده ها بهره مند شد.

 


رده‌اند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۳۷:۲۸ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

مبل راحتی هایپر دکور

مبل راحتی یکی از ضروری ترین اقلام در خانه است که فضاهای مختلف مانند سالن پذیرایی و اتاق منزل از آن استفاده می شود در ادامه با فهرست مطالب خرید مبل راحتی هایپر دکور آشنا خواهید شد

 • فهرست مبل راحتی هایپر دکور
 1. انواع اسامی جذاب مبلمان راحتی
 2. کارگاه‌ های ساخت مبل راحتی
 3. خرید آنلاین مبل راحتی
 4. تعیین قیمت مبل راحتی
 5. خرید مبل راحتی جدید و زیبا
 6. مبل راحتی نیم ست
 7. مبلمان راحتی اسپرت
 8. نحوه‌ ست کردن مبلمان با دکور خانه
 9. هارمونی رنگها برای انتخاب در پارچه مبل راحتی
 10. دوام مبل راحتی
 11. تعمیر مبل راحتی
 12. کاربرد فوم در تولید مبل راحتی

انواع اسامی جذاب مبلمان راحتی

جالب است بدانید که مبلمان راحتی دارای مدلهای بسیار متفاوت و زیبایی هستند و به همین دلیل هم برای هر کدام از آنها یک نام در نظر گرفته شده است. برای مثال برای مبل‌ راحتی لیدان یا راشا یا چستر و ... انواعی از این اسامی هستند. حالا شما با توجه به سلیقه و نیاز خود هر رنگ جنس پارچه و چوبی را که دوست داشته باشید می‌توانید روی آن مدل پیاده کنید و لذت ببرید. در ادامه می‌خواهیم بیشتر در مورد این مبلمان راحتی صحبت کنیم.

کارگاه‌های ساخت مبل راحتی

کارگاه‌های ساخت مبل راحتی معمولا در همه جای ایران وجود دارند و امکان سفارش به آنها همیشه فراهم است. شما می‌توانید به طور مستقیم به خود کارگاه بروید و مبل خود را سفارش دهید و یا به فروشگاهی شیک بروید و مدل‌ها را ببینید و سفارش دهید. مشخص است که خرید از کارگاه بدون واسطه قیمت مناسب‌تری دارد.

خرید آنلاین مبل راحتی

امروزه اینترنت حسابی در وقت ما صرفه جویی کرده است و به راحتی هر چیزی که بخواهیم را با استفاده از آن سفارش می‌دهیم. شاید باورش سخت باشد اما خیلی از مردم حتی خرید مبل راحتی را هم به صورت آنلاین انجام می‌دهند. کسانی که فروش آنلاین هم دارند عکس باکیفیت تمامی کارها را بر روی سایت خود با تمامی اطلاعات درج می‌کنند.

تعیین قیمت مبل راحتی

قیمت مبل‌های راحتی به خیلی از عوامل مختلفی بستگی دارد. فروشگاه یا محله‌ای که شما مبل را می‌خرید هم در قیمت آن تاثیرگذار است. جنس چوب و جنس پارچه و گاهی طرح پارچه و... همه عوامل موثر در قیمت هستند. فقط کافی است یکی از این موارد گرون شود، شما هم شاهد گران شدن قیمت مبلمان راحتی خواهید بود.

خرید مبل راحتی جدید و زیبا

قطعا هر ساله تعدادی مدل جدید در بازار موجود می‌شود. این مدل‌ها الهام گرفته از سبک‌های مختلف هستند. گاهی پیش می‌آید که یک مدل از مبل راحتی برای چندین سال پیش است، اما به شدت به دل شما می‌نشیند و مطابق با روحیات شما است. البته فراموش نکنید که زیبایی در سادگی است و مدل‌های ساده‌تر هیچ وقت از مد نمی‌افتند و دل شما را نمی‌زنند و تا سالها مهمان خانه‌های گرم شما هستند.

مبل راحتی نیم ست

حتما نباید مبلمان راحتی 7 تا 9 نفره تهیه کنید. اگر نیازی هم به مبل راحتی ندارید سعی کنید حتما یک نیم ست از آن تهیه کنید. گاهی نیم ست ها در یک گوشه کنج خانه جلوه‌ی فوق‌العاده جذابی به منزل شما می‌دهند و باعث یک تغییر اساسی در منزل شما می‌شوند. سعی کنید در کنار مبل‌های راحتی بر روی زمین یا عسلی از گل و گلدان‌های طبیعی استفاده کنید تا یک سبک مدرن و زیبا را در فضای خانه‌ی خود ایجاد کنید. چیدمان مبلمان راحتی نیم ست بسیار آسان است و با یک دکور کوچک، می‌توانید حال و هوای خانه را عوض کنید.

مبلمان راحتی اسپرت

شاید با خودتان تصور کنید که همه‌ی مبل‌های راحتی اسپرت هستند. شاید به دلیل اینکه همه مبل‌های راحتی بسیار راحت و آسوده هستند این تصور درست باشد. اما مدل‌هایی بسیار ساده تر و کوچک تر یا به اصطلاح جمع و جور، وجود دارند که اسپرت تر هستند و برای فضاهای کوچک و بسیار خاص طراحی شده‌اند. زیبایی در نگاه شما است و در زمینه دکوراسیون و انتخاب مبل راحتی شما مهم‌ترین فرد برای انتخاب هستید زیرا این شما هستید که در خانه زندگی می‌کنید و باید در مرحله اول روحیات و سلیقه خودتان را در نظر بگیرید.

نحوه‌ ست کردن مبلمان با دکور خانه

مبلمان راحتی یک حس خاص و منحصر به فردی را در خانه‌ها بوجود می‌آورد و این روزها بدون وجود آنها شاید حس کنیم چیزی در خانه کم است. اگر فضای منزل شما بزرگ است و مبل سلطنتی و یا استیل و ... هم دارید که رنگ خنثی دارد، سعی کنید رنگ مبل راحتی خود را شاداب تر انتخاب کنید. این روزها در قسمتی از دیوار خانه که مبل راحتی را می‌چینند از تابلوهای دکوراتیو رنگی جذاب استفاده می‌کنند. این تابلوها معمولا دارای رنگهای موجود در پارچه مبل راحتی هستند. با این کار شاهد یک دکور خیلی خاص و بی نظیر خواهید بود.

هارمونی رنگها برای انتخاب در پارچه مبل راحتی

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که علاقه مند به مبل‌های دو یا سه رنگ هستند، باید یک توجهی به هارمونی رنگها داشته باشید تا بهترین انتخاب را کنید. استفاده از رنگهای سرد و گرم و یا خنثی و شاداب انتخاب‌های جسورانه و شیکی است. سعی کنید ذهن خود را خلاق پرورش دهید. برای مثال انتخاب رنگ طوسی در کنار رنگ زرد یک انتخاب شاهکار است که هر کسی را عاشق خودش می‌کند. افراد باهوش و خوش ذوق دست به این انتخاب‌های جذاب میزنند و شما به عینه شاهد یک معجزه در زیبایی خواهید بود.

دوام مبل راحتی

همانطور که می‌دانید این جنس مواد به کار برده شده در داخل مبل است که دوام آن را تضمین می‌کند. جنس کلاف و پلی استر و ... همه در تعیین ماندگاری یک مبل نقش دارند. سعی کنید از فروشگاه‌های معتبر و با سابقه فروش بالا خرید کنید تا خیالتان از این بابت‌ها راحت باشد.

تعمیر مبل راحتی

معمولا مبلمان راحتی از جنس‌های خوبی برخوردار هستند و مانند مبل‌های دیگر حساس نیستند و به راحتی از بین نمی‌روند. اما هر جنسی هر چقدر هم که خوب باشد گاهی ممکن است دچار پوسیدگی و خرابی و ... شود. اگر برای مبل راحتی شما به هر دلیلی مشکلی بوجود آمد، اصلا جای نگرانی وجود ندارد بسیاری از کارگاه‌ها این تعمیرات را انجام می‌دهند و مثل روز اول مبل را به شما تحویل می‌دهند.

کاربرد فوم در تولید مبل راحتی

هر مبلی نیاز به یک اسفنج دارد، در مبل‌های راحتی به جای استفاده از اسفنج از فوم‌ها استفاده می‌کنند زیرا دوام آنها بیشتر است. این فوم‌ها به دو دسته فوم گرم و فوم سرد تبدیل می‌شوند. فوم گرم برای استفاده از کف مبل بسیار مناسب است زیرا چگالی کمی دارد. فوم سرد هم دارای خاصیت ارتجاعی است و گزینه ی خوبی برای استفاده در کف مبلمان است و حالت خود را بیشتر از فوم گرم حفظ می‌کند.

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۱۵:۴۵ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

مهارت‌های یک نرم‌افزار نویس

با    طراحی سایت در مشهد    ارسال فرم متوجه اهمیت قسمت مرتبط با سرور می‌شویم. اپلیکیشن نویس back-end می بایست تحقیق کند آیا این مخاطب پیش از اینً عضو بوده یا این که نه؟ آن‌گاه داده ها استفاده کننده را اخذ و ارزیابی کند. در صورتی داده ها بی نقص و صحیح بودند آنان را در دیتابیس ذخیره نماید. بعد گزارش پیروز بودن تصویب‌اسم را اکران دهد.

نرم افزار نویس فول استک که می باشد؟
چنانچه فردی بتواند به آحاد مهارت های اپلیکیشن‌نویس front-end وback-end دست بیابد، به وی یک fullstack developer می گویند.
یک اپلیکیشن نویس فول‌استک بایستی بتواند یک رابط کاربری مطلوب را پباده سازی نماید که از دید گرافیک و تجربه‌ی کاربری در سطح خیر قرار بگیرد. همینطور می بایست به کدنویسی سمت سرور، مباحث امنیت، باصرفه‌سازی و سرعت نیز مسلط باشد. یک فول استک با مباحث سرور و کانال به نیکی شناخت دارااست، عمل با اشکال دیتابیس را می داند. از همگی مهمتر در نیاز سنجی مشتری به طور کاملً با خبر میباشد.

مهارت‌های یک نرم‌افزار نویس فول‌ استک (Full Stack Developer)
مهارت‌های یک اپ نویس full stack
در حالتی‌که شما به یک‌سری گویش سمت استفاده کننده و زیر سرور مسلط می‌باشید، الزاماً یک فول استک محسوب نمی‌گردید. یک اپ نویس فول‌ استک بایستی به مهارت‌های گوناگونی مسلط باشد که پیرو تنی چند از آنان لیست گردیده‌اند:

پباده سازی رابط کاربری رشته‌ای
شناخت با مباحث UI / UX
نرم‌افزار نویسی اینترنت
عمل با مقر داده (Database)
شناخت با مباحث امنیت
شناخت با مباحث بهینه سازی و باصرفه‌سازی اینترنت
شناخت با هاست و سرور و کانال
بضاعت و توان فعالیت با API ها
شناخت با سیستم‌های در اختیار گرفتن نسخه مثل گیت
بضاعت و توان مدیر پروژه‌های قابل انعطاف افزاری

به طبعً دست‌یافتن بدین مهارت ها به فرصت و همت متعددی احتیاج دارااست. گرچه وصال به‌این مرحله طاقت فرسا میباشد البته ناممکن وجود ندارد.

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۳۵:۱۷ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

کلیک رقابتی گوگل و تسخیر رتبه 1 گوگل

جستجو به جستجو رقیب را پایین بکشید و کلیک به کلیک گوگل را تسخیر کنید

مجموعه شیک رنک مفتخر است بار دیگر با آغاز ارائه خدمت و سرویس جدید و فوق العاده کارآمد را خدمت شما گرامیان رونمایی و معرفی نمایید

این سرویس عبارت است از :

هدف واقعی سرویس فوق در این شعار کاملا مشهود است سرویسی جدید و کاملا ایمن که در واقع نسخه ارتقا و توسعه یافته از سرویس های قبلی شیک رنک می باشد

همانطور که از نامش پیداست با یک سرویس پیشرفته از جستجوی رقابتی با کلیک ارگانیک گوگل روبرو هستیم .
در این سرویس علاوه بر جستجو و کلیک ارگانیک از جایگاه کنونی سایت شما در گوگل و ارتقا ctr و افزایش جایگاه سایت ، فراتر از آن صفحه نتایج بعدی و قبلی سایت که در واقع رقیب های سایت محسوب می شوند جستجوی رقابتی صورت می پذیرد .
جستجوی رقابتی به جستجوهای بدون کلیک گفته می شود که در صفحه بعد و قبل از نتایج سایت ما در گوگل قرار دارند .
سایتی در جایگاه بالای گوگل است اما کاربران زیادی پس جستجو بر روی آن کلیک نکنند در واقع نرخ کلیک و CTR سایت رقیب شما در مقایسه با جایگاه سایت شما کاهش یافته و گوگل با استفاده از الگوریتم RankBrain جایگاه و رتبه سایت رقیب کاسته و سایت شما را بهبود می دهد.
 
در الگوریتم جدید گوگل بیشتر سایتها بصورت شناور در صفحات بعد و قبل بصورت غیر ثابت و پرشی هستند .
بطور کلی دلیل این فرایند این است که گوگل با ارتقا و کاهش  یا و جایجایی نتایج خود ، رتبه سایت ها در رده بندی (پرش + افت یا ارتقا ) گوگل واکنش و علاقمندی کاربران جستجو را نسبت به سایت ها را بررسی و رصد و سپس رتبه بندی می کند . پر واضح است وقتی سایتی در صفحات بعدی یا قبلی گوگل نیز با جستجو و کلیک و واکنش مثبت و افزایش نرخ کلیک و ارتقا ctr روبرو هست بدون شک در هر بروز رسانی و رده بندی جدید گوگل سهمی مجزا کسب خواهد کرد .
 
 • در سرویس جستجوی رقابتی و کلیک ارگانیک گوگل دقیقا چه اتفاقی رخ می دهد ؟
در سرویس جستجوی رقابتی و کلیک ارگانیک گوگل مجموعه شیک رنک جستجو رقابتی بدون کلیک برای نتایج رقبا و جستجوی با کلیک برای نتایج سایت شما در 4 حالت زیر رخ می دهد .
 
 
مطابق تصاویر بالا و به عنوان مثال : سایت شما در جایگاه و صفحه 2 گوگل قرار دارد با این سرویس شیک رنک علاوه بر جستجو و کلیک در همین جایگاه کنونی یعنی (حالت اول)
در (حالت دوم) جستجوی رقابتی برای نتایج بعد از جایگاه کنونی سایت شما (صفحه 3 گوگل)
و در (حالت سوم) جستجوی رقابتی برای نتایج قبل از جایگاه کنونی سایت شما (صفحه 1 گوگل)
و در (حالت چهارم) در صورت ورود سایت شما بصورت شناور در صفحه بعد یا قبل باز هم کلیک دریافت خواهید کرد .
 
 • جستجوی رقابتی چگونه انجام می شود و چه تاثیری بر رتبه سایت در گوگل دارد ؟
جستجوی رقابتی یعنی نمایش نتایج 1 صفحه بعد و 1 صفحه قبل نسبت به جایگاه کنونی شما در گوگل بدون اینکه کلیکی صورت بگیرد . این نوع جستجو و نمایش حجم بالایی از نتایج رقبا بدون کلیک، به تنهایی باعث افزایش Impressions و کاهش Total Clicks نرخ کلیک سایت های رقیب ، و شاهد کاهش ctr و رتبه سایت های رقیب ، و در نتیجه با افزایش کلیک های صورت گرفته با افزایش ctr و ارتقا رتبه و جایگاه سایت ما در گوگل خواهیم بود

نکات کلیدی:

این سرویس برای نخستین بار توسط مجموعه شیک رنک در وب ایران طراحی و در دهه سوم فرودین ماه 1400 ارائه گردیده است

سرویس فوق در گروه سئو خاکستری قرار می گیرد کاملا امن بوده و هیچگونه ریسکی برای هیچ سایتی حتی رقیب ضرری ندارد

این سرویس با کف قیمتی و 50 درصد تخفیف ارائه گردیده است

این سرویس برای عموم سایت ها مناسب بوده و برای سایتهای بسیار بزرگ که در رقابت شدید با کلمات پر جستجو و پر رقابت در نتایج برتر گوگل (1 و 2 و 3) هستند پیشنهاد می شود

در این سرویس جستجوهای رقابتی به عنوان Impressions فقط برای سایت های رقیب ثبت خواهند شد.

برای مشاهده توضیحات کامل این سرویس اینجا کلیک کنید و برای خرید این سرویس پیشرفته به لینک زیر مراجعه نمایید:
خرید و سفارش جستجوی رقابتی و کلیک ارگانیک گوگل

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۲۸:۱۳ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

معرفی پالت های رنگی

با  طراحی سایت در مشهد   به کار گیری از این ابزار شما می توانید تا 20 تصویر گوناگون به خواسته ساختن یک باکس رنگ بر پایه ی آنان آپلود فرمائید. بعداز آپلود تصویر و ساخته شدن باکس رنگ، واحد سنجش تفکیک رنگ را می توانید با به کارگیری از یک نوار لغزان انتخاب فرمایید. از سایر خصوصیت‌های این ابزار این میباشد که می توانید منطقه مشخصی از تصویر را گزینش فرمایید تا باکس رنگ تنها بر پایه ی آن محدوده ساخته گردد.

۹- MATERIAL PALETTE
نشانی: materialpalette.com

در Material Palette، رنگ‌های متعدد به طور کاشی‌وار وجود دارااست. شما می توانید دو رنگ گوناگون را تعیین نمایید تا یک رنگ‌بندی مبنی بر آن ها ساخته گردد. باکس رنگ تشکیل شده را میتوانید دانلود و یا این که توئیت نمایید.


۱۰- COLOR SCHEME GENERATOR
نشانی: perbang.dk/color+scheme

این ابزار مبتنی بر رنگ اساس ای که تعیین می کنید، یک رنگ‌بندی به شما ارائه می‌نماید. شما می توانید ادغام‌های مختلفی مثل تک‌رنگ، سه گانه، تکمیل کننده (Complementary) و … از رنگ‌بندی را داشته باشید.

۱۱- COLORSCHEMER
نشانی: colorschemer.com/online

این ابزار به شما این قابلیت و امکان را می دهد که با وارد کردن کد RGB یا این که HEX رنگ موردنظرتان، یک رنگ‌بندی بر آن مبنا را داشته باشید. شما میتوانید رنگ‌بندی ساخت و ساز گردیده رو پر‌نور‌خیس و یا این که تیره‌خیس نمایید. همینطور این ابزار را میتوانید به طور یک اپ قابل انجام بر روی ویندوز و مک دانلود فرمایید.

۱۲- COLOR PALETTE GENERATOR
نشانی: bighugelabs.com/colors

Color Palette Generator در پهنا یک‌سری ثانیه از تصویر متبوع شما یک رنگ‌بندی ساخت می‌نماید. شما هم می توانید تصویر را آپلود فرمائید و هم می توانید از خدمت‌هایی مثل اینستاگرام، فلیکر، فیسبوک یا این که دراپ جعبه به کارگیری فرمایید. اپلیکیشن رنگ‌های جانور در تصویر را بررسی می‌نماید و مبنی بر آن یک رنگ‌بندی ساخت‌و‌ساز می‌نماید و شما میتوانید کد CSS آن را نیز دانلود نمائید. همینطور قابلیت و امکان دانلود باکس رنگ برای به کارگیری در قابل انعطاف‌افزارهای Adobe نیز وجود دارااست.

۱۳- COLOR BY HAIL PIXEL
نشانی: color.hailpixel.com

با به کارگیری از این ابزار، با چرخاندن نشانگر روی شیت رنگ های مختلفی اکران داده می گردند. هر موقع که رنگ دلخواهتان روی ورقه آشکار شد میتوانید روی آن کلیک فرمائید تا به باکس رنگ شما اضافه خواهد شد. به همین شکل می توانید اشکال رنگ‌ها را اضافه فرمایید و هنگامی که به ادغام دلخواهتان رسیدید با کلیک بر روی save، باکس رنگتان ذخیره می گردد.


۱۴- COLOR WIZARD
نشانی: colorsontheweb.com/colorwizard

Color Wizard یک باکس رنگ مبتنی بر رنگی که شما گزینش می کنید می‌سازد. هم‌اینگونه تنوع‌های مختلفی مانند شرایط سایه پر‌نور، اشباع گردیده و … در دست شما قرار می گیرد.

۱۵- PALETTR
نشانی: palettr.com

Palettr با یاری عکس‌های آپلود گردیده روی اینترنت‌تارنما اشتراک تصویر 500px رنگ‌بندی‌های متنوعی را ساخت‌و‌ساز می‌نماید. شما میتوانید میان عکس‌ها با به کارگیری از کلید کلمه‌هایی که اشاره به چشم انداز و یا این که جای دارا هستند، کاوش فرمائید. فیض کاوش به طور تصویرهایی به همدم رنگ‌بندی متناظر با آن ها به اکران داده میشود.

 

۱۶- COLOROTATE
نشانی: web.colorotate.org

Colorotate ابزاری سه بعدی برای ایجاد کرد گونه های باکس رنگ‌ها برای اشکال پٰروژه‌ها میباشد. این ابزار دارنده باکس‌های رنگ از پیش پباده سازی گردیده مختلفی میباشد که ممکن میباشد به فعالیت شما بیاید. افزون بر آن خودتان هم می توانید رنگ‌بندی دلخواهتان را ساخت و ساز فرمایید. ورژن قابل دانلود نرم افزار Colorotate برای iPad نیز مو جود میباشد.

۱۷- COLOURCODE
نشانی: colourco.de

در Colourcode با چرخاندن نشانگر روی شیت مرورگر و گزینش گونه های رنگ‌هایی که نماد داده میشوند، رنگ‌بندی دلخواهتان را ساخت و ساز نمائید. هر مورد از رنگ‌های گزینش گردیده قابلیت و امکان دخیره‌سازی در گونه های فرمت های Less، SCSS، PNG و… را دارا هستند. شما میتوانید باکس رنگ‌ها را بر طبق تیم بندی‌های مختلفی مانند تک رنگ، تک رنگ پر‌نور، سه گانه، چهارگانه و …بسازید. هم‌اینگونه قابلیت و امکان دانلود رنگ‌بندی ساخت گردیده به فرمت‌های متعدد نیز وجود داراست.

۱۸- COLOR BLENDER
نشانی: meyerweb.com/eric/tools/color-blend

این ابزار، یک وسیله عالی برای ساخت‌و‌ساز یک طیف رنگ دربین دو رنگ معین میباشد. با تعیین رنگ اولیه و رنگ دوم، یک طیف از رنگ‌های در بین آنان ساخت‌و‌ساز می گردد. شما همینطور میتوانید تعیین نمائید که تعدادی رنگ در طیف در بین دو رنگ تعیین گردیده وجود داشته باشد.

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۰۰:۵۳ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

5 سرویس ضروری برای شتابدهی به کسب کار

دسترسی سریع به فهرست مطالب
 

پنل پیامک

سامانه پیام کوته یا پنل اس ام اس یکی از ابزارهای مفید و راحت ترین، بهترین و با صرفه ترین راه برای مدیریت ارسال و دریافت انبوهی از پیامک ها در راستای اهداف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و عمومی برای شما می باشد.
کمترین تعرفه در ارسال پیامک را با مجموعه شیک رنک تجربه کنید
شیک رنک ارائه دهنده آنی پنل های کاربری و نمایندگی ارسال پیامک با کمترین نرخ ممکن در ارسال از خطوط رند کشوری با امکانات کامل و قابلیت های نامحدود و تحویل آنی پنل بلافاصله پس از پرداخت
 
دیگر امکانات پنل پیامکی:
اضافه کردن شماره
اضافه کردن دفترچه
ارسال منطقه ای کشوری
ارسال منطقه ای لیست سفید
ارسال مشاغل
ارسال مشاغل به تفکیک استان
ارسال از فایل متنی و اکسل
ارسال از بانک شماره
ارسال پیامک تکی
ارسال دکل BTS
ایرانسل منطقه ای
ارسال نظیر به نظیر
ارسال کلمات کلیدی
ارسال از روی نقشه
ارسال ایمیل
ارسال پیام صوتی
پاسخگوی خودکار
مسابقه
نظر سنجی
سیستم ایمیل
منشی عضویت
اخطاریه
تبریکات
اقساط
هدایا
نوبت دهی
صندوق انتقادات و پیشنهادات
کد خوان
ارسال پیامک انبوه
ارسال تدریجی
ارسال منطقه ای کشوری
ارسال بر اساس کد پستی
ارسال محله ای
ارسال بر اساس رده سنی و جنسیت
همراه اول با تقسیمات کشوری
ارسال پترن
لیست سیاه
امکان ارسال از موبایل
پشتیبانی
ارائه خدمات وبسرویس
دانلود رایگان از آزمایشگاه افزونه
راهنمای استفاده از تمام خدمات
خط اختصاصی
خط اختصاصی هدیه5000 
خط خدماتی عمومی
امکان خرید خط اختصاصی
برگشت وجه خودکار از پیامک های مسدود شده
تعرفه دریافت پیامک رایگان
سایر امکانات و قابلیت نامحدود
 

نمایندگی فروش پنل پیامک

در​ پنل نمایندگی پیام کوتاه علاوه بر ارسال و دریافت پیامک و قابلیت های نامحدود پنل کاربری امکان کسب درآمد از نمایندگی فروش پنل کاربری پیامک، شارژ پیامک و همچنین فروش خطوط پیامکی به کاربران زیرمجموعه خود را دارد.
شخص یا شرکتی که پنل نمایندگی پیامک تهیه می کند، می تواند پنل نمایندگی با دسترسی های مانند پنل خود تعریف کند و از فروش پنل نمایندگی و فعالیت زیرمجموعه ها کسب درآمد کند. در نمایندگی پنل پیامک ، نماینده قابلیت تعیین بسته (تعرفه، امکانات، نمایندگی یا کاربری و …) بصورت نامحدود با دسترسی و قیمت های متفاوت نیز دارد.
کسب درآمد از پنل های نمایندگی ارسال پیامک (IPpanel) مجموعه شیک رنک با کمترین تعرفه ارسال در بین تمامی پنل های نمایندگی پیامک در کشور با امکانات کامل با قابلیت های نامحدود و تحویل آنی پنل بلافاصله پس از پرداخت *** ( برای مشاهده قابلیت های سامانه پیام کوتاه با مراجعه به آدرس sms.chicrank.com و استفاده از نام کاربری و کلمه عبور demo نسخه آزمایشی پنل را مشاهده نمایید. )
 

بک لینک با کیفیت

اگر در مورد خرید بک لینک اطلاعی ندارید باید به شما بگوییم که یکی از روش های بهبود رتبه ی سئوی وب سایت است، در واقع لینک و انکر تکست سایت شما در وب سایت ها، وبلاگ ها و فرومهای دیگر ثبت می شود و عموما این کار باید در تعداد بالا انجام شود؛ در غیر این صورت بهبود وضعیت وب سایت شما در گوگل و رتبه بندی های دیگر مانند الکسا سخت تر خواهد شد.
 
برخی سیستم ها اقدام به فروش بک لینک می کنند اما قوانین سئو را رعایت نکرده و وب سایت آن ها پس از مدتی پنالتی و از نتایج گوگل حذف می شود؛ در این باره باید بگوییم که اگر این کار را به شرکتی مطمئن بسپارید بهتر است. زیرا آن ها وقت و هزینه ی شما را یک شبه به باد نمی دهند.
 
هر چه تعداد بک لینک از وب سایت های با رتبه ی الکسای خوب بهتر باشد قطعا سایت شما رشد بیشتری خواهد داشت و این رشد مانا تر خواهد بود.
 
 
قطعا هر چه تعداد بک لینک هایی که ثبت می شوند ماندگار تر باشند و پس از مدتی ناگهانی حذف نشوند می تواند تاثیرات بهتری روی وب سایت شما داشته باشد. پیشنهاد می شود ابتدا به خرید های محدود این کار را تست کنید.
 
بک لینک ها را با فاصله زمانی و جداگانه خریداری کنید. پیشنهادهایی مانند “تبلیغات در 10 سایت با پیج رنک 2 و 3” انتخاب مناسبی نیستند.
 
ضمن این که شما می توانید بک لینک ها را در صفحه های خاص و پربازدید یک وب سایت سفارش دهید تا تاثیرش بر ربات ها و موتور های ایندکس گوگل بهتر باشد.
 
در این میان بک لینک های رایگان هستند که در دایرکتوری ها ثبت می شوند، این بک لینک ها ارزش زیادی ندارند و بهتر است از آن ها استفاده نکنید.
 
 

رپورتاژ آگهی PBN

 
رپرتاژ آگهی یکی از روش های بهبود رتبه سئو در دنیای وب سایت ها است، دستور کار به این صورت است که وب سایت شما نیاز به لینک هایی از سایت های ارزشمند، معتبر و قدیمی خواهد داشت.
 
یعنی متن های قابل کلیکی که وقتی کاربر روی آن ها کلیک می کند وارد صفحه اصلی وب سایت شما و یا لینکی از آن خواهد شد، ضمن این که اگر فکر می کنید این روش به سئوی شما آسیب میزند و نوعی تقلب است باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید.
 
در این موارد وقتی نویسنده ی وب سایت متن و پستی را منتشر می کند به معرفی تمام خدمات وب سایت شما خواهد پرداخت و بر اساس این روش لینک هایی به وب سایت شما خواهد داد.
 
روشی که توضیح داده شد باعث می شود که بک لینک هایی غیرمستقیم و البته قدرتمند به وب سایت شما ایجاد شود و قطعا می تواند سئوی سایت شما را در مدت زمان نسبتا کوتاهی دگرگون کند.
 
نکاتی درباره خرید تبلیغات رپورتاژ
 
اولین موردی که در مورد خرید رپورتاژ اهمیت دارد، وب سایت مورد نظر می باشد. بهتر است اگر می خواهید برای اولین بار خرید رپورتاژ را تجربه کنید از سرویس های آنلاین که در قبال سئو به شما خدمات می دهند این کار را انجام دهید.
 
آن ها متنی را برای شما آماده کرده و سپس بر روی وب سایت های مختلف منتشر می کنند. گاه نیز بهتر است سایت های برتر و رتبه ی 3 رقمی الکسا و پایین تر را برای خرید بک لینک انتخاب کنید.
 
هر چه رتبه بندی و سن سایت بهتر و بالاتر باشد قطعا تاثیرات بیشتری مشاهده خواهید کرد.
 
تهیه متن مناسب رپورتاژ شما
 
هر چه از متن رپورتاژ اختصاصی و بهتری استفاده کنید هم مخاطبان بیشتری را جذب می کنید و هم وب سایت شما بهتر به دیگران معرفی می شود، می دانیم که گوگل نیز دشمن محتوای تکراری است و تا حدی که می توانید متن رپورتاژ خود را به صورت ناب انتخاب کنید و سعی کنید از ابتدا خودتان بنویسید و یا از شرکت های سئو بخواهید رپورتاژی مناسب و هماهنگ با سئو برای شما ایجاد کنند.
 
امروزه نیز بعد دیگری از رپرتاژ را در فضای اینترنت مشاهده می‌کنیم به گونه ای که یک مقاله در قالب یک پست عادی به یک سایت اضافه می‌شود که درحالت عادی یک مطلب معمولی یا خبری است.
 
چه تعداد رپورتاژ نیاز داریم؟
 
بهتر است تعداد رپورتاژ های وب سایت خود را به صورت مرحله ای افزایش دهید، از تعداد کم شروع کنید و بعد از مدتی آن را بیش از پیش کنید، ضمن این که وب سایت ها بهتر است ارتباط موضوعی مناسبی با سایت شما داشته باشند و یا در دسته بندی مربوط به وب سایت شما مطلب رپورتاژ را منتشر کنند.
 
رپرتاژ آگهی در اصل مقاله ای است که شما در رسانه‌های مختلف آن را منتشر می‌کنید. به‌طور حتم در یک مقاله فرصت و مجال بسیاری برای داستان گویی، معرفی برند، ایجاد نیاز در مخاطب و... دارید. بهتر است آن را به صورت حرفه ای بنویسید.
 

کوتاه کننده لینک

 
برای کوتاه کردن لینک های طولانی سایت خود می توانید از سرویس کوتاه کننده لینک مانند سایت "9an.ir" استفاده کرده و لینک کوتاه دائمی خود را ایجاد کنید .
لینک های کوتاه شده بلافاصله در گوگل ایندکس و نمایش داده می شود و به بیشتر بیشتر دیده شدن لینک و محصولات شما کمک می کند .
 
کوتاه کننده لینک نهان، مخفف (نه آن) یک هدایت کننده رایگان لینک به سایت مقصد است و کوتاه کننده لینک ها و آدرس های بزرگ و طولانی است.
 
مزایای استفاده از سرویس کوتاه کننده لینک نهان:
1- لینک های کوتاه شده بصورت دائمی قابل استفاده می باشند.
2- بدون نیاز به ثبت نام لینک های طولانی خود را کوتاه کنید.
3- در سایت ما هیچ پرداختی صورت نمی گیرد و همه خدمات کاملا رایگان است.
4- نگران فراموش کردن لینک های کوتاه شده تان نباشید با درخواست مجدد سیستم ما با استفاده از سابقه کوکی ها مجدد لینک های دائمی و قبلی شما را شناسایی می کند .
5-امکانات نامحدود و کاملا رایگان - لینک‌های دائمی - تولد رسمی کد RQ - نمایش آنلاین بازدید لینک - نمایش لینک های محبوب - بدون ‌نیاز به ثبت‌نام - عدم نمایش تبلیغات مزاحم - نمایش پیش نمایش لینک قبل از هدایت - ثانیه شمار هدایت به لینک مقصد - پشتیبانی 24 ساعته و..

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۰۲:۱۴:۴۳ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

انتخاب رنگ مناسب سایت

 


زرد رنگ

زرد رنگ پر‌نور ترین رنگ میباشد. با   طراحی سایت در مشهد   شایستگی ، روشن بختی ، تشویق ، خوش بینی و جوانی یار و همدم میباشد. زردرنگ همینطور بعضی از ارتباط ها منفی مانند بزدلی ، فریب و ارزان بودن نیز کاربرد دارااست.

از انرژی زردرنگ پر‌نور برای انرژی دادن به اشخاص یا این که ساخت شم روشن بختی به کارگیری فرمائید. برای یک حس وقار بیشتر از زردهای ملایم و مدل به کارگیری نمائید. زردرنگ برای جلب دقت به متن و دکمه های کار بسیار مطلوب میباشد.امامی تواند به‌سرعت پیروزشود. این می‌تواند دیده را خسته نماید. گشوده هم ، آن را معدود مصرف به کار گیری فرمائید.


تارنما بنفش

رنگ بنفش

بنفش با افراط و جادو در زمینه‌ی میباشد و غالباً با یک حس گران‌قیمت خیس با رنگ طلایی جفت میگردد. بنفش یک رنگ با تحریک نادر و عظمت یا این که احاطه و همینطور داشتن یک کیفیت معنوی یا این که اسرارآمیز هم پا میباشد. سایه های تیره اکثر وقت ها نمایانگر تجمل و لاکچری بودن و سایه های مدل خیس تماماً زنانه ، احساسی می‌باشند.بنفش شایسته ترین منش برای غرض قرار دادن مخاطبان زن میباشد.
برای ساخت شم تجمل و گنج از بنفش های تیره به کار گیری فرمائید و برای فصل بهار و عاشقانه از بنفش های پر‌نور به کارگیری فرمائید. بنفش همینطور قادر است برای تولیدها زیبایی (به صورت خاص ضد پیری) ، طالع بینی ، ماساژ ، یوگا ، بهبودی ، معنویت و محتوای مربوط به دختران نوجوان و برند های زنانه عالی باشد.
گزینش رنگ مبتنی بر کاربری تارنما

با دقت به توضیحاتی که در ابتدا به آن اشاره شد رنگ ها تناسب مورد را با وبسایت شرح می دهند.
پس مورد نیاز میباشد برای توصیه تارنما کارایی فرمایید رنگ تارنما را طوری تعیین فرمائید که با مارک خودتان یک کدام از باشد ولی با ظواهر سایتتان در ناهم خوانی نباشد. از رنگ هایی به کارگیری نمایید که روشن باشند و موقعیت کدر به تارنما ندهند در بخش هایی که می‌خواهید حیث یوزرها جلب خواهد شد از رنگ های پررنگ به کارگیری فرمایید.

اینترنت سایتهای فروشگاهی با وسعت زیاد محتوا

آیا تا به امروز اعتنا نموده اید که اکثر وبسایت های اطلاعاتی یا این که تارنما های فروشگاهی معمولاً از رنگ سپید یا این که یک رنگ دورنما خنثی به کارگیری می نمایند؟

عامل این دستور این میباشد که غرض از این نوع وبسایت ها تبلیغ نظرات یا این که تولید ها میباشد.

تمرکز بیشتر بر روی محتوا یا این که تولیدها میباشد خیر طراحی وب. رنگ دور‌نما صرفا مورد ای برای یاری به قابل مشاهده خیس و قرائت مطالب میباشد.

سپید شایسته ترین طرح رنگی میباشد که برای سایت های پهناور و فروشگاهی آیتم به کارگیری قرار می‌گیرد. با رنگ های موفق و تاکید های رنگی جسورانه عالی می گردد. رنگ دور‌نما بی آلایش سبب تمرکز بازدید کنندگان شما روی محتوا یا این که تولیدها شما می گردد.

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۵۴:۰۵ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

اشنایی با انواع الگوریتم در طراحی وب

کیفیت یک الگوریتم خوب بایستی به سیرتکامل تحت باشد:

ورودی و خروجی می بایست دقیقاً تعریف و تمجید گردد.
هر مرحله در الگوریتم بایستی بدیهی و پر‌نور باشد.
الگوریتم ها بایستی از فی مابین نحوه‌های متعدد برای حل یک قضیه اثرگذار باشند.
الگوریتم نباید  طراحی سایت در مشهد   مشمول یک کد و گویش رایانه‌ای باشد. در ازای، الگوریتم بایستی به سیرتکامل‌ای نوشته خواهد شد که بتواند در لهجه‌های متعدد نرم افزار‌نویسی آیتم به کارگیری قرار گیرد.
گونه های الگوریتم از دید ساختاری
هم اکنون که متوجه شدید الگوریتم چه می باشد و چه گونه عمل می‌نماید، اشکال آن را محاسبه خوا‌هیم کرد. الگوریتم‌ها نقش مهمی در نرم‌افزار‌نویسی و حل موضوع دارا هستند. از نگاه کوشش و با اعتنا به نوع زمینه اشکال مختلفی الگوریتم وجود دارااست که درین نصیب به آنها می پردازیم.

۱- الگوریتم بازگشتی (Recursive)
الگوریتم‌های بازگشتی شرایط شالوده موضوع را حل کرده و آنگاه با به کار گیری از این پاسخ، به حل مسائل داخل هم می پردازند. درواقع زمینه به تعدادی نصیب کوچک شکسته می‌گردد که با به کار گیری از جواب مرحله پیشین، قضیه بعدی قابل‌حل میباشد. یکی دارای شهرت‌ترین مسائل بازگشتی، تابع فاکتوریل (factorial) می باشد.

۲- الگوریتم دینامیک (Dynamic)
از الگوریتم‌های پویا یا این که دینامیک می‌اقتدار برای احتساب بخشی از اپلیکیشن و به کار گیری از جواب آن برای حل مسائل دیگر نیز استفاده کرد. دنباله فیبوناچی از الگوریتم‌های دینامیک به حساب می‌آید.

۳- الگوریتم رجوع به عقب (Backtracking)
الگوریتم‌ رجوع و برگشت به عقب، در‌پی جستن داده‌های کلیدی میباشد تا با صرفه‌ترین پاسخ را پیدا نماید. این راه برای حل مسائل درخت، فضای آن مورد را ساخت و ساز کرده و انتخاب می‌نماید کدام گره امیدبخش میباشد. الگوریتم‌های عقب‌گرد از نماد‌هایی برای ذکر اینکه یک راهکار کاندید به حل مورد نمی‌انجامد استعمال می‌نمایند.

از جملهً در تشکیل داد درخت فضای موقعیت یک سؤال، در شرایطی که شاخه‌ای از درخت پاسخ با صرفه‌ای در ادامه نداشته باشد، آرم‌گذاری می‌گردد تا در عمق زیاد چک نشود و به مکان آن، شاخه امیدبخش‌خیس آنالیز می‌گردد. اما شاخه اولیه به‌طورکلی هرس نمی شود بلکه موقتیً کنار گذارده میگردد تا در شکل پیدا نکردن با صرفه‌ترین پاسخ در شاخه دیگر، مجدداً به آن بازگردیم.

الگوریتم چه میباشد
۴- الگوریتم تقسیم و حل (Divide and conquer )
الگوریتم‌های تقسیم و حل، در آغاز زمینه را با دقت به نوع آن، یکسری نصیب کوچک‌خیس تقسیم کرده و به حل آنها میپردازند. آن گاه از ادغام جواب قسمت‌های کوچک‌خیس، جواب کلی مورد به‌دست می آید.

۵- الگوریتم حریصانه (Greedy)
الگوریتم‌های حریصانه در پی جستجوی باصرفه‌ترین جواب ممکن میباشند ولی لزوماً در هر قضیه‌ای، نمی‌توانند باصرفه‌ترین جواب را پیدا نمایند. ولی یکی‌از پاسخ‌های با صرفه را به شما معرفی خواهند کرد. اما بعضا مسائل هم به‌طورکلی جواب باصرفه ندارند که به آنان مسائل NP complete میگویند.

همینطور: ارتقا مهارت‌های نرم افزار‌نویسی با حل بحران در‌این ۷ تارنما

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۴۹:۳۰ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)

رنگ شناسی رنگ

رنگ شناسی اینترنت

با رنگ‌های معمولی آغاز نمایید
در عالم،   طراحی سایت در مشهد  رنگ‌های متعددی وجود دارا‌هستند و به همین ترتیب از مخلوط رنگ آنها تعداد بسیار متعددی رنگ به وجود میاید که شما میتوانید در وبسایت خودتان از آنها فایده ببرید. توصیه ما این میباشد که با معمولی‌ترین رنگ‌ها آغاز فرمائید، رنگ سپید یا این که طیف خاکستری پر‌نور برای رنگ پس‌مورد و رنگ خاکستری تیره مایل به مشکی برای متن وب سایت مطلوب میباشد. در صورتی‌که شما به وبسایت‌های پربیننده و قالب‌ها دقت نمایید متوجه خواهید شد که اکثر آن ها از رنگ خاکستری تیره برای متن وبسایت و رنگ مورد سپید یا این که خاکستری پر‌نور استعمال کرده‌اند.
این نوع به کار گیری از رنگ‌ها بی‌ادله وجود ندارد. یک کدام از مهم ترین دلایلی که می‌قدرت به آن اشاره نمود این میباشد که شما در‌این سبک مخلوط رنگ حدوداً قرائت مطالب تارنما را برای بازدیدکننده ضمانت کردید. با این نوع ادغام رنگ، شما شم وقار و ثبات را به تماشاچی القا میکنید و اذن می‌دهید بافکری آهسته از مطالب تارنما شما استعمال نماید. ازنظر مبانی رنگ‌شناسی هم خاکستری، رنگی خنثی به حساب می آید و بارنگ‌های دیگر هم به خیر هارمونی پیدا می‌نماید. در حالتی که از رنگ‌های تند و گرم به کارگیری فرمائید بعداز برهه زمانی اندکی منجر خستگی دیده و تاءمل فرد تماشاچی خواهید شد و وی به مجبور وبسایت شما‌را رخنه‌ خواهد کرد.

از رنگ‌ها به اندازه به کار گیری نمایید
یک کدام از رایج‌ترین مشکلات در به‌کارگیری رنگ‌ها در وب سایت، به کارگیری از تعداد رنگ‌های زیاد در کنار یکدیگر میباشد. کشمکش در بین رنگ‌ها نوعی بی‌نظمی به تماشاچی القا می‌نماید و اورا از ماندن در تارنما شما بدور می‌نماید. تارنما‌هایی که در پباده سازی‌شان از گونه های رنگ‌ها به صورت درهم به کار گیری می‌نمایند در اصطلاح وبسایت‌های رنگین‌کمانی نامیده می گردند. وبسایت‌هایی که کمترین فرصت بازید را دارا‌هستند، چون دیده‌ برای دیدن رنگ‌های متعدد زوم‌های متفاوتی اجرا می دهد و به ‌همین خیال در مواجهه با رنگ‌های زیاد، زود خسته میگردد؛ به این ترتیب برای جلب حیث بازدیدکننده و وقت گیر شدن فرصت بازدید، در طراحی وب خویش از تعداد رنگ‌های کمتر با هارمونی بیشتر به کارگیری فرمائید. عملکرد فرمائید در کنار رنگ سپید و خاکستری گفته‌گردیده فقط از یک‌رنگ معلوم برای جلوه دادن به قسمت‌های اصلی وبسایت خویش به کارگیری نمایید. مراقب باشید رنگ انتخابی مطابق با روحیات جامعه غرض گزینه نظرتان باشد. از جمله در حالتی که تارنما شما در رابطه بانوان و نیازهای آن‌ها پباده سازی گردیده، با به کار گیری از رنگ‌هایی مثل مشکی، قهوه‌ای تیره و رنگ‌هایی مشابه به‌این، مخاطبین خویش را از دست می‌دهید و خیلی زود ناچار به بستن و یا این که تغییر تحول پوسته وبسایت می شوید.

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۰۷:۴۴ توسط:hesam موضوع: نظرات (0)